Szymon Włodarczyk - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Rezerwy

III liga: Polonia Warszawa 1-2 Legia II Warszawa

Woytek, źródło: Legionisci.com

W meczu 27. kolejki III ligi Legia II Warszawa wygrała 2-1 na wyjeździe z Polonią. Legioniści objęli prowadzenie już w 7. minucie po bramce Szymona Włodarczyka. Ten sam zawodnik siedem minut później podwyższył na 2-0. Po zmianie stron gola kontaktowego dla gospodarzy strzelił Patryk Paczuk, ale do końca meczu wynik nie uległ zmianie i trzy punkty powędrowały do drużyny z Łazienkowskiej 3.

Kolejne ligowe spotkanie podopieczni Tomasza Sokołowskiego rozegrają w środę o godzinie 18:00 w Legia Training Center. Rywalem będzie lider tabeli - Pogoń Grodzisk Mazowiecki.

III liga: Polonia Warszawa 1-2 (0-2) Legia II Warszawa
0-1 - 7' Szymon Włodarczyk (as. Bartłomiej Ciepiela)
0-2 - 14' Szymon Włodarczyk (as. Radosław Cielemęcki)
1-2 - 48' Patryk Paczuk

Legia II: Kacper Tobiasz - Jehor Macenko, Ariel Mosór, Inaki Astiz - Jakub Kwiatkowski, Jakub Kisiel (65' Kacper Gościniarek), Kamil Kurowski, Patryk Konik - Bartłomiej Ciepiela (87' Dawid Barnowski), Szymon Włodarczyk (75' Wiktor Kamiński), Radosław Cielemęcki (65' Kacper Skwierczyński)
Rezerwowi: Jakub Kikolski, Piotr Cichocki, Radosław Pruchnik

Tabela, wyniki i terminarz III ligi

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
Lempart won !!! - 09.05.2021 / 20:01, *.vectranet.pl

Kolejne derby wygrały Legii rezerwy !!!
Brawo panowie !!!

odpowiedz
Zdzicho - 09.05.2021 / 08:44, *.tpnet.pl

polonia K, polonia S, polonia....

odpowiedz
LEGIA LEGIA LEGIA - 08.05.2021 / 23:50, *.amazonaws.com

SZKODA ŻE KUCHARSKI JEST KUCHARSKI I NIEWIDOMY NA NOWE POKOLENIE LEGII

odpowiedz
Luk - 08.05.2021 / 23:17, *.orange.pl

Czyli Mosór i Włodarczyk znów nie zagrają w 1 drużynie skoro grali dzisiaj

odpowiedz
TopCWKS - 08.05.2021 / 21:36, *.vectranet.pl

Kto mógł wiedzieć że ta piosenka się spełni? :
Następne derby
wygrają Legii rezerwy!
Brawo młody Nedza

odpowiedz
Mrok - 08.05.2021 / 23:08, *.chello.pl

@TopCWKS: Ta piosenka spełniła się już dawno temu. Teraz mamy inną - Następne derby wygrają rezerw rezerwy!

odpowiedz
Stefan - 09.05.2021 / 00:20, *.chello.pl

@Mrok: od lat to spełnia się „rozszumialy się wierzby płaczące...”

odpowiedz
Mrok - 09.05.2021 / 11:37, *.chello.pl

@Stefan: W sumie wiele tych śpiewanych przepowiedni się spełniło. Piosenka "Młody legionisto" którą śpiewali Cyberfani wiele lat w czasach suchych temu też się sprawdziła.

odpowiedz
olew - 08.05.2021 / 21:25, *.vectranet.pl

LEGIA to POTĘGA !!!

odpowiedz
Olomanolo - 08.05.2021 / 21:16, *.play-internet.pl

Brawo Młody Włodar SZACUN. (Jeszcze tylko maturę ogarnij )

odpowiedz
Nieuk pospolity - 08.05.2021 / 23:49, *.elartnet.pl

@Olomanolo : Po co mu matura? Wojtek "Kowal" zaliczył 6 klas podstawówki i był czołowym napadziorem w naszej lidze oraz reprezentacji Polski.

odpowiedz
Olomanolo - 09.05.2021 / 07:10, *.play-internet.pl

@Nieuk pospolity: Też prawda

odpowiedz