REKLAMA

Jeździectwo

Wyniki legionistów w zawodach jeździeckich

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W ostatni weekend zawodnicy sekcji jeździeckiej Legii brali udział w zawodach, w których odnosili sukcesy. Krzysztof Mazur podczas zawodów ZR-B w Bobrowym Stawie zajął miejsce 1. (na koniu Alillah) i 2. (na koniu Cicero) w konkursie klasy C. Trzecia w konkursie klasy C oraz N była Agata Fludra na koniu Bastion.

Z kolei Patrycja Matyjasik startowała w zawodach CSI2* w Bogusławicach, gdzie na koniu Kalila J zajęła 1. i 4. miejsce w konkursie MR. Kilka tygodni wcześniej Patrycja zaprezentowała się doskonale, zajmując 4. miejsce na CSI 1* w Poznaniu.

Lena Kwiatkowska na It's a Big Boy zajęła 1. miejsce w konkursie klasy P oraz zajęła 3. miejsce w konkursie 90cm na zawodach w Poczerninie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.