Radosław Kucharski - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Transfery

Legia stara się o Ryana Gaulda

źródło: meczyki.pl

Legia Warszawa stara się o pozyskanie Ryana Gaulda z portugalskiego Farense - informuje portal meczyki.pl. 25-letniemu ofensywnemu pomocnikowi w czerwcu wygasa kontrakt, ale dobra dyspozycja w obecnym sezonie nie umyka także innym klubiem. Prasa na Wyspach spekuluje o zainteresowaniu Swansea i Brighton. Gauld zagrał w 30 meczach, strzelił 8 goli i zanotował 6 asyst. Spekuluje się, że Szkot ma szansę pojechać z reprezentacją na mistrzostwa Europy.



przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (24)

+dodaj komentarz
Rollo - 05.05.2021 / 13:04, *.play-internet.pl

Lewy niedlugo bedzie do wziecia. Za maxx1 sezon

odpowiedz
Olomanolo - 05.05.2021 / 06:46, *.play-internet.pl

Nie wiem czy zauważyliście ale jak ktoś z naszej super ligi przychodzi do Legii to zagra ze dwa mecze dobrze tj.na swoim poziomie a następnie zaciąga hamulec jak na przykład Gwila .-Więc czy jest sens brania kogoś z naszej ligi ?

odpowiedz
Jasio - 06.05.2021 / 09:33, *.chello.pl

@Olomanolo : Ja nie zauważyłem. Kiedy były te dwa dobre mecze Gwilii?

odpowiedz
pozdrowieniec - 04.05.2021 / 11:39, *.t-mobile.pl

Szkot - znaczy, że nie będzie pościł w ramadan. Brać!

odpowiedz
Tom - 04.05.2021 / 11:04, *.play-internet.pl

Na Transfermarkt w pogłoskach.. Yurchenko Ivanisenya i Abu Hanna wszyscy z Ługańska. No i Caktas z Hajduka

odpowiedz
Lupus - 04.05.2021 / 16:24, *.centertel.pl

@Tom: Abu Hann to Izraelita, oby nie świętował każdego szabasu!

odpowiedz
Franco - 04.05.2021 / 21:27, *.tpnet.pl

@Lupus: Lepszy Izraelczyk niz niemiec.

odpowiedz
Ja - 06.05.2021 / 05:52, *.t-mobile.pl

@Franco: zdecydowanie nie! Żyd vs Niemiec = nasza zaglada

odpowiedz
Gość niedzielny - 06.05.2021 / 08:56, *.centertel.pl

@Franco: dobry Niemiec to ?????

odpowiedz
Wolfik - 04.05.2021 / 10:31, *.mm.pl

Ostatnie 3 zdanie praktycznie przekreślają jakiekolwiek szanse na przyjście tego zawodnika...

odpowiedz
Krzeszczu - 04.05.2021 / 11:08, *.bredband2.com

@Wolfik: Wolfik, co bys powiedzial na Sobczyka i Jimeneza z Gornika? Moze Giannis Masouras za fatalnego Wieteske? Gornik ma ewidentnie problemy z kasa. Ale Kucharski ma pewnie inna tapete na kompie :-)

odpowiedz
Wolfik - 04.05.2021 / 16:44, *.mm.pl

@Krzeszczu: Jestem na "nie" :). Z Górnika w Legii chciałbym tylko i wyłącznie Przemka Wiśniewskiego. Jeśli nie, to na ta samą pozycję mogę zaproponować Ivanowa (Warta) lub Zecha (Pogoń).

Widziałem sporo meczór Górnika i grecki obrońca robi jeszcze większe błędy niż Mateusz. Sobczyk też nie powala. Jimenez...on grał tylko i wyłącznie z Angulo, teraz to cień Jimeneza sprzed roku.

odpowiedz
Krzeszczu - 04.05.2021 / 16:54, *.bredband2.com

@Wolfik: Hmmmmm, interesujace... Dzieki za info. Zostaje wtedy chyba tylko Swierczok ale Ludogorets chce sporej kasy. Niewielu jest zawodnikow w naszej lidze ktorzy byliby konkretnym wzmocnieniem. Z Rakowa czy Pogoni napewno nikt nie przyjdzie. Reszta ligi to sredniaki drewnopodobne.
Wiec chyba zostaniemy z albancami, kazachami czy innymi uzbekami. Taka widac teraz moda.

odpowiedz
grzesiek - 04.05.2021 / 17:45, *.centertel.pl

@Krzeszczu: krzeszczu dobrze ze wrociles na forum. Myslalem ze juz przestales tu pisac. :)

odpowiedz
Krzeszczu - 04.05.2021 / 17:57, *.bredband2.com

@grzesiek: Dzieki! Aczkolwiek przyznam ze tych kilku napalonych pajacow ktorzy jak tylko zobacza mojego nika slinia sie z podniety, odbiera mi ochote na wymienianie pogladow tutaj.
Jeszcze raz dzieki.
Jakie Ty masz propozycje na transfery?

odpowiedz
Wolfik - 04.05.2021 / 20:54, *.mm.pl

@Krzeszczu: A własnie....Z Rakowa to spróbowałbym ściągnąć do nas z powrotem Miłosz Szczepańskiego. Tak, wiem. Jest po ciężkiej kontuzji. Ale może to jest odpowiedni moment właśnie? Świerczok kosztuje milon euro. Plus pensja. Prawo pierwokupu ma Piast. Ale czy miasto jest skłonne tyle zapłacić? Nie wiem. Z pewnością to byłoby wzmocnienie. Podobnie jak Szysz, o którym ciągle piszę, bo marzę by go zobaczyć w barwach Legii. Ale to pewnie już nierealne.

odpowiedz
Rob - 05.05.2021 / 12:34, *.chello.pl

@Krzeszczu: twój na marsa

odpowiedz
olew - 04.05.2021 / 10:19, *.vectranet.pl

Reakcje kiboli- malkontentów śmiesznie przewidywalne; każdą plotkę należy gruntownie zrecenzować, według reguły "jeśli mowa o kupnie ... będzie sprzedaż" ; jak nie kochać malkontentów ! LEGIA MISTRZ !!!

odpowiedz
xaxa23323 - 04.05.2021 / 10:03, *.centertel.pl

oznacza to, że robią wysyp info przed jurzejszym debiutem fan tokenów oraz może to oznaczać, sprzedaż 2 graczy z podstawowego skladu Slisz i ktos typu Luigi/Kapustka lub jovanovic.

odpowiedz
Alex Bielany - 04.05.2021 / 10:02, *.chello.pl

Chyba Kucharski sie przestraszył, ze jeżeli nadchodzące okno bedzie tak samo ujowe jak zimowe, to sam przez to okno wyleci. Co nie zmienia faktu, ze jesli chcą go klub z Anglii to zobaczymy go u siebie jak świnia niebo

odpowiedz
Sobo(L)ew - 04.05.2021 / 10:16, *.centertel.pl

@Alex Bielany: No tak bo swenssa i Brighton to kluby top które na pewno,, będą grali w LM, ale podwórkowej ????????????????????????????". A poza tym zobaczymy czy coś z tego będzie czy to nie jest bardziej zagrywka menago

odpowiedz
Alex Bielany - 04.05.2021 / 12:06, *.chello.pl

@Sobo(L)ew: zauważ tylko ze ten podwórkowy brighton łyknął nasz największy od lat talent za czapkę gruszek, a Michałek pognał do Anglii aż sie za nim kurzyło, zeby ławę grzać

odpowiedz
oLaf - 04.05.2021 / 13:18, *.vectranet.pl

@Sobo(L)ew: hm... "będą grali w LM, ale podwórkowej" ... to tak jak my bo chyba nikt nie myśli że - jak cudem przejdziemy Karabachy i Sheriffy- to w 4-tej rundzie el. LM pokonamy Liverpool bo takie zespoły tam będą.... : O

odpowiedz
Witkacy - 06.05.2021 / 12:40, *.centertel.pl

@oLaf: nie takie rzeczy się robiło po pijaku lub na kacu....

odpowiedz