Hanna Jakubowska i Aleksandra Kazubska
REKLAMA

Trójbój

Wyniki legionistów w PP juniorów

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W ostatni weekend w Cetniewie odbyły się trzecie w tym sezonie zawody Pucharu Polski juniorów młodszych w trójboju. Najlepiej w grupie U-14 zaprezentowała się Hanna Jakubowska, która zajęła miejsce pierwsze. Na najniższym stopniu podium stanęła Aleksandra Kazubska.

Wysoką, czwartą lokatę w rywalizacji U-16 zajęła Hanna Matusik, która uzyskała najlepszy wynik ze wszystkich startujących w biegu (7:16,02 min.).

Wyniki legionistów w 3. edycji PP:
U-14: 1. Hanna Jakubowska, 3. Aleksandra Kazubska, 28. Alicja Dobrzyńska, 38. Kamila Jakubowska, 44. Anna Kazubska

U-14: 17. Antoni Ruzik, 27. Kajetan Szpryngiel, 31. Dawid Ogrodniczuk, 35. Dominik Radomyski, 37. Szymon Pawlak, 38. Tomasz Wasiuk, 43. Dawid Czyż, 45. Szymon Kowiecznikow, 49. Jakub Chubalski, 52. Jakub Kalwajtys, 56. Tymon Szczepanik, 58. Jan Gryko, 62. Tymon Szpryngiel, 70. Jakub Rosa, 80. Bartosz Mierzejewski

U-16: 4. Hanna Matusik

U-16: 25. Krzysztof Majcher, 33. Stefan Bieniecki

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.