REKLAMA

Graffiti

Nowe legijne graffiti: Legia - Radomiak (224)

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Pogoda w majowy weekend nie rozpieszczała, ale czas na umacnianie zgody znaleźli legioniści z Ochoty i fani Radomiaka z FC Jastrzębia. Efektem wspólnego weekendu jest m.in. zgodowe graffiti z herbami obu klubów oraz hasłem "Jastrza & Ochota". Legioniści z Zachodniej Koalicji postanowili również z okazji 16. tytułu mistrza Polski przygotować efektowny napis "Legia Mistrz", który widoczny jest ze sporej odległości.




REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (16)

+dodaj komentarz
Dor - 05.05.2021 / 23:32, *.mm.pl

Brawo i pomysłowo.

odpowiedz
Tomek prg - 05.05.2021 / 23:11, *.chello.pl

Panowie na tej pracy brakuje celtyka!!

odpowiedz
Hautausmaa - 05.05.2021 / 23:37, *.chello.pl

@Tomek prg: To jakiś nowy herb Legii? Nie znam...

odpowiedz
Tomek prg - 06.05.2021 / 01:02, *.chello.pl

@Hautausmaa: oczywiście że nie Herb ale wygładałby dobrze. Boli mnie ilosc multi w Wwa

odpowiedz
pozdrowieniec - 06.05.2021 / 14:14, *.t-mobile.pl

@Tomek prg: multi czego? co to "multi"?

odpowiedz
Marian - 05.05.2021 / 17:20, *.plus.pl

Znów pojawiło się to q.wno garbatych nosów za salą weselną Eden,miejscowość Stare Budy za Jaktorowem jadąc od Grodziska Mazowieckiego. Prośba do ZK o ogarnięcie,Dla gimbazy odpowiadam że byłem przejazdem i nie miałem ze sobą farby.

odpowiedz
Golawic12345 - 05.05.2021 / 15:17, *.centertel.pl

Prawie jak HOLLYWOOD

odpowiedz
1312 - 05.05.2021 / 16:21, *.t-mobile.pl

@Golawic12345: prawie robi dużą różnicę.

odpowiedz
smutne wnioski - 05.05.2021 / 15:02, *.com.pl

Zrobiło się cieplej a u nas dwa "grafy" - jeden dzielnicowy, drugi napis na górce. A komentarzy pod tym zapewne bedzie 2x więcej... to pokazuje w którą stronę to idzie. Szacun dla tych co działają w realu

odpowiedz
L - 05.05.2021 / 16:55, *.tpnet.pl

@smutne wnioski: Niestety takie czasy. Gadać i oceniać innych każdy umie ale wyjść z domu i zrobić coś swojego to już umie garstka...

odpowiedz
reklama kaszlu - 05.05.2021 / 18:31, *.t-mobile.pl

@smutne wnioski: Realu Madryt, Realu Saragossa czy Realu Sociedad?

odpowiedz
Fffff - 05.05.2021 / 20:48, *.centertel.pl

@reklama kaszlu: Realu markecie

odpowiedz
OBOP - 05.05.2021 / 14:52, *.t-mobile.pl

Napis Legia Mistrz na górce śmieci nie wiem czy to dobry pomysł .

odpowiedz
Zborek - 05.05.2021 / 18:47, *.chello.pl

@OBOP : to usyp z ziemi kwiatowej sprzedawanej na worki albo jedz w Tatry i tam wybieraj na której górce chcesz

odpowiedz
Hautausmaa - 05.05.2021 / 14:30, *.tpnet.pl

Na hałdzie śmieci? Hmmm...

odpowiedz
oLaf - 05.05.2021 / 13:25, *.vectranet.pl

o ja cię... ten napis na górze - konkret! : )

odpowiedz