Jan Gawryś - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Gawryś: Nasz sukces jest trudny do opisania

Hugollek, źródło: Legionisci.com


Jan Gawryś: Sukces, który osiągnęliśmy, jest naprawdę trudny do opisania. Myślę, że to, czego dokonaliśmy, dotrze do nas dopiero za kilka dni. Na razie cały czas żyję emocjami zarówno po meczu przeciwko Chrobremu Głogów, jak i po całym turnieju finałowym. Móc przeżywać coś takiego stanowi wspaniałe uczucie, zwłaszcza że nigdy jeszcze nie byłem w tym miejscu.

W całym sezonie nie przegraliśmy ani jednego spotkania u siebie, dlatego bardzo chcieliśmy utrzymać tę statystykę, wygrywając także ten ostatni mecz. Cieszymy się, że to się udało.

W najbliższym czasie na pewno uczcimy nasz sukces wspólnie z chłopakami. Z pewnością będziemy się spotykać na roztrenowaniu, a co się zadzieje dalej, to czas pokaże. Na najbliższy czas można mi życzyć: zdrowia, spokoju oraz odpoczynku.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.