Bartosz Tomczak - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Tomczak: Warszawa zasłużyła na awans

Hugollek, źródło: Legionisci.com


Bartosz Tomczak: Na razie nie wyszliśmy jeszcze z szoku i nie do końca zdajemy sobie sprawę z tego, jaką pracę wykonaliśmy i co osiągnęliśmy. Myślę jednak, że z każdym kolejnym dniem będzie to do nas coraz bardziej dochodziło.
Podczas turnieju finałowego zachowywaliśmy spokój, który był związany z naszą pewnością siebie. Dziewięć miesięcy ciężkiej pracy zaowocowało spektakularnym sukcesem. Jesteśmy przeszczęśliwi i przekonani o tym, że Warszawa na to zasłużyła.

Organizacja turnieju w stolicy stanowiła z pewnością nasz duży atut. Mecz z Chrobrym nie należał do łatwych, jako że wszystko rozstrzygnęło się już w sobotę i obie drużyny nie walczyły w zasadzie o stawkę. Chcieliśmy się jednak bawić siatkówką w naszej hali i motywowaliśmy się do tej konfrontacji pragnieniem zakończenia sezonu wygraną. Chcieliśmy podtrzymać korzystną passę zwycięstw w naszej hali, gdyż w tym sezonie w Warszawie nikt z nami nie wygrał. Udało się i jedziemy dalej – pierwsza liga na nas czeka!

W najbliższym czasie musimy mentalnie odpocząć od siatkówki i zająć się innymi sprawami. Nie jest bowiem łatwo wykonywać codziennie te same czynności, przychodzić na treningi i być non stop we wszystkim konsekwentnym i skoncentrowanym. Na pewno skupimy się także na spędzeniu większej ilości czasu z rodziną, a co będzie potem, to zobaczymy.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.