Mariusz Godlewski - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Godlewski: Czuję niesamowitą ulgę

Hugollek, źródło: Legionisci.com


Mariusz Godlewski: Czuję naprawdę niesamowitą ulgę. W zasadzie całe moje seniorskie granie spędziłem w Warszawie – w Legii. Ogromnie się cieszę, że na zakończenie kariery udało się wprowadzić „Wojskowych” do pierwszej ligi.

Zwyciężyliśmy u siebie we wszystkich pojedynkach i chcieliśmy do końca podtrzymać tę passę. Chłopaki z drugiej szóstki, które wystąpiły w meczu, pokazały się z dobrej strony. Fajnie, że wygraliśmy to ostatnie spotkanie z Chrobrym i hala przy Niegocińskiej utrzymała status niepokonanej twierdzy.

Rozmawiałem z chłopakami z drużyny i wszyscy stwierdziliśmy, że jest nam trochę smutno, iż ten ciężki sezon już się zakończył. W mojej głowie pojawiają się przemyślenia, czy wiązać się jeszcze z siatkówką na kolejny sezon czy już odpuścić. Praktycznie całe życie pracowałem w hali i z pewnością by mi tego brakowało. Mam już jednak 33 lata i rodzinę, więc trzeba spędzić z nią trochę więcej czasu. Mam jednak nadzieję, że uda mi się jeszcze trochę popracować z siatkówką, choć już w nieco innym formacie. Życzyłbym sobie tego, aby pozostać w Legii, ale to już nie ode mnie zależy.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.