Łukasz Piszczek - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Piszczek nie trafi do Legii

Mishka, źródło: Legionisci.com

Trener Legii skomentował ostatnie informacje transferowe, dotyczące możliwego przyjścia do Legii Łukasza Piszczka z Borussii Dortmund. - Łukasz Piszczek to zawodnik wyjątkowy. Wspólnie pracowaliśmy, śledziłem jego karierę, kibicowałem mu przez wiele sezonów, oglądałem niektóre jego mecze na żywo, rozmawialiśmy. Temat Łukasza jest zamknięty - mówi Czesław Michniewicz.

- On ma zaplanowany każdy dzień, każdą godzinę do emerytury. Ustalił, że po sezonie kończy z profesjonalną piłką, pomimo że Borussia namawiała go, żeby został jeszcze przez rok. On ma swoje plany na siebie, na swój klub. Szkoda bardzo, bo zawodnik z takim doświadczeniem, z takim podejściem bardzo by nam się przydał, ale tak się nie stanie - dodał szkoleniowiec.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (44)

+dodaj komentarz
dezet - 08.05.2021 / 15:47, *.chello.pl

jeżeli ktoś choć przez 1 sekundę uwierzył w tę bajeczkę to jest to przykład kompletnego naiwniaka

odpowiedz
antyK - 09.05.2021 / 13:49, *.129.115

@dezet: Jaką bajeczkę? a gdzieś było napisane że przychodzi do Legi? bo ja widziałem tylko o zainteresowaniu - to że ktoś się interesuje jakąś laską to nie znaczy, ze ją puknie. szkoda tylko, że Legia interesuje się ludźmi z korupcyjną przeszłością.. No, ale takie czasy

odpowiedz
Echhhh - 07.05.2021 / 21:46, *.chello.pl

Podobno jest szansa zeby Edyta Gorniak podpisala kontrakt. Czekam z niecierpliwoscia na wiesci z klubu.

odpowiedz
Krzeszczu - 07.05.2021 / 21:57, *.bredband2.com

@Echhhh: Edyta Gorniak nie dla Legii. Moze Beata Kozidrak? Albo jeszcze lepiej, Rudi Schubert z corka :-))

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 07.05.2021 / 08:04, *.play-internet.pl

Hmmmmm,szkoda,bo jeszcze mlody jest i perspektywiczny.Ale kierunek poszukiwań dobry,więc może Andrzeja Juskowiaka by zakontraktowali.Też dopiero 50 lat skończył,"trochę profesjonalnej piłki liznął"-więc doświadczenie ma,a młodzi (w sensie 30 latkowie) mieli by od kogo się uczyć.A docelowo "Srebrną jedenastkę z I.O.Barcelona '92 "przetransferować do Legii-przecież jeszcze większość z nich jest"na chodzie".O kondycję nie muszą się martwić,bo w większości meczów tempo jest jak by szli w kondukcie pogrzebowym,więc co,panowie działacze..........do roboty,wysyłajcie im oferty,bo konkurencja nie śpi.-)))

odpowiedz
Krzeszczu - 07.05.2021 / 10:22, *.bredband2.com

@FOREVER LEGIA: Zgadzam sie. Dac im szanse! Jeszcze pilki nie kopneli u nas wiec nie krytykowac, dac im szanse :-)

odpowiedz
Pusia - 07.05.2021 / 06:06, *.vectranet.pl

Hasło na najbliższe tygodnie? NIE dla
Legii...

odpowiedz
dave - 06.05.2021 / 17:39, *.chello.pl

A mnie się wydaje, że nawet jak coś było na rzeczy, to po takiej karierze i pozycji jaką ma w Niemczech Piszcek, to z osobą naszego trenera prtzez wzgląd na dawne czasy nie chce już mieć nic wspólnego. Przecież kibice i dziennikarze zaraz by odkopali handel meczami w Zagłębiu a po co mu to na stare lata? Więc Michniewicz myśli, ze dla niego by przyszedł, a mi siuę wydaje że akurat Czesław nie jest tą osobą, dla której Piszczu by tu przyszedł.

odpowiedz
bat@wp.pl - 06.05.2021 / 16:09, *.orange.pl

Wpływ na transfery Trenera Michniewicza mały albo żaden. Tylko takie puszczaki. Tego zna, z tamtym trenował. Jak się okazało nikt z młodzieżówki, którą tak znakomicie trenował, nie przyszedł do Legii. Trener, który opuszcza swoją drużynę w kluczowym momencie eliminacji nie zasługuje na szacunek. I to cała prawda. Natomiast co do transferów wielka niewiadoma, raczej martwmy się kto zostanie po sezonie, bo w drużynie mistrzowskiej w Legii zawsze jest jakaś dekompozycja, a nie spokojne budowanie składu na puchary.

odpowiedz
A - 06.05.2021 / 16:06, *.play-internet.pl

Piszczek czy już zapomniałeś jak meczami handlowałeś???

odpowiedz
ROSOMAK - 06.05.2021 / 16:31, *.t-mobile.pl

@A: tylko w gacie nie zrób z tego podniecenia

odpowiedz
Alex Bielany - 06.05.2021 / 15:41, *.chello.pl

I dobrze, ani on związany z Legia, ani z Warszawa, natomiast bardzo by fajnie było, gdyby kiedyś Lewy przyszedł do nas na końcówkę kariery, w końcu mozna by było naprawić casus arunabareny

odpowiedz
Zgred - 06.05.2021 / 15:46, *.02.net

@Alex Bielany : o albo aurabarena :))

odpowiedz
olew - 06.05.2021 / 18:07, *.vectranet.pl

@Alex Bielany : nie lubię Lewandowskiego, wolę Świerczoka, albo Neymara.

odpowiedz
:) - 06.05.2021 / 14:36, *.chello.pl

Haha!!!

odpowiedz
chrisSiekierki - 06.05.2021 / 13:58, *.play-internet.pl

A mnie bardziej interesuje kto puścił taką plotkę. Być może reszta tak zwanych wzmocnień to taka sama rzetelna informacja...

odpowiedz
pozdrowieniec - 06.05.2021 / 16:15, *.t-mobile.pl

@chrisSiekierki: meczyki.pl - portal plotkarski o piłce nożnej

odpowiedz
Filip1205 - 06.05.2021 / 13:21, *.robnet.pl

Bardzo dobrze, że nie przyjdzie. Mamy Juranovicia i Vesovicia. Po co nam jeszcze Piszczek?

odpowiedz
(L)egia - 06.05.2021 / 13:02, *.virginm.net

Bardzo dobrze, ze nie trafi. Potrzeba nam zawodnikow grajacych z sercem, a nie myslami bedacych juz na emeryturze.

odpowiedz
Bxb - 06.05.2021 / 12:58, *.t-mobile.pl

Bardzo dobrze , że nie przyjdzie .

odpowiedz
Ja - 06.05.2021 / 12:19, *.play-internet.pl

A może z pazdanem spróbować ?
Orientuje się ktoś w jakiej jest dyspozycji ?

odpowiedz
JK - 06.05.2021 / 12:49, *.orange.pl

@Ja: powiedz, że to żart.

odpowiedz
Ja - 06.05.2021 / 14:02, *.play-internet.pl

@JK: mówię że to żart...

odpowiedz
:) - 06.05.2021 / 12:06, *.chello.pl

Oj łyknęliscie plotę jak pelikan....

odpowiedz
Pawełek - 06.05.2021 / 12:04, *.netfala.pl

Ponoć marzeniem Lewego jest dokończenie kariery przy Łazienkowskiej. Po to kupił dom przy Złotych Tarasach a teraz stawia restaurację w Starym Browarze na Woli.

odpowiedz
Wolfik - 06.05.2021 / 12:01, *.mm.pl

No i sprawa szybko się rozwiązała.

odpowiedz
Ronaldo - 06.05.2021 / 11:59, *.elartnet.pl

Ja też nie przyjdę, temat zamknięty.

odpowiedz
Faken - 06.05.2021 / 20:12, *.242.201

@Ronaldo : faken

odpowiedz
Gość - 06.05.2021 / 11:47, *.233.0

zaczyna się nie trafi do LEGII
ciekawe ilu z tych piłkarzy co mają przyjść to przyjdą
pewnie jedan a reszta nie dla LEGII

odpowiedz
Sobo(L)ew - 06.05.2021 / 11:45, *.255.243

Podobnie wypowiadał się na temat Bogusza a teraz okazuje się że jest blisko Legii także ja bym się wstrzymał z tym jego komentarzem.

odpowiedz
Sebulwa - 06.05.2021 / 13:01, *.plus.pl

@Sobo(L)ew: leed chce 1,5 miliona ojro i wpis w unowie z klauzula wykupu 8mln. Po za zasięgiem. Lepiej skoczyć marzyć

odpowiedz
Sobo(L)ew - 06.05.2021 / 14:05, *.255.243

@Sebulwa : Na razie to ma przyjść na wypożyczenie z opcją wykupu a później dopiero klauzula wykupu za 8 mln.

odpowiedz
L - 06.05.2021 / 11:30, *.tpnet.pl

Niech przyjdzie do nas kiedyś jako trener bo podobno wszyscy twierdzą, że kawał trenera z niego będzie. A teraz nie ma nic na siłę...

odpowiedz
dsdsd - 06.05.2021 / 12:19, *.tpnet.pl

@L: to już papszuna nie chcecie u siebie haha

odpowiedz
Krzeszczu - 06.05.2021 / 14:01, *.bredband2.com

@L: wszyscy twierdza ze Skorza to polski sir Ferguson a Magiera najwiekszy talent polskiej mysli szkoleniowej. Enough said.

odpowiedz
reklama kaszlu - 06.05.2021 / 14:08, *.t-mobile.pl

@L: Piszczek to był pierwszy w kadrze do wódki, wszystkich rozpijał, więc pewnie będzie niezłym trenerem.

odpowiedz
L - 06.05.2021 / 15:19, *.tpnet.pl

@dsdsd: A co ja jestem że do mnie mówisz w liczbie mnogiej? Papszun niech też przychodzi a potem Piszczek jeśli będzie dobrym trenerem.

odpowiedz
Sasza - 06.05.2021 / 11:06, *.chello.pl

Szkoda, że Michniewicz w ogóle zabiera głos w sprawie, którą od samego początku można było między bajki włożyć. Sorry ale wygląda to mega niepoważnie.

odpowiedz
ding - 06.05.2021 / 11:04, *.chello.pl

A to ci dopiero niespodzianka...

odpowiedz
Jurek - 06.05.2021 / 10:58, *.tropolys.de

co za rozczarowanie...

odpowiedz
jezus - 06.05.2021 / 10:50, *.vectranet.pl

tylko debil wierzyl w tak durną plotkę

odpowiedz
pozdrowieniec - 06.05.2021 / 11:08, *.t-mobile.pl

@jezus: cały portal meczyki.pl wierzył

odpowiedz
L - 06.05.2021 / 11:25, *.tpnet.pl

@jezus: Prawda. Dodam, że Czesiek robi z siebie debila udając, że temat był realny.

odpowiedz
Fan - 06.05.2021 / 15:00, *.centertel.pl

@jezus: debil to też jesteś ty taki Nick sobie wybierać, jeszcze z małej litery.

odpowiedz