Marko Vesović w akcji - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Trening

Taktyczny czwartek

Woytek, źródło: Legionisci.com

W czwartek przed południem drużyna Legii kontynuowała przygotowania do niedzielnego meczu ze Stalą Mielec. W treningu nie uczestniczył Tomas Pekhart, który ma uraz i dodatkowo otrzymał wolne od sztabu szkoleniowego do końca sezonu. Czech przez kilka minut przyglądał się z boku zajęciom kolegów. Do treningu z drużyną wrócił Filip Mladenović.

Fotoreportaż z treningu - 26 zdjęć Woytka

Po tradycyjnej rozgrzewce i grze w dziadka rozpoczęła się część taktyczna, którą wraz z Czesławem Michniewiczem dyrygował Alessio De Petrillo. Przez wiele minut zawodnicy doskonalili sposoby przeprowadzania akcji ofensywnych. Ostatnim elementem była gierka 10 na 10. Drużyny wystąpiły w następujących składach:

Fioletowi: Cierzniak - Jędrzejczyk, Wieteska, Hołownia, Juranović, Slisz, Andre Martins, Mladenović, Kapustka, Rafael Lopes
Żółci: Boruc - Vesović, Kisiel, Cholewiak, Wszołek, Muci, Gwilia, Skibicki, Kostorz, Yaxshiboyev

Legia Warszawa poinformowała, że dzień po meczu ze Stalą Bartosz Slisz przejdzie zabieg stomatologiczny, po którym konieczna będzie tygodniowa przerwa od treningów. "Sztab medyczny zapewnia, że nie jest to nic poważnego i po odbyciu koniecznej pauzy spowodowanej leczeniem, piłkarz będzie w pełni dyspozycji fizycznej" - informuje klub.

Fotoreportaż z treningu - 26 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
SEBO(L) - 07.05.2021 / 09:33, *.centertel.pl

Valencia już wrócił do klubu lub domu,jakiś uraz,czy ostatnia pensja "gratis",tzn. bez świadczenia wątpliwych "usług piłkarskich " ;) ? Piękna historia pewnego transferu...

odpowiedz
Do redakcji - 06.05.2021 / 17:09, *.centertel.pl

Czy redakcja wie może jakim wynikiem zakończył się mecz ? Zolci powalczyli?

odpowiedz
Kostinho - 06.05.2021 / 15:16, *.net.pl

Z opisu wygląda jak usunięcie ósemki, od tego się nie umiera, ale wiadomo że parę dni musi dojść do siebie. Dobrze to teraz zrobić i przy okazji trochę baterie zregenerować. Niech dostanie szansę Kisiel czy któryś inny młody.

odpowiedz
WETERAN - 06.05.2021 / 14:51, *.chello.pl

Współczuję Bartkowi Sliszowi... Trzymaj się!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.