fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (59)

+dodaj komentarz
Leśny Dziadek - 09.05.2021 / 19:31, *.centertel.pl

Dlaczego graja Gruzin i Lopes, skoro chca sie ich pozbyc? Wszyscy sie zastanawiaja, kto zostanie - Wszolek, czy Vesovic?, a moze sie okazac, ze obydwaj odejda. Bez Luqiniasa w ogole to nie wyglada. Napastnika tez nie ma. Obrona z Wieteska i Holownia na puchary, to jak isc z widelcem na polow rekina. Zreszta Jedza to juz tez stary pryk. Transfery zimowe, to jakis dramat. Jakos tego nie widze. Ale moze na starosc wzrok szwankuje i bedzie LM...

odpowiedz
atmosferic - 09.05.2021 / 19:30, *.orange.pl

6 ostatnich meczow 2 gole - przed tymi 6 meczami - 2 mecze 8 goli. Ewidentnie sa krecone lody w tej lidze. Ustawianie meczow. Oddanie punktow wrakowii, wisle i teraz stali.

odpowiedz
Cowie - 09.05.2021 / 19:49, *.chello.pl

@atmosferic:
a oni fryzjera się czepiali - fryzjer to mógł co najwyżej włosy obciąć
jak Wujo mawiał

odpowiedz
Michniewicz out - 09.05.2021 / 19:28, *.play-internet.pl

Najnudniejsza Legia od 30 lat...

odpowiedz
atmosferic - 09.05.2021 / 19:27, *.orange.pl

Zwolnic jak najszybciej - robi sie to samo co z vukoviciem. Zaczyna sie mentalny demontaz druzyny.

odpowiedz
Gulgoi - 09.05.2021 / 19:26, *.tpnet.pl

Od razu widać ,że puchary w Warszawie a poziom gry po prostu ponad wszystko...

odpowiedz
Tyson - 09.05.2021 / 19:22, *.chello.pl

Piłkarski poker II

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 09.05.2021 / 19:39, *.petrotel.pl

@Tyson: To z Podbeskidziem pewnie przegramy skoro oni już spadają. Będzie wysoki kurs ;-)

odpowiedz
Syn trenera - 09.05.2021 / 19:22, *.vectranet.pl

Grają Cholewiak i Gwila a Jaszur nic a Muci końcówka... logiki tu za grosz taktyki i ambicji także... Masakra..

odpowiedz
Hiszpan - 09.05.2021 / 19:19, *.telnaptelecom.pl

Ochłapiarze. Drugie 0:0 z ogórkami z rzędu. Pogonić nierobów i lamusy typu Gwilia Wieteska Hołownia Ślisz Mladenovic Kapustka Martins Lopes Kostorz Jedrzejczyk

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 09.05.2021 / 19:13, *.petrotel.pl

Slisz wykartkował się w najgłupszy z możliwych sposobów - przy przepychance. Taki głupi, czy mu kazali?

odpowiedz
Wwa - 09.05.2021 / 19:16, *.centertel.pl

@vadisodjidjiaofoe: Jutro ma zabieg i tak mial nie zagrac za tydzien

odpowiedz
speed - 09.05.2021 / 19:11, *.play-internet.pl

Duet MM,Mioduski i Michniewicz.Coś czuję,że to się nie uda.

odpowiedz
magoo - 09.05.2021 / 19:07, *.chello.pl

Pozdrawiam Wszystkich grających remisy :)

odpowiedz
czizys - 09.05.2021 / 19:02, *.129.204

Padaka aż w oczy szczypie ja prdle

odpowiedz
Syn trenera - 09.05.2021 / 19:01, *.vectranet.pl

Urwaaaaa jak tak można z prawie spadkowiczem nagle od 6 meczy zapomnieli jak sie gra, Kapusta i Sluz to taki piach grają... Czemu nie gra Muci i z Jaszur... Dramat... A potem zdzienie w pucharach będzie. Drużyna tak jak tata Czesław gra bez ambicji... Chyba że mecz ustawka.. Dlatego nowi nie grają bo jeszcze by coś strzelili.. Masakra..

odpowiedz
Gienek - 09.05.2021 / 18:58, *.vectranet.pl

Na razie tylko wkur bierze jak się patrzy na grę Legii...

odpowiedz
atmosferic - 09.05.2021 / 18:56, *.orange.pl

Zwolnic tego parodyste poki jeszcze nie przegralismy pucharow.

odpowiedz
Super⚽️Coach and Friends Forever ! - 09.05.2021 / 18:54, *.amazonaws.com

28′ Niedokładne zagranie Gwilii do Juranovicia, ale legioniści mają aut....Gwila właśnie już to był ostani mecz w Legii,nawet nie starałeś sie wykazać że chcesz nosić nasze barwy!Good bay!

odpowiedz
filand - 09.05.2021 / 18:48, *.t-mobile.pl

Troszeczkę geografii...
WARSZAWA- Mielec 259,9 km . W przybliżeniu 260 KM.
Warszawa - Bielsko Biała ODLEGŁOŚĆ MIĘDZY MIEJSCOWOŚCIAMI BIELSKO-BIAŁA - WARSZAWA
Jadąc trasą przez DK1 i S8 odległość Bielsko-Biała - Warszawa wynosi 349 km.

Czy ktoś ma jakieś pytania
...

odpowiedz
hajdukL - 09.05.2021 / 19:13, *.77.242

@filand:
Ja mam jedno. Co to za intryga?

odpowiedz
filand - 09.05.2021 / 19:22, *.t-mobile.pl

@hajdukL: To nie intryga . To ekonomia. Po co jeździć z 22 zawodnikami ponad 350 km.jak można jeździć 260 km..Czy to rozumiesz???

odpowiedz
hajdukL - 09.05.2021 / 19:38, *.77.242

@filand:
Ni ch.a. Pozostajesz niedościgniony,

odpowiedz
hajdukL - 09.05.2021 / 18:41, *.77.242

W sumie po co Jasur, jest Mladenovic... To już kur... nie jest nawet śmieszne.

odpowiedz
Loczek - 09.05.2021 / 18:34, *.centertel.pl

Ludzie zluzujce...każdy mistrz tak gra... rozprężenie, wakacje urlopy za pasem...napinka była CAŁY sezon...

odpowiedz
Pawel - 09.05.2021 / 18:41, *.mm.pl

@Loczek:
To zobacz Inter Bayern czy grają tak jak nasze wkłady. W innych ligach walka trwa. Czy mówiłbyś tak samo Gdybyś zapłacił 50zł za bilet w zamian dostając to coś. Oni biorą gruby hajs bo to ich praca i powinni ja sumiennie wykonywać do ostatniej minuty sezony. Usprawiedliwianie wkładów jest słabe serio

odpowiedz
hajdukL - 09.05.2021 / 18:34, *.77.242

"My gramy swoje o swoje"... Do pełnej groteski wygłodniałego Jasura brakuje.

odpowiedz
cuLt - 09.05.2021 / 18:30, *.amazonaws.com

Wygláda na to że Czesio jak dobry poker ,czeka do ostatnich minut..wpuszczajác nowe gwiazdy , dla wygranej, Czesiek nie spier...l swojej roboty...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 09.05.2021 / 18:26, *.centertel.pl

W 65 minucie zacznie sie strzelanie. 0- 3 bedzie.

odpowiedz
Rudi Gusnic - 09.05.2021 / 18:39, *.kompex.pl

@Leśny Dziadek: gwilia 3.

odpowiedz
Yeti - 09.05.2021 / 18:25, *.vectranet.pl

Na razie słabiutko, podobnie jak z Wisłą. Tak jakby im się nie chciało. Brak profesjonalizmu...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 09.05.2021 / 19:33, *.centertel.pl

@Yeti: Przepraszam za optymizm, za nieuzasadniony optymizm...

odpowiedz
Darek - 09.05.2021 / 18:24, *.t-ipconnect.de

Nic się nie dzieje.Jeszcze puszczą ten mecz a wygrają następny ze zdegradowany już po tym meczu podpizdziem.Wiadomo feta,będą kibice to nie wypada przegrać za tydzień.Dzisiaj można odpuścić nic się nie stanie.

odpowiedz
Krasnal - 09.05.2021 / 18:23, *.telkab.pl

TRENING

odpowiedz
wtf - 09.05.2021 / 18:23, *.chello.pl

Kolejny pokaz siły ze strony "mistrzów".Nic,tylko lecieć po karnet na przyszły sezon,chociaż kolonoskopia wydaje się ciekawą alternatywą na spędzenie weekendowego popołudnia!

odpowiedz
Na tvp 2 - 09.05.2021 / 18:22, *.t-mobile.pl

A ja se Cejrowskiego oglądam

odpowiedz
JakochamLegienieżonę - 09.05.2021 / 18:20, *.chello.pl

Bez honoru i ambicji. Po powrocie do stolicy, niech składają papiery do milicji.z Legii wynocha!

odpowiedz
KN - 09.05.2021 / 18:20, *.inetia.pl

Yebać te przepłacone miernoty. Daruję sobie drugą połowę... I więcej się tutaj już nie udzielę, przynajmniej do czasu odpadnięcia z mistrzem bezludnej wyspy w II max III rundzie eliminacji. Czołem Bracia!

odpowiedz
Kibic - 09.05.2021 / 18:14, *.168.108

Mecz sprzedany nawet w tunelu było widać jak jakiś frajer gadał z Jędzą. Wyglądało jak by mu przypominał o umowie. Miałem nadzieję że Legia ma ambicje tu widać co to za drużyna. C...im w ...ę

odpowiedz
Arek - 09.05.2021 / 18:36, *.t-mobile.pl

@Kibic: sprawa prosta podpiździe bb musi spaść

odpowiedz
Krzeszczu - 09.05.2021 / 18:04, *.bredband2.com

Graja tak jak trenuja. W sumie nie trenuja... Wiec *ujowo to wyglada. Ten Dadok w Stali wyglada w miare przyzwoicie.

odpowiedz
Syn trenera - 09.05.2021 / 17:58, *.vectranet.pl

Dziś z uwagą obserwuję grę wirtuoza Gwilli. Jego inteligencję boiskowa, no Look podania i wielka kreatywnosc. Po co ten darmozjad gra, podania do tyłu albo straty.. Czemu nie gra Muci i Jaszur i młodzi.. Marnie to wygląda...

odpowiedz
Pawel - 09.05.2021 / 17:53, *.mm.pl

Chciałbym po meczu zobaczyć statystykę odbiorów Gruzina. To jest karwa dramat. Chłop przebiega obok, ciągle pozoruje atak. Won nieudaczniku!!!

odpowiedz
Fan Waleriana - 09.05.2021 / 17:48, *.129.209

Gwilia ta fajtłapa jest świetnym odzwierciedleniem właściciela. Taki nieudolny.... Chce ale nie może i ch...j :)

Piłkarz porażka po prostu.

odpowiedz
do redakcji - 09.05.2021 / 17:11, *.cyfrowypolsat.pl

czy remis oznacza spadek Podbeskidzia?

odpowiedz
:) - 09.05.2021 / 18:06, *.t-mobile.pl

@do redakcji: legii

odpowiedz
Cowie - 09.05.2021 / 18:37, *.chello.pl

@:) : Podbeskidzie ma lepszy bilans ze Stalą w Lidze
jeżeli dzisiaj remis - i Górale wygrają w Warszawie a Stal przegra
na wyjeździe to BB zostaje w Lidze

odpowiedz
Je..ć tsp - 09.05.2021 / 18:38, *.t-mobile.pl

@do redakcji: oby

odpowiedz
Leśny Dziadek - 09.05.2021 / 17:11, *.centertel.pl

Bedzie S 0-3 L

odpowiedz
benek - 09.05.2021 / 18:10, *.kompex.pl

@Leśny Dziadek: taaa i Gwilia strzeli 4

odpowiedz
Yeti - 09.05.2021 / 16:43, *.vectranet.pl

Wszystko OK tylko po co ten Gwilia? Tym razem on grał u buka?

odpowiedz
Seba - 09.05.2021 / 16:17, *.chello.pl

Powinni dzisiaj zagrać na luzie i rozjechać Stal jak się będą lenić to won z Legii

odpowiedz
Kupon&Babol - 09.05.2021 / 16:17, *.209.84

Kupon&Babol w składzie, może być grubo

odpowiedz
ROSOMAK - 09.05.2021 / 16:15, *.chello.pl

I po co ten Gruzin

odpowiedz
Lupus - 09.05.2021 / 16:25, *.centertel.pl

@ROSOMAK : Aby 1 weszła

odpowiedz
ROSOMAK - 09.05.2021 / 16:35, *.chello.pl

@Lupus: Nie no może nie będzie tak źle

odpowiedz
ROSOMAK - 09.05.2021 / 18:58, *.t-mobile.pl

@Lupus: Lipa i to duża

odpowiedz
powiś(L)e - 09.05.2021 / 16:13, *.chello.pl

Nie wydaje mi się żeby się dzisiaj wysilali.

odpowiedz