Czesław Michniewicz - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Michniewicz: Mecz niewykorzystanych szans

Wiśnia, źródło: Legia.com

Czesław Michniewicz (trener Legii): To był mecz niewykorzystanych szans w naszym wykonaniu. Stworzyliśmy sobie kilka doskonałych okazji do tego, żeby zdobyć nie jedną, a kilka bramek. Tak się niestety nie stało. Ten problem powtarza się już od dłuższego czasu, wprawdzie nie było Luquinhasa czy Pekharta, ale to nas nie usprawiedliwia.

Powinniśmy zdobywać więcej bramek, wykorzystując dobre akcje. Te sytuacje dziś mieliśmy. Szkoda ich tym bardziej, że były stworzone po ładnych i składnych akcjach, mam tu na myśli sytuacje Mladenovcia czy Kostorza. Tak się jednak nie stało. Wracamy do Warszawy z wielkim niedosytem. Od jutra będziemy już myśleć o kolejnym, ostatnim w tym sezonie meczu z Podbeskidziem przed własną publicznością.

SONDAJak oceniasz pracę Czesława Michniewicza na stanowisku trenera Legii?

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (51)

+dodaj komentarz
L - 11.05.2021 / 11:05, *.tpnet.pl

Powiem tak: nasi piłkarze to banda nażelowanych leszczy bez ambicji. Mistrzostwo nic tu nie zmienia. Przegrali superpuchar, odpadli z euro pucharów oraz odpadli z Pucharu Polski więc samozadowolenie w jakie wpadły nasze gwiazdy jest na prawdę niedopuszczalne. Pierdołą jest też ten nasz trener który nie umie walnąć w ręką w stół i powiedzieć im że to koniec obijania. Doszliśmy do momentu gdzie ciężko się spodziewać wygranej z Podbeskidziem...

odpowiedz
maclity - 10.05.2021 / 21:38, *.mm.pl

Przed tymi meczami obiecywał Czesław ze chcemy w pozostałych meczach wygrać a podejrzewam ze będą trzy remisy. Z czym do Europy. Znów latem sztukuje się eurowp.......l.

odpowiedz
coach biedronka - 10.05.2021 / 20:25, *.sky.com

z ekstraklasy baku i ivi lopez, + 2 stoperow i napastnik i wystarczy , jedyny co moze boruca zastapic to stipica ewentualnie kuciak.

odpowiedz
Hiszpan - 10.05.2021 / 18:37, *.telnaptelecom.pl

Wywalić Cześka brać Hyballę. W Wiśle bunt bo wymaga. Dostaną gwiazdeczki w pizd to zaczną grać.

odpowiedz
Wolfik - 10.05.2021 / 20:02, *.mm.pl

@Hiszpan: Taa, zaczną. Jak w Wiśle własnie.... Swoją drogą ciekwa wypowiedź Kolego. Ostatnim zdaniem zaprzeczyłeś swoją wcześniejszą tezę :). Chociaz oczywiście, wiesz co masz na myśli.

odpowiedz
Hiszpan - 10.05.2021 / 22:51, *.telnaptelecom.pl

@Wolfik: A konkretnie???

odpowiedz
L - 11.05.2021 / 11:07, *.tpnet.pl

@Wolfik: Chodzi o to że styl który lubi niemiecki trener wisły pasował by do nas bo w Wiśle nie ma do tego piłkarzy.

odpowiedz
Hiszpan - 11.05.2021 / 18:25, *.play-internet.pl

@L: Dokładnie ...

odpowiedz
pol - 10.05.2021 / 12:33, *.chello.pl

bla bla bla bla bla.
Ciągle to samo pier....ie,a jak wypadnie 1-2 zawodników ze składu ,to jak zwykle padaka zamiast wygrania tej gównianej ekstraklapy 5-7 kolejek przed końcem różnicą kilkunastu punktów

odpowiedz
oLaf - 10.05.2021 / 12:15, *.vectranet.pl

idiota. 2 bramki w 6 meczach???? taką mamy mieć taktykę w el. LE ??? jak daleko zajdziemy ?? 3 -cia runda max.

I niech nie pier..... o "zadowoleniu mistrzostwem" i słąbej grze bo Bayern też jest mistrzem i gromi przeciwników w kolejnych meczach!!!

odpowiedz
BIE(L)ANY - 10.05.2021 / 10:40, *.plus.pl

Czemu nie wystawił Jasura Yaxshiboyeva? Rozumiem, że gość obchodzi Ramadan, ale można by mu jakieś witaminki ???? podać na wzmocnienie????????, nawet po zmroku.

odpowiedz
wjn - 10.05.2021 / 11:17, *.com.pl

@BIE(L)ANY: problem taki ze ostatnio mówił, że chlopak ma sily na 30 minut a on i tak Cholewiaka wystawia lOL

odpowiedz
Wolfik - 10.05.2021 / 13:04, *.mm.pl

@BIE(L)ANY: A to on jeszcze żyje??? Swoją drogą, jeśli uprawiający "strajk głodowy" ma być naszym ratunkiem a ataku, to daleko żeśmy zaszli....

odpowiedz
bonbon - 10.05.2021 / 08:55, *.virginm.net

ja to juz wam powiem bez ogrodek.... Zycze sobie zeby Legia odpadla z pucharow najszybciej jak to mozliwe!
Mam dosc tego cyrku! Mam dosc ponizania klubu i kibicow przez kudlatego! Odpasc z pucharow i niech ten kudlaty przypalowiec sie zawija z tymi swoimi pomyslami do poznania razem z rutkowskimi tworzyc takie potegi!
Od 4 lat tylko non stop: BIEDA-AFERA-BIEDA-AFERA.
Czas na zmiany i to od podstaw. Piszcie co chceci ja kkibicuje wszystkim przeciwnikom Legii. Moze wkoncu naprawde sie ten idiota zabierze z warszawy bo innej drogi nie widze niestety

odpowiedz
Kultura - 10.05.2021 / 09:25, *.korbank.pl

@bonbon: Kolego, Warszawa się piszę z dużej litery to po pierwsze, po drugie kto według ciebie będzie miał pieniądze i pomysł na klub, szejkowie arabscy czy chińczycy ?! Jak kibicujesz wszystkim przeciwnikom Legii to proszę wy.ierdalać, a nie dupę zawracasz. Na dobre i na złe jest się kibicem Legii Warszawa oraz cały czas a nie od święta !

odpowiedz
bonbon - 10.05.2021 / 09:50, *.virginm.net

@Kultura: Warszawa z duzej jak najbardziej moj blad... zwykly pospiech. Nie obchodzi mnie czy bedzie to chinczyk czy arab. Oby mial progresywna wizje klubu z realnymi funduszami. Kogos kto nie bedzie z kibica robil debila i opowiadal mu glupot o europejskiej potedze podczas kiedy z uporem wariata probujesz dorownac lechowi poznan lub wisle krakow!
Kibicuje naszym przeciwnikom bo tylko w ten sposob widze szanse n odejscie tego pajaca i zakkonczenie jego ZYCIOWEGO PROJEKTU w nasym klubie.
Poki co to tylko on i jego prywatne kieszenie sa po cichaczu zadowolone a Ty kolego dostajesz kolejnego liscia na otrzezwienie w eliminacjach lub nawet w lidze przy okazji meczu ze stala czy jakims podbeskidziem.
I sam wyp...laj jak jestes glupi ja nikomu z braci nie ublizam

odpowiedz
BIE(L)ANY - 10.05.2021 / 10:17, *.plus.pl

@bonbon: Ktoś kto ma pieniądze nie zawita do tej ligi, takie są realia. Z tym dorównywaniem Lechowi czy Wiśle to nieźle popłynąłeś, patrz tabela ligi. Obecnie to Lech może marzyć o dorównaniu Warcie.
Skoro uwierzyłeś w europejską potęgę, czy nawet mocnego średniaka to widać, że z Ciebie wariat. Ta liga nigdy nie będzie mocna, bo jest biedna. Sukcesem zawsze będzie gra polskich klubów w fazie grupowej, niezależnie czy będzie to Liga Europy, czy Liga Konfederacji nie wspomiając już o Lidze Mistrzów.

odpowiedz
ferds - 10.05.2021 / 10:25, *.chello.pl

@bonbon:
Ponieważ czujesz się upokarzany to chcesz kolejnego upokorzenia w pucharach. Nie wiedziałeś dotąd że jesteś idiotą?

odpowiedz
BIE(L)ANY - 10.05.2021 / 10:31, *.plus.pl

@ferds: ???????????? właśnie się dowiedział.

odpowiedz
Paweł - 10.05.2021 / 11:43, *.centertel.pl

@bonbon: Myślę ze pisząc taki post to sam jesteś idiotą

odpowiedz
bonbon - 10.05.2021 / 12:20, *.virginm.net

Zaden z was nie rozumie o co mi chodzi. Rowniez dlatego mioduski jest zadowolony :)
Po prostu ma stado debili przyklaskujacych i mowiacych JAKOS TO BEDZIE.... Ale nie nie bedzie bo Legia sie stacza a wy macie problem z tymiz ktos zyczy sobie pozbyc sie tego darmozjada i szkodnika DMego. Nic go innego nie pogoni jak brak awansu rozumiecie ??

odpowiedz
LewLegia - 10.05.2021 / 19:38, *.net.pl

@bonbon: choć byś pisał dwa tygodnie to wyznawcy kunsztu prezesa Ciebie zjedzą To niestety stan umysłu, który nie ogarnia systemu i tego co się dzieje w ich klubie.
Omamieni i oszukani nigdy się do tego nie przyznają bo im wstyd, że się dają doić jak krowy, więc brną dalej w ciemnocie i klaszczą - taka sytuacja.

odpowiedz
hajdukL - 10.05.2021 / 22:01, *.77.242

@bonbon:
Rozumiem co masz na myśli aczkolwiek trochę niesprawnie to przedłożyłeś, a może po prostu jak ktoś ma się przywalić do komentarza to i tak to zrobi. Ja też jestem wkur..ony i nie zależy mi na zwycięstwach Legii od dłuższego czasu bo te wygrane, serie meczów bez straty gola itp. zakłamują cały ten dramat, który panuje w Legii. W całej naszej lidze podobny dramat. Wkradła się obojętność i nie zanosi się na to żeby prędko to się zmieniło. Po tylu już meczach w tym sezonie czułem jakbym dostał w mordę, a człowiek siada przed tv i wychodzi na to, że cały czas mu mało poniżeń siebie-kibica jak i naszego klubu.

odpowiedz
feds - 10.05.2021 / 23:19, *.chello.pl

@bonbon:
ogarnij się chłopcze; nie brnij, dobrze to rozumiemy.
Ale nikt nie życzy sobie oglądać Legię która od każdego dostaje w du... Na złość mamie odmroże sobie nosa... ile ty masz lat? Bądź co bądź zostaliśmy właśnie Mistrzem Polski. Lepiej żebyśmy nie zostali? Może ty niezorientowany... niby kto miałby zwolnić tego mioduskiego za porażki? To właściciel. Nie wiedziałeś???

odpowiedz
Gocław - 11.05.2021 / 08:51, *.net.pl

@feds: o zgrozo! Właśnie takich klakierów chce mieć prezes tzn. Mistrz w dupoklasie załatwia wszystko? np. trenera z pyrlandii, przegrane z barmanami, kelnerami, listonoszami z Malty, Luxenburga itp.,
To jest ambicja prezesa i twoja? klubu ze stolicy w centrum Europy?
Otwórz oczy, zerknij w net, poczytaj i pomyśl, ps. prezes jest właścicielem Legii, a nie naszym,


odpowiedz
bonbon - 11.05.2021 / 09:20, *.virginm.net

@feds: Widzisz mnie nie obchodzi atak 20 typa na moj komentarz i moj punkt widzenia. Bardziej mnie cieszy ze trzech jest ogarnietych i widzi to samo co ja. Prezesa nie da sie zwolnic chodzi o to zeby mu sie po prostu przestalo oplacac, to co podobno mu sie nie oplaca (czujesz ten parados?!) :) No i zeby delikatnie mowiac WYPIER...AL z Legii. Dosyc mam tego minimalizmu i czysczenia klubu! Dosyc trenerow tj Jozak Pinto czy nawet ten Michniewicz. Pomijajac kkim on jest i ze w ogole nie powinien pracowac w Legii to hooyowy z niego trener. Obesrana zbroja wiecznie na remis! Dosc mam tych transferow smiesznych bez gotowkowych na zanizonych kontraktach. Jak my mamy miec kozackich pilkarzy??
Ten sen sie urwal wraz z odejsciem Lesnego. To byla wlasciwa droga powinni nia isc i zarabiac hajs w europejskich pucharach, rozwijac klub brac coraz lepszych pilkarzy i starac sie osiagac coraz wiecej... wszystko szlo w dobra strone. Czemu miodek tego nie chcial? No musial miec dobre powody.... na pewno hajs! Ten dla niego zgadza sie teraz bardziej niz wczesniej dlatego jest jak jest. A ze niema wynikow to h...j go to obchodzi transferami i zanizonymi kontraktami wyrownuje. Eeeeeeeeeh a jescze jest tyle ludzi co nie rozumie i sie pruje na forach!masakra!

odpowiedz
bonbon - 11.05.2021 / 11:27, *.virginm.net

@hajdukL: Moze troche nie sprawnie masz tez racje ale normalnie wiadomo nie jestem sadomaso wiec dla normalnego oczytanego czlowieka przekaz jest czytelny.
Dramat calej ligi trwa tak jak napisales, ale mnie interesuje osobiscie dramat wlasnej druzyny. Pozdrawiam !

odpowiedz
Quic - 10.05.2021 / 08:41, *.chello.pl

Czesio aby ten minimalizm Ciebie nie zgubił. Bo z takim podejściem i tak traktujących zawodników, twoja przygód w Legii może skończyć się jeszcze przed jesienią.

odpowiedz
Echhh - 10.05.2021 / 08:25, *.chello.pl

Ostatnie szesc meczow. Cztery remisy 0:0 i dwa zwyciestwa 1:0. Super, ze nie tracimy bramek, ale w szesciu meczach strzelamy dwie, slabiutko Panie Czesiu, oj slabiutko.

odpowiedz
Rafa (L) - 10.05.2021 / 07:25, *.ALTER.NET

chyba Pan Trener oglądał inny mecz..... o których to on sytuacjach mówi bo ja zanotowałem jedną.....

odpowiedz
Cynuek - 10.05.2021 / 05:35, *.vectranet.pl

Pan Czesiu zero zero

odpowiedz
SEBO(L) - 10.05.2021 / 05:30, *.centertel.pl

9 godzin grania i 2 gole,w tym jeden z karnego. Więcej wolnego,Całoroczny Wakacyjny Klub Seniora Legia ma się dobrze!

odpowiedz
Pierwszy - 10.05.2021 / 00:33, *.75.50

Gwilia i Lopes? Po kiego? Co oni niby mieli pokazać? No dobra Lopes raz dobrze dośrodkował. Przez 86 minut.

odpowiedz
Jarkonet - 09.05.2021 / 23:32, *.metrointernet.pl

Trenerze powiem tak tego od kilku kolejek nie da się oglądać - ok jest MP to dlaczego nie mroźna wstawić młodzieży i ich ogrywać - nawet jakby był przegrany mecz zdobyli by niewątpliwie pewne doświadczenie a tak wystawiasz pierwszy skład, który już zrobił co do niego należało i brak chęci czy motywacji do gry. I tyle w temacie.

odpowiedz
Ws - 10.05.2021 / 05:53, *.centertel.pl

@Jarkonet: dokładnie. Starym sie juz nie chce , a młodzież grzeje ławę tylko po co.

odpowiedz
Kozioł - 09.05.2021 / 23:27, *.centertel.pl

Poj...ało Cię Profesorku? To jest LEGIA WARSZAWA tu się wszystko wygrywa albo się „ucieka”.

odpowiedz
Hiszpan - 09.05.2021 / 21:59, *.play-internet.pl

Telefonisto zarżnąłeś ten zespół. 2 gole w 6 meczach serio? Nie znasz się na trenerce miernoto.

odpowiedz
Lubuskie - 09.05.2021 / 21:42, *.plus.pl

Dla mnie osobiście, jeśli mamy mistrza. To daje grać tym, co grali mniej. U zostają na następny sezon. Czyli dać szanse dla. Mosóra,Włodarczyka. Skibicki Kostrza Miszta akurat on grał. A nie wpuszczanie zawodników. Którzy u nas już nie zagrają lub nie przedłurzono z nimi kontaktów. Kiedy taki chłopak ma się pokazać??? Jak nie w takich mieczach. Masz Mistrza dajesz grać tym co nie mieli szansy. I Wtedy oceniasz czy on się przyda czy nie. Ale Michniewicz uparł się na jedno ustawienie i na jedną 11. Niestety tak to wygląda. A potem wpuszcza takiego Kostorza i oczekuje cudu. Żaden zawodnik nie pokaże Ci tego co umie jeśli będzie grał po 5 minut i raz na miesiąc. Każdy to powie kto chodź trochę ma pojęcia i grał chociaż by na poziomie nawet A klasy. Pozdrawiam

odpowiedz
BIE(L)ANY - 10.05.2021 / 10:23, *.plus.pl

@Lubuskie: Dokładnie, popieram. Mistrz zapewniony więc w trzech ostatnich meczach powinni grać młodzi co zostaną na kolejny sezon. Nawet gdyby przegrali te wszystkie spotkania, nie byłbym wku.wiony.

odpowiedz
hajdukL - 10.05.2021 / 22:10, *.77.242

@BIE(L)ANY:
Chyba większość z nas myśli podobnie. Jednak trener jest innego zdania. Ciężko to zrozumieć i zaakceptować.

odpowiedz
(L) - 09.05.2021 / 21:25, *.play-internet.pl

pan jest trenerem LEGII WARSZAWA!!!Żadnych usprawiedliwień!!!

odpowiedz
Dziwne - 09.05.2021 / 21:25, *.t-mobile.pl

Jest to jedyna szansa w sezonie kiedy można zrobić przegląd wojsk bądź wprowadzać młodzież i nowych zawodników a My gramy ciągle tymi samymi piłkarzami. Sądzę że może to być również frustrujace dla właśnie młodzieży i nowych graczy. Że pomimo tak komfortowej sytuacji i tak nie dostają zaufania trenera.

odpowiedz
Szymon - 09.05.2021 / 21:15, *.t-mobile.pl

O czym on pier....? Bravo ty ha ha

odpowiedz
esa - 09.05.2021 / 21:07, *.tpnet.pl

Zamiast zwyciestw poczawszy od meczu z Cracovia same remisy i na dodatek bezbramkowe co to ma znaczyc !!!

odpowiedz
exsa - 09.05.2021 / 21:02, *.tpnet.pl

Takie granie LEGII nie przystoi P.Trenerze z druzynami z konca tabeli !!!!

odpowiedz
Pawełek - 09.05.2021 / 21:00, *.vectranet.pl

Panie Czesławie czy to jest ekipa na puchary? Z taką skutecznością? Żenada!

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 09.05.2021 / 20:53, *.vectranet.pl

Jakich sytuacji, jeden.......... strzał... cały mecz....WSTYD................ Taka gra Hańba... Więcej urlopów i wolnego, jaki trener bez ambicji... Taka druzyna. Euro puchary nas brutalnie zweryfikuja...

odpowiedz
Pawel - 09.05.2021 / 20:52, *.mm.pl

Won!!!

odpowiedz
L - 09.05.2021 / 20:50, *.tpnet.pl

Słabo wróży ta obniżka formy na koniec sezonu. Nasze gwiazdy po wykonaniu planu minimum czyli zdobyciu mistrzostwa zachowują się tak jakby wygrali wszystko co było do wygrania a tymczasem superpuchar przegrali, z euro pucharów odpadli i z pucharu Polski też. Świadczy to fatalnie o piłkarzach którym brakuje ambicji godnej sportowca i o trenerze który nie umie ich zmotywować.

odpowiedz
ben - 09.05.2021 / 20:49, *.inetia.pl

Jak się ma dwóch zawodników na przyzwoitym poziomie którzy nie grają to wynik nie może dziwić. Brawo dla młodego bramkarza za kolejne czyste konto !

odpowiedz
Johny - 09.05.2021 / 20:48, *.chello.pl

Niezła gra..... fajnie ze znow na 0 z tyłu..... ale trochę jaj brakuje tym naszym gwiazdkom. Nie trzeba to gra na 70% i tyle w temacie :/

odpowiedz