fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Gąsior: Punkt z mistrzem Polski jest sukcesem

Woytek

- Spodziewałem się takiego meczu. Zagraliśmy z bardzo wartościową drużyną, która na trzy kolejki przed końcem zdobyła mistrzostwo Polski. Próbowaliśmy się im odgryzać, ale mają naprawdę wielu wartościowych zawodników. Z Legią każdy przeciwnik ma problemy. Jestem zadowolony z rezultatu i z postawy drużyny. Robili wszystko by grać na zero z tyłu, choć oczywiście dopisało nam trochę szczęścia, bo Rafał Strączek wybronił setkę, a Mladenović nie trafił w bramkę - powiedział po meczu trener Stali Włodzimierz Gąsior.

- My przed przerwą też mieliśmy takie sytuacje z których można było pokusić się o gola. W drugiej połowie trochę zabrakło nam sił. Ratowaliśmy to zmianami, czego nie zrobiliśmy z Rakowem.
Bardzo szanuję ten punkt. Czeka nas jeszcze jeden i mam nadzieję, że wszystko skończy się dla nas optymistycznie.

- Punkt z mistrzem Polski jest sukcesem tak samo jak trzy punkty z Pogonią Szczecin. Za tydzień czka nas mecz ze Śląskiem, do którego musimy się dobrze przygotować, a przede wszystkim zregenerować, bo widać już u zawodników zmęczenie.

- Kibicuję Legii w pucharach i mam nadzieję, że wreszcie będziemy mieli drużynę, która zaistnieje w europejskich pucharach. Zasługują na to.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Sputnik 44 - 10.05.2021 / 10:31, *.t-mobile.pl

Przemiły, kulturalny facet.

odpowiedz
Mielcok - 10.05.2021 / 23:34, *.centertel.pl

@Sputnik 44: Miałem z nim styczność. Jak to pozory mylą.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.