fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Wasze noty

Oceny legionistów za mecz ze Stalą

Woytek, źródło: Legionisci.com

Najwyższą notę za niedzielny mecz w Mielcu przyznaliście Cezaremu Miszcie. Występ bramkarza oceniliście na 3,9 w skali 1-6. Pozytywną notę otrzymał jeszcze Josip Juranović, a najniższe oceny trafiły do Waleriana Gwilii i Filipa Mladenovicia - 2,2.



W sumie oceniało 357 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 2,8.

Miszta 3,9
Juranović 3,4
Jędrzejczyk 3,1
Wieteska 3,0
Hołownia 3,0
Andre Martins 3,0
Slisz 3,0
Kostorz 2,7
Kapustka 2,6
Rafael Lopes 2,6
Muci 2,3
Cholewiak 2,3
Mladenović 2,2
Gwilia 2,2

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

+dodaj komentarz
Payken - 12.05.2021 / 04:02, *.chello.pl

Włodar za wysoko

odpowiedz
bronek49 - 11.05.2021 / 17:43, *.chello.pl

Mladenowic i Kapustka od kilku meczów grają słabiutko najwyższy czas posadzić ich na ławe

odpowiedz
Legiony - 11.05.2021 / 15:33, *.play-internet.pl

Nikt dobrze nie zagrał. A najgorszy trener bo nie robił zmian mimo że niektórzy grali dywersję Mladenovic Kapustka Gwila naj lepiej jak podawali do tyłu. Wolno i bez pomysłu przestali 90 minut.

odpowiedz
Dżonny - 11.05.2021 / 11:34, *.t-mobile.pl

Hołownia źle obliczył lot piłki i jej nie sięgnął. jak dla mnie najgorszy na boisku i to nie jest obrońca na Legię!

odpowiedz
SEBO(L) - 11.05.2021 / 14:14, *.centertel.pl

@Dżonny: przecież wypowiedział się na temat boiska, nie czytałeś? ;)

odpowiedz
Teresa - 11.05.2021 / 09:59, *.amazonaws.com

Serio? Cholewiak, który wszedł w 87 minucie został oceniony?

Ja rozumiem, że można go nie lubić, że drewniany, słaby i że wszedł zamiast Wszołka/Veso ale ludzie, odrobinę obiektywizmu.

odpowiedz
Felek - 11.05.2021 / 10:39, *.netfala.pl

@Teresa: Co znaczy obiektywizm według ciebie? Mieli mu dać 6 za to, że wszedł w 87 minucie? Zagrał słabo przez te kilka minut i został oceniony miernie.

odpowiedz
Teresa - 11.05.2021 / 10:50, *.amazonaws.com

@Felek: Myślę, że ocena wyjściowa byłaby OK. Nie przesądził o wyniku spotkania na naszą korzyść, niczego nie zawalił. Grał 5 czy 6 minut.

odpowiedz