Artur Boruc w sali Zamku Królewskiego w Warszawie z trofeum mistrza Polski - fot. Mateusz Kostrzewa / Legia.com
REKLAMA

Oficjalnie

Boruc z nowym kontraktem!

źródło: Legia Warszawa

Artur Boruc zostaje na kolejny sezon w Legii Warszawa! Legia Warszawa poinformowała, że 41-letni bramkarz podpisał nową roczną umowę.

W obecnym sezonie zagrał 29 spotkaniach, w 13 zachował czyste konto. Boruc jest najstarszym zawodnikiem Ekstraklasy w historii, który sięgnął po tytuł mistrzowski.

- Artur prezentuje wielką klasę sportową i swoją postawą na boisku w tym sezonie wiele razy udowodnił, że jego umiejętności i zaangażowanie to ogromna wartość dla zespołu. To urodzony przywódca, który dzieli się swoim doświadczeniem, motywuje innych i w trudnych momentach bierze na siebie dużą odpowiedzialność. Liczę, że Artur będzie kluczową postacią, która pomoże nam w realizacji najważniejszych sportowych celów w przyszłym sezonie, jakim są występy w fazie grupowej europejskich pucharów - mówi dyrektor sportowy Legii Warszawa Radosław Kucharski.



fot. Janusz Partyka / Legia.com
fot. Janusz Partyka / Legia.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (75)

+dodaj komentarz
Marcinek 31 - 11.05.2021 / 17:48, *.play-internet.pl

Że statystyk wynika jasno że Wszolek nie zasługuje na podwyżkę ,dać mu umowę na przedłużenie ale nic na siłę ,lepiej młodego ogrywać będzie korzyść na ewentualnej sprzedaży w przyszłości ,no 3 bramki i 6 asyst to trochę przykrótko Panie Pawle

odpowiedz
ku(l)enovic - 10.05.2021 / 20:28, *.sky.com

Artur kup legie i zrób porządki,.

odpowiedz
Memek - 16.05.2021 / 18:52, *.t-mobile.pl

@ku(l)enovic: Legia z dużej litery. Czy to takie trudne dla nie których?

odpowiedz
gambitL - 10.05.2021 / 11:18, *.com.pl

super

odpowiedz
hajdukL - 09.05.2021 / 23:18, *.77.242

Jakie to wszystko jest piękne...

odpowiedz
dino - 09.05.2021 / 13:07, *.plus.pl

Wszołek też ponoć blisko nowego kontraktu ale w Lechu brawo prezes i dyrektor sportowy

odpowiedz
Dziad - 09.05.2021 / 17:57, *.centertel.pl

@dino: wychodzi polonistyczne wychowanie... szantażować lechem...krzyżyk na drogę!

odpowiedz
dino - 10.05.2021 / 08:58, *.plus.pl

@Dziad:
Czym szantazowac coś ci się pomyliło dziadu

odpowiedz
Dziad - 11.05.2021 / 06:54, *.centertel.pl

@dino: no czym szantażować.. to chyba proste, albo dajcie większą kasę albo spadam do lecha, tam mi dają.. jak to nie jest dla Ciebie szantaż to spoko...

odpowiedz
Ania - 09.05.2021 / 09:53, *.196.140

gdzie to zdjecie ? na Jasnej Gorze ?

odpowiedz
Stary zgred - 08.05.2021 / 20:57, *.vectranet.pl

Tak jak piszecie, został jeszcze by poczuć ciary przy Żylecie. Forma jest, więc dobrze jest.
P. S. Artur ten “sweterek“ to z pomocy dla powodzian?? ;-)))

odpowiedz
Cult !Legia! KING! - 08.05.2021 / 23:07, *.amazonaws.com

@Stary zgred : WEJD.....DO SZAFY I NIGDY NIE WYCHOD.....

odpowiedz
Alex Bielany - 08.05.2021 / 18:48, *.centertel.pl

Dziekujemy Królu! Wydaje mi sie ze paradoksalnie dzięki pandemii Artur zdecydował sie jeszcze grac, on chce zeby w końcu kibice wrócili na stadion , szczególnie na żyletę, gdyby ten sezon odbył sie z kibicami, Artur mógłby juz oświecić buty na kołek, a tak, moim zdaniem oczywiście, on chce wreszcie pograć przy oszałamiającym dopingu i dlatego został jeszcze na rok

odpowiedz
wwwojtecky (L) - 08.05.2021 / 20:05, *.netfala.pl

@Alex Bielany: myśle , ze tak właśnie
Pozdro!
Artur Boruc, ARTUR!!!!!

odpowiedz
cyniek - 08.05.2021 / 17:20, *.vectranet.pl

CZYLI Wszolek podziekowal i raczej odchodzi skoro do tej pory nic niema a mial czas na decyzje do piatku

odpowiedz
Ouzo - 08.05.2021 / 16:35, *.centertel.pl

ARTUR BORUC NAJLEPSZY W POLSCE JEST !!!!!!!!! NAJLEPSZY W POLSCE JEST !!!!!!!!!!!!! NAJLEPSZY W POLSCE JEST !!!!!!!!!

odpowiedz
April - 08.05.2021 / 15:56, *.plus.pl

Fantastyczną wiadomość.! Brawo Artur !

odpowiedz
oLaf - 08.05.2021 / 15:09, *.vectranet.pl

fajny filmik- przyznaję, zaskoczył mnie : )

odpowiedz
ADAMOWICZ ALE NIE PAWEŁ - 08.05.2021 / 12:28, *.jmdi.pl

Nieeeeeeee!!!

odpowiedz
Normalny człowiek - 08.05.2021 / 11:00, *.t-mobile.pl

Brawo Artur, brawo Legia!

odpowiedz
Zlb - 08.05.2021 / 10:28, *.play-internet.pl

Artur jest Mistrzem.Doping w plocku,karny wisle lub widzewowi i duuuzo więcej!!!Szacun.

odpowiedz
eLpolo - 08.05.2021 / 09:59, *.amazonaws.com

I to jest wiadomość na udany weekend ! Brawo Artur. Brawo Klub.

odpowiedz
gazza - 08.05.2021 / 08:55, *.inetia.pl

Brawo Boruc !

odpowiedz
Artur - 08.05.2021 / 07:33, *.btcentralplus.com

Życzę pucharu Ligi Mistrzów na zakończenie kariery Panie Arturze!

odpowiedz
Maro - 08.05.2021 / 14:22, *.play-internet.pl

@Artur: Trochę się zagolopowałeś, może faza grupowa jakiegokolwiek pucharu.

odpowiedz
Wiem co mówię - 08.05.2021 / 18:02, *.t-mobile.pl

@Maro:chyba się zagalopowałeś, może po prostu puchar Polski

odpowiedz
filand - 07.05.2021 / 23:14, *.t-mobile.pl

Życie zaczyna się po czterdziestce...
Powodzenia Borubar...

odpowiedz
Arek - 07.05.2021 / 23:06, *.tpnet.pl

No i fajnie. Prawdziwy Legionista.

odpowiedz
lubntek - 07.05.2021 / 22:16, *.chello.pl

zajebiste zdjęcie!

odpowiedz
olew - 07.05.2021 / 21:58, *.vectranet.pl

Świetna wiadomość , doskonały bramkarz i grajek, któremu na Legii zależy !
Już od tygodnia ćwierkały, ale papier to papier. To lepsze niż 6 pkt. w dwu ostatnich meczach , to lepsze od zakupu tuzina ofensywnych .
LEGIA to POTĘGA !

odpowiedz
Marce(L) - 07.05.2021 / 21:42, *.vectranet.pl

Super Sprawa.
Powodzenia Artur

odpowiedz
Pab(L)o - 07.05.2021 / 21:29, *.t-mobile.pl

Brawo! A Wszołek? Dziś miał daj znać, wiadomo coś?

odpowiedz
Adson 78 - 07.05.2021 / 20:51, *.plus.pl

super !!!!

odpowiedz
Polski - 07.05.2021 / 20:40, *.vodafone-ip.de

Król Artur. Dzięki za wszystko

odpowiedz
lolo - 07.05.2021 / 20:36, *.plus.pl

Na ekstraklapę kozak! I tyle!

odpowiedz
Farme(L) - 07.05.2021 / 20:36, *.virginm.net

I bardzo dobrze... to Król przy którym młodzi będą mogli się uczyć... Artur królem jest!!!!

odpowiedz
speed - 07.05.2021 / 20:12, *.play-internet.pl

Wielki sukces właściciela i prezesa (w jednym).Vadisa nie udało mu się namówić,ale Artura jak najbardziej.

odpowiedz
A. - 07.05.2021 / 19:57, *.centertel.pl

Brawo, brawo, brawo!!! Super wiadomość!

odpowiedz
Dexter - 07.05.2021 / 19:24, *.centertel.pl

Fajnie gdyby mógł strzelić jakiegoś karnego jak w 2004 albo 2005 z Widzewem kiedy było 6:0 :-) (L)

odpowiedz
c u L t - 07.05.2021 / 19:21, *.amazonaws.com

Brawo!King!Artur!nastèpny kontrakt to bèdzie na !prezesa!Legii! Takich ludzi potrzeba nie tylko na boisku ale i w zarzádzie!

odpowiedz
Maciek(L) - 07.05.2021 / 18:55, *.99.2

Zarąbiście :D

Aaaaaarturrrrrr.. Artur Beeee... Artur Boruc terereeee

odpowiedz
TomTom1916 - 07.05.2021 / 18:40, *.plus.pl

Tak się spieszył podpisać ten kontrakt że aż z wieszaka porwał kobity kapotę :)))))

odpowiedz
jarekk - 07.05.2021 / 18:19, *.istraturist.hr

Jestem za. Ciagle gra na wysokim poziomie.

odpowiedz
Darek - 07.05.2021 / 18:14, *.t-ipconnect.de

Artur miał dużo zagrań piłki nogami do rywali na 30-40 mecz.To po jego zagraniu poszła kontra Górnika i przegralismy mecz po którym zwolniono Vukovicia.Od kogoś kto tyle lat grał za granicą należy wymagać dużo więcej.
Bardzo możliwe,że dużo daje mentalnie.
Zdrowia życzę i mniej prostych błędów.

odpowiedz
grzeziek - 07.05.2021 / 18:34, *.centertel.pl

@Darek : no Vukovicia bardzo szkoda. Nie analizowalem ale jesli masz racje to dziwne bo artur przed odejsciem z Legii wydawal sie bramkarzem komplwtnym nie mial z tym problemu. Hmmm coz. Moze tutaj o wiek chodzi. Pilka twarda buty twarde. A stopa juz nie ta sama co w wieku 20 lat. To ma sens. Bo i malarz tez slabo wykopywal.

odpowiedz
WETERAN - 07.05.2021 / 19:32, *.chello.pl

@grzeziek: Od powrotu Artura dziwię się, że facet, który tyle lat grał na wyspach tak fatalnie wprowadza piłkę nogami. Kilka goli nas to kosztowało... Ale bilans - zdecydowanie na plus. Fajnie, że zostaje!

odpowiedz
Doktor murek - 07.05.2021 / 20:37, *.156.228

@grzeziek: morze ma chaluksy?

odpowiedz
Obserwator - 08.05.2021 / 11:04, *.play-internet.pl

@Doktor murek: może zakup sobie słownik?

odpowiedz
wwwojtecky (L) - 07.05.2021 / 18:02, *.55.91

No i dobrze!

odpowiedz
Mateusz z Gór - 07.05.2021 / 17:55, *.orange.pl

Fajnie. Powrót do zespołu miał raczej rozczarowujący, ale ostatnio gra już na miarę umiejętności. No i może Miszta, który jest podobno taki utalentowany, będzie dzięki niemu jeszcze lepszy. Oby.

odpowiedz
Glan WLKP - 07.05.2021 / 17:34, *.skybroadband.com

Kró(L) Artur.

odpowiedz
TwardzieL - 07.05.2021 / 17:33, *.211.156

Co on na siebie wlozyl, nie było męskich ubrań?

odpowiedz
Muchito - 08.05.2021 / 16:34, *.mm.pl

@TwardzieL: teraz taka moda, że mężczyźni noszą damskie ubrania...

odpowiedz
Andrew LEGIA - 07.05.2021 / 17:32, *.175.241

KROL ARTUS

odpowiedz
Zduneq - 07.05.2021 / 17:29, *.t-ipconnect.de

Film przezajebisty

odpowiedz
kruk - 08.05.2021 / 10:12, *.play-internet.pl

@Zduneq: zdjecie fajne, ale z Arturem bardziej by mi sie kojarzyl film z motywem w stylu Ragnara Longroka z wikingow;)

odpowiedz
matus007 - 07.05.2021 / 17:24, *.play-internet.pl

Gratulacje pozdrawiam ;)

odpowiedz
dzl - 07.05.2021 / 17:18, *.mm.pl

to jest Gość!!! SZACUNEK

odpowiedz
Zawieja - 07.05.2021 / 17:08, *.t-mobile.pl

Artur Boruc Artur Boruc.

odpowiedz
Remino - 07.05.2021 / 17:05, *.orange.pl

Artur- jesteś Bogiem Łazienkowskiej !

odpowiedz
Władeczek - 07.05.2021 / 16:56, *.netfala.pl

Ile będzie kosił faken?

odpowiedz
Obcy - 07.05.2021 / 17:13, *.t-mobile.pl

@Władeczek: Tyle to ty na własne oczy nie widziałeś faken.

odpowiedz
Bunco(L) - 07.05.2021 / 17:17, *.96.213

@Władeczek: Walnij maciore Władziu....

odpowiedz
kuman - 07.05.2021 / 17:24, *.cyfrowypolsat.pl

@Władeczek: ch...j ci do tego

odpowiedz
RobL - 07.05.2021 / 16:51, *.centertel.pl

Artur szacun za wszystko!

odpowiedz
Alan - 07.05.2021 / 16:34, *.t-mobile.pl

Brawo , dla takich legend warto przychodzić na trybuny w całej Polsce !

odpowiedz
ROSOMAK - 07.05.2021 / 16:20, *.chello.pl

To JEST PRAWDZIWY LEGIONISTA NASZA KREW

odpowiedz
Elquatro - 07.05.2021 / 16:18, *.t-mobile.pl

Która godzina? 20 tysięcy euro

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 07.05.2021 / 16:13, *.chello.pl

Dzięki Artur za Mistrza.

odpowiedz
UrbiWpr - 07.05.2021 / 16:09, *.telkab.pl

Cała Legia zawsze razem

odpowiedz
Filip1205 - 07.05.2021 / 16:03, *.robnet.pl

No i elegancko! :D

odpowiedz
Junior - 07.05.2021 / 16:00, *.plus.pl

Suuuuper!!

odpowiedz
Obcy - 07.05.2021 / 15:49, *.t-mobile.pl

Ekstra info. Takich ludzi potrzeba w Legii.

odpowiedz
gLc - 07.05.2021 / 15:44, *.vectranet.pl

sztosss info

odpowiedz