fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja przedmeczowa

Gąsior: Zasłużone mistrzostwo Legii

Woytek

- Ostatnio rozgrywaliśmy mecze z czołowymi drużynami ligi - Lecha też to tego grona zaliczam, a teraz zmierzymy się z Legią Warszawa. Mam duży szacunek dla tego klubu, gratuluję zdobycia mistrzostwa Polski trenerowi Michniewiczowi, właścicielowi i wszystkim, którzy przyczynili się do tego. Uważam, że Legia zasłużenie zdobyła mistrzostwo. Grają najlepszą piłkę, mają najlepszy skład - mówi trener Stali Mielec Włodzimierz Gąsior.

- Czeka nas na pewno trudny mecz, ale takie spotkanie naszym zawodnikom zdarza się raz na ileś lat. W Warszawie Stal rozegrała jedno z najlepszych spotkań w tym sezonie. W niedzielę liczę na tak samo dobre widowisko, a wynik jest sprawą otwartą.

- Już dzień po porażce z Rakowem zdawaliśmy sobie sprawę z jednego - do meczu z Legią musimy dobrze przygotować się przede wszystkim pod względem mentalnym. Myślę, że tę drużynę stać na jeszcze lepszą, z jeszcze większym zaangażowaniem i może to być ciekawe widowisko. Nasza dyspozycja rośnie z meczu na mecz, zaczynamy grać taką piłkę jaką sobie wyobrażam.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
Lipa - 09.05.2021 / 20:14, *.chello.pl

Dostaliście od nas 4 pkt.na utrzymanie .Nic za darmo

odpowiedz
AAA - 09.05.2021 / 13:35, *.play-internet.pl

Panie Gąsior:w Warszawie najlepiej zagrało trio Kupon plus Babol plus sędzia a nie Wy.

odpowiedz
koneser polskiej piłki klubowej - 08.05.2021 / 23:53, *.cyfrowypolsat.pl

ciekawe czy już zapłacili za mecz?

odpowiedz
Cult King Warsaw - 08.05.2021 / 23:00, *.amazonaws.com

Brawo!trener!Dobrej!myśli!szkoleniowej!

odpowiedz
Yeti - 08.05.2021 / 20:34, *.vectranet.pl

A ja panie Gąsior pamietam jak pan trenował Hetmana Zamość ponad 20 lat temu i mało brakowało i awansowalibyście do Ekstraklasy. Za to mam szacunek do pana.

odpowiedz
Trec - 09.05.2021 / 14:19, *.play-internet.pl

@Yeti: a kogo to ..,?

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.