fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja przedmeczowa

Gąsior: Zasłużone mistrzostwo Legii

Woytek - Wiadomość archiwalna

- Ostatnio rozgrywaliśmy mecze z czołowymi drużynami ligi - Lecha też to tego grona zaliczam, a teraz zmierzymy się z Legią Warszawa. Mam duży szacunek dla tego klubu, gratuluję zdobycia mistrzostwa Polski trenerowi Michniewiczowi, właścicielowi i wszystkim, którzy przyczynili się do tego. Uważam, że Legia zasłużenie zdobyła mistrzostwo. Grają najlepszą piłkę, mają najlepszy skład - mówi trener Stali Mielec Włodzimierz Gąsior.

- Czeka nas na pewno trudny mecz, ale takie spotkanie naszym zawodnikom zdarza się raz na ileś lat. W Warszawie Stal rozegrała jedno z najlepszych spotkań w tym sezonie. W niedzielę liczę na tak samo dobre widowisko, a wynik jest sprawą otwartą.

- Już dzień po porażce z Rakowem zdawaliśmy sobie sprawę z jednego - do meczu z Legią musimy dobrze przygotować się przede wszystkim pod względem mentalnym. Myślę, że tę drużynę stać na jeszcze lepszą, z jeszcze większym zaangażowaniem i może to być ciekawe widowisko. Nasza dyspozycja rośnie z meczu na mecz, zaczynamy grać taką piłkę jaką sobie wyobrażam.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.