Marko podczas treningu w Legii - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Żona Vesovicia ostro o zarządzaniu w Legii

Wiśnia, źródło: Instagram

Po meczu ze Stalą Mielec w mediach społecznościowych ukazało się kilka wpisów żony Marko Vesovicia - Tamary, która uzewnętrzniła co sądzi o obecnej sytuacji swojego męża w klubie. Poruszyła w nich kwestię braku wsparcia ze strony Legii podczas kontuzji zawodnika, a także oskarżyła Dariusza Mioduskiego o okłamywanie kibiców stołecznego klubu.



- Kiedy najlepszy gracz doznaje kontuzji, dając z siebie 101% dla klubu, a wy zostawiacie go na wózku inwalidzkim, żeby leciał do Francji na operację... Czy to rodzina? Kiedy mówicie mu, że nie możecie pokryć kosztów operacji i rehabilitacji. Czy to rodzina? Kiedy mówicie mu, że musi przerwać rehabilitację i pilnie musi wrócić do klubu, a jego stan pogorsza się o 80%, bo nie macie lekarzy. Czy to rodzina? Kiedy mówicie mu, że musi zagrać w czwartej lidzie w błocie, zanim zagra w pierwszym zespole. Potem nie respektujecie tego, nie dając zagrać mu nawet minuty w kolejnym meczu ligowym. Czy to rodzina?



- Kiedy wygłaszacie oświadczenie w gazecie, że Marko nie jest gotowy, a jego forma jest kwestionowana, a potem osiąga na treningach najwyższą prędkość podczas biegu i największą liczbę przebiegniętych kilometrów. Czy to kłamstwo? Kiedy wygłaszacie oświadczenie, że Marko prosi o większe pieniądze, a nawet nie zaprosiliście go na rozmowy. Czy to kłamstwo? Kiedy mówicie, że nie macie pieniędzy na nowych zawodników oraz na przedłużenie kontraktu najlepszego piłkarza, a potem oferujecie kontrakt nowemu piłkarzowi o wartości siedmiu kontraktów innych piłkarzy. Czy to kłamstwo?



-Kiedy okłamujesz swoich kibiców, którzy są powodem, dla którego istniejesz, czy wówczas oczekujesz pochwalnych transparentów? A może będziesz raz jeszcze zaskoczony, kiedy oni zapytają "Czego chcesz?", "Co robisz?"



- A ja? Kocham ten klub. Ale ludzie, którzy nim zarządzają... O Boże. Mogę mówić o trzech ostatnich latach, mogę powiedzieć wam wiele, ponieważ wiele wiem. Mój mąż poprosił mnie jednak, żebym tego nie robiła. Możecie sobie to wyobrazić? On cały czas ma duży respekt do Legii, taką właśnie osobą jest mój mąż. Ale to nie koniec, obiecuję wam. Na ten moment jednak wystarczy, ponieważ szanuję mojego męża.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (504)

+dodaj komentarz
Leśny Dziadek - 15.05.2021 / 08:50, *.centertel.pl

Szanowni Przyjaciele Legioniści. Mamy różne zdania (i bardzo dobrze), na wiele spraw związanych z naszym ukochanym klubem. Ale jedno na pewno nas łączy i to jest najważniejsze - miłość do Legii. Wierzę, że za jakiś czas zobaczymy wreszcie klub, o jakim marzymy. Czego wszystkim kibicom, życzę z całego serducha. Dużo zdrowia dla całej Legijnej Braci, trzymajmy się razem i szanujmy wzajemnie. Bo jak ktoś napisal słusznie - Legia to MY.

odpowiedz
c u L t - 15.05.2021 / 14:51, *.17.35

@Leśny Dziadek: Brawo!Leśny Dziadek!wygrana plus 500 !

odpowiedz
Cult King Warsaw - 15.05.2021 / 01:48, *.amazonaws.com

KTO ZROBI 500 KONTARZ Z GŁOWA COŚ NAPISZE TO NAGRODA OD REDAKCJI A POTEM PRZEKAZ NA POTRZEBUJACYCH!

odpowiedz
Biała Łapa - 15.05.2021 / 02:54, *.chello.pl

@Cult King Warsaw: Kolego, mniej zachęcaj innych do tej szczytnej idei, natomiast bardziej wykaż się indywidualnie jako jej zwolennik. Włącz własne myślenie i udowodnij, że zasługujesz na miano jej propagatora.
Ps.: nie jest sztuką zwyczajne odliczanie do pięciuset, sztuką jest samodzielnie myśleć i umieć propagować własne poglądy lub popierać inne, niekoniecznie własnego autorstwa.

odpowiedz
Cult King Warsaw - 15.05.2021 / 03:07, *.amazonaws.com

@Biała Łapa: Niezagészczał bym sie tak w ten klimat,wystarczy 500 setny komentarz z głowá i kończymy ten cyrk, albo do 1000! Hehehe

odpowiedz
Biała Łapa' - 15.05.2021 / 04:18, *.chello.pl

@Cult King Warsaw: cytując Ciebie: "wystarczy 500 setny komentarz z głową i kończymy ten cyrk".
Przez głowę rozumiem postrzegasz, to co najcenniejsze w człowieku, a więc możliwość swobodnego rozumowania. Jednak problem polega na tym, czy Ty to rzeczywiście rozumiesz, czy tylko wydaje Ci się, że "kminisz czaczę"?
Na dowód powyższego spróbuj zakończyć "ten cyrk" własnym "komentarzem z głową". Będę cierpliwie oczekiwał Twojej odpowiedzi...

odpowiedz
Cult King Warsaw - 15.05.2021 / 14:15, *.amazonaws.com

@Biała Łapa': Och wybacz ,Wasz Hrabio,jegomości oddam sie każe ...chłosty... za Legie ..pujde dalej ....a ty zawsze bèdziesz biały....

odpowiedz
Biała Łapa'' - 16.05.2021 / 02:08, *.chello.pl

@Cult King Warsaw: po prostu kibicowski cienias. Szkoda dalszego klikania...

odpowiedz
filand - 15.05.2021 / 01:36, *.t-mobile.pl

Jeszcze ⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️ i będzie pięćset.

odpowiedz
Cult King Warsaw - 15.05.2021 / 01:12, *.amazonaws.com

DAWAĆ!500!

odpowiedz
Cult King Warsaw - 15.05.2021 / 01:12, *.amazonaws.com

DAWAĆ!500!

odpowiedz
Szelka - 15.05.2021 / 00:36, *.chello.pl

My tu gadu gadu w temacie osiągnięcia rekordowego 500-nego wpisu na naszym portalu, a tym czasem, niemalże niepostrzeżenie, Pani Vesović może już niebawem przyćmić popularnością medialną legijną femm fatale, tj. b. kierowniczkę drużyny Legii Panią Ostrowską.
A tak swoją drogą, zupełnie spontanicznie, powstaje dość pokaźny materiał publicystyczno - dokumentalny, na bazie którego już niebawem będzie można pokusić się o sporządzenie, np. felietonu (dziennikarskiej rozprawki) pt.: Kobiety w historii Legii...
Prawda, że brzmi to ekscytująco?

odpowiedz
Leśny Dziadek - 15.05.2021 / 00:02, *.centertel.pl

To zostało jeszcze 10 wpisów. I będzie godna cyfra.

odpowiedz
Jerz z Potoku - 14.05.2021 / 23:08, *.chello.pl

@Leśny Dziadek: aby wyjść naprzeciw Twojej prośbie klikam ten wpis w nadziei, że wspomnianą drugą laskę otrzymasz gratis od życzliwego sąsiada. Niech służy, ku zdrowotności!
A tak zupełnie serio, to przyznam, że na początku Twojej serwisowej aktywności wkurzały mnie zamieszczane przez Ciebie wpisy. Było tego: za dużo, za często i zbyt monotematycznie. Jednak wraz z upływem czasu, niecodziennych legijnych wydarzeń i Twojej komentatorskiej konsekwencji (czasami na granicy przegięcia) zacząłem dostrzegać wnoszony przez Ciebie koloryt publicystyczny, szczególnie życiowy, na naszych niejednokrotnie poszarzałych portalach. To rzadka cecha, którą warto wśród kibicowskiej braci pielęgnować...
Peselowskie serdeczności

odpowiedz
Leśny Dziadek - 14.05.2021 / 22:57, *.centertel.pl

Nagrody zostawmy dla potrzebujących pomocy. Chętnie wpłacę kasę dla chorego dziecka np. na operację. Może admin założy konto i zrobimy ściepę? Co o tym myślicie?

odpowiedz
Cult King Warsaw - 15.05.2021 / 01:30, *.amazonaws.com

@Leśny Dziadek: Jest dużo sierocinców w Polsce, może tak redakcja akcje zrobi z nami, kazdy by złotówke,funta,euro,dolara sypnoł dzieciakom, do końca życia dzieci by pamietały że kibice Legii pomogli, i pomagają .

odpowiedz
Leśny Dziadek - 15.05.2021 / 09:13, *.centertel.pl

@Cult King Warsaw: Dobry pomysł. Tylko może lepiej wtedy za te pieniądze kupić coś konkretnego? Oczywiście zależy jaką kwotę uda się uzbierać. Trzeba wybrać któryś dom dziecka i zapytać, co im się przyda. Warto to przemyśleć w każdym razie i dopracować przed rozpoczęciem zbiórki. Mam osobiście kilka pomysłów na zwiększenie kwoty, ale najpierw trzeba kilka spraw uzgodnić.

odpowiedz
peru123 - 14.05.2021 / 21:55, *.chello.pl

jakby był w formie , albo były przesłanki w 80 % że odzyska taką z przed kontuzji to pewnie by schowali dumę w kieszeni i podpisali nowy kontrakt, kontraktowy zawodnik, żadna Legijna rodzina.

odpowiedz
483 - 14.05.2021 / 19:37, *.centertel.pl

Where is 500?
Is this family?

odpowiedz
Leśny Dziadek - 14.05.2021 / 18:34, *.centertel.pl

pomóżcie - jak będzie 500 admin mi zrobi niespodziankę...

odpowiedz
grzesiek - 14.05.2021 / 18:47, *.centertel.pl

@Leśny Dziadek: braci sie nie traci. Mozesz zawsze liczyc na pomoc

odpowiedz
Admin - 14.05.2021 / 20:54, *.centertel.pl

@Leśny Dziadek: nic nie obiecywałem

odpowiedz
dino - 14.05.2021 / 21:16, *.vtelecom.pl

@Leśny Dziadek:
Jestem

odpowiedz
Wolfik - 14.05.2021 / 23:17, *.mm.pl

@dino: Ja też :)

odpowiedz
Leśny Dziadek - 15.05.2021 / 00:00, *.centertel.pl

@Leśny Dziadek: Tego wpisu też nie zrobiłem. Nie rób sobie obciachu człowieku. Wykaż się w inny sposób, na pewno masz honor. W każdym razie chciałbym, żeby tak było.

odpowiedz
476 - 14.05.2021 / 16:46, *.centertel.pl

Coraz blizej 500...coraz blizej 500

odpowiedz
Pitagoras - 14.05.2021 / 17:53, *.vtelecom.pl

@476:
478

odpowiedz
Leśny Dziadek - 14.05.2021 / 15:48, *.centertel.pl

Orlando i Tommy, nie wiem, czego nie jestescie w stanie zrozumiec. To jest artykuł na konkretny temat, nie o innych klubach, tylko o Legii. O wypowiedzi pewnej kobiety, ale nie na temat Wisly, czy Lechii. Gdybyś poszedl do restauracji, na obiad, a tam kelner przyniosły przyrządy do strzyżenia i golenia, zamiast browaru i jedzenia, to nadstawilbys czerep??? Kumacie teraz, co chce wam przekazać, czy dalej nie wchodzi?

odpowiedz
Or(L)ando Sa - 14.05.2021 / 16:29, *.mm.pl

@Leśny Dziadek: poszedlbym do restauracji a przyszedlby Stęchły Dziadek, który jaśnie nam oświecony pozjadal wszystkie rozumy i wypowiada sie na każdy temat.
A najbardziej broni pazerny wkłady do koszulek...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 14.05.2021 / 17:36, *.orange.pl

@Or(L)ando Sa: A ty dalej swoje, i znowu nie na temat. Nie było mowy o żadnym "stęchłym dziadku". Ty masz jakieś ogromne kompleksy, ale to można wyleczyć. Nawet jażeli ptak już nie szybuje, zawsze można kupić niebieskie tabletki. Ps. Odpowiem na twój następny wpis - Ja już nie muszę, w tym wieku można spokojnie pomarzyć...

odpowiedz
c u L t - 14.05.2021 / 13:01, *.amazonaws.com

Jeśli znowu odpadniemy z pucharów z szeryfami kub innymi wynalazkami, to sam przyjade i sam wywioze Dariusza na taczce i reszte jego świty....

odpowiedz
grzesiek - 14.05.2021 / 14:01, *.centertel.pl

@c u L t: akurat za odpadanie z europejskich pucharow powinien beknąć Pan Boniek. Odpada nie tylko Legia ale kazdy inny Polski klub. Cos z przygotowaniem fizycznym ewidentnie nie gra w sierpniu prawodpodobnke esa 37 ja bym tutaj doszukiwal sie tego braku pucharow.

odpowiedz
dino - 14.05.2021 / 07:49, *.vtelecom.pl

Oświadczenie pani Vesovic wydała w niedzielę wieczorem przez 4 dni klub nie wydał odpowiedzi więc widocznie to prawda. Balkanskie media już piszą źle o Legii brawo Miodek niszcz dalej klub ciekawe gdzie teraz zagra Veso nie zdziwie się jeśli u pyr

odpowiedz
Leśny Dziadek - 13.05.2021 / 23:25, *.centertel.pl

Niejaki Or(L)Lando Sa to zagorzaly kibic Wisly Krakow. Ulubieniec krakowskich salonow. Uwielbia pogawedki z Blaszczykowskim. Kibicuje rowniez Lechii Gdansk. Podaje sie za kibica Legii, zeby siac ferment i obrazac ludzi tu piszacych. Olac goscia.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 13.05.2021 / 23:09, *.centertel.pl

Vesovic trenowal dzisiaj, to moze jednak zostanie.

odpowiedz
Or(L)ando Sa - 13.05.2021 / 23:50, *.mm.pl

@Leśny Dziadek: daj juz spokoj Tamara...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 14.05.2021 / 09:07, *.centertel.pl

@Or(L)ando Sa: Przekaze to jej. Gieniu, kup smoczek i odpusc sam sobie wszelakie winy. Widze, jak sie bidulo meczysz, i zal na to wszystko patrzec. Na szczescie lekarze zaczeli juz przyjmowac...

odpowiedz
Tommy - 14.05.2021 / 14:09, *.centertel.pl

@Leśny Dziadek: chyba faktycznie jesteś w jakiś sposób spokrewniony z Tamarką

odpowiedz
Leśny Dziadek - 14.05.2021 / 15:37, *.centertel.pl

@Tommy: Oczywiscie ze tak ale nie z tą ok której piszecie. Macie kiepskiego donosiciel. A Ty też pewnie jesteś niezła,,konfitura,,...

odpowiedz
DM - 13.05.2021 / 19:20, *.vtelecom.pl

Kupujcie karnety! Cola gratis!

odpowiedz
Grzesiek - 13.05.2021 / 19:26, *.centertel.pl

@DM: serio cola jest gratis w karnecie, moge pić ile mi sie zmiesci?

odpowiedz
kalosz - 13.05.2021 / 18:33, *.mm.pl

i maja racje,podobnie sie miala sprawa z" Lewym"...i to jeszcze w dawniejszych czasach... to korporacja...póki masz zdrowie i jestes dobry to jestes "gosc".... a potem "na smietnik"...

odpowiedz
Biała Siła - 14.05.2021 / 01:03, *.t-mobile.pl

@kalosz: Dokładnie tak jest jak mówisz ,

odpowiedz
AML - 13.05.2021 / 10:32, *.centertel.pl

A JUŻ BYŁO TAK MIŁO - WIELU KANDYDATÓW DO GRY W LEGII -A WYSTARCZYŁ TYDZIEN I WSZYSTKO ZMIENIŁO SIĘ !!!
=============================================
JUŻ SIĘ BOJĘ, ŻE JURA, LUQI I PEKHART DOSTANĄ NIEZŁE OFERTY I ZDECYDUJĄ SIĘ NA OPUSZCZENIE LEGII I ZOSTAJEMY Z RĘKĄ W NOCNIKU - PRZECIEŻ PREZES MIODUSKI POWIEDZIAŁ, ŻE WSZYSCY SĄ PIŁKARZE NA SPRZEDAŻ, JEŻELI WPŁYNIE ODPOWIEDNIA OFERTA !!!

TYLKO LEGIA-LEGIA MISTRZ !!!

odpowiedz
Lesny Dziadek - 13.05.2021 / 10:36, *.orange.pl

@AML: Poruszyłeś bardzo ważną sprawę. Oby tak nie było, ale czy Ty albo ja chcielibyśmy grać w klubie, w którym dziękuje sie zawodnikowi po wpisie na Instagramie...A jeżeli ktoś podszyje sie pod żonę piłkarza i napisze podobne brednie, to też mu podadzą "czarną polewkę"??? To jest jakies totalne nieporozumienie...

odpowiedz
atmosferic - 13.05.2021 / 13:16, *.orange.pl

@AML: "JURA, LUQI I PEKHART DOSTANĄ NIEZŁE OFERTY I ZDECYDUJĄ SIĘ NA OPUSZCZENIE LEGII I ZOSTAJEMY Z RĘKĄ W NOCNIKU"

ci zawodnicy niczego nam w europie nie gwarantuja - pamietamuy co zrobil z juranovicie skrzydlowy karabachu Zoubir - na zamach go wzial i strzelil gola...

niech sobie ida - takich zawodnikow jest mnostwo w europie... Luquinhas gdyby mial z 10 goli i 10 asyst to byloby zal, a tak to nie ma czego zalowac. Liczby ma slabe, nawet bardzo slabe.

Potrzebujemy pilkarzy ktorzy robia bramki i asysty na skrzydlach i na osemce i dziesiatce. Na razie nie mamy takich pilkarzy - na lige ci starcza, ale na europe nie.

odpowiedz
Or(L)ando Sa - 13.05.2021 / 18:07, *.mm.pl

@Lesny Dziadek: Każda sprawa jest ważna dla leśnego dziada. O każdej się wypowiada nasz nadworny ekspert.
Ps. Zawodnicy grają tam gdzie im płacą i niewykluczone, że większość z nich ma świadomość, że od negocjowania kontraktu jest agent, a nie żona czy konkubina.
I wierz lub nie, ale mają w poważaniu Twoje mądrości...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 13.05.2021 / 18:53, *.centertel.pl

@Or(L)ando Sa: ,,Zawodnicy graja tam, gdzie im placa,, No nie przygaszaj swiatelka, jak na to wpales? Ale z Ciebie detektyw, normalnie 007 wymieka.

odpowiedz
Or(L)ando Sa - 13.05.2021 / 19:30, *.mm.pl

@Leśny Dziadek: Dziadku drogi dziadku nie chcemy jeszcze spać...
lecz Ty juz zamknij oczka, żesz Twoja ....a ..ć

apropos pieniędzy powiedz to Kubie Blaszczykowskiemu lub innym graczom Wisły z czasów gdy Wisła byla na krawędzi bankructwa, lub kopaczom Lechii Gdańsk gdy im nie płacili przez kilka miesięcy...
W Legii mają komfort, że większość kasy mają na czas i niektorym od dobrobytu w dupach się przewraca. Zwlaszcza Ci ktorzy zarabiają najwięcej mają ból dupy gdy muszą zgodzić się na obniżkę wynagrodzenia. Zdziwieni, że po kontuzji i rocznej nieobecności nie chcą im placić nadal kosmicznych, jak na prezentowany ekstroklapowy poziom, pieniędzy...
Szkoda że taki proponowany kontrakt nie może byc ujawniony...

odpowiedz
Or(L)ando Sa - 13.05.2021 / 19:31, *.mm.pl

@Lesny Dziadek: Ty Dziadu to w wojnę mozesz co najwyżej grać lub chińczyka...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 13.05.2021 / 20:59, *.centertel.pl

@Or(L)ando Sa: Ale Ty jestes prymitywny...wczoraj zszedles widocznie z drzewa...

odpowiedz
Or(L)ando Sa - 13.05.2021 / 21:07, *.mm.pl

@Leśny Dziadek: dopasowuje się do poziomu rozmowcy.... starcze

odpowiedz
Or(L)ando Sa - 13.05.2021 / 21:09, *.mm.pl

@Lesny Dziadek: jak dziad by grał to by tylko baby brakowało...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 13.05.2021 / 23:16, *.centertel.pl

@Or(L)ando Sa: Co mnie obchodzi Wisla, czy Legia. Masz paraliz mozgu, czy pomyliles fora? Spadaj do Krakowa lub Gdanska. Tu pisza kibice Wielkie Legii.

odpowiedz
Tommy - 14.05.2021 / 07:27, *.centertel.pl

@Leśny Dziadek: jesteś jakimś megalomanem? jeżeli Legia jest niewiele lepsza od słabej Wisły i z nią remisuje to też swiadczy o jej wielkości... Im lepsza liga i rywale tym większa szansa na pozytywne efekty w pucharach. Ale starsi ludzie czasem są krótkowzroczni...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 14.05.2021 / 09:02, *.centertel.pl

@Tommy: Nie uzywaj slow, ktorych nie rozumiesz. Jezeli jestes kibicem Wisly Krakow, to przenies sie w odpowiednie miejsce. To jest artykul o Legii. Pisz na temat.

odpowiedz
Tommy - 14.05.2021 / 14:13, *.centertel.pl

@Leśny Dziadek: sluchaj dziadziu. Rozumiem ze wg Ciebie Legia powinna grac tylko z rezerwami w oderwaniu od calej ekstraklapy. Jestem kibicem Legii ale interesuje mnie cała liga i wbrew Tobie podobnym wolę żeby grala z mocnym Łachem a nie slabym Podbeskidziem. Starość dziadziu...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 14.05.2021 / 15:43, *.centertel.pl

@Tommy: A kim ty jestes, żebym miał Ciebie sluchac? Tobie sie wydaje, ze ja czegos nie rozumiem, ale jest odwrotnie, to Ty nie możesz zakumac. Jeszcze raz - to nie jest artykuł o innych klubach, tylko na konkretny temat. Czego jeszcze nie rozumiesz? Tego ze piszesz brednie? Gdybyś poszedl do fryzjera na przykład, i chciał się ostrzyc, a gość wyjalby lewatywe, nadstawilbys zad? Czy jednak chcialbys sie ostrzyc? To jest dla Ciebie zbyt trudne????

odpowiedz
bum - 13.05.2021 / 10:13, *.virginm.net

A tymczasem na LegiaNet: LEGIA WARSZAWA NIE PRZEDLUZY KONTRAKTU Z MARKO VESOVICEM.
To zonka z Vrdoljakiem zalatwila mu robote hehe. Pewnie gdy Marko trenowal Ivica z Tamara omawiali temat przy drineczku ;) No i sie wylalo szambo. Teraz Veso oprocz pracy bedzie tez pewnie zony szukal bo moze Ivica ja przebil hahaha xD
Ale syf ku.va... Cyrk wokol klubu Darek odpiertala konkret.... Cala ta akcja to komedia ale i wstyd!!

odpowiedz
AML - 13.05.2021 / 10:02, *.centertel.pl

WSZOŁEK CHYBA JEDNAK DO ODSTRZAŁU !!!
================================
"Piłkarz Legii Warszawa wskazał termin decyzji ws. przyszłości! "Oferta leży na stole"

bk
12.05.2021 08:58
Paweł Wszołek dostał już od Legii Warszawa propozycję nowego kontraktu, ale jeszcze go nie zaakceptował. I nie wiadomo czy zaakceptuje. Decyzję ma podjąć w piątek.".
===================================
I PO CO TE CACKANIE SIĘ Z WSZOŁKIEM - TO CHYBA JUŻ 2 TERMIN DO DECYZJI - NIE CHCE DROGA WOLNA !!!
I TAK ZOSTAJEMY BEZ VESO I WSZOŁKA - A ZASTĘPCÓW BRAK !!!

TYLKO LEGIA-LEGIA MISTRZ !!!

odpowiedz
Maniek - 13.05.2021 / 10:11, *.centertel.pl

@AML: Podobno łach ma zakusy na Wszołka.

odpowiedz
Lolo - 13.05.2021 / 10:13, *.centertel.pl

@Maniek: Nie dziwię się, jak tam pójdzie.

odpowiedz
AML - 13.05.2021 / 10:22, *.centertel.pl

@Lolo: TRENER SKORŻINIO DOSTAŁ PODOBNO WOLNĄ RĘKĘ W DOBORZE PIŁKARZY I OKREŚLONY BUDŻET I AMIKOLECH BĘDZIE GROŹNY W PRZYSZŁYM SEZONIE !!!
=======================
DZIWIĘ SIĘ WSZOŁKOWI, ŻE NIE CHCE GRAĆ Z LEGIĄ W EUROPEJSKICH PUCHARACH. A MOŻE MA LEPSZE OFERTY. RACZEJ WĄTPIĘ, ŻEBY ŁACH DAWAŁ MU WIĘKSZĄ KASĘ BO TO WZBUDZIŁOBY PEWNIE ZŁE EMOCJE WŚRÓD PIŁKARZY AMIKOLECHA - KOMINY PŁACOWE.

TYLKO LEGIA-LEGIA MISTRZ !!!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 13.05.2021 / 09:34, *.centertel.pl

Chodza takie sluchy, ze Tamara zamierza teraz pojsc na calosc i omowi na Instagramie kolejne ciekawe tematy z zycia klubu pilkarskiego Legia Warszawa. Moze dobrze byloby ustalic z mezem szczegoly, zeby nie bylo jakies wtopy.

odpowiedz
Heniu - 13.05.2021 / 10:26, *.virginm.net

@Leśny Dziadek: Jak ma isc na calosc to niech zrzuca gacie na instagramie hahah

odpowiedz
Maniek - 13.05.2021 / 09:28, *.centertel.pl

431

odpowiedz
Leśny Dziadek - 13.05.2021 / 09:17, *.centertel.pl

A dlaczego nie odstrzela tez Kapustki, gosc niedawno strzelil focha, gdy zdjeto go z boiska. Mysle, ze gdyby odstrzeliwano wszystkich graczy za tego typu zachowania, zostalibysmy z samymi grzecznymi chlopcami typu Gvilla, ktory przewraca sie o wlasne nogi. Ale wtedy trzeba zmienic dyscypline na balet w wodzie...

odpowiedz
AML - 13.05.2021 / 10:09, *.centertel.pl

@Leśny Dziadek: ZACHOWANIE KAPUSTKI TO ZUPEŁNIE INNA SPRAWA - PO PROSTU PONIOSŁY GO NERWY BO CHŁOPAK MIAŁ OCHOTĘ NA DALSZĄ GRĘ A TRENER UZNAŁ INACZEJ. TO SIĘ JEDYNIE NADAWAŁO NA ROZMOWĘ DYSCYPLINUJĄCĄ - TRENERA Z PIŁKARZEM. POZA TYM, UMOWA KAPUSTKI OBOWIĄZUJE DO CZERWCA 2022 R.

odpowiedz
Lesny Dziadek - 13.05.2021 / 10:30, *.orange.pl

@AML: Aha, to ok, Wyjaśniło się w takim razie. To dobra wiadomość.

odpowiedz
Baba z puszczy - 13.05.2021 / 21:17, *.centertel.pl

@Lesny Dziadek: mogłeś dziadziu mecz oglądać.

odpowiedz
Art - 13.05.2021 / 03:14, *.chello.pl

429 :-)

odpowiedz
filand - 13.05.2021 / 01:21, *.t-mobile.pl

Nie wiem o co chodzi a jak niewiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze.
Nie pamiętam aby w ostatnim 20 - leciu jakiś piłkarz odszedł z Legia bez rozrobić czy obciachu.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 13.05.2021 / 09:24, *.centertel.pl

@filand: Tez podejrzewam, ze to sedno problemu. Dlugi latwo sie zaciaga, ale nadchodzi czas splaty. I to na kilku frontach. Dlatego coraz czesciej bedzie brakowac kasy na kontrakty. I beda sluszne fochy. Ale co tam, piekny marketing wszystko przykryje. Jedyna szansa sa puchary, ale to szansa nie na rozwoj, tylko na splate czesci wierzytelnosci. Mozna sie zgodzic - takie czasy, wiekszosc ludzi zyje na kredyt. Ja tez wzialem w leasing sztuczna szczeke. Co zrobisz, jak nic nie wymyslisz. Plakac, pic ziolka i placic

odpowiedz
Lukil - 13.05.2021 / 00:54, *.plus.pl

Ale jaja

odpowiedz
Leśny Dziadek - 13.05.2021 / 00:28, *.centertel.pl

Ciekawe, czy teraz odstrzela tez Wszolka. W sumie to podobna sytuacja, mial juz dwa terminy i ewidentnie olewa klub. Badzmy konsekwentni...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 13.05.2021 / 00:22, *.centertel.pl

Sam mam zwiekszac cyfre? Napiszcie po jednym, to dobijemy do 500.

odpowiedz
zp - 12.05.2021 / 23:56, *.centertel.pl

Trzeba poprosić o pomoc Leśnego Dziadka on ma zawsze dużo do powiedzenia, niech napier...a komenty, będzie rekord.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 13.05.2021 / 00:17, *.centertel.pl

@zp: Jestem:))

odpowiedz
CWKS (L) - 12.05.2021 / 23:45, *.t-mobile.pl

Veso jeśli to czytasz dzięki za wszystko, był z ciebie kawał grajka. Szkoda, że kończy to się w taki sposób ale widać mioduch i jego przydupasy inaczej nie umieją. Thank you so much.
P. S. Mam tylko nadzieję (choć niestety chyba płonną, że przynajmniej z kilkoma darmozjadami (jak R.K) a jest ich w klubie więcej też porzegnamy się niebawem.

odpowiedz
(L) uz - 13.05.2021 / 00:11, *.inetia.pl

@CWKS (L) : Litości, błędy w tak często używanym słowie, to już poziom czwartej - piątej klasy podstawówki.

odpowiedz
Veso - 13.05.2021 / 02:58, *.tpnet.pl

@CWKS (L) : Dzięki mordzia!

odpowiedz
Ole - 13.05.2021 / 08:14, *.netfala.pl

@Veso: Dzięki mordzia??? Kurła to przedszkolaki mają bardziej dojrzałe teksty.

odpowiedz
powiślak - 12.05.2021 / 23:36, *.centertel.pl

Kiedy dociera do ciebie.że sie konczy eldorado i musisz iść do roboty bo z męża nic juz nie będzie ????

odpowiedz
Maciek - 12.05.2021 / 23:15, *.centertel.pl

Kiedy dociera do ciebie ze klubem zarzadza golodupiec.. ???? A tak serio to w dupach sie poprzewracalo i kiedy on byl najlepszy..

odpowiedz
AML - 12.05.2021 / 23:28, *.centertel.pl

@Maciek: VESO TO JUŻ HISTORIA - NALEŻY ZADAĆ PYTANIE TYLKO KTO ZA NIEGO !!!
====================================
WSZOŁEK TEŻ KRĘCI NOSEM ALE CHYBA DO PIĄTKU MA DAĆ ODPOWIEDŹ.

NIE WIEM Z CZEGO WYNIKA ZWŁOKA WSZOŁKA ALE ZACZYNA MNIE DENERWOWAĆ JEGO ZACHOWANIE - PŁACZ DO MEDIÓW !!!

TYLKO LEGIA-LEGIA MISTRZ !!!

odpowiedz
Mokotów - 13.05.2021 / 09:35, *.centertel.pl

@AML: ponoć Wszołek z łachem rozmawia.

odpowiedz
Wolfik - 12.05.2021 / 22:58, *.mm.pl

Sprawa jest przesądzona, przedłużenia umowy nie będzie. W świetle nowych faktów jakie wypłynęły po "heroicznym" wpisie pani Tamary decyzja Klubu wydaje się prawidłowa.

Zastanawia mnie cały czas jedno - co rzeczona małżonka chciała osiągnąć. Przez te wszystkie "fejsy", "isty" i inne takie ludzie głupieją coraj bardziej. Albo mają za dużo wolnego czasu...

Sportowo szkoda, bo zawodnik był dobry. Wypada życzyć szerokiej drogi.

odpowiedz
AML - 12.05.2021 / 23:10, *.centertel.pl

@Wolfik: TRAFNE SPOSTRZEŻENIE - "Sportowo szkoda, bo zawodnik był dobry" !!!
=============================
CO NIE OZNACZA, ŻE NADAL BĘDZIE DOBRY - TO LOTERIA !!!
WYSOKI KONTRAKT DLA VESO BUDZIŁ WIELE ZNAKÓW ZAPYTANIA A NIE BYŁO PEWNOŚCI, ŻE ZAWODNIK WRÓCI DO DAWNEJ FORMY.
JA UWAŻAM, ŻE PO TAKIM NUMERZE ŻONY VESOVICA LEGIA POSTĄPIŁA WŁAŚCIWIE !!!

TYLKO LEGIA-LEGIA MISTRZ !!!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 13.05.2021 / 00:21, *.centertel.pl

@Wolfik: Nie wierze, ze kobieta napisala to ,,sama z siebie,,. Vesovic wkurzyl sie, ze nie jest wpuszczany na koncowki, rowniez za brak kontraktu. Tamara niewatpliwie puscila kleksa, ale klub tez sie kiepsko zachowal. Skoro wszystko bylo ustalone, to dlaczego nie podpisali wczesniej?

odpowiedz
Jerz z Potoku' - 13.05.2021 / 00:49, *.chello.pl

@Wolfik: i pomyśleć, że jeszcze na początku czerwca u.br. Marco Vesović postrzegany był jako jeden z najlepszych piłkarzy na swojej pozycji. Osobiście bardzo mu kibicowałem. Doceniałem jego "żelazne płuca", sensowne zagrania w pole karne rywali i b. duże (jak na legijne realia) zaangażowanie w grę. Nawet, tzw. robienie wiatru na skrzydle, co zarzucają mu obecnie niektórzy kibice, mnie osobiście nie przeszkadzało. Wielokrotnie absorbował obrońców rywali swoją osobą na prawej flance, przez co stwarzał możliwość większej kreacji lewego skrzydła, na czele z Mladenoviciem. Zresztą, obaj ci piłkarze praktycznie rozpowszechnili (ew. odświeżyli) rolę wahadłowych w krajowej piłce klubowej. Niestety, wszystko co dobre kiedyś się kończy. Czy to z przyczyn naturalnych, przypadku, czy też zwykłej ludzkiej głupoty. Można by rzec, że temat Marco w Legii został zamknięty. A szkoda...
Ps.: tym wszystkim Kolegom kibicom, którzy poprzez bardzo niefortunne wpisy żony tego piłkarza tak chwacko postawili na nim krzyżyk przypomnę, że już w sierpniu Legia będzie się zmagać na trzech frontach futbolowych rozgrywek. A co to w rzeczywistości oznacza, boleśnie przekonała się - stosunkowo niedawno - drużyna Lecha. Brak wystarczająco szerokiej, wyrównanej kadry, a przede wszystkim wartościowych zmienników na kluczowych pozycjach spowodował, że początkowa euforia (awans do fazy gr. LE) szybko przerodziła się w totalną klęskę zarówno w fazie gr. LE, jak i w ramach ESA.
Póki co, kuriozalne wydarzenia obyczajowo-pijarowskie i mało przejrzyste renegocjacje kontraktów niektórych piłkarzy Legii pchają nasz Klub w tą samą koleinę w jaką, nomen omen, wpadł niedawno Kolejorz.
Serdeczności

odpowiedz
spasiony - 13.05.2021 / 11:35, *.21.3

@Wolfik: co chciala osiagnac? Wylac zale, po prostu juz wtedy bylo jasne, ze nowej umowy nie bedzie. Wydaje mi sie, ze od poczatku ze strony Legii nie bylo checi. Vesowicz dostal oferte "nie do odrzucenia", wiec mogla sobie na cos takiego pozwolic.

odpowiedz
Przebijamy liczbę wyświetleń Weekend ona tańczy dla mnie - 12.05.2021 / 21:49, *.plus.pl

Widać że już powoli odbiegamy od tematu newsa tylko idziemy na ilość wpisów ;)

odpowiedz
Biała Siła - 12.05.2021 / 22:27, *.t-mobile.pl

@Przebijamy liczbę wyświetleń Weekend ona tańczy dla mnie: zatańczymy ,że uuuu

odpowiedz
AML - 12.05.2021 / 21:48, *.centertel.pl

TERAZ JESZCZE BRAKUJE KONTKRETNYCH OFERT DLA WYRÓŻNIAJĄCYCH SIĘ PIŁKARZY LEGII (PEKHART, LUKI, JURA, KAPUSTKA, SLISZ) OPIEWAJĄCYCH NA KILKA MILIONÓW EURO I ZOSTAJEMY Z POŁOWĄ SKŁADU !!!
=========================
A CZY TO NIE PREZES MIODUSKI KIEDYŚ MÓWIŁ, ŻE W LEGII KAŻDY JEST NA SPRZEDAŻ TYLKO ZA ODPOWIEDNIĄ KASĘ !!!

TYLKO LEGIA-LEGIA MISTRZ !!!

odpowiedz
AML - 12.05.2021 / 21:18, *.centertel.pl

LEGIO TYLKO ZWYCIĘSTWO !!!
============================
TRZEBA ZAKONCZYĆ SEZON Z PRZTUPEM - MA BYĆ POGROM - 5:0 DLA LEGII !!!
LICZĘ NA WYSTĘP MŁODYCH !!!

CCCWKCWKS LEGIA !!!

odpowiedz
398 - 12.05.2021 / 20:46, *.orange.pl

Pomożecie? Pomożemy!

odpowiedz
AML - 12.05.2021 / 20:37, *.centertel.pl

KOLEŻANKI I KOLEDZY - TAK SIĘ WKUR... NA TRENERA CZESŁAWA ZA TEN REMIS, ŻE MIAŁEM WSZYSTKIEGO DOŚĆ I MUSIAŁEM SOBIE ZROBIĆ KRÓTKĄ PRZERWĘ - OBIECAŁEM, ŻE DO PIĄTKU DAM WSZYSTKIM ODPOCZĄĆ NA LEGIA.NET !!!
WIEM, ŻE JESTEM GOŚCIEM I DO PIĄTKU POSTARAJCIE SIĘ WYTRZYMAĆ ZE MNĄ - POSTARAM SIĘ ZACHOWYWAĆ POPRAWNIE I NIE PRZEKLINAĆ - ZBYT CZĘSTO !!!
ALE JAK TRENERA CZESŁAW NIE ROZGROMI PODBESKIDZIA TO NIE ZOSTAWIĘ NA NIM SUCHEJ NITKI - CORAZ BARDZIEJ TRENER CZESŁAW SWOIMI DECYZJAMI DOPROWADZA MNIE DO FURII - EHHH !!!

TYLKO LEGIA-LEGIA MISTRZ - 16 !!!

odpowiedz
Prezio - 12.05.2021 / 20:25, *.2.131

I co mi zrobicie!? :D

odpowiedz
Prezio - 12.05.2021 / 20:25, *.2.131

I co mi zrobicie!? :D

odpowiedz
Farme(L) - 12.05.2021 / 20:24, *.virginm.net

No i pa Tamaro:)

odpowiedz
AML - 12.05.2021 / 20:18, *.centertel.pl

MLEKO ROZLAŁO SIĘ I NIE MA NAD CZYM PŁAKAĆ - TRUDNO, ŻEBY PO TAKIEJ AFERZE VESO CHCIAŁ GRAĆ DALEJ DLA LEGII A INNI PIŁKARZE TO ZAAKCEPTOWALI !!!
==================================

NATOMIAST CO DO WSZOŁKA TO MAM MIESZANE UCZUCIA - NIBY DOBRY PIŁKARZ ALE TA POLONIA WARSZAWA CHODZI MI CAŁY CZAS PO GŁOWIE - EHH !!!

odpowiedz
grzesiek - 12.05.2021 / 20:25, *.centertel.pl

@AML: co do Wszołka. Mysle ze bardzo dobrą grą za kadencji Vuko splacił tą swoją czarną koszulę. Obecnie nie ogladam meczow odkad Legie prowadzi pyrka wiec sie nie wypowiem.

odpowiedz
Farme(L) - 12.05.2021 / 20:26, *.virginm.net

@AML: krzyczysz na jednej stronie teraz przeniosłeś się na drugą... My się tu szanujemy i nie krzyczymy na sobie więc wyłącz ten caps lock proszę.

odpowiedz
AML - 12.05.2021 / 20:44, *.centertel.pl

@grzesiek: OSTATNIO BYŁA DYSKUSJA NA LEGIA.NET KTO JEST LEPSZY - WSZOŁEK CZY KUCHARCZYK !!!
=========================
I JA BYŁAM ZA KUCHARCZYKIEM, KTÓRY MA PODOBNE STATY CO WSZOŁEK, ALE JEST Z KRWI I KOŚCI LEGIONISTĄ !!!
NATOMIAST WSZOŁEKJEST DOBRYM PIŁKARZEM ALE CZY JEST LEGIONISTĄ Z KRWI I KOŚCI ?

TYLKO LEGIA-LEGIA MISTRZ !!!

odpowiedz
AML - 12.05.2021 / 20:50, *.centertel.pl

@Farme(L): NIGDY NIE KRZYCZĘ NA LEGIONISTÓW - SZANUJĘ KAŻDEGO, CHYBA, ŻE MNIE OBRAŻA. DO PIĄTKU SOBIE POSIEDZĘ NA LEGIONISCI.COM BO DAŁEM SŁOWO, ŻE DAM IM ODPOCZĄĆ NA LEGIA.NET OD SIEBIE. ALE JAKBY NIE BYŁO CZY TA STRONA CZY INNA JESTEŚMY JEDNĄ WIELKĄ LEGIJNĄ RODZINĄ !!!
CO TU WIĘCEJ DYSKUTOWAĆ NAD VESOVICEM - CENIĘ GO JAKO PIŁKARZA ALE JEST WIELE NIEWIADOMYCH.
TRZEBA CHYBA BĘDZIE SZUKAĆ NASTĘPCÓW VESOVICA I WSZOŁKA !!!

TYLKO LEGIA-LEGIA MISTRZ !!!

odpowiedz
Farme(L) - 12.05.2021 / 21:12, *.virginm.net

@AML: zbanowali Cię? Myślę, że Wszołek zostanie, choć swoim zachowaniem też mnie irytuje... Może to też być ostrzeżenie dla Wszołka, bo gdyby miał ciekawszą ofertę to by nie czekał z podpisem.

odpowiedz
AML - 12.05.2021 / 21:28, *.centertel.pl

@Farme(L): WSZOŁEK CHYBA DOSTAŁ CZAS DO PIĄTKU NA ODPOWIEDŻ !!!
======================================================
NIE WIEM CZY MAMY POTENCJALNEGO KANDYDATA NA JEGO MIEJSCE - WSZOŁEK JEST DOBRYM PIŁKARZEM ALE SZAŁU NIE ROBI.
NIE BĘDĘ PŁAKAŁ, JAK ODEJDZIE !!!

TYLKO LEGIA-LEGIA MISTRZ !!!

odpowiedz
Ja - 12.05.2021 / 21:41, *.plus.pl

@AML: BYŁAM? To jesteś kobietą czy facetem? bo raz piszesz tak a raz tak ? A może twoje wpisy pisze kilka osób??

odpowiedz
:) - 12.05.2021 / 21:45, *.plus.pl

@Ja: Faktycznie BYŁAM DAŁEM SŁOWO co tu się dzieje?

odpowiedz
AML - 12.05.2021 / 22:02, *.centertel.pl

@:): SORRY BŁĄD ORTOGRAFICZNY - OCZYWIŚCIE BYŁEM !!!
======================================
NIE MACIE MINUSÓW - TO MI SIĘ PODOBA - HEHEHE !!!
CHOCIAŻ CZASAMI DOSTAWAŁEM PLUSY.

DOBRA DOSYĆ O TYM - LICZY SIĘ TYLKO LEGIA !!!

-------------------------------------------
TO KIEDY TRENER CZESŁAW SPRAWDZI MŁODYCH BO CHYBA NIE W OSTATNIM MECZU Z PODBESKIDZIEM ?
BĘDZIE DRŻAŁ O WYNIK BO GDYBY NIE WYGRAŁ TO BY MU OBECNI KIBICE NA TRYBUNACH DALI O SOBIE ZNAĆ.
LICZĘ PRZYNAJMNIEJ NA PIĘKNY MECZ W WYKONANIU LEGII NA ZAKONCZENIE SEZONU !!!

TYLKO LEGIA-LEGIA MISTRZ !!!

odpowiedz
OSA(L) - 12.05.2021 / 22:44, *.15.207

@Farme(L): chyba nie dotarło albo nie wie co to "krzyczenie Caps lockiem" albo nie umie znaleźć Caps Lock na klawiaturze.
No i Qr#a stało się...
Dołożyłem cegiełkę do góvno.burzy WAGinowej...

odpowiedz
AML - 12.05.2021 / 22:58, *.centertel.pl

@OSA(L): SPOKO KOLEGO !!!
JESTEM GOŚCIEM TO SZANUJMY SIĘ !!!
=============================
SPRAWA VESOVICA JUŻ JEST JASNA - ZOSTAŁ ODSTRZELONY. TERAZ JEST PYTANIE KTO ZA NIEGO ?

TYLKO LEGIA-LEGIA MISTRZ !!!

odpowiedz
OSA(L) - 13.05.2021 / 09:41, *.plus.pl

@AML: o szacunku i nieużywaniu Caps Lock pisał do Ciebie Kolega Farme(L) wyżej. Są dwa wyjścia:
albo sobie robisz jaja i palisz głupa - ok
albo czas na szkolenie z kultury komputerowej, bo tu jest porządne Forum Legii Warszawa.
Podsumowując
Jak to mówią - co zrobisz, jak nic nie zrobisz.... :)
Pozdro dla Kumatych nabrało dziś dla mnie innego znaczenia ;)

odpowiedz
AML - 12.05.2021 / 20:11, *.centertel.pl

TRENERZE CZESŁAWIE OGARNIJ SIĘ - DO Q...Y NĘDZY MIAŁEŚ DAĆ POGRAĆ MŁODYM A ROBISZ INACZEJ - KIEDY ICH SPRAWDZISZ ?
===========================================
JA CHCĘ POGROMU PODBESKIDZIA NA ZAKONCZENIE SEZONU !!!

OSTATNIO TRENERZE CZESŁAWIE NIE PANUJESZ NAD SYTUACJĄ - JEST WIELKI ROZPIŹ...DZIAJ W LEGII - CHCĘ WYSOKIEGO ZWYCIĘSTWA NAD PODBESKIDZIEM NA KONIEC SEZONU !!!

TO MA BYĆ SPEKTAKL W WYKONANIU LEGII !!!

JEDZIEMY Z Q........ !!!

TYLKO LEGIA-LEGIA MISTRZ !!!

odpowiedz
Farme(L) - 12.05.2021 / 19:50, *.virginm.net

My tu o Tamarze a tam Legia II gra mecz z Pogonią na twarzoksiażce jest... i cyk kolejny do kolekcji :)

odpowiedz
floyd - 12.05.2021 / 19:45, *.chello.pl

Widzę, ze redakcja śpi, wiec mały update: żona vesovica gadała bzdury, poza tym doprowadziła do zerwania negocjacji z Klubem. Jeżeli, a pewnie tak było, piłkarz ja inspirował do tych wpisów, chcąc zyskać więcej niż oferowała Legia, to bardzo dobrze ze się przeliczył. Nikt nie powinien szantażować Klubu, do tego w taki debilny sposób.

odpowiedz
Rado - 12.05.2021 / 19:45, *.play-internet.pl

Będzie tysiak?

odpowiedz
Biała Siła - 12.05.2021 / 19:55, *.vectranet.pl

@Rado: liczę na to ,heee

odpowiedz
Biała Siła - 12.05.2021 / 19:27, *.vectranet.pl

Wszyscy wiemy jaki jest ,więc bez rewelacji ,

odpowiedz
zduneq - 12.05.2021 / 16:41, *.play-internet.pl

Szybko jej się przypomniało że "Legia źle traktuje Marko".Przez rok czy nawet więcej wpływała na konto okrągła sumka a Marko siedział w domu.Wtedy było ok.Jak polecał na operację do Francji i rehabilitację do Serbii i siedział tam kilka miesięcy to też było ok.I teraz nagle gdy kończy się kontrakt głupiej pindzie nagle przypomniało się, że w sumie to nie było ok i wylewa gorzkie żale na instagramie.Marko nie gra?Bo i po co ma grać i niepotrzebnie ryzykować skoro MP już przyklepany?Skoro nie ma przymusu to chyba lepiej dmuchać na zimne i mieć pewność że uraz nie odnowi się kilka minut po rozpoczęciu meczu.Głupi babiszon postanowił wziąć sprawy w swoje ręce bo klub pewnie nie chce zapłacić tyle ile oczekuje Marko i zakończyć przygodę Veso w Legii.

Na miejscu jakiegokolwiek prezesa w ekstraklapie po takiej akcji nigdy bym Veso nie zaproponował kontraktu

odpowiedz
grzesiek - 12.05.2021 / 17:41, *.centertel.pl

@zduneq: zapomniales dodać ze Veso musi uwazac sie za najlepszego pilkarza Legii i opowiadać swojej lasce takie bajki. Co najlepsze gosc ma dobry PR bo raz że polecal go ówczesny trener i mowil ze to bardzo dobry pilkarz. Pozbiej eksperci canal plus powielali te bzdury ze dobrze grał w meczach. Dla mmie to jezdziec bez glowy. Moze ma płuca niezłe ale w pilce wazniejsza jest glowa niz pluca. Niech wraca do tej Rijeki czy Podgoricy czy czegoś tam.

odpowiedz
Remino - 12.05.2021 / 14:07, *.orange.pl

jeden stek bzdur. Ani źdźbła prawdy, żale, żale , żale. To nam, kibicom swojej ukochanej drużyny jest przykro- że ta Pani w ten sposób postępuje. Niestety: ale żegnamy Panią i Pani męża.

odpowiedz
Mr.Kanister - 12.05.2021 / 14:01, *.play-internet.pl

Podobno w Wieczystej mają lepszą opieke zdrowotną.

odpowiedz
Ja - 12.05.2021 / 13:50, *.plus.pl

Jestem za komentarz 369

odpowiedz
Kader - 12.05.2021 / 13:39, *.play-internet.pl

Mioduski biedak

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 12.05.2021 / 18:19, *.chello.pl

@Kader: Panu Miodkowi to co najwyżej możesz pizze dowozić mentalny biedaku.

odpowiedz
dino - 12.05.2021 / 18:56, *.vtelecom.pl

@Czwarty Pasek Na Dresie:
Haha znalazł się książę, Mioduski spuszcza nas do klozetu (170 mln długu na chwilę obecną) a ty jeszcze mu na pan piszesz żal

odpowiedz
Legia to My! - 12.05.2021 / 13:08, *.amazonaws.com

Dzieńdobry Vesowicze, jesteśmy! z ! wami!

odpowiedz
Or(L)ando Sa - 12.05.2021 / 12:21, *.centertel.pl

a Lesnego dziada do domu starców...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 12.05.2021 / 18:43, *.centertel.pl

@Or(L)ando Sa: I Tobie tez...Jesli nie wiesz, o co chodzi, zapytaj Romana, swojego chlopaka...

odpowiedz
dino - 12.05.2021 / 19:14, *.vtelecom.pl

@Leśny Dziadek:
Dziadku tam nie tak źle ponoć personel daje zajarać nawet :-)

odpowiedz
Leśny Dziadek - 13.05.2021 / 00:26, *.centertel.pl

@dino: A daj spokoj, bylem - kolejka do wc, pobudka o 6, a ja lubie pospac do 11. Jedzenie takie, ze ciagle trzeba czekac w tej kolejce, i trzeba trzymac, bo pumpersow nie daja. Do tego obsluga - starsze panie, bez biustow. To ja mam na starosc takie cienkie klimaty widziec?

odpowiedz
Echhh - 12.05.2021 / 11:29, *.chello.pl

Byl Vesovic, zaraz nie bedzie Vesovicia. Taka kolej rzeczy. Karuzela kreci sie dalej (363) :-) :-)

odpowiedz
Or(L)ando Sa - 12.05.2021 / 10:35, *.centertel.pl

Legia zgodziła się na wyjazd do Francji, ale wtedy nie musiała płacić za operację. I znowu poszła na ustępstwo i pokryła połowę kosztów. A to i tak więcej niż kosztowałaby całość w Polsce. Podobnie było z rehabilitacją, którą Vesović postanowił odbyć w Czarnogórze. Legia znowu dała połowę kasy... Pobyt się przedłużył, ale Legia ustąpiła. Mimo że postępy w leczeniu nie szły tak, jak się spodziewano.

odpowiedz
RobL - 12.05.2021 / 10:15, *.chello.pl

komentarz

odpowiedz
356 - 12.05.2021 / 08:56, *.centertel.pl

Pokazmy ze los tamary i veso nie jest nam obojetny. Dobijmy do 1000 komentarzy. Wesprzyjmy ich w tych trudnych chwilach

odpowiedz
357 - 12.05.2021 / 10:09, *.bridgefibre.net

@356: Jestem za!!! Wszystkie ręce na klawiatury!!!

odpowiedz
Anty 1000 - 12.05.2021 / 10:47, *.tpnet.pl

@356: jestem absolutnie przeciw.. nie podoba mie sie polityka transferowa klubu, ale takie wpisy żoneczki piłkaza wobec jego aktualnego pracodawcy to chamstwo, szczególnie biorąc pod uwagę fakty o których sfrustrowana wag nie raczyła poinformować ( leczenie i rehabilitacja zagranica zamiast w Polsce)

odpowiedz
356 - 12.05.2021 / 11:47, *.centertel.pl

@Anty 1000: chciales nie chciales ale dodajac komentarz przylaczyles sie do akcji 1000 komentarzy dla Marco I Tamary. Dziekujemy

odpowiedz
356 - 12.05.2021 / 11:50, *.centertel.pl

@356: TOWARZYSZE POMOZECIE????!!!!

odpowiedz
367 cd - 12.05.2021 / 14:30, *.bridgefibre.net

@356: Pomożemy!!!

odpowiedz
Gość niedzielny - 12.05.2021 / 07:56, *.centertel.pl

Co to za klub który u każdego zawodnika czeka do samego końca z podpisaniem kontraktu?To już powinno być pół roku temu załatwione!!!A tak to ani Wszołka ani Vesowicza

odpowiedz
Arturius1916 - 12.05.2021 / 18:27, *.tpnet.pl

@Gość niedzielny : A ch**j z nim. Przez trzy lata w Legii grał dobrze przez może sześć miesięcy. A teraz nikt nie wie jak z nim jest szczególnie po rehabilitacji na bałkanach. A żale Taniejmary niech sobie wepchnie w dupę i niech spi****la z naszego klubu i miasta.

odpowiedz
xxx - 12.05.2021 / 07:40, *.chello.pl

Pojedzie teraz z Marko do Mongolii albo innego Pakistanu, to tam jej pokażą zarządzanie :)

odpowiedz
Jimmy L - 12.05.2021 / 07:17, *.d1-online.com

Kobieto pieniędzy nie ma i nie będzie.

odpowiedz
pol - 12.05.2021 / 06:52, *.chello.pl

Zakłamany tłumok ze sztuczną mordą

odpowiedz
c u L t ⚽️ K i n g and 350! - 12.05.2021 / 01:58, *.amazonaws.com

Tamara brawo za odwage!reszta sie nie liczy,poprostu zmiażdzyłaś inne newsy a nawet ten o mistrzu przed telewizorem....

odpowiedz
Debile - 11.05.2021 / 23:25, *.vectranet.pl

Czytam i śmiechem brechtam.Poważne transfery.Hahaha.Legii już nie ma.Prezes nieudacznik otoczony grupą pseudo fachowców.Trener który ma swoje za uszami.Kibice ( nie wszyscy ale są takie je..ne ciołki) okradający kibiców swojej drużyny.( Szaliki ,kasa,)Piłkarze dla których waga ponad wszystko jest dorobienie do sportowej emerytury.I jeszcze ta feta która świętuje wymęczone Mistrzostwo.Całe szczęście,że nie było podziału na grupy i dodatkowych 7 meczy.Rozumiem,że końcówka sezonu to oszczędzanie sił przed pucharami.

odpowiedz
olew - 12.05.2021 / 01:13, *.vectranet.pl

@Debile: mistrzostwo zdobyła drużyna "Legii już nie ma " . Ludzie, którzy widzieli końcówkę Brychczego, prawie całego Kazika, Blauta, Grotyńskiego, Gadoszkę , Ćmika, Kustę, Dziekana, Koseckiego, pamiętają , że miewając w składzie kilku grajków z top dwudziestki na świecie - nie byliśmy mistrzem Polski . A to jest najważniejsze ! Więc piszcie moskale, że Legii nie ma. A my wiemy, że LEGIA to POTĘGA ! i LEGIA MISTRZ !!!

odpowiedz
dino - 12.05.2021 / 06:37, *.vtelecom.pl

@olew:
Bracie zejdź na Ziemię kiedyś Polska jechała na mundial w roli faworyta teraz nawet z kosmicznym Lewandowskim sukcesem będzie awans do 1/8 finału euro tamtych lat nie ma co porównywać najlepsze że w pobitym polu zostawiliśmy bezdomnych z Częstochowy i drużynę z budową Pogoń LEGIA MISTRZ super ale w niepoważnej lidze

odpowiedz
powiślak - 12.05.2021 / 23:25, *.centertel.pl

@olew: troche liga siadła w porównaniu do tamtych lat

odpowiedz
Alex Bielany - 11.05.2021 / 23:16, *.chello.pl

Tej pani pandemia je...la na łeb:
siedzi baba na kanapie, pazurami w fonie drapie. Drapie wściekła i tweetuje, jacy to są w Legii chu....
ze jej Marko ukochany przez Prezesa wyr....
ze jest w składzie pomijany, ze ogólnie strasznie biedny, a jej juz puszczają nerwy.
Jak ma życie swe planować, jak gdzie waciki ma kupować, kiecki z Prady, but versace , jak to kupić? - biedna płacze, bez kontraktu nie ma Kenzo, będzie tylko zwykłą m...ą

odpowiedz
olew - 12.05.2021 / 01:19, *.vectranet.pl

@Alex Bielany: Za odzywki tej pani odpowiada pan Vesovic. Grajek nas obraża, nie chce naszych pieniędzy, więc krzyż na drogę i niech mu się wiedzie. Młodych grajków powinni zaś uczyć nie tylko języka Szekspira, ale i zasad doboru naturalnego.

odpowiedz
L - 11.05.2021 / 21:58, *.t-mobile.pl

To babka rozpętała niezłą zadyme:)

odpowiedz
craxa - 11.05.2021 / 21:45, *.quicknet.eu

Veso negocjuje z klubem z właściwej strony Błon. Idzie tropem Rochy, Gola, Koseckiego

odpowiedz
Biała Siła - 11.05.2021 / 21:43, *.t-mobile.pl

To i ja też ,o

odpowiedz
Chytra Baba z Radomia - 11.05.2021 / 21:36, *.219.76

Wincej piniędzy, WINCEJ!

odpowiedz
Jeszcze jeden i jeszcze raz... - 11.05.2021 / 21:23, *.virginm.net

Mistrzem Polski jest!!!

odpowiedz
wrt - 11.05.2021 / 20:51, *.play-internet.pl

przepraszam , nie chciałem obrazić Veso i jego żony , to błąd w tłumaczeniu ,.z fartem mordy

odpowiedz
Leśny Dziadek - 11.05.2021 / 20:43, *.centertel.pl

Normalnie szok, cyfra 337 robi wrazenie.

odpowiedz
Dodaje komentara - 11.05.2021 / 20:22, *.virginm.net

Żeby było więcej komentarzy

odpowiedz
pozdrowieniec - 11.05.2021 / 20:33, *.t-mobile.pl

@Dodaje komentara: +1

odpowiedz
Wilanow - 11.05.2021 / 19:41, *.tpnet.pl

Moim zdaniem coś nie idzie negocjacjach, dotyczących nowego kontraktu dla Veso. Stąd ten wpis jego żony. Szkoda bo wygląda na to, że nie podpisze z nami nowego kontraktu.

odpowiedz
Damian - 11.05.2021 / 19:38, *.tpnet.pl

333

odpowiedz
tekken (L) - 11.05.2021 / 19:36, *.chello.pl

Baby są inne. Olał bym tą jej wypowiedź i rozmawiał z Veso.

odpowiedz
gosc - 11.05.2021 / 19:24, *.233.0

A czyją to wina ? Grubego Czeska bo mu nie dał zagrać w meczu
To się Wag-ina zdenerwowała

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 11.05.2021 / 19:13, *.play-internet.pl

Niech Miodek pokaze papier za te koszty j Veso bedzie skonczony (dzieki WAGinie).

odpowiedz
Lesny Dziadek - 11.05.2021 / 19:09, *.orange.pl

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi udzielone pod moimi wpisami. Trzymajcie się ciepło.

odpowiedz
Lesny Dziadek - 11.05.2021 / 19:08, *.orange.pl

Chciałem serdecznie podziękować za możiwość swobodnego wypowiedzenia się.

odpowiedz
Lesny Dziadek - 11.05.2021 / 19:04, *.orange.pl

Wkrotce poważne transfery do klubu, to i zapomnimy o całym nieporozumieniu. Niech moc będzie z nami - Legii kibicami.

odpowiedz
Farme(L) - 11.05.2021 / 18:59, *.virginm.net

O bosze ale się afera u nas na dzielnicy zrobiła! Tylu komentarzy to dawno nie było :) jedziemy na rekord!!!

odpowiedz
wrt - 11.05.2021 / 18:53, *.play-internet.pl

Veso rozwiedz się , mało smrodu narobiła ? Wstyd jak ch.... z taką się zadawać, z czym do ludzi

odpowiedz
Arturius1916 - 11.05.2021 / 18:48, *.tpnet.pl

Co za głupia s**a. Chciał na siłę leczyć się sam u siebie i jeszcze pretensje. Przez rok nie grał ale wciąż "najlepszy". Panie Veso... żona zrobiła Panu krecią robotę. Myślę że o przedłużeniu kontraktu może Pan zapomnieć.

odpowiedz
Bie(L)any - 11.05.2021 / 18:17, *.vectranet.pl

Okazało się że to pantoflarz ...
Gdyby było inaczej ustosunkował by się do tego i wpłynął na żonę żeby sprostowała całe zamieszanie.
Teraz nie widzę dalszej współpracy na linii zawodnik-klub ...
PS. Trzeba teraz dogadać się z Wszołkiem i mając Juranovića prawa strona OK

odpowiedz
Grzesiek - 11.05.2021 / 18:11, *.centertel.pl

321 zrobmy to dla Tamary i Marco pokazmy ze los jaki ich spotkal nie jest nam obojetny dobijmy do 1000

odpowiedz
Pierwszy - 11.05.2021 / 17:46, *.75.50

"Portal Sportowe Fakty po ataku żony Marko Vesovicia na władze Legii Warszawa postanowił zgłębić sprawę leczenia prawego defensora mistrzów Polski. Ustalono następujące kwestie: po kontuzji Legia Warszawa chciała, żeby operacji kontuzjowanego kolana przeprowadzono w Polsce, zawodnik nalega jednak na przeprowadzenie zabiegu we Francji i dostaje na to zgodę klubu. Na miejscu przy zabiegu asystował lekarz Legii – Mateusz Dawidziuk, więc nie do końca zgadza się to z wersją żony piłkarza, iż został on we Francji pozostawiony sam sobie. Jeżeli chodzi o finanse – zabieg w Polsce pokryłaby warszawska Legia, operacji we Francji nie musiałaby opłacać wcale, ale zgodziła się zapłacić połowę kwoty, która i tak była wyższa niż w przypadku operacji w Polsce. Podobnie kwestia wyglądała z rehabilitacją: Legia była gotowa zapłacić za całość w Polsce, ale zgodziła się na opłacenie połowy kosztów za rehabilitację na Bałkanach. Po powrocie do Polski okazało się, że kontuzjowana noga nie wraca do pełnej sprawności tak jak przewidywano i sztab medyczny warszawskiego klubu musiał jeszcze włożyć sporo pracy, żeby zawodnik wrócił do zdrowia. W zamian został zaatakowany przez żonę piłkarza i tym samym najprawdopodobniej Vesovic po sezonie odejdzie z klubu".

odpowiedz
elele - 11.05.2021 / 17:56, *.chello.pl

@Pierwszy: ale to kim Ty jestes ze oswiadczenie wydajesz, z klubu ktoś?

odpowiedz
WYJAŚNIONY - 11.05.2021 / 18:23, *.50.48

@Pierwszy: No i pięknie został WYJAŚNIONY niewdzięczny piłkarzyna i jego pazerna żonka

odpowiedz
RR - 11.05.2021 / 18:24, *.prosoft24.pl

@elele: W nawiązaniu do twojego komentarza zamieszczam link do tego co napisał Pierwszy.
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/938245/zona-gracza-zaatakowala-legie-klub-oburzony-jej-zachowaniem-odslaniamy-kulisy
Prawda i tak pewnie jest gdzieś po środku.

odpowiedz
elele - 11.05.2021 / 22:32, *.chello.pl

@RR: a co to za link? nie ma tam wirusa?

odpowiedz
Pierwszy - 12.05.2021 / 10:38, *.75.50

@elele: Tak, jest wirus - wiedzy.

odpowiedz
idziemy na rekord - 11.05.2021 / 17:36, *.virginm.net

damy rade 711 ?? buahaha :D

odpowiedz
Rio - 11.05.2021 / 17:14, *.oxynet.pl

CHORA BABA!, a wstyd dla piłkarza, w szatni to teraz będą się z niego śmiali.

odpowiedz
Bolo - 11.05.2021 / 17:08, *.orange.pl

A wuj - to i ja podbiję liczbę

odpowiedz
Lesny Dziadek - 11.05.2021 / 16:58, *.centertel.pl

312:))

odpowiedz
rad - 11.05.2021 / 16:46, *.247.108

Na SyFach jest artykuł Piotra Koźmińskiego, który odnosi się do części zarzutów żony piłkarza.
Nic oficjalnego (wygląda, jak kontrolowany przeciek z klubu), ale warto przeczytać przed wylaniem wiadra pomyj na zarządzających.

odpowiedz
Wiem co mówię - 11.05.2021 / 16:38, *.chello.pl

Boruc też za 300 miesięcznie gra jak Błaszczykowski

odpowiedz
Michał Kucharczyk THE LEGEND - 11.05.2021 / 16:11, *.22.84

ALE JAJA, nawet jak pogonili legendę klubu - Michała Kucharczyk - nie było tyle wpisów.

odpowiedz
Cult King Warsaw - 11.05.2021 / 16:07, *.amazonaws.com

I MAMY!DYWIZJON!303!

odpowiedz
Idziemy na rekord komentarzy - 11.05.2021 / 16:00, *.plus.pl

Wypowiedź zwykłej paniusi co zaczyna jej wysychać źródełko $ powoduje taka lawinę komentarzy ? Czekam na stanowisko klubu ale Mioduski nawet o tym nie wspomni zapewne bo na takie bzdety mu szkoda czasu.

odpowiedz
300 - 11.05.2021 / 15:29, *.139.60

300 - i jest 300 wpis w temacie niedobrego Prezesa Miodulskiego i pokrzywdzonej żonki Vesovica. REKORD!!!

odpowiedz
grzesiek - 11.05.2021 / 17:06, *.centertel.pl

@300: kto da wiecej. Czy uda nam sie dobić do 400???

odpowiedz
299 - 11.05.2021 / 15:28, *.192.52

299

odpowiedz
Kowalczyk ale nie Wojciech z Bródna - 11.05.2021 / 14:03, *.206.60

Ajwaj, co za inba, bo jakaś dziunia łasa na kasę żali się że mężusiowi sypnąć nie chcą. Zaraz pęknie 300 komentarzy :D

odpowiedz
Kris - 11.05.2021 / 13:53, *.orange.pl

Powtarzam:
1.Veso to pracownik z kontraktem - jeśli coś jest nie tak -to prawnik .
2.Pisanie żony to jest żenada - nie pomoże mu ,a tylko go ośmiesza - i siebie .
3. Tenor tego listu-o ile znam angielski- to głównie płacz ,że inni dostali więcej , a biedny Veso mniej a przecież on tak kocha klub- tylko ,że nie gra....

odpowiedz
spasiony - 11.05.2021 / 13:51, *.21.3

Siedze w domu z chorym dzieckiem i tak sobie mysle: dosc tego pesymizmu. Trzeba nam bardziej radosnego spojrzenia ma zycie! Wszystko od razu wyglada pieknie. Legia pod rzadami Pana Mioduskiego jest potega. Dekada niepodwazalnej dominacji w ekstraklasie, jednej z najsilniejszych lig tej czesci Europy. Te ogromne sukcesy oraz marka klubu przyciagaja do nas najlepszych pilkarzy jak i glosne nazwiska trenerskie (Jozak, Klafuric, Hasi). Pytanie tylko, gdzie jest kres ambicji prezesa? Druzyna jest sukcesywnie wzmacniana w kazdym oknie transferowym. Niemala w tym zasluga dyrektora sportowego, Pana Kucharskiego. Dzieki swojej wiedzy i kontaktom potrafi on wysuplac z rynku transferowego prawdziwe perelki. Stworzyl on i zarzadza pionem sportowym jak zaden jego poprzednik. Nie dziwia wiec coraz to nowe sukcesy, rowniez na arenie miedzynarodowej. Silny sportowo klub na zdrowych fundamentach finansowych co sezon zaznacza swoje ambicje pucharowe. Tylko dzieki prezesowi Mioduskiemu moglismy stoczyc wyrownane boje z czolowka kontynentu: Tirasspol, Trnava, Karabach czy zawsze grozny Dudelange na pewno do dzis wspominaja mecze z Legia.
Owszem, zdarza sie, ze druzyne opuszczaja wyrozniajacy sie pilkarze. Klub nie chce stawac na drodze ich rozwoju. Zasluguja na kontynuowanie kariery w zespolach z absolutnego swiatowego topu, jak chocby Brighton. Poza tym, sprzedawani sa za rekordowe sumy transferowe, ktore pozniej finansuja nasz dalszy rozwoj i utrwalaja nasza potege.
Podsumowujac, zgadzam sie z kolegami dla ktorych obecne czasy to Zlota Era i niech tak zostana zapamietane. Jednoczesnie przepraszam za moje dotychczasowe malkontenctwo. Namawiam innych kolegow do zlozenia samokrytyki. Otworzmy oczy! Pozdro i hejze ha!

odpowiedz
Lesny Dziadek - 11.05.2021 / 14:02, *.centertel.pl

@spasiony: Przekonales mnie tym wpisem. Lubu dubu, lubu dubu, niech nam zyje, prezes naszego klubu, niech zyje nam. Pogoda dzisiaj fajna do haratania w gale. Moze zbierzemy ekipe z tego portalu. Zwolennicy i przec.. a nie przepraszam, juz prawie znowu sam sie wkrecilem. Jeszcze raz - zwolennicy i jeszcze wieksi zwolennicy prezesa, i niech wszyscy poczuja sie jak zwyciezcy. Po meczu grill, Wladeczek przyniesie 3 maciory, a jak bedzie malo to i 4. Ja niestety moge tylko ziolka, ale to tez przepieknie. I zaspiewamy, wszyscy razem: Mistrzem Polski jest Legia....

odpowiedz
olew - 11.05.2021 / 14:04, *.vectranet.pl

@spasiony: zgadzam się, LEGIA to POTĘGA !!!

odpowiedz
Karol Sztrasbórger - 11.05.2021 / 15:06, *.114.196

@spasiony: Z tymi sucharami to szybko do Familiady się zgłoś

odpowiedz
mk - 11.05.2021 / 13:21, *.vectranet.pl

Z takim budżetem to Legia morze pograć w polskiej lidze a nie europejskich rozgrywek .
panie KIBIC pisać takie bzdury tutaj to wstyd to samo mogę powiedzieć o Kaczyńskim
nie mięszaj polityki ze sportem

odpowiedz
Albańsko uzbeckiej krwi Ukrainiec - 11.05.2021 / 15:27, *.plus.pl

@mk: może i morze? Napewno zagra nad morzem w Szczecinie i może w Gdyni?

odpowiedz
Geograf - 11.05.2021 / 16:28, *.chello.pl

@Albańsko uzbeckiej krwi Ukrainiec : Szczecin to nad Zalewem leży. Do morza mają z 90 kilometrów.

odpowiedz
L - 11.05.2021 / 12:51, *.tpnet.pl

"A ja? Kocham ten klub." Rozumiem, że jak jej mąż Marko wyjedzie stąd do innego klubu to ona jako prawilny kibol i ultras Legii zostanie w Warszawie i będzie chodzić na mecze. Dajcie spokój ludzie żeby tak wycierać sobie mordę naszą Legią...

odpowiedz
Wiem co mówię - 11.05.2021 / 11:32, *.chello.pl

Dajcie jakieś nowe ploty

odpowiedz
Tak to ja - 11.05.2021 / 10:17, *.play-internet.pl

Do bigosu!!

odpowiedz
Ewelina - 11.05.2021 / 08:35, *.play-internet.pl

A ja czekam na ustosunkowanie się do tych zarzutów klubu.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 11.05.2021 / 08:44, *.centertel.pl

@Ewelina: Na pewno bedzie dyplomatycznie i pieknie. Jak zwykle kwiecisty komunikat, ktorego nie powstydzilby sie towarzysz Szmaciak. Mamy mistrza, cieszymy sie i bawimy, a to, ze klub ma potezne dlugi i za chwile nie bedzie kim grac, jakie to ma znaczenie...

odpowiedz
Robert Szenfeld - 11.05.2021 / 07:57, *.landirenzo.pl

Do garów ...

odpowiedz
L - 11.05.2021 / 12:47, *.tpnet.pl

@Robert Szenfeld : Że niby co takiego????

odpowiedz
Trec - 11.05.2021 / 15:54, *.chello.pl

@L: jajco.., którego słowa nie zrozumiałeś ?



odpowiedz
Dyduch - 11.05.2021 / 07:20, *.206.52

Co za żenada, jakąś dziunia obraża klub a połowa łyka to jak pelikany zamiast pogonić babona rózgami. Nie podoba się to wypad z Legii państwo Wesowicz.

odpowiedz
dino - 11.05.2021 / 07:57, *.plus.pl

@Dyduch:
A gdzie pani Vesovic obraziła klub? Napisała jak działa właściciel

odpowiedz
Stara - 11.05.2021 / 10:24, *.centertel.pl

@Dyduch: ładnie masz na chacie

odpowiedz
Zlb - 11.05.2021 / 10:33, *.play-internet.pl

@Dyduch: Bardziej się martwię o Ciebie i Tobie podobnych co łykają zlotoustego gadanie.

odpowiedz
Adi - 11.05.2021 / 06:44, *.play-internet.pl

Na dobry kontrakt trzeba zasluzyc grą.Veso nie gral wiec utrzymanie go już jest czymś do brym dla Marko a nie zmiana klubu na nowy jak jest sie pod formą.Zostanie ale bedzie mu ciężko z wystepami.

odpowiedz
Remino - 11.05.2021 / 06:23, *.orange.pl

Ruszcie mózgiem i olejcie te żale. Zero prawdy.

odpowiedz
mic - 11.05.2021 / 09:43, *.vectranet.pl

@Remino: a skąd wiesz? Przecież głupich decyzji było już tyle, że nie byłoby to nic nowego

odpowiedz
jo - 11.05.2021 / 06:12, *.tpnet.pl

Miodek trafił na krewką babeczkę, która bez owijania w bawełnę powiedziała to co każdy wie... Kombinuje gość jak koń pod górę z tymi kontraktami i negocjacjami a finał wszyscy znamy. Co jakiś czas miodek wypuszcza zupełnie za darmo tych, w których inwestował. Marnuje swoje pieniądze a potem narzeka, że ma ich coraz mniej. Typowy korporacyjny gość bez kręgosłupa moralnego.

odpowiedz
Warrior - 11.05.2021 / 05:10, *.plus.pl

Widzę że zabawa trwa dalej ... Ile to żenujący wpis może zrobić. Może niech się wypowie to tylu ludzi ile miejsc na stadionie :) heh tyle komentarzy może idziemy na rekord?

odpowiedz
Leśny Dziadek - 11.05.2021 / 08:35, *.centertel.pl

@Warrior: Twoj wpis przypomina ,,merytoryczna,, wypowiedz z filmu ,,Rejs,, - ,,Na kazdym zebraniu jest taka sytuacja, ze ktos musi powiedziec cos pierwszy...,, i gosc usiadl...Lepiej dac sobie spokoj, gdy nie ma sie nic ciekawego do przekazania.

odpowiedz
Andrew - 11.05.2021 / 16:12, *.mm.pl

@Leśny Dziadek: za to Ty mówisz na każdy temat...

odpowiedz
Pusia - 11.05.2021 / 04:52, *.vectranet.pl

Czy stanowisko żony jest oficjalne i nieodwołalne?

odpowiedz
spasiony - 11.05.2021 / 00:14, *.21.3

Aferki takie jak ta dodaja kolorytu tej smutnej jak p..da lidze:) a dowodow na totalna niezbornosc wladajacych klubem chyba mamy az nadto, tu skargi Pani Vesowiczowej nie wnosza niczego nowego

odpowiedz
olew - 11.05.2021 / 01:24, *.vectranet.pl

@spasiony: no okropni dyletanci; seryjne mistrzostwa, fantastyczne centrum treningowe, największy budżet, dyletanci.

odpowiedz
jezus - 11.05.2021 / 02:09, *.vectranet.pl

@olew: debilne transfery, kretynskie zarzadzanie i tak mozna dlugo :) ale to nie dyletanci co nie?

odpowiedz
Tagi - 11.05.2021 / 06:57, *.plus.pl

@jezus: powiedz to kibicom np. z Poznania z ich pustymi gablotami na trofea.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 11.05.2021 / 08:31, *.centertel.pl

@Tagi: To jest forum kibicow Legii. Jak chcesz cos pisac o kibicach z Poznania, to znajdz inne miejsce. A tutaj pisz na temat.

odpowiedz
zp - 11.05.2021 / 09:17, *.centertel.pl

@Leśny Dziadek: ktoś Ci płaci za to cieciowanie ?

odpowiedz
Leśny Dziadek - 11.05.2021 / 09:24, *.centertel.pl

@zp: Nie lubicie (niektorzy), oj nie lubicie madrych ludzi, ktorzy w rzeczowy i inteligentny sposob punktuja patologie. Nie, nikt mi nie placi. A teraz spojrz w lustro, zdejmij ,,maske,, i zobacz prawdziwego siebie...

odpowiedz
Kibolek - 11.05.2021 / 10:13, *.telefonica.de

@Tagi: mówię to kibica z Warszawy bo ci z Poznania mnie nie interesują. MIODUSKI WON LICHWIARZU

odpowiedz
Zlb - 11.05.2021 / 10:36, *.play-internet.pl

@olew: Co największe????Chyba ego miodka!!!Czlowieku on te pieniądze będzie chciał odzyskać, pożycza. Łapiesz?

odpowiedz
zp - 11.05.2021 / 11:12, *.centertel.pl

@Leśny Dziadek: pamietam czasy jak zwracano się do mnie w liczbie mnogiej, widzę ze niektórym to zostało ;) Widzisz problem w tym ze Ty nie czytasz tego co piszesz. Przeczytaj a później oceniaj czy napisałeś mądrze czy niepotrzebnie, bo większość Twoich komentarzy taka właśnie jest, niepotrzebna. Ja nie oceniam ich mądrości, bo każdy ma swoje zdanie ale podpisujesz pod dużą ilością komentarzy nic nie wnoszące do dyskusji uwagi, gdy sam głośno domagasz się merytoryki od pozostałych komentujących, ot co (a propos lustra).

odpowiedz
olew - 11.05.2021 / 11:15, *.vectranet.pl

@Zlb: nie łapię, czasy Mioduskiego to najdłuższa w historii seria sukcesów Legii, i ona trwa !

odpowiedz
spasiony - 11.05.2021 / 11:54, *.21.3

@olew: to teraz pomysl kolego Ile Legia moglaby osiagnac i gdzie byc, gdyby byla zarzadzana przez ludzi ktorzy maja pojecie o swojej pracy...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 11.05.2021 / 12:00, *.centertel.pl

@zp: Napisalem w liczbie mnogiej, bo jest tu kilka takich, podobnych Tobie osob. Zanim ocenisz styl, sens, (i dopisz co tam jeszcze uwazasz za stosowne) moich wpisow, racz laskawie zaczac od siebie. Na pewno czesc wpisow wynika z emocji i rzeczywiscie moze byc odebranych tak, jak napisales. Ale mam dosc tego pudrowania, tego szajsu, ktory panoszy sie w klubie i ktory albo umyka, albo jest celowo zaklamywany przez takich ludzi, jak Ty. Idz na mecz z Podbeskidziem i pospiewaj z kolegami ,,Nie poddawaj sie...,,. Bo sprowadzono Legie do tego wlasnie poziomu. I byc moze nie przeskoczymy tego poziomu, z tym wlascicielem, ale to nie znaczy ze kibice maja sie z tym godzic, i beda wazelinowac piekne wypowiedzi, ktore nie maja nic wspolnego z rzeczywistoscia. Oplacam Canal + (tak wiem, nie musze), i nie zgadzam sie na ogladanie takich ,,widowisk,, jak chocby ostatnie mecze z Wisla, czy Stala. Nic nie poradze, ze tego nie rozumiesz. Ze nie rozumiesz, z czego to wszystko wynika. Ale to nie moj problem.

odpowiedz
L - 11.05.2021 / 12:53, *.tpnet.pl

@Leśny Dziadek: Człowieku ty chyba właśnie napisałeś 50 komentarz pod tą gównoburzą... Nie masz nic lepszego do roboty od pisania tych wypocin?

odpowiedz
Leśny Dziadek - 11.05.2021 / 13:54, *.centertel.pl

@L: Skoro dla Ciebie to zdecydowanie za duzo, dlaczego tu wchodzisz i piszesz cokolwiek? Co Ciebie to obchodzi, ile ktos napisal komentarzy?Mam ochote i czas to pisze. Ale mam dla Ciebie dobra wiadomosc - juz koncze.

odpowiedz
olew - 11.05.2021 / 13:59, *.vectranet.pl

@spasiony: no kaleczylibyśmy corocznie Barcę i kupowalibyśmy grajków na ławę za 200.000.000 euro, baliby się nas na Marsie... całe szczęście , że na Legię chodzą normalni w większości kibole, a Ci pamiętający czasy Kazika , Gadochy i Ćmika mają trochę radochy . Normalni przeżyją jakoś to kolejne mistrzostwo i pozbierają się ... jak zawsze. LEGIA MISTRZ !!!

odpowiedz
olew - 11.05.2021 / 14:03, *.vectranet.pl

@Leśny Dziadek: L ma rację, ogarnij się i przestań na kwadrans pisać.

odpowiedz
singspiel - 11.05.2021 / 16:12, *.atman.pl

@jezus: i spore zadłużenie - w tej chwili ponad 30 mln euro

odpowiedz
Lesny Dziadek - 11.05.2021 / 16:57, *.centertel.pl

@olew: Pedz szybko, mama zupe nalewa. Na drugie masz ulubione nalesniki z salcesonem i kompot.

odpowiedz
jezus - 11.05.2021 / 17:23, *.vectranet.pl

@Tagi: G-NO mnie oni obchodza, wypowiadam sie o naszym klubie

odpowiedz
Andrew - 12.05.2021 / 10:18, *.centertel.pl

@Lesny Dziadek: merytorycznie i na temat....
jak zwykle...
ps. sam jesteś jak ten salceson...

odpowiedz
Alex Bielany - 11.05.2021 / 00:09, *.chello.pl

Zawsze kolka i pantoflovicia mozna wymienić na kuchego i koseckiego, przynajmniej warszawiacy, wiek podobny, inrleligecja nie grzeszą tak samo, żony tez maja, kosecka to nawet głupota dorównuje pantoflovicovej, wyjdzie to samo :-)

odpowiedz
c u L t - 10.05.2021 / 23:52, *.amazonaws.com

DARIUSZU CZYTASZ WSZYSTKO, WIĘC DECYZJA , WSZOŁEK CZY VESO?, PAMIETAJ ŻE MASZ ŻONE I PEWNIE MUREM BY STANEŁA ZA TOBĄ JEŚLI DAJESZ WSZYSTKO Z SIEBIE DLA KLUBU, DLA MNIE DOGADAJ SIE Z VESO BO WSZOŁEK JUŻ BAJEROWAŁ Z ŁACHEM WIĘC JEST U KIBICÓW SKOŃCZONY.

odpowiedz
Cult King Warsaw - 10.05.2021 / 23:41, *.amazonaws.com

249 COMENTS ,NO KUR..!A JAK LEGIA!MISTRZA ZDOBYŁA TO ZALEDWIE 167?! CO JEST KUR..A!?

odpowiedz
tommy - 10.05.2021 / 21:56, *.toneticgroup.pl

Kurde ile obrońców Pudla. Chyba zatrudnił firmę z trollami żeby forum Legioniści opanowali.

odpowiedz
Tym - 10.05.2021 / 21:28, *.dvdh.cloud

Japierdziele po co tak pierd...

odpowiedz
Marek Wielka Legia - 10.05.2021 / 21:22, *.psychz.net

Niech lambadziara spada na drzewo

odpowiedz
jezus - 11.05.2021 / 02:10, *.vectranet.pl

@Marek Wielka Legia: czemu? bo wytyka prawde?

odpowiedz
noajak - 11.05.2021 / 06:37, *.t-mobile.pl

@jezus: jaka prawde?Leczyl sie na wlasna reke, a teraz placz. Moze w koncu czas na inwestowanie w naszych mlodych pilkarzy.Kurtyna.

odpowiedz
olew - 10.05.2021 / 21:13, *.vectranet.pl

Szkoda, fajny grajek był, no ale skoro nas nie lubi... Dzięki za wszystko Panie Vesovic.

odpowiedz
Bezprzykladny - 10.05.2021 / 20:51, *.ibrowse.com

Tamara jest agresywna... Chyba dawno jej nikt komina nie ruszyl... ????

odpowiedz
Wolfik - 10.05.2021 / 20:30, *.mm.pl

Jeśli zostawić tło wydarzeń to sprawa wygląda komicznie. Normalnie sami profesjonaliści w klubie.

Nie wiem co pani Tamara chciała osiągnąć tym wpisem, zwłaszcza że przeciez kilka dni temu do Polski przyjeciał Vrdoljak, agent jej męża. Wnioskuję, że na negocjacje kontraktu. I niby ten wpis miał w tym pomóc??? No to pomógł, zapewne kontrakt z Vesviciem nie zostanie przedłużony. Jeśli o to pani chociło, to gratuluję. Może się juz pakować.

Czy to oznacza, że zostanie Wszołek, którego rywalem na pozycję PP był własnie Vesović? Niekoniecznie. Wszołek obnniżył loty strasznie. Do tego zaczął jątrzyć. Jeśli dołożymy do tego fakt, że (ponoć) negocjował z Lechem....to dla mnie jego czas w Legii sie skonczył.

Wniosek. Niech idą oboje w pizdu. Bo zachowują się jak pajace. Oczywiście, Kucharski jako Dyrektor sportowy (sic!!!) dołozył "do pieca" bo wizję zespołu powinien miec już wczesniej. Więc teraz nich ruszy dupę i z dwóch niewiadowych zrobi jedną, ale konkretną. Z pewnością kandydatów nie zabraknie. Ot, choćby Frank Tudor.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 10.05.2021 / 20:45, *.petrotel.pl

@Wolfik: Pewnie ta wizyta Vrdoljaka nie była zbyt owocna, ostatecznie rozwiała nadzieje Veso na porozumienie i stąd taka reakcja żony. Wylała żale, bo nie widzi nadziei. Inaczej musiałaby być idiotką, żeby robić takie rzeczy bez porozumienia z mężem.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 10.05.2021 / 20:50, *.petrotel.pl

@vadisodjidjiaofoe: Podobna sytuacja jak z Rusynem. Jego jakiś tam brat wylał żale, bo Rusyn już nie chciał się dogadywać.

odpowiedz
Wolfik - 10.05.2021 / 21:13, *.mm.pl

@vadisodjidjiaofoe: Dlatego napisałem - sami profesjonaliści. I co co grają i ci co zarządzają. Jedni uważają się za wielki gwiazdy bo "nabili" pięc goli i pięć asyst w 30 lidze Europy, drudzy najlepiej by sprowadzali za darmo.

Jak w ogłoszeniach o pracę. Młody, z doświadczeniam, pięć języków i dyspozycyjność. Pensja - 100zł więcej niż najniższa krajowa. Bazarowe zje...by.

odpowiedz
zgred - 10.05.2021 / 20:19, *.vectranet.pl

Trochę taka opera mydlana się z tego zrobiła.Mamy do czynienia z kobietą,a kobiety z natury są specyficzne:) Pewnie Marko o niczym nie wiedział.No cóż kobiety... Co zrobić:)

odpowiedz
Wlodar - 10.05.2021 / 19:54, *.play-internet.pl

Ale kicha...jakby żona do mojego pracodawcy napisała na FB cokolwiek, niezależnie czy go lubię czy nie, to ze wstydu już bym tam nie przyszedł.
Jak gościu przyjdzie jeszcze do pracy, to znaczy że jest takim kalafiorem, że szkoda na niego czasu

odpowiedz
grzesiek - 10.05.2021 / 20:51, *.centertel.pl

@Wlodar: oj jest kalafiorem i to jakim. Jedyny plus w nim taki ze kondycje ma dobra. A reszta wola o pomste do nieba. Najgorsze ze zasuwa jak głupek od bramki do bramki a z jego akcji rzadko kiedy wychodzi cos dobrego

odpowiedz
RIkki - 10.05.2021 / 19:30, *.net.pl

- A ja? Kocham ten klub. Ale ludzie, którzy nim zarządzają... O Boże. Mogę mówić o trzech ostatnich latach, mogę powiedzieć wam wiele, ponieważ wiele wiem...
Te słowa brzmią jak "śpiew" kibiców Legii KOCHAMY klub , nienawidzimy sługusów
z zarządu włącznie z prezesem i przez trzy a właściwie więcej lat jesteśmy robieni w bambuko przez szlachetnego prezesinę .
Nam limit cierpliwości też się nieraz kończył i jak idioci wierzymy że będzie lepiej a jak jest najlepiej świadczy legijny finisz ligi, dostaliśmy co chcieliśmy czyli tytuł mistrza ale straciliśmy dobre imię i oprócz tego nie ma żadnych innych powodów do dumy tego co było nieco wstecz też wstyd wspominać .
Może wreszcie jak mleko się wylało czas by machlojki i układziki ujrzały światło dzienne.
Albo nie lepiej wszystko zamieść pod dywan !!!
Kibicie na forach poskaczą sobie do gardła a to i tak psu na budę się nie zda. Legia mówimy to My a tak naprawdę sądząc po komentarzach taka sama w nas złość i nienawiść że w jak to mówią w kibicach siła a tak naprawdę to oznaka słabości taka sama jak tam na miodkowej "górze".
Wiem że narażę się niektórym tym wpisem ale wybaczcie bracia cyrk jedzie dalej!!!

odpowiedz
Wiem co mówię - 10.05.2021 / 20:07, *.chello.pl

@RIkki: człowieku nikt nie czyta tego bo za długie kocopoły

odpowiedz
grzesiek - 10.05.2021 / 21:07, *.centertel.pl

@Wiem co mówię : mow za siebie. W dlugich komentarzach duzo ciekawych rzeczy czasem :)

odpowiedz
Leśny Dziadek - 10.05.2021 / 21:58, *.centertel.pl

@Wiem co mówię : Juz dawno temu zrobiono badania socjologiczne. Wynika z nich, ze ludzie z intelektem przeczytaja calosc ze zrozumieniem, ludzie z malym intelektem beda w stanie zrozumiec tylko kilka pierwszych zdan. Barany kompletne (nie obrazajac tych inteligentnych zwierzat) moga czytac i czytac ciagle i bez przerwy pierwsze zdanie ( wiecej nie ogarna) i tak nic z tego nie zrozumieja. Dopasuj swoja inteligencje do jednego z profili...

odpowiedz
Cult King Warsaw - 11.05.2021 / 00:18, *.amazonaws.com

@RIkki: OK RIKIKIKI TAK...

odpowiedz
jim - 10.05.2021 / 19:27, *.tpnet.pl

Można wywnioskować, że Vesovic nie jest priorytetem do zostania w Legii dla trenera Czesława i aby sprowadzić nowych jest raczej do odstrzału.

odpowiedz
Hdjd - 10.05.2021 / 19:03, *.as13285.net

Veso z tego co pamietam uparl sie na leczenie we Francji, inaczej mialby zaplacone za operacje i lekarza w PL - czyja to wina?

Bo mocnej kontuzji i bez formy zawodnik zostal wyslany na mecz rezerw - czy to brak respektu?

Skad ta pani wie ile placimy nowym zawodnikom?

Czy klub dal komunikat ze Veso chce za duzo pieniedzy? Nic nie slyszalem poza plotkami.

Ludzie.. Oniby chcieli jakies gwiazdorskie traktowanie..

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 10.05.2021 / 20:56, *.petrotel.pl

@Hdjd: Veso uparł się na leczenie we Francji zapewne dlatego, że jego menago Vrdoljak naopowiadał mu o leczeniu kolana.

odpowiedz
J - 10.05.2021 / 18:33, *.144.32

Niech ona sie angielskiego nauczy bo tragiczne bledy sa w tych wpisach hahaha.... "let him alone"??? Chyba leave him alone, i wiele innych typu "is that family?" Chyba is this a family

odpowiedz
bum - 10.05.2021 / 18:58, *.virginm.net

@J: Nie jestes lepszy od niej haha a sie przypier...asz ;D pozdr

odpowiedz
Leśny Dziadek - 10.05.2021 / 18:21, *.centertel.pl

Jutro maja usiasc do rozmow przy kwadratowym stole - Wszolek i Vesovic. Bedzie licytacja, ale nietypowa. Wygra nie ten, kto da wiecej, tylko kto zaproponuje najnizszy kontrakt. Zacznie sie od kwoty 30 000 euro. Jutro wyjasni sie, kto zaproponuje mniej. Jezeli bedzie remis, zostanie rzucona moneta... Awers Wszolek, rewers Vesovic lub odwrotnie. Awers - podobizna Chopina grajacego na fortepianie, rewers - fryzjer na plazy, strzyzacy barana...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 10.05.2021 / 18:50, *.centertel.pl

@Leśny Dziadek: Ps. Szopen siedzacy na nocniku...

odpowiedz
Wolfik - 10.05.2021 / 20:34, *.mm.pl

@Leśny Dziadek: Jak dla mnie mogą sobie negocjować. Jeden z Turkami lub Lechem, drugi ciul wie z kim. Z pewnością dostaną kontrakty życia. Już widzę, jak Rutki dają im kontrakty na poziomie tych z Legii.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 10.05.2021 / 21:09, *.centertel.pl

@Wolfik: Wiesz co kolego? W sumie to masz racje, co za roznica. Niech ida obydwaj w zopu. Podobnie jak wszystko jedno kto przyjdzie. Tudor ci sie marzy....Hmmmm...A przyjda jak zwykle swarki i ogorki. Bo dobrze wiemy, gdzie jest problem...Dlatego w tym kontekscie wszystko jedno, bo ja juz nie wierze w opowiesci z Mchu i paproci, Zwirka i jego kolegi z dzialu skautingu - Muchomorka...

odpowiedz
Wolfik - 10.05.2021 / 21:17, *.mm.pl

@Leśny Dziadek: Znależć następcę obu nie jest zbyt trudne (stąd przykład). W tej lidze Legia jest jak magnes. Sęk w tym, że własciciel owego "magnesu" jest mentalnie z bazaru. Jak większość tych wielkich "prezesów".

odpowiedz
Leśny Dziadek - 10.05.2021 / 21:36, *.centertel.pl

@Wolfik: Dokladnie, kiedys napisalem i powtorze - gdyby w kazdym okienku pozyskano dwoch - trzech solidnych graczy, po 3 takich okienkach mielibysmy wypasiony (jak na mozliwosci i warunki) sklad. Ktos zapyta - skad pieniadze? A ile poszlo na kontrakty tych wszystkich porazek transferowych - pseudo trenerow, zawodnikow itp. itd. Ile klub stracil, nie grajac w pucharach? Ale najgorsze jest to, ze wlasciciel nie nauczyl sie nic a nic na wlasnych bledach, i skoro to trwa juz 4 lata, to jak mozna wierzyc, ze nagle go olsni i zacznie tak zwyczajnie, kurza stopa, murwa kadz....MYSLEC LOGICZNIE...Bo patrzac na okienko zimowe i teraz pomysly typu rezerwowy ze Slaska (Cholewiak go nic nie nauczyl?) albo Piszczek (Eduardo tez mial byc kocurem) - czlowiek, ktory na szczescie juz dal spokoj z gra. Patrzac jak sie jajcza z Veso i Wszolkiem, mozna sie rozkraczyc na to wszystko. A nie mozna tak: panowie, moge zaproponowac taki kontrakt, zastanowcie sie i prosze o odpowiedz za 3 dni. I koniec tematu, tak albo tak. A nie branie na lawe rezerwowych ludzi, ktorzy sami nie wiedza czego chca. Tak naprawde wpis tej kobiety tez mnie wkur..., ale ona napisala prawde. W profesjonalnie zarzadzanym klubie, juz obydwu by nie bylo. Ale w takim klubie 3 dni pozniej witalibysmy nastepcow. A tu ani tak, ani tak. I do tego w meczu ze Stala gral Gvilia i Cholewiak, ludzie ktorych za chwile nie bedzie. Nie lepiej byloby dac pograc mlodziezy? Chcieli ich pozegnac? To zrobic mecz przyjazni, 3 dni po sezonie, 2x 25 minut, a po meczu piwo i kielbasa. I zegnajcie. Gotuje sie we mnie wszystko, bo tu albo nie ma zadnego pomyslu, albo ktos to robi celowo, albo juz nie wiem, o co chodzi. Przez 4 lata spierd...wszystko i dalej tak prowadzic klub....???

odpowiedz
ROSOMAK - 10.05.2021 / 17:58, *.t-mobile.pl

Jak nie wiadomo o co chodzi zawsze chodzi o pieniążki inna sprawa kobieta nie powinna .nic pisać z całym szacunkiem jest agent on powinien pilnować no chyba że chcą rozwałki tylko niewim po co nic nie osiągną a smród zostanie

odpowiedz
tomiacab - 10.05.2021 / 17:12, *.play-internet.pl

Mówiłem zawsze ze pudel kłamie nawet gdy mówi "dzień dobry"

odpowiedz
Wiem co mówię - 10.05.2021 / 17:10, *.chello.pl

A ja dziś na tvp sport rano zarąbisty mecz widziałem, Portugalia Grecja final euro 2004. Może dodam że widziałem go już 15 lat wcześniej.

odpowiedz
Wiem co mówię - 10.05.2021 / 17:12, *.chello.pl

@Wiem co mówię : także na poprawę humoru polecam tvp sport

odpowiedz
Wiem co mówię - 10.05.2021 / 16:56, *.chello.pl

Arkowi Malarzowi drzwi do autokaru zamknięto przed nosem, więc co tu się dziwić.. Inne przypadki takiego traktowania też były. No tak to jest w korporacji, takie mamy czasy. Sami tacy jesteśmy.

odpowiedz
Nie wszyscy. - 10.05.2021 / 18:09, *.play-internet.pl

@Wiem co mówię : no chyba nie.

odpowiedz
Ziomek69 - 10.05.2021 / 16:43, *.207.236

Ah te baby zawsze mącą

odpowiedz
Posłuchajcie - 10.05.2021 / 16:40, *.chello.pl

Kobiecie i prezesowi siana zawsze będzie za mało

odpowiedz
Dossa Jr - 10.05.2021 / 16:09, *.play-internet.pl

NO TO ZEGNAMY VESOVICA, SZKODA, LUBILEM GO, DOBRY GRAJEK

odpowiedz
Quick - 10.05.2021 / 16:42, *.tpnet.pl

@Dossa Jr:
Veso miał jeden dobry sezon. Reszte jego meczy jakie rozegrał to delikatnie mówiąc były przeciętne. Bardziej będzie szkoda Wszołka

odpowiedz
grzesiek - 10.05.2021 / 17:10, *.centertel.pl

@Quick: potwierdzam w 100 procentach. Veso nie umie nawet dobrze dosrodkowac i ma sie za najlepszego pilkarza smiechu warte

odpowiedz
hajdukL - 10.05.2021 / 18:10, *.77.242

@Quick:
Cały sezon to przesada. Może 10-15 meczy by się uzbierało.

odpowiedz
zduneq - 10.05.2021 / 15:42, *.play-internet.pl

Kolejna agentka.Tak samo jak rzekomo Janusz Gol miał zgodzić się na obniżenie pensji, potem okazało się, że jednak żonka Janusza ściemnia, także czuję tutaj drugie dno

odpowiedz
Zagłębiak - 10.05.2021 / 15:39, *.tpnet.pl

Nie chce do końca oceniać sytuacji Vesovicia,ale z całym szacunkiem porównanie przez jego żonę z Arturem Borucem chociaż nie wymienia nazwiska,ale wiadomo o co chodzi jest delikatnie mówiąc nietaktem.Powiem krótko kim jest Vesovic przy Arturze???????Sami sobie dośpiewajcie.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 10.05.2021 / 16:07, *.orange.pl

@Zagłębiak: Tyle, że to nie chodzi o Boruca...Zgaduj zgadula dalej...

odpowiedz
grzesiek - 10.05.2021 / 15:24, *.centertel.pl

Generalnie to powiem wam że Mioduski stąpa po cienkim lodzie. Jesli nie ma dobrego prawnika i nagnie przepisy to moze sie narazic na pozew zbiorowy i przeogromne odszkodowanie.

odpowiedz
grzesiek - 10.05.2021 / 15:34, *.centertel.pl

@grzesiek: sam sie poprawie. Zadnego odszkodowania nie bedzie bo miodek przeciez ma znajomosci kulczyk investements itp

odpowiedz
Real deal - 10.05.2021 / 16:17, *.virginm.net

@grzesiek: Ludzie zanim wpadniesz na pomysl ,nagiecia przepisow to juz to konsultujesz z prawnikami w razie W.Mioduski to nie pracownik fizyczny ktory cos wie o ochronie prawnej.Tak zeruja bogacze na bidokach nasz kolorowy swiat:)

odpowiedz
1910 - 10.05.2021 / 15:00, *.tpnet.pl

Panie Mioduski dokąd Pan będzie sprzedawał mecze tak jak ten z Wisłą i wczoraj ze Stalą, rozdajesz Pan karty , kto ma spaść z ligi.Osobiście oczekiwałem od Legi więcej.
Jestem rozczarowany Pana postawą , a kibicuję Legi od 40 lat

odpowiedz
True - 10.05.2021 / 20:58, *.chello.pl

@1910: Do szkoły won! Pisze się Legii. A kolejny odcinek ekstraklapy, czyli "Piłkarski Poker 2 i 1/2" się kręci... obudź się z tych 40 lat ogórku

odpowiedz
A prezio ma to gdzies - 10.05.2021 / 14:55, *.plus.pl

Klub i tak Zapewne nie przejmie się jej wpisem. Mioduski ma gdzies wpisy jakiejś wariatki Na co ona liczy to ja nie wiem

odpowiedz
grzesiek - 10.05.2021 / 15:08, *.centertel.pl

@A prezio ma to gdzies: zwiazek z Veso pewnie juz jej nie satysfakcjonuje wiec trzeba mu dopiec na koniec i odejsc do innego.

odpowiedz
McDonald - 10.05.2021 / 14:33, *.chello.pl

Sytuacja jak w czystce stalinowskiej, Mioduski i Czesio niczym Stalin i Jeżow pozbywają się niewygodnych osobników w drużynie.

odpowiedz
Matt - 10.05.2021 / 14:19, *.132.229

Patrzę na te komentarze i dziwię się, jak niewiele trzeba by zacząć snuć domysły i oskarżenia. Z całym szacunkiem do tej pani, ale z perspektywy klubu to jest "nikt". Taki nikt napisze w internecie swoje żale i dla niektórych to już jest coś, co potrząsnęło wielkim piłkarskim klubem w posadach. Jeśli kontrakt nie obejmował pewnych istotnych spraw, to wina piłkarza i agenta. Jeśli natomiast zapisy nie zostały zrealizowane przez Legię, to trzeba wejść na ścieżkę formalną z ewentualnym sądem włącznie. Jaki problem? Od razu widać, że pani Vesovic ma wymagania wykraczające poza zapisy kontraktu. Rodzina? Każdy piłkarz mówi, że piłka to praca. Mówiąc: "muszę myśleć o rodzinie" nie ma na myśli zawodników, pracowników i kibiców Legii tylko żonę i dzieci. Każdy zawija się gdzie i kiedy mu się żywnie podoba, byle więcej $ i lepsze miejsce. Niech nie plecie więc o rodzinie. Rodzinę mają w domu i niech sobie sami finansują prywatne leczenie, o którym zadecydowali.

Sami napędzacie to nic nie warte zamieszanie. Będziecie śledzić wszystkie twittery i instagramy w Polsce i się tym podniecać? Sam nick tej pani wiele o niej mówi.

odpowiedz
pozdrowieniec - 10.05.2021 / 14:51, *.t-mobile.pl

@Matt: A komentarzy więcej niż jak zdobyliśmy Mistrzostwo Polski

odpowiedz
K - 10.05.2021 / 14:11, *.centertel.pl

O bosze!

odpowiedz
Murem za mioduskim - 10.05.2021 / 13:59, *.plus.pl

Tej pani już dziękujemy ona nigdy nie ma prawa pokazać sie na trybunach !!!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 10.05.2021 / 18:24, *.centertel.pl

@Murem za mioduskim: Jak Lapowka z ,,Pilkarskiego pokera,,?

odpowiedz
dino - 10.05.2021 / 20:42, *.plus.pl

@Leśny Dziadek:
Widzisz tego na górze?
Murem za Mioduskim nie wierzę haha #solidarnizkucharskim #mioduskiprezestysiaclecia

odpowiedz
Murem za mioduskim - 11.05.2021 / 05:07, *.plus.pl

@Leśny Dziadek: dokładnie tak takie samo zachowanie jest tej p... wszystko dla pieniędzy i kariery

odpowiedz
bep - 10.05.2021 / 13:50, *.chello.pl

Prawda często leży gdzies po środku...

odpowiedz
Obcy - 10.05.2021 / 13:48, *.t-mobile.pl

Lasce się Warszawa spodobała. Nie uśmiecha się jej Azja i tym podobne klimaty. Co to za chłop co baba nim rządzi. Ta para ma zbyt duże mniemanie o sobie. Zero pokory.

odpowiedz
PLBBOY - 10.05.2021 / 13:45, *.inetia.pl

Matko Bosko! Co tu się stanęło!

odpowiedz
grzesiek - 10.05.2021 / 13:45, *.centertel.pl

Moim zdaniem to bardziej uzalanie sie Veso. Bo prawda jest taka jak ktos tutaj nizej napisal ze Veso sam chcial sie leczyc prywatnie i nie skorzystal z leczenia klubowego. A domaganie sie pieniedzy na prywatne leczenie od klubu pokazuje jakimi cynicznymi ludzmi sa Veso i jego partnerka.
Ponadto Veso chlopie Ty nigdy nie byles najlepszym pilkarzem Legii. Co najwyzej srednim a media pompowały twoje bycie najlepszym

odpowiedz
:) - 10.05.2021 / 13:50, *.55.82

@grzesiek: pewnie z gargamelem przedłuża i zrobia z drewna wahadłowego:)

odpowiedz
goździkowa przypomina -Na ból głowy etopiryna - 10.05.2021 / 13:37, *.plus.pl

Trudno się dziwić lasce jak widzi że może stracić jedyne źródło utrzymania to chwyta się wszystkiego co może pomoc ale przyniesie odwrotny skutek i Vesoviciova będzie musiała iść do roboty

odpowiedz
L - 10.05.2021 / 13:40, *.55.82

@goździkowa przypomina -Na ból głowy etopiryna: komentarz idioty który zapierd za średnią krajową.

odpowiedz
L - 10.05.2021 / 13:42, *.55.82

@goździkowa przypomina -Na ból głowy etopiryna: ba nawet nie średnia pewnie a zapierd aby mu starczyło do pierwszego.

odpowiedz
Warrior - 10.05.2021 / 13:48, *.plus.pl

@L: ale może robi na siebie żeby mu starczyło a nie jak Vesovic na zachcianki żony? Bo Vesoviciova widać że jej nie chodzi o dobro męża czy klubu tylko o kase

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 10.05.2021 / 13:55, *.plus.pl

@Warrior: Taka prawda że kasa się liczy i żeby maz dobrze zarabiał bo ona ma wydatki a Vesovic nigdy nie był najlepszy miał tylko jeden dobry sezon a media go tak wykreowały.

odpowiedz
Obrońca Prezesa - 10.05.2021 / 14:01, *.plus.pl

@L: Gościu a ciekawe za ile ty pracujesz?

odpowiedz
:) - 10.05.2021 / 14:05, *.plus.pl

@L: Od kiedy zarobki decydują kto jest idiota? Burżuj się odezwał co?

odpowiedz
Kasa misiu kasa - 10.05.2021 / 14:23, *.plus.pl

@L: Idiota to ty bo zapier pewnie na 50 piętrze w korporacji za miliony i innych masz za nic bo dla ciebie za niski poziom jesteśmy?

odpowiedz
grzesiek - 10.05.2021 / 13:34, *.centertel.pl

Pan Darek zwietrzył pieniadze z LM ale nie przewidział koronawirusa :))))))

odpowiedz
yaco - 10.05.2021 / 13:33, *.tpnet.pl

Jeśli to prawda i inni zawodnicy o tym wiedzą, to kto będzie się angażował na 100% ryzykując kontuzję, wiedząc że zostanie pozostawiony sam sobie?

odpowiedz
Komentator - 10.05.2021 / 13:10, *.vectranet.pl

UUUUUUUUUAAAAAAAAA

...mleko się rozlało Darku....

odpowiedz
tekken (L) - 10.05.2021 / 13:09, *.230.80

"Kiedy mówicie mu, że nie możecie pokryć kosztów operacji i rehabilitacji. Czy to rodzina? " To jest lipa, ciekawe co było zapisane w kontrakcie. Kto odpowiada za opiekę nad kontuzjowanymi zawodnikami? Tak nie powinno być, bo to bije w klub, w kibiców, we wszystkich. Tu zona ma rację.

odpowiedz
ajg - 10.05.2021 / 14:09, *.chello.pl

@tekken (L): nie wiem,czy żona Veso ma rację,bo podobno to zawodnik odmówił leczenia w Polsce i leczył się we Francji! Klub nie ma obowiązku płacić za leczenie wg widzimisię zawodnika!
Do tego rehabilitację przechodził w domu,w Czarnogórze lub Serbii!!!
Wg informacji z klubu to zabieg spieprzono i opóznienie w rehabilitacji to 4 mce- a to nie wina klubu!!!
Jakoś z doświadczeń z tymi bałkańcami wiem,że oni b.lubią naciągać klub i uważają się za wielkie gwiazdy!

odpowiedz
tekken (L) - 11.05.2021 / 19:29, *.chello.pl

@ajg: to powinno być powiedziane,że albo w Polsce albo klub daje taką kasę jakby wyszło w Polsce , a resztę zawodnik niech sam se dokłada.

odpowiedz
Wolfik - 10.05.2021 / 12:42, *.mm.pl

No to grubo. Musi być niezwy wkur w rodzinie Veso skoro takie komentarze pojawiają się. Trudno jednak się dziwić, jeśli takie sytuacje mają miejsce.

Szkoda tylko, że adresarze tej krytyki zapewne "poczują się dotknięci" i Veso już w koszulce Legii nie zobaczymy. Podobnie jek pucharów.

Zawsze uważałem, że przyczyną ogólnego gówna jaki widzimy w kraju czy firmach jest czynnik ludzki. Nie ma kadr zarządzających. Są ludzie żyjący w wymyślonych przez siebie światkach o rozrosniętym niebotycznie ego. Zj...y o mentalności bazaru z lat 90-tych ubiegłego stulecia. Wielcy mitomani, oderwani od rzeczywistości.

odpowiedz
Krzeszczu - 10.05.2021 / 12:47, *.bredband2.com

@Wolfik: Smutne, bardzo smutne ale masz w zupelnosci racje. Niestety.

odpowiedz
grzesiek - 10.05.2021 / 13:32, *.centertel.pl

@Wolfik: co racja to racja.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 10.05.2021 / 13:38, *.orange.pl

@Wolfik: Dokładnie kolego. "Moja musi być mojsza, a nawet gdy twoja jest mojsza, to moja jest nad mojsza!!!" Dariusz M.

odpowiedz
hajdukL - 10.05.2021 / 15:25, *.77.242

@Wolfik:
Myślę, że podobny jak nie większy wkur w ich rodzinie by był gdyby komentarzy było mało albo wcale.
Co nie zmienia faktu, że to co zrobiła to zwyczajna dziecinada i głupota. Chyba mało kto z tu obecnych pozwoliłby żeby żona wylewała żale na naszego pracodawcę.
Kibica krytykę to oni mają w głębokim poważaniu. Liczy się dobry hajs za kontrakt ale sposób w jaki żonka Veso chciała pomóc Vrdoljakowi w negocjacjach to kompletna żenada.
W związku z powyższym już dziś chyba można pożegnać Vesovicia.

odpowiedz
Wolfik - 10.05.2021 / 20:41, *.mm.pl

@hajdukL: Dlatego napisałem "jeśli to prawda". Ja nie wiem co rzeczony zawodnik miał w kontrakcie i jak się sprawy rzeczywiście miały. Dziecinadą jest również to, że Pan Dyrektor sportowy nie umie zając się wygasającymi kontraktami odpowowiednio wcześniej.

odpowiedz
j24 - 10.05.2021 / 12:40, *.amazonaws.com

Widzę że atmosfera w klubie przed pucharami coraz lepsza... Swoją drogą to rzeczywiście słabe, że żona wypowiada się w takim tonie na temat pracy i pracodawcy męża. Ostatni akapit sugeruje, że Vesovic zaakceptował, a może nawet zainspirował ten wpis. A tak się po prostu nie robi. Jak coś mu leży na wątrobie, to mógł sam napisać.

odpowiedz
WTK - 10.05.2021 / 12:48, *.tpnet.pl

@j24: A czemu kuźwa napisać? Nie można pójść do miodka i jego korposzczurów i powiedzieć im to co sie myśli prosto w twarz? Niektórym to sie wydaje, że jedyną opcją rozwiązywania problemów jest robienie gównoburzy w internecie...

odpowiedz
j24 - 10.05.2021 / 13:27, *.amazonaws.com

@WTK: oczywiście, ale rozumiem że z jakichś względów możliwości bezpośredniej rozmowy zostały już wyczerpane

odpowiedz
Leśny Dziadek - 10.05.2021 / 12:21, *.orange.pl

Trole próbują całą odpowiedzialność zrzucić na kobiete, która napisała prawdę. Macie gęby pełne frazesów, żadnych konkretów. Idźcie na Legia.net - tam was przyjmą was z otwartmi ramionami. To wasz poziom...

odpowiedz
L - 10.05.2021 / 12:35, *.tpnet.pl

@Leśny Dziadek: Spokojnie dziadziu bo zaraz na zawał zejdziesz. Widze, żyjesz tą sprawą skoro 30 komentarzy zdążyłeś tu napisać. Kogo nazywasz trolem? Ludzi którzy mają swoje opinie? Świat nie jest czarno biały i mimo tego że mioduski jest cienki jak sik pająka to nie wszystko musi byc jego winą...Jej wpis jest słaby...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 10.05.2021 / 13:35, *.orange.pl

@L: Jakie opinie? Jakiej treści? Bez powodu obrażające kobietę, która napisała prawdę? O moje serce sie nie martw, jest na razie ok. Wszystko jest cienkie, od 4 lat takie jest i nie zanosi się na lepiej niestety. Pozdrowienia

odpowiedz
Andreas - 10.05.2021 / 12:16, *.play-internet.pl

Legia od kontuzji gra z Vesovicem nie fair to samo z Wszolkiem. Mioduski liczy kasę, Czesiek ma milczeć inni też pomiatani vide Bortnik czy mucha. Facet wrócił po długiej rehabilitacji gdzie żona była jedynym wsparciem A Klub ani me ani be, najlepiej jakby zawodnik doplacal Mioduskiemu. Korporacja misiu. Myślę że zawodnicy od środka to widzą. Stąd takie wyniki bo prezes rozkłada w czasie wypłatę kasy.

odpowiedz
L - 10.05.2021 / 13:34, *.55.82

@Andreas : Nie tylko z tymi piłkarzami podobnie było z Antolicem i innymi przez to i podobny zagrywki mamy puchary od 4 lat a i ten będzie taki sam.

odpowiedz
Mrok - 10.05.2021 / 12:06, *.chello.pl

Dziewczyna z jajami. Ma racje że porusza ten temat bo sprawa wali kolejna amatorszczyzną spod hasła "Czy kleci z nami pilot?".
Lekarzy zmienialiśmy w klubie jak rękawiczki w przychodni covidowej a i tak cały czas coś nie grało w sztabie medycznym i przygotowania fizycznego. Powiedzmy to sobie otwarcie - nadal nie działa.

Vesovic, którego okrzyknięto półtora roku temu rewelacją ligi wraca po dużej kontuzji i... grzeje ławę. Zastanawia mnie jaki klub ma pomysł na wdrożenie ponowne tego zawodnika???
Kiedy i gdzie miałby się ograć przed eliminacjami pucharowymi? Ma to robić w IV klasie rozgrywkowej - jak napisała żona Veso? a może wejdzie z marszu od razu na mecze eliminacyjne? Inna możliwość jest taka, że w ogóle nie będzie grał w tych eliminacjach, ale po co wówczas siedzi na ławie?

odpowiedz
ADAMOWICZ ALE NIE PAWEŁ - 10.05.2021 / 11:59, *.centertel.pl

Wszystkie kobiety są puste

odpowiedz
kawulok - 10.05.2021 / 11:47, *.centertel.pl

Veso - żle Ci było w Legii? Teraz masz już 30 lat i chyba czas na pa pa pa. No i pozdrowienia dla przeuroczej małżonki

odpowiedz
Agdomi - 10.05.2021 / 13:24, *.play-internet.pl

@kawulok: podobnie uważam.
Niestety Pani Żona nie powinna się wypowiadać w imieniu męża tym bardziej w mediach.
Facet chyba ma agenta, który go reprezentuje.
Uwielbiam Vesovica za zaangażowanie i serce jakie zostawial na boisku ale na litość boską miej facet jaja i załatw sprawę samemu.
Po co mieszać w swój kontrakt tyle ludzi. Skoro jest tak źle przedstaw warunki kontraktu ile zarabiasz i ile bedziesz zarabiał. Wiem, że małżonka tego nie zrobi. A szanownej małżonce nagle przestało się konto zgadzać? Czy był jakiś klub z Hiszpanii zainteresowany kontraktem i chcieli zobaczyc Marko na murawie.
A tu klops Marko nie wszedł.
Marko trzymaj się i powodzenia. Walcz o swoje. Twój kontrakt,Twoje sprawy, a jeśli chcesz aby były to sprawy internautów wrzuć swój kontrakt do netu. A tak apropos ubezpieczenie na wypadek urazu piłkarz płaci sam? Czy było przyoszczędzone na składce?

odpowiedz
ChłopoRobotnik - 10.05.2021 / 11:33, *.144.32

Spadaj do Bosni czy skad tam jestes pipo skoro ci sie u nas w Polsce nie podoba. Vesoviczova Out!

odpowiedz
Warrior - 10.05.2021 / 11:27, *.plus.pl

Rzeczywiście wielka sprawa komentarz jakiejś lalki której zależy tylko na kasie a nie na mężu to rodzina?

odpowiedz
Kris - 10.05.2021 / 11:25, *.orange.pl

Bez względu na tło całej sytuacji :
Dorosły facet z kontraktem -czyli pracownik- gdziekolwiek by się to nie działo ( fabryka ,sklep,korpo etc..)- wysyła lub pozwala żonie na "list " do pracodawcy ze skargą . To jest i śmieszne i straszne , a także znaczy to o straceniu kontaktu z rzeczywistość przez ta panią. To już koniec Veso.

odpowiedz
:) - 10.05.2021 / 11:30, *.plus.pl

@Kris: Może yakshiboyew też ma taką w domu co mu każe mówić że nie ma siły i ramadan? Bo potem w domu z niego pożytku żadnego nie ma?

odpowiedz
głodny piłki - 10.05.2021 / 11:44, *.orange.pl

@Kris: powiem Ci kolego ze jest to mozliwe sam mam kolege ktorego żona kikakrotnie dzwoniła do naszego szefa z jakimiś pretensjami aż szef sie wkó*wił i ją zje*ał ale fakt ma zryty beret laska

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 10.05.2021 / 11:20, *.plus.pl

Dobra Wags się wypowiedziała teraz czekam na wypowiedź Marco Vesovicia który albo to zdementuje albo powie jak jest i żonka ma rację lub przedstawi własny punkt widzenia. Czekam panie Vesovic pokaż że nie jesteś pizda i nie wysługujesz się zona tylko masz swoje zdanie. Albo jest tak że się boisz i w razie czego będzie na żonę że nie dostałeś nowej umowy bo zepsuła atmosferę do negocjacji.

odpowiedz
Alex Bielany - 10.05.2021 / 10:57, *.chello.pl

Marco ty byles może dobrym piłkarzem, teraz ? Nie wiadomo, ale na bank jesteś cipa, ze żonie pozwalasz takie rzeczy pisać, bierz przykład z Boruca, Sara chciała do USA, a czy dostała co chciała? Przecież tez mogła pier... po tweeterach jaka to krzywda sie dzieje jej osobie, bo Artur mógłby więcej zarabiać w stanach, niż w Legii, ale nie bo Artur by sobie na to nie pozwolił, a Twoja żona co zyskała takimi wpisami ? Skończysz po ciężkiej kontuzji, bez kontraktu i wylądujesz w jakimś zadupiu, do tego żoneczka doprowadzi

odpowiedz
reklama kaszlu - 10.05.2021 / 11:39, *.t-mobile.pl

@Alex Bielany: Akurat żona Artura Boruca chciała, żeby grał w Polsce, bo tutaj mają biznes.

odpowiedz
Ktoś - 10.05.2021 / 10:51, *.centertel.pl

Dziewczyna dobrze mówi,o tym że to pół amatorski klub udający profesjonalizmy takich mamy działaczy, zdążyliśmy się przyzwyczaić.

odpowiedz
Pełne wsparcie dla Prezesa Mioduskiego - 10.05.2021 / 10:33, *.datapacket.com

Zakaz wstępu dla tej pani na Łazienkowską 3! Pełne poparcie w tej sprawie dla Darka Mioduskiego!

odpowiedz
OLaf - 10.05.2021 / 10:30, *.centertel.pl

Niestety ale ta żona ma rację, Legia jest teraz zarzadzana jak jakaś pseudo korporacja w której ludzie się nie liczą tylko wyniki...

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 10.05.2021 / 10:22, *.chello.pl

Jeżeli to prawda to,nasz prezesik to zwykła świnia.Veso w formie,to zawodnik przerastający naszą zakichaną ligę.

odpowiedz
xax233 - 10.05.2021 / 10:27, *.tpnet.pl

@Fan.Grotyńskiego: goń się cwoku. Wierzysz jakiejs bezmozgiel babce co jej jedyną uciechą w zyciu to zakupy i malowanie paznokci? a prez rok 100 tys to inwalida inkasowal i byl biedny?
Sam sobie Vesovic samowolnie podjal rehabilitację u lekarzy w Niemczech, nieudane zrestą co opoznilo jego powrot o 4 miesiące. Tego ci juz zonka nie napisala co?

odpowiedz
singspiel - 10.05.2021 / 11:22, *.centertel.pl

@xax233: a to pierwszy piłkarz LEGII tak profesjonalnie leczony? już pewnie nie pamiętasz jak jeden z grajków był operowany u nas (po diagnozie lekarzy klubowych), po czym w klinice Wolfartha w Niemczech mu powiedzieli, że zoperowali mu to co nie trzeba. Albo jeden durny trener, który leczył piłkarzy po poradach telefonicznych

odpowiedz
Prawdziwy Boniek gra w hondurasie - 10.05.2021 / 11:22, *.plus.pl

@xax233:Vesoviciowi pogratulować żony ależ ona tępa u niej rozum jak okres spóźnia się ciągle :)

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 10.05.2021 / 13:21, *.chello.pl

@xax233: Napisałem jeżeli to prawda Mugole.

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 10.05.2021 / 09:16, *.btcentralplus.com

FU MIODUSKI !!!!!!

odpowiedz
I tak powiem, ze polowe.... - 10.05.2021 / 09:03, *.t-mobile.pl

Niech mi tylko bilety po 40 zł na Zylete kosztują to nie zobaczyta złamanego grosza ode mnie

odpowiedz
Zawisza - 10.05.2021 / 11:20, *.waw.pl

@I tak powiem, ze polowe.... : 9 Euro... Zacznij jeździć ze mną na Bayern :)

odpowiedz
I tak powiem, ze polowe.... - 10.05.2021 / 16:17, *.chello.pl

@Zawisza: ja jestem z Warszawy a nie z Monachium

odpowiedz
Phoenix(L)k - 10.05.2021 / 09:00, *.centertel.pl

innymi słowy - na eliminacje do eliminacji do pucharów mamy tylko Josipa... chyba, że ktoś go kupi...

odpowiedz
Skurw. two - 10.05.2021 / 08:43, *.55.29

To już nie pierwszy taki przypadek przecieków od strony piłkarzy, to jest sk.... Zobaczycie puchary koniec na 2 rundzie gdzieś u pasterzy . Mioduski zabieraj szmatx kucharska pxxxde Czesia711 i wyp

odpowiedz
Autor - 10.05.2021 / 08:34, *.virginm.net

Wszolek do lecha pojdzie. Vesovic? Tez moze tam pojsc czemu nie.... Nadszedl czas ze to my kubice Legii zaczniemy byc ponizani. Przez wlasnego prezesa ktory jest biednym i chciwym kloszardem i zebrakiem tylko sie ladnie ubral i udaje filantropa. Mioduski jest zalosny od 4 lat wystawia nas kibicow na wstyd calej Polsce. Odpadajac w pucharach z jakimis amatorami, a to w lidze dostac wpier... od cracovi po 70 latach. Czy przegrac mecze ze stala i podbeskidziem... Oto do czego doprowadzil jeden czlowiek. Fama idzie w swiat... Potencjalny pilkarz zobaczy co tu sie dzieje od jakiegos czasu i wybierze np lecha bo zaplaca tyle samo albo wiecej. Mioduski nie szanuje nikogo, poczawszy od kibicowpo dobrych i ambitnych pilkarzy.... Sprzeda za grosze oby byl bilans dodatni to jego patetnt. Mioduskiprzejal ten klub i robi w nim co chce i jak chce. Zatrudnil sobie pionki ktore robia wszystko jak on chce a jak nie to wymiata ich z planszy. GOSC NISZCZY LEGI WIZERUNKOWO I FINANSOWO OD 4 LAT I GAMONIE MU PRZYKLASKUJA JESZCZE. Radze usiasc i pomyslec co sie dzieje z Legia Warszawa.
Wlasciciel: Bydgoski pomiot pijawka
Trener: Poznanski konfident zadeklarowany fan lecha
Sztab: Wymienionyy powoli na poznanski sklad
To nadal jest Legia Warszawa?

KAzdy kto sie identyfikuje z klubem jest zniszcony i wypchniety z klubu!!!!
wszystko w temacie

odpowiedz
Autor bobek - 10.05.2021 / 08:44, *.kompex.pl

@Autor: ty najbardziej. Na ilu meczach byłeś ? Na jednym? Tym z Araenalem?

odpowiedz
Elquatro - 10.05.2021 / 08:46, *.t-mobile.pl

@Autor: Komuno wróć

odpowiedz
dino - 10.05.2021 / 08:55, *.plus.pl

@Autor:
Brawo Bracie za słowa prawdy bolą gamoni od pudla oj bolą

odpowiedz
Autor - 10.05.2021 / 08:59, *.virginm.net

@Autor bobek: Na ilu bylem na tylu bylem :) Wystarczy ze mam mozg w porownaniu do ciebie i nie dam sie oszukac. Wyjmuj hajs i lec kupic cos od mioduskiego jestescie debile dla niego zlotem :) za rok lub dwa w legii beda grac same ogory jak jaxiboyev czy mucci. A ty debilu bedziesz mial usmiech na ryju no tyle z tego wszystkiego rozumiesz. Pozdro

odpowiedz
Dens - 10.05.2021 / 10:38, *.t-mobile.pl

@Autor: czyli jednak taki telewizyjny kibic jesteś. za to myślący. tak ci się wydaje.

odpowiedz
Autor - 10.05.2021 / 11:26, *.virginm.net

@Dens: Nie powiedzialbym o sobie TELEWIZYJNY KIBIC. Ale fakt ,od paru lat nie jest mi dane fizycznie uczestniczyc w meczach Legii. A chcesz mi powiedziec ze podczas darcia ryja na zylecie , w tym samym czasie edukujesz sie jeden z drugim? Jakies wyklady ekonomiczne staruch prowadzi dla was? Czy miodek ? Nie osmieszaj sie jeden z drugim. 5 lat temu Legia byla poza zasiegiem ligi i dawala rade grac w LE calkiem dobrze. Pilkarze? Otoczka wokol klubu? Klasa trenerow wtedy a teraz? Taki Berg to mial klase i wyniki. Legia ogolnie odrozniala sie od reszty ligi. Wszystko bylo jakies. Od zawodnikow po spoty reklamowe z udzialem zawodnikow. Ten czar prysl po przejeciu klubu przez prezesa 1000 lecia.
Zero stabilizacji, pol trenerzy, pol pilkarze, pasmo porazek w europie, frajerskie przegrane z jakimis outsiderami ligi, przegrane mistrzostwo z Piastem, rozdawanie pilkarzy pokroju Czerwinskiego za darmo, czerwone pasiaste koszulki... czarne koszulki... no a teraz sluchy ze Wszolek moze trafic do lecha hahaha. Do czego klub zostal doprowadzony? Mozna by tak dlugo....

odpowiedz
Jurek - 10.05.2021 / 08:30, *.versanet.de

Paniusia chyba pokosztowała czegoś mocniejszego.

odpowiedz
reklama kaszlu - 10.05.2021 / 10:33, *.t-mobile.pl

@Jurek: I pisze bardzo dobrze i składnie po angielsku? Nie sądzę. To pewnie inteligentna osoba.

odpowiedz
shed - 10.05.2021 / 08:19, *.cirow.pl

Zwróćcie uwagę na to, żę Veso sam zgłosił się do gry w rezerwach mimo, że jest po cięzkiej kontuzji, a za miesiąc kończy mu się kontrakt. Podjął bardzo dużę ryzyko. Moim zdaniem to sygnał ze strony piłkarza, że Legia dużo dla niego znaczy. Niejeden zawodnik zgłosiłby fikcyjny uraz i odczekał do końca kontraktu. Jakby w meczu rezerw złapał kontuzję, to jego sytuacja byłaby bardzo zła. Bez klubu i z kontuzją. Ja mam do Veso duży szacun.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 10.05.2021 / 07:58, *.chello.pl

Szanowne Koleżanki i Koledzy! Nie zwracajcie uwagi, na wypociny WAG-a! Życiorysy piłkarzy są pełne takich dam, które okazały się największym kiksem w ich karierze! W tej kwestii, bardziej wiarygodne byłaby opinia gościa od murawy (przy całym do niego szacunku), niż tej kobiety. Kolejna Lucia. Dajmy sobie spokój, to problem Veso, my mu Tamary nie swataliśmy.

odpowiedz
dino - 10.05.2021 / 08:05, *.vtelecom.pl

@Po(L)ubiony:
To problem nas wszystkich kibiców Legii że mamy takiego prezesa a nie problem żony piłkarza niestety

odpowiedz
mareczek - 10.05.2021 / 07:54, *.vectranet.pl

Ciężką ma sytuację Czesław.Myślę,że powinien częściej rozmawiać indywidualnie z zawodnikami i tłumaczyć im swoje decyzje personalne.W drużynie jest duża konkurencja ale to jest normalne jeżeli Legia ma wskoczyć na wyższy level.

odpowiedz
lob - 10.05.2021 / 08:24, *.chello.pl

@mareczek: Może i jest konkurencja, ale tylko przeciętniaków............za taką kasę jaką biorą, za taką grę powinni siedzieć cicho i cieszyć się, że są jeszcze w takim klubie jak Legia. Dla niektórych to szczyt możliwości i dużo szczęścia, że się tu znaleźli............

odpowiedz
Gaga - 10.05.2021 / 07:46, *.kompex.pl

Chłop zagrał dobra jedna rundę w ciągu 2,5 sezonu. Czy to rodzina? Chłop nie chce obniżki po rocznej kontuzji. Czy to rodzina? Chłop nie rozumie ze nie ma kasy z biletów i dnia meczowego od ponad roku. Czy to rodzina?

odpowiedz
Sobo(L)ew - 10.05.2021 / 07:59, *.centertel.pl

@Gaga: A czy to jego wina, że nie ma kasy?? Po kiego grzyba był brany Valencia czy inny Obradovic skoro nie grali?? Mogli dać szansę młodym i wtedy kasa by była na kontrakt. Jest Mistrzostwo zdobyte? Jest to powinien ogrywać się Veso skoro liczy na kontrakt to samo Jasur, a nie wpuszczają zawodników których zaraz nie będzie w klubie.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 10.05.2021 / 08:08, *.centertel.pl

@Sobo(L)ew: O to to, dobrze napisane. I takich przykladow niestety jest wiecej. Odkreca sie kurek z kasa dla baboli, a zdrugiej strony brakuje dla jej dla

odpowiedz
Leśny Dziadek - 10.05.2021 / 08:10, *.centertel.pl

@Sobo(L)ew: brakuje jej dla zawodnikow, ktorzy swoja gra udowodnili jakis poziom.

odpowiedz
Farme(L) - 10.05.2021 / 07:41, *.virginm.net

Piłeś/Piłaś nie pisz... znam to z autopsji :)
Alkohol, żal i dostęp do mediów społecznościowych może wywrócić życie Twoje i Twojej rodziny, ale rozumiem rozgoryczenie...

odpowiedz
Wo(L)ves67 - 10.05.2021 / 07:34, *.206.38

wracaj babo do siebie i do garow takiego pajaca jak ty w L nie trzeba

odpowiedz
Warszawiak - 10.05.2021 / 10:05, *.centertel.pl

@Wo(L)ves67: ale ona nie jest w Legii tylko jej mąż

odpowiedz
Faja - 10.05.2021 / 07:18, *.as43289.net

Alkotwitter wjechał ewidentnie, wracaj babo do garów, a jak się nie podoba to wypad z Legii.

odpowiedz
dino - 10.05.2021 / 07:31, *.plus.pl

@Faja:
Dozylem takiego prezesa że jakoś bardziej wierzę żonie piłkarza niż jemu

odpowiedz
Kaka - 10.05.2021 / 07:36, *.plus.pl

@Faja: Wie co mówi a ty tylko pier.... lisz.

odpowiedz
Warszawiak - 10.05.2021 / 10:03, *.centertel.pl

@Faja: ale ona nie jest w Legii. A baby to masz w nosie. A ona jest kobietą

odpowiedz
Banan Tolka - 10.05.2021 / 07:05, *.play-internet.pl

Skoro jest po kontuzji i nie wiadomo czy przedłuży kontrakt, to po co ryzykować kontuzję? A po za tym ta kobieta sobie sama zaprzecza, raz pisze, że nikt z MV nie gadał o podwyżce, a za chwilę, że nie było pieniędzy na podwyżki, za to przyszło 7 nowych. Czyli, że jakieś oczekiwania były, ale pewnie jeszcze przed kontuzją. Niestety źle to wygląda

odpowiedz
Gugi - 10.05.2021 / 06:51, *.t-mobile.pl

No to na następny sezon zostajemy z jednym prawym wahadlowym Juranoviciem :D oczywiście jeśli nie zostanie sprzedany :D

odpowiedz
Pawciu - 10.05.2021 / 06:13, *.play-internet.pl

Ochooo. Bedzie awantura albo w domu albo w klubie. Po takim wpisie to juz na bank nie zagra w Legii

odpowiedz
Brat@ - 10.05.2021 / 03:24, *.centertel.pl

Może się nie znam, ale... Kolejny rok budujemy skład na Europę, nie zwracając uwagi na to co mamy. W oczy zagląda nam perspektywa utraty dwóch (co najmniej) wartościowych zawodników. Tak wiem, za chwilę odezwie się grupa malkontentów zjeżdżających Wszołka i Veso. Mimo to nadal uważam Veso za wartościowego piłkarza, chociażby ze względu na mentalność. Rok temu przez taką głupotę odszedł Hlousek, wcześniej Nikolić. Już nawet nie chodzi o to że tracimy takich ludzi, ale Oni odchodzą za darmo!!! Czy tak ma wyglądać sprawne zarządzanie? Mam poważne wątpliwości.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 10.05.2021 / 08:06, *.centertel.pl

@Brat@: Pytanie, czy to jest budowanie skladu na Europe. Caly czas jest piekna mowa - trawa, z ktorej nic nie wynika. Wczoraj zobaczylem ,,sklad na Europe,, szkoda to analizowac, ale ktory z tych zawodnikow ma nas tam doprowadzic? A dlaczego grali Gvilia i Cholewiak, tego juz zupelnie nie rozumiem. Do tego, komus sie cos porabalo w zimowych transferach. Jeden strzela fochy, drugi placze na boisku po meczu, trzeci nie ma sily, bo gloduje, a czwarty za 3 lata odpali. Z kim do tej Europy? I jeszcze historia z Wszolkiem i Vesoviciem. Jeden czeka, czy drugi podpisze kontrakt, wtedy ten drugi odejdzie, zostanie? Cos jest nie halo z tym wszystkim.

odpowiedz
Brat@ - 10.05.2021 / 18:17, *.centertel.pl

@Leśny Dziadek: Tu też się z Tobą zgodzę, propaganda głosiła coś o zimowych wzmocnieniach pod kątem pucharów. Strasznie słabo to wygląda na obecną chwilę. Tyle że nie mogę zrozumieć też kilku innych spraw. Temat Poprawy i Piszczka(tak, wiem że już nieaktualne). Po jakiego wała nam piłkarz rezerw Śląska, słabo ograny na najwyższym poziomie. Przecież mamy akademie, mamy młodego Mosóra, i wybaczcie mi jeśli się mylę, ale wolę ogrywać wychowanka niż płacić Śląskowi za Ich młodzież. Piszczek... Zgoda, może i ograny w Europie, duży autorytet w szatni itp. Tylko że On do Legii nie chce, i nawet gdyby tu trafił, nie umierał y za Legie, a Vesović już tak. Nie widzę sensu w szukaniu dziur tam gdzie ich nie ma...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 10.05.2021 / 18:49, *.centertel.pl

@Brat@: Dokladnie, jak najarali sie na goscia z rezerw Slaska i na kogos, kto juz konczy, to ciezko ogarnac te szopke. Az strach pomyslec, kto tu finalnie trafi w tym okienku. Bo nazwisk jest sporo, ale podobnie bylo w zimie. A jak sie skonczylo, wiadomo. Nie rozumiem tylko, skad optymizm przed pucharami? Z kim do Europy? Kulawy ma biec w maratonie?

odpowiedz
Matt - 10.05.2021 / 01:57, *.tpnet.pl

Po pierwsze, to gospodarstwo domowe tej pani opiera się głównie na przychodach z Legii Warszawa, prosiłbym więc o trochę szacunku do Klubu.

Po drugie, forma tych wypowiedzi jest bardzo dziecinna, żeby nie powiedzieć żałosna. Tak jak Mioduski na transparencie, chciałbym się zapytać o co jej w ogóle chodzi? Mam na myśli tak konkretnie? To przypomina jakieś wpisy nastolatek załamanych zerwaniem z chłopakiem. Chciała zaistnieć czy nie umie sobie poradzić z wyzwaniami życia z piłkarzem?

Po trzecie, czy Marko ma agenta? Skoro klub źle traktuje piłkarza, nie kontaktuje się z nim, czy pomawia, za co pieniądze dostaje agent, bo tego nie rozumiem. Marko jest super, Legia zła, a agenta nie ma.

Po czwarte, współczuję Marko, że żona zrobiła mu taką siarę. Jak matka przychodząca z mor*ą do szkoły w obronie swojego syneczka.

odpowiedz
Daszka - 10.05.2021 / 02:56, *.chello.pl

@Matt: czy MV ma agenta? Ma i owszem, w osobie IV! Zaskoczony? Chyba nie do końca. Jaki agent takie negocjacje...

odpowiedz
Krisu - 10.05.2021 / 03:03, *.com.pl

@Matt: Szacunku do kobiet, mor*e to ty masz

odpowiedz
Jerz z Potoku - 10.05.2021 / 01:51, *.chello.pl

Wczorajsza nadaktywność w mediach społecznościowych żony Marko Vesovicia Pani Tamary, wzbudziła we mnie mieszane uczucia. Dlatego też, kierując się niezawodną - w takiej sytuacji - zasadą obiektywizmu poznawczego tu i ówdzie poszukałem, poczytałem i znalazłem dość interesujący komentarz dot. tej sprawy, tzw. człowieka z branży. Jego treść cytuję poniżej:
"Nie wnikam w zasady klubu. Ale... rekonstrukcja więzadeł krzyżowych, szycie łąkotki, więzadeł pobocznych to jeden zabieg i w Polsce jest 3-4 operatorów, którzy robią to na poziomie światowym. Koszt - 15-30 tys. pln zależnie od miasta. Wa-wa najdroższa ale niekoniecznie najlepsza. Kompleksowa reh, do wejścia na poziom treningu z zespołem to max. 20-30 tys pln. Niech nikt mi nie mówi, że to przerasta miesięczną pensję piłkarza z czołówki ekstraklasy. Wiem co piszę, bo robię takie kontuzje. Więc nie mazać się , tylko inwestować w warsztat pracy, jeśli klub się wypina. Inna sprawa, w wielu klubach czołowych w Europie , zawodnik jest ubezpieczony i sam pokrywa koszty leczenia, sam wybiera klinikę, rehabilitację. Jeszcze ma płacone z ubezpieczenia za niezdolność do gry, treningu. Klub kontrakt też płaci, czasem (zależy od regulaminu klubu) ogranicza premie. Zarządzanie swoim zawodem dotyczy każdego. Piłkarza też. Żeby zbierać, trzeba siać i być gotowym na nawałnicę, która utrudni w danym roku zbiory".
W ramach "Ps.", od siebie dodam kilka własnych spostrzeżeń:
1) zarówno MV, jak i Paweł Wszołek prawdopodobnie są na etapie negocjowania z Klubem, tzw. obniżonych/covidowych kontraktów, co w bieżącej rzeczywistości jest praktycznie normą;
2) w meczu ze Stalą - decyzją trenera Czesława - obaj piłkarze grzali przez 95 min. ławkę rezerwowych. Czy to przypadek?
3) fakt nie desygnowania do gry w Mielcu - choćby na 15 min. - MV będącego po przeszło ośmiomiesięcznej rehabilitacji jest niepojęty, przynajmniej dla przeciętnego kibica;
4) w celu rozładowania nagromadzonych negatywnych emocji ws. MV, kierownictwo Legii winno w trybie pilnym wydać jasny, czytelny i w swojej rzeczowości konkretny komunikat na ten temat.
Serdeczności

odpowiedz
MordaTyMoja - 10.05.2021 / 00:30, *.orange.pl

A ja się zapytam po raz setny. Gdzie się podział "licznik wstydu prezesa Legii".
Zniknął tak niepostrzeżenie...

odpowiedz
SEBO(L) - 10.05.2021 / 05:36, *.centertel.pl

@MordaTyMoja: jak to gdzie się podział? Mioduski sypnął parę fajnych złotych na cele Ultras. To było przypomnienie, że się należy, mimo braku obecności kibiców na meczach. Teraz nie ma wstydu,jest fajnie...

odpowiedz
WIDZ - 09.05.2021 / 23:40, *.chello.pl

No, baki zrywać! Pojawia się wpis w mediach społecznościowych i już "kibice" gotowi są podpalić klub. A może związki przyczynowo skutkowe są odwrotne? Może to piłkarzom się dupach przewraca? Może znowu niektórym wydaje się, że to oni powinni rządzić całą drużyną? Wróćcie do wypowiedzi Vesovica z czasu zaraz po kontuzji, po operacji, po powrocie do Polski. Tylko dziękował klubowi. Aż tu nagle - bęc! Żona musi go brać w obronę, bo bidaka skrzywdzono... Powagi trochę! I dystansu do informacji z magla.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 09.05.2021 / 23:44, *.orange.pl

@WIDZ: W sumie to można i tak...Od 4 lat wielu piłkarzom poprzewracało się w tyłkach, a klub rośnie w siłę i jest coraz bardziej bogaty...Tylko skąd te długi?

odpowiedz
WIDZ - 10.05.2021 / 00:15, *.chello.pl

@Leśny Dziadek: A co ma piernik do wiatraka? Taka np. Barcelona ma ponad miliard euro długu. Inter Mediolan 630,1 mln euro, Manchester United 528,6 mln euro, Atletico Madryt 494,2 mln euro, Juventus 357,8 mln euro, Liverpool 272 mln euro, Manchester City 200 mln euro, AC Milan 151,8 mln euro, Arsenal 125,4 mln euro itd, itp. I tam też żony i dziewczyny piłkarzy żalą się na zarządzaniem klubów. Nie słyszałem... A u nas - proszę: pani Vesovicowa jest biegłym rewidentem i specjalistką od medycyny pracy, chirurgii sportowej i rehabilitacji. I nagle dziś postanowiła ogłosić to światu?
Ilu połamańców wykurowała Legia to nawet trudno policzyć...

odpowiedz
adam_emanuel - 10.05.2021 / 00:25, *.t-ipconnect.de

@WIDZ: np. Robert Lewandowski...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 10.05.2021 / 00:29, *.centertel.pl

@WIDZ: Stary piernik puszcza wiatry, taka zaleznosc. Moje zwieracze jeszcze sa ok. Roznica w dlugach jest taka, ze tamte maja pokrycie w aktywach. A w Legii, nie bedzie z czego ich splacic.

odpowiedz
Krisu - 10.05.2021 / 00:49, *.com.pl

@WIDZ: no ciekawe czy Ty byłbyś zadowolony gdyby za miesiąc Ci się kończyła umowa w pracy a pracodawca ma Cię gdzie i nawet Ci nic nie proponuje. Piłkarz też człowiek, ma rodzinę i musi wiedzieć na czym stoi.

odpowiedz
WIDZ - 10.05.2021 / 01:18, *.chello.pl

@Krisu: Kilka razy zdarzyło mi się otrzymać z dnia na dzień wypowiedzenie i nikogo nie obchodziło, czy mam rodzinę, psa, kanarka i białe myszki. O moim zadowoleniu nie wspominam. A zarobki piłkarzy w drużynie ekstraklasy dają mu szansę przetrwać ciężki czas... :)

odpowiedz
Krisu - 10.05.2021 / 01:31, *.com.pl

@WIDZ: To przykro mi, że miałeś takich chamskich pracodawców. Zarobki zarobkami a tu chodzi karierę piłkarską, która trwa krótko licząc lata zawodowej gry w piłkę nożną.

odpowiedz
Matt - 10.05.2021 / 01:49, *.tpnet.pl

@Leśny Dziadek: Ciekaw jestem tego pokrycia w aktywach. To jest taka mowa trawa, której nikt nie może pokazać w liczbach. Ideologia dorobiona do beznadziejnego zarządzania finansowego, bo inaczej tego nie można nazwać. Liczy się tu i teraz. Mam nadzieję, że jakiś kryzys w niedalekiej przyszłości powie takim klubom "sprawdzam".

odpowiedz
Legionista - 10.05.2021 / 07:12, *.plus.pl

@WIDZ: 100% w kwestii zarobków piłkarzy.

odpowiedz
dino - 10.05.2021 / 07:33, *.plus.pl

@WIDZ:
Poważne to my mamy długi bo na pewno nie prezesa

odpowiedz
Leśny Dziadek - 10.05.2021 / 10:11, *.centertel.pl

@Matt: Nazwy klubow, ktore wymieniles, moja wiecej mozliwosci redukcji dlugu i wyjscia z kryzysu. Nic nie poradze, ze tego nie rozumiesz. A ja nie mam czasu na dokladne tlumaczenie, musialbym poruszyc mnostwo spraw i je dokladnie wyjasnic. Oczywiscie, upasc tez moga. Natomiast problem Legii jest tylko i wylacznie jeden czlowiek, i tu akurat sie z Toba zgadzam - zle zarzadzanie klubem.

odpowiedz
oLaf - 10.05.2021 / 12:43, *.vectranet.pl

@WIDZ: opis super! : )

Może trafi do tych co piszą w stylu "piłkarze mają krótką karierę" etc.

Taaa, krótką , 10-15 lat i w tym czasie zarabiają (np. w słabym europejskim klubie Legia) "tylko" - powiedzmy - 15 mln zł i "nie mają za co żyć" ; ))))

odpowiedz
Krisu - 10.05.2021 / 16:15, *.com.pl

@oLaf: chodzi o karierę zawodnika, a nie o pieniądze. Rodzina z kolei musi wiedzieć gdzie ma mieszkać a nie wszystko w ostatnim miesiącu się decyduje. A gdzie szacunek do piłkarza, który dużo dał Legii do tej pory? A skoro mówisz o kasie, to skąd wiesz czy operacja i roczna rehabilitacja całkowicie nie spłukała Veso?

odpowiedz
Olo - 09.05.2021 / 23:36, *.tpnet.pl

Jak się nie wie jak mężowi zaszkodzić, to się wrzuca takie wypociny. A wy jedźcie dalej na Miodka to w końcu pier... to i może pożyjemy z rok dłużej niż Wisła po odejściu Cupiała. Albo może przyjdzie drugi pan Wojciechowski, który zaraz zabierze zabawki i będziemy za dwa sezony grać derby z Polonią w 4 lidze. O tyle z tych waszych rozważań i snów o potędze z innym właścicielem tępe bawoły. Jak facet z kolosalnym doświadczeniem biznesowym i koneksjami, dając względną stabilizację i budując solidne podstawy ledwo ciągnie ten majdan, to na pewno nowy zaje....y inwestor jakich w naszej piłce było już wielu, załatwi nam rokrocznie ligę mistrzów i 29 zwycięstw w sezonie ekstraklapy. Na pewno !

odpowiedz
Leśny Dziadek - 09.05.2021 / 23:42, *.orange.pl

@Olo: Ty się jeszcze zdziwisz, gdzie za chwilę będziemy grać, jak nie dostaniemy licencji za długi. Trzymaj kciuki, żeby w tym roku były puchary. Bo w przeciwnym razie będzie bardzo nieciekawie... Tylko jakie puchary, z takim bardakiem w klubie??? O potędze??? Wystarczy normalność i jakaś nadzieja na przyszłość, niestety jest coraz gorzej. A wszystko jest lukrowane, pięknymi przemowami, których nie powstydziłby się jeden z towarzyszy (konkretne dane wstaw sam)...

odpowiedz
WIDZ - 10.05.2021 / 00:31, *.chello.pl

@Leśny Dziadek: Na razie licencję klub dostał, więc - spokojnie. Nie wiem, co nazywasz "normalnością", a co "bardakiem". Póki co jest tytuł. Pewnie źle, że za wcześnie, tak?
Co dalej? Zobaczymy. O puchary trzeba się bić i tyle. Do tego potrzebni są gracze, na boisku, bo tam się wygrywa i awansuje albo nie. Mnóstwo jest tych, którzy mają miliony rewelacyjnych rad jak zarządzać klubem, kogo kupować i których kumpli z podwórka wstawiać do pierwszej drużyny. Tylko jakoś nikt się nie pcha z milionami euro, by doinwestować klub. Więc może lepiej podyskutować w sieci z panią Vesović, bo ona jak wróżka: prawdę ci powie...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 10.05.2021 / 01:13, *.centertel.pl

@WIDZ: Poprosze o numer telefonu do pani Vesovic. Chetnie pogadam o tym, o czym na razie nie powiedziala...

odpowiedz
Xyz - 10.05.2021 / 06:38, *.tpnet.pl

@Leśny Dziadek: Legia bez licencji? :D dawno się tak nie rozweselilem :D my moglibyśmy rozgrywać mecze na orliku i równocześnie mieć miliard długu, a i tak dostawalibysmy licencje. Ta liga bez nas to jak Misztrzostwa Świata bez Argentyny, Brazylii, Hiszpanii, Niemiec i jeszcze kilku inny razem wziętych. Ta liga bez nas nie miałaby prawa bytu czy to się komuś podoba, czy nie.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 10.05.2021 / 08:14, *.centertel.pl

@Xyz: Cupial tez tak myslal o Wisle, swego czasu...

odpowiedz
Sebo(L) - 09.05.2021 / 23:27, *.master.pl

Bardzo dziwna sytuacja.Fakt jest taki,że Veso już od chyba 3 kolejek zasiada na ławie i nie dostaje choćby nawet 5 minut szans na grę ale za to wchodzi albański Mesii i jest git! Wejście Cholewiaka w dzisiejszym meczu zakrawa za to na kpinę,zrobienie sobie z kibiców jaj czy jak kto woli bekę. Człowiek pojawia się ni stąd ni z owąd na placu gry nie wiadomo w zasadzie po co?! KABARET.

odpowiedz
hajdukL - 09.05.2021 / 23:39, *.77.242

@Sebo(L):
Skowyt Pani Vesovic wzbudził w Tobie takie spostrzeżenia... Brawo.

odpowiedz
Sebo(L) - 10.05.2021 / 00:03, *.master.pl

@hajdukL: bardzo dziękuje za brawa hahaha.Człowieku ale co ja tu złego napisałem niby, bo za bardzo Cię nie rozumiem? Ani nie bronię pani Vesović ani nie twierdzę,że Veso miał grać bo tak chciała "pani żona" piłkarza. Czytaj chłopie ze zrozumieniem. Mi się tylko wydaje,że skoro Michniewicz sadza go na ławie od kilku kolejek to w meczach w zaszadzie o "pietruszkę" niech go sprawdzi chociaż na 5 ostatnich minut jak to uczynił z Cholewiakiem,o którym już też wszyscy w sumie zapomnieli,że tu gra jeszcze. Kobieta mogła czuć się rozgoryczona tym,że mąż nie dostaje szans na choćby kilka minut gry w meczu,a dostaje je chociażby bałkański "Messi" i emocjonalnie podeszła do sprawy. W żadnym przypadku nie biję jej braw bo takich rzeczy jakie ona zrobiła to w zasadzie "po trzeźwemu" w necie się nie robi.Tym niemniej sprawa jest dziwna. Także Twój ironiczny komentarz w moim kierunku uważam za całkowicie zbyteczny.

odpowiedz
hajdukL - 10.05.2021 / 01:37, *.77.242

@Sebo(L):
Ja myślę, że stać Cię na więcej niż komentarz w stylu 'a bo tego wpuścił, a tego nie' pod ładnie zmontowanymi wypocinami Pani Vesovic, mimo iż co do sedna trochę racji masz. Wczoraj się urodziłeś czy z Krzeszczem i Wolfikiem umówiłeś się na klepanie formułek?

odpowiedz
Michał - 09.05.2021 / 23:18, *.plus.pl

No to do widzenia na waciki nie będzie

odpowiedz
Wa(L)o - 09.05.2021 / 23:15, *.chello.pl

Tutaj bez zmian banda idiotów wyzywa DM, a nawet nie zapoznacie się ze sprawą w 100% ale co sobie poszczekacie to wasze. Ta hipokrytka zawaliła właśnie mężowi dalsza karierę.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 09.05.2021 / 23:20, *.orange.pl

@Wa(L)o: Masz jakieś akta tej sprawy? To prześlij do redakcji, niech je opublikują i będziemy wszsytko wiedzieć.

odpowiedz
ferds - 09.05.2021 / 23:28, *.chello.pl

@Wa(L)o:
ale ty się wazeliniarzu zapoznałeś z faktami ale nas nie zapoznasz?

odpowiedz
Wa(L)o - 09.05.2021 / 23:45, *.chello.pl

@Leśny Dziadek: Skoro masz czas szczekać to sam sobie poszukaj.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 09.05.2021 / 23:50, *.orange.pl

@Wa(L)o: Nie mierz wszystkich swoją miarą. Ja piszę, nie szczekam. Załóż kaganiac na twarz i poproś psa - niech cię wyprowadzi na spacer...

odpowiedz
skrzat - 10.05.2021 / 00:43, *.centertel.pl

@Wa(L)o: popieram.chyba się trochę zagalopowala.miodek to biznesmen więc co się dziwić.tnie koszty bo legia bardzo zadłużona.jak zawala puchary to szopen się zawinie i witaj 4 ligo.w takim razie jest jasne że Wszołek zostaję.szkoda vesovicia.spoko gość...

odpowiedz
dino - 10.05.2021 / 07:01, *.plus.pl

@Wa(L)o:
A ty zapoznaj się ze słowem hipokryzja to jest mówienie czego innego niż się robi to raz a dwa bronić najgorszego prezesa Legii od czasów ITI który wpędził nas w koszmarne długi to też nie przystoi

odpowiedz
Gizior - 09.05.2021 / 23:07, *.alfa-system.net

Ostro jedziecie oo miodku ale nikt nie pamieta ze to veso sam chcial operacji w francji... Przeciez nasi zawsze latali do wloch a ten nagle francja, sam zdecydowal tam zdupczyli sparwe a veso nie chcial wracac przeciez legia nakazala mu powrot do warszawy i podanie sie badania i testom, pamiec macie krotka i zero faktow... Lubie i cenie veso ale to on zdecydowal sam o leczeniu (dziwne ze klub nie postawil na swoim). Pilkarze po takich kontuzjach wracaja po 6-8miesiacach do gry a on juz ponad rok sie leczy, sam wybral. Troszke logiki i informacji panowie...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 09.05.2021 / 23:12, *.orange.pl

@Gizior: To mnie uspokoiłeś, kobieta pewnie popiła, i napisała głupoty. Ufff, to teraz wszystko się wyjaśni, Veso dostanie nowy kontrakt, Wszołek też zostanie i LM. będzie nasza. Łubu dubu, łubu dubu, niech żyję Jarząbek...

odpowiedz
Wa(L)o - 09.05.2021 / 23:17, *.chello.pl

@Leśny Dziadek:
Widzisz jaki jesteś głupi. Gość podaje fakty, a ty jak ten debil sadzisz swoje brednie.

odpowiedz
speed - 09.05.2021 / 23:19, *.play-internet.pl

@Leśny Dziadek: To nie ludzie to wilki...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 09.05.2021 / 23:23, *.orange.pl

@Wa(L)o: Te fakty, jak je nazwałeś podał zawodnik, czy strona klubu? Poproszę o przesłanie linka do strony. Wolę być głupi, i dążyć do prawdy, niż mądrze kłamać. Ty, zdaje się odwrotnie...

odpowiedz
dino - 10.05.2021 / 07:41, *.vtelecom.pl

@Leśny Dziadek:
Na moje oko jakieś 20% kibiców Legii ma Mioduskiego za dobrego prezesa który ma pecha gość który narobił długów i wystawia nas co rok w eliminacjach pucharów na pośmiewisko to wg nich dobry prezes bo ładnie się ubiera i mówi i nie jest Wojciechowskim (wg mnie właśnie jest taką slamazarna wersją Wojciechowskiego pan Józef to prezny biznesman który nie ma pojęcia o piłce a Miodek to nieudacznik któremu kręgielnia i firma budowlana zbankrutowaly a na piłce zna się jak ja na koszykówce)

odpowiedz
c u L t ✨ L e g i a - 09.05.2021 / 23:04, *.amazonaws.com

I dobrze sie stało, Darek otoczył sie grupâ ludzi dla których Legia to tylko szukanie kasy, niestety d. n .a majâ tylko najwierniejsi kibice,i kilku piłkarzy,reszta parodyści i udawacze,Brawo!dla państwa Vesowiczòw za odwage, bo jeśli to prawda Darek beknie w sâdzie a i kibice wywiozá go na taczce...

odpowiedz
hajdukL - 09.05.2021 / 23:01, *.77.242

Szanowna Redakcjo. Serio?

odpowiedz
Pepe - 09.05.2021 / 23:00, *.play-internet.pl

Dupa. Wszołka i Veso już nie zobaczymy ... niepokoi mnie atmosfera w klubie.

odpowiedz
Szymon - 09.05.2021 / 22:58, *.chello.pl

Dość emocjonalny wpis żony Veso. Ale ja się wcale nie dziwię. Pokażcie mi klub piłkarski który najlepszego piłkarza przy takiej kontuzji zostawia na lodzie. Z całego serca życzę tej mendzie zwanej pudel aby stał się bankrutem. Jego biznesowy model klubu piłkarskiego nadaje się na jeden wielki ch.... mam prośbę do redakcji oczywiście jeżeli byłaby taka możliwość o przygotowanie listy hańby tego pajaca. Od skomlenia do cweltica o awans poprzez pajacolandię w zarządzaniu klubu aż do transferów typu nie dla Legii. Najlepiej to byłoby tą mendę wywieźć na taczce a filmik rozesłać do pzpn i wszystkich klubów zrzeszonych w rozgrywkach organizowanych przez pzpn, oczywiście ostatnia scenka to siarczysty kop w zad i dożywotni zakaz stadionowych. A co do Veso to życzę podpisania kontraktu z normalnym klubem a nie z takim k u t a s e m co nazywa się prezes Legii. Srać na pudla

odpowiedz
hajdukL - 09.05.2021 / 23:14, *.77.242

@Szymon:
Ty weź się zastanów.

odpowiedz
alessandro - 09.05.2021 / 23:35, *.net.pl

@Szymon: zrób hajs, kup Legie, zarządzaj lepiej niż Pudel. Taki mądry jesteś Szymcio. A tak poważnie to ile Ty masz lat ze wierzysz w to, ze chodzi tu o coś więcej niż pieniądze ?

odpowiedz
Szymon - 09.05.2021 / 23:45, *.chello.pl

@alessandro: prawie 50. Najpierw napisz co Ty zrobiłeś a potem dawaj dobre rady. A Ty to napewno mądry jesteś jak nie wiesz o co Chodzi? Zawsze chodzi o hajs. Nawet jak pudel skomlą do Szkotów to też chodziło o hajs. A teraz ciesz się że ma Cholewiak, gruzinka i innych asów. A oddaje się wolną ręką najlepszych graczy. Masz coś mądrego do dodania czy tylko robisz spis kto ile ma lat

odpowiedz
dino - 10.05.2021 / 07:46, *.vtelecom.pl

@Szymon :
Brawo za wpis Bracie a nieudacznikami w stylu Pudla i jego piesków się nie przejmuj

odpowiedz
Hugon - 09.05.2021 / 22:49, *.vectranet.pl

Czyżby tu chodziło o Boruca ,za dużo kasy dostał.

odpowiedz
Jerzy - 10.05.2021 / 00:37, *.virginm.net

@Hugon: Emreli z Karabachu

odpowiedz
L - 09.05.2021 / 22:41, *.tpnet.pl

Ja też nie lubie mioduskiego ale wystarczy wejsc na konto tej pani na instagramie żeby zobaczyć że pieniędzy im raczej nie brakuje. Wręcz przeciwnie: wygląda jakby wydawała 5 koła dziennie na ubrania i buty wiec perspektywa że jej mąż będzie miał mniejszą pensję ją przeraża. Albo jest głupia i nie rozumie że jej mąż miał cholernie ciężką kontuzję po której nie grał przez rok albo jest tylko ciut mądrzejsza i robi jakąś gównoburze po to żeby zainteresować inne kluby osobą Marko. Czy oni się spodziewali, że po roku kontuzji Veso dostanie lepszy kontrakt? No a pie...rzenie o tym że kocha Legię...bez komentarza...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 09.05.2021 / 22:44, *.orange.pl

@L: Nie sądzę, żeby ta kobieta narażała bezpodstawnie siebie i sowjego męża np. na sprawę sądową. Bo jeżeli to, co napisała jest nieprawdą, to niech ktoś jej taką wytoczy. Tylko co, jeżeli się okaże, że to prawda...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 09.05.2021 / 22:39, *.orange.pl

Jak się spojrzy z perspektywy 4 ostatnich lat, to nie trzeba nawet tego czytać...Jedni właściciela bronią, inni psy na nim wieszają. Co jakiś czas wszyscy mamy nadzieję, na Legię, o której mówił od początku - na poziomie europejskiego średniaka. To kto. lub co mu w tym przeszkadza??? Żona piłkarza???????? Kobieta ma odwagę i "jaja", których brakuje wielu ludziom podającym się za "działaczy" czy kibiców klubu.Ja ten klub miałem, mam i będę miał w sercu, ale nie mogę zakłamywać rzeczywistości. Jeżeli chcecie tak robić, nic mi do tego, ale chociaż zastanówcie się nad przyszłością, bo ja jej nie widzę z tym właścicielem. A wpisy tej Pani, to potwierdzają, szambo się rozlało, i niech nikt nie próbuje mówić, że to perfumy, bo smród zostanie...

odpowiedz
L - 09.05.2021 / 23:00, *.tpnet.pl

@Leśny Dziadek: Mioduski go posadził na ławcze czy Michniewicz? Od kiedy robienie gównoburzy na portalu ze zdjęciami świadczy o odwadze? Czy veso jest świętą krową, że po roku nie grania ma dostać od razu 90 min w ekstraklasie? A może podwyżke pensji miał dostać?

odpowiedz
Leśny Dziadek - 09.05.2021 / 23:05, *.orange.pl

@L: Ty patrzysz na całą sytuację z perspektywy Veso, ja znacznie szerzej. Przypomnij sobie wszystkie przypały, przez ostatnie lata, dołóż do tego wypowiedź tej kobiety, i ułóż wszystko w całość. A jak teraz, po tej wypowiedzi, będzie wyglądać sytuacja w Legii? , i nie pisz proszę, że to wina tej kobiety...

odpowiedz
hajdukL - 09.05.2021 / 23:27, *.77.242

@Leśny Dziadek:
Ty sobie przypomnij ile to fantastycznych meczy na 101% zagrał Vesovic. Jeśli to zrobisz i przedłożysz to...masz wyobraźnie facet.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 09.05.2021 / 23:35, *.orange.pl

@hajdukL: W ogóle nie pamiętam fantastycznych spotkań Legii od około 4 lat. Nie to, że się czepiam, ale tak z ciekawości zapytam - kto był w tym czasie właścicielem Legii?

odpowiedz
Warszawiak1234 - 09.05.2021 / 22:26, *.chello.pl

Czyli Marko tez nie zobaczymy. Przykro!

odpowiedz
Tomash - 09.05.2021 / 22:21, *.vectranet.pl

Gołym okiem widać, że w drużynie jest ferment, do czego niewątpliwie przyczyniają się decyzje personalne Czesia. Tydzień temu odpalił Wszolek, teraz Veso, bo nie wierzę, że to samozwańcza akcja jego żony.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 09.05.2021 / 22:26, *.orange.pl

@Tomash: Znowu to samo...Jaki trener????? Tylko jeden człowiek odpowiada za ten bałągan w klubie...

odpowiedz
Tomash - 09.05.2021 / 22:38, *.vectranet.pl

@Leśny Dziadek: No chyba to, ze Veso nie powąchał placu po kontuzji jest decyzją trenera. Skoro jest zdrowy to powinien jakieś minuty dostać. Wszolek tez pomijany, a zapewne w gorszej formie od Mladena czy Kapustki nie jest. No i obaj mogą dać więcej niż Cholewiak, który dzisiaj wszedł. A kwestia zarządzania i bałaganu to oczywiście osobny temat....

odpowiedz
Leśny Dziadek - 09.05.2021 / 22:41, *.orange.pl

@Tomash: Ok, teraz jasne. Masakra to wszystko.

odpowiedz
Tomash - 09.05.2021 / 22:45, *.vectranet.pl

@Leśny Dziadek: Cieszę się, że się zgadzamy. Szkoda tylko, że w mało optymistycznym temacie.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 09.05.2021 / 22:50, *.orange.pl

@Tomash: Niestety...a to może być dopiero początek... Tak myślę, że Czesław dostał zakaz wystawiania Wszołka i Veso...Tak, czy tak wygląda to wszystko kiepsko...

odpowiedz
Tomash - 09.05.2021 / 22:55, *.vectranet.pl

@Leśny Dziadek: Jeśli Czesław dostal taki zakaz i go respektuje to dla mnie żaden trener, tylko marionetka. Dla piłkarzy pewnie też. I to skończy się w ten sposób, że Czesio będzie kolejnym "trenerem" Legii zwolnionym w październiku.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 09.05.2021 / 23:01, *.orange.pl

@Tomash: I bardzo prawdopodobne, że tak jest i będzie. Dlatego kiedyś napisałem, że tu żaden porządny, inteligentny trener nie przyjdzie, bo gdy postawi swoje warunki i usłyszy odpowiedź, to zareaguje albo śmiechem, albo rozmówca będzie musiał poszukać dobrego protetyka...

odpowiedz
Tomash - 09.05.2021 / 23:06, *.vectranet.pl

@Leśny Dziadek: Z drugiej strony był czas przywyknąć. Kibicuję Legii 40 lat i tu rzadko było względnie normalnie. Legia to Legia. Musi się coś dziać i, jak to mówią, musi być ruch na stoku....

odpowiedz
Leśny Dziadek - 09.05.2021 / 23:09, *.orange.pl

@Tomash: To czas na innego kierownika stoku:)))) Ten się roz...o ścianę, której nie potrafił ominąć...:)

odpowiedz
Tomash - 09.05.2021 / 23:12, *.vectranet.pl

@Leśny Dziadek: Niewątpliwie nadejdą czasy innego kierownika stoku, z którym będą kolejne problemy, i tak w kółko. Legia to my.... : )

odpowiedz
Leśny Dziadek - 09.05.2021 / 23:15, *.orange.pl

@Tomash: I to mnie trzyma przy życiu i przy Legii:) I to ma sens, na pohybel wszystkim, oprócz kibicom Legii.

odpowiedz
Synek - 10.05.2021 / 02:28, *.play-internet.pl

@Leśny Dziadek: Otworzcie oczy, Wszołek prezentowal sie ostatnio średnio i Czesiek widocznie nie widzi sensu wystawiania skoro chłopak chce kasy i grania a na to liczyć nie może, ma lepszą opcję na tej stronie. A po wypowiedzi laski widac, ze Vesovic po rocznej przerwie chciałby zarabiać albo tyle samo, albo najlepiej jeszcze wiecej, baba to zawsze chlapnie o kasie bo im wiecznie mało. I od Veso też na ten moment są lepsze opcje na bokach. Za darmo nic nie ma, albo sie chlopaki dostosuja i powalcza o wiecej, a jak nie to po co Czesiek ma z nich korzystac? On Legie buduje a nie forme zawodnikow pod kolejne kluby. Veso zostanie bo kto mu tyle zapłaci po konruzji rocznej, Wszołek nie sądze. Klub to też biznes, dla madrzejszych od Was...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 10.05.2021 / 07:38, *.centertel.pl

@Synek: Opowiadasz pieknie bajki, zbierz to wszystko w jakis tomik i wydaj...

odpowiedz
dino - 10.05.2021 / 08:10, *.vtelecom.pl

@Synek:
Niestety Miodka ten klub przerasta nasz prezes jest po prostu głupim golodupcem

odpowiedz
Miś Yogi - 09.05.2021 / 22:19, *.t-mobile.pl

Ale uważacie, że teraz żona Veso powinna rządzić klubem, bo miała wypływ emocji. Nie jestem klakierem Miodka, ale raczej nie słyszałem, żeby żony poważnych piłkarzy miały swoje przemyślenia w mediach społecznościowych... I może to dobrze, bo Wszołka utrzymają. Dla mnie, choć bardzo go lubiłem, Veso aut.

odpowiedz
Sicoo1916 - 09.05.2021 / 22:16, *.t-mobile.pl

Kontrakty negocjują tygodniami i nie ma zapisów na temat tego co w przypadku kontuzji? Np kto opłaca operacje i rehabilitacje? Za co menagerowie biorą takie prowizje? Jakoś nie chcę wierzyć w to aby była to cała prawda.

odpowiedz
aaaa - 09.05.2021 / 22:15, *.play-internet.pl

mioduski won!!!!!

odpowiedz
Mat - 09.05.2021 / 22:15, *.tpnet.pl

Kto ma żonę ten wie, że gadać będzie bzdury i nie da się jej powstrzymać... ;-)

odpowiedz
ziutek - 09.05.2021 / 22:13, *.vectranet.pl

@Ignacy
ale z ciebie ksztan hahaha

odpowiedz
Sen o - 09.05.2021 / 22:11, *.play-internet.pl

A co Wszołek następny do odstrzału. Kapustka dzisiaj dno Mladenovic to samo A Paweł trawy nie powachal. Widać że Czeskiem steruja w sprawie i Vesovica i Wszolka. Dzisiaj wejście Cholewiak to były jaja. Biednemu wiatr w oczy wieje, więc miodek niech się nie bierze za biznesy. Myślę że gra Legii jest odzwierciedleniem kwasów w drużynie i zarządzie.

odpowiedz
Pio - 09.05.2021 / 22:11, *.chello.pl

Kij ma dwa końce, ciekawe będzie stanowisko klubu
Wychodzi na to, że ani wszolka ani Veso

odpowiedz
Marko trzymaj się - 09.05.2021 / 22:03, *.play-internet.pl

Sama prawda. Loczek liczy tylko na posady we władzach uefa. Wszołek dzisiaj na ławce Muci też A taki Kapustka Gwila Mladenovic grają piach. Czesiu też łze A prezesowi i kucharskiej i się nie postawi.

odpowiedz
Felek - 09.05.2021 / 22:02, *.chello.pl

Mleko się rozlało, Veso już w Legii nie zobaczymy.

odpowiedz
Kosmit - 09.05.2021 / 22:02, *.chello.pl

Mioduski
Kucharski
Michniewicz
Może jakaś nagroda za prowadzenie biznesu?

odpowiedz
Jaro - 09.05.2021 / 22:00, *.plus.pl

????????????????

odpowiedz
Ignacy - 09.05.2021 / 21:59, *.chello.pl

Babo zajmij sie garami a nie piłka nożna !!!

odpowiedz
Kibic L - 09.05.2021 / 22:06, *.tpnet.pl

@Ignacy: ale z Ciebie debil... Brak słów...

odpowiedz
BKS - 09.05.2021 / 22:09, *.centertel.pl

@Ignacy: Tyś je paciulok

odpowiedz
L - 09.05.2021 / 22:11, *.tpnet.pl

@Ignacy: Ty sie zajmij kopaniem rowów bo do myślenia się nie nadajesz!!!

odpowiedz
Darek - 09.05.2021 / 21:58, *.virginm.net

Jak do tego doszło nie wiem

odpowiedz
Dentysta - 09.05.2021 / 21:57, *.vectranet.pl

Więc albo to napisała była już żona Vesovicia...albo Marko jest już naszym byłym zawodnikiem...innej możliwości po takim wpisie nie widzę...

odpowiedz
WTF? - 09.05.2021 / 22:23, *.com.pl

@Dentysta: 100% racji. Jeśli napisała prawdę to JPRDL! Ale syf we władzach klubu.

odpowiedz
Jacko - 09.05.2021 / 21:56, *.chello.pl

No to się zaczyna pranie brudów. tak jest w prawie każdym klubie tylko takich rzeczy sie nie wynosi na zewnątrz.

odpowiedz
Krisu - 10.05.2021 / 00:25, *.com.pl

@Jacko: Czyli mieliśmy się o tym nie dowiedzieć? Kucharski do przedostatniego meczu mu proponuje umowy i każdy ma siedzieć cicho. Dobrze, że w końcu żona zareagowała. Piłkarz to też człowiek, ma rodzinę i musi wiedzieć jaką ma mieć przyszłość.

odpowiedz
go ( L ) den - 09.05.2021 / 21:54, *.orange.pl

Jak zawsze kij ma dwa końce...podobno Veso chciał się leczyć u siebie i tam coś spiep...yli dlatego wrócił później..

odpowiedz
Legia to My. - 09.05.2021 / 21:54, *.chello.pl

Dobre!
Czekamy na oświadczenie Mioda!

odpowiedz
Dominik - 09.05.2021 / 21:48, *.t-mobile.pl

Coś czuje ze Zona ma racje

odpowiedz
WTF? - 09.05.2021 / 23:34, *.com.pl

@Dominik : może tak, może nie ale szambo wybiło i będzie smród. Tylko czy ktoś posprząta?

odpowiedz