Hołownia w walce z Zjawińskim - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Hołownia: Boisko nie było pod nas

Wiśnia, źródło: Canal+ Sport

- Przyjechaliśmy tutaj, aby wygrać. Taki był nasz cel, ale niestety, się nie udało. Zdobyliśmy jeden punkt i przynajmniej ten ostatni mecz musimy wygrać. Boisko nie było pod nas i naszą grę. Było dużo walki w powietrzu o górne piłki. Nie był to łatwy mecz dla obrońców - powiedział po meczu ze Stalą Mateusz Hołownia.

- Chcemy zakończyć ten sezon jak przystało na mistrza i wygrać z Podbeskidziem. Potem, czyli po naszych urlopach, będziemy myśleć o europejskich pucharach - dodał obrońca.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (23)

+dodaj komentarz
(L) uz - 12.05.2021 / 23:55, *.inetia.pl

No to czemu nie przywiozłeś do Mielca swojego boiska, oprócz głupoty to jeszcze zapominalski? A chociaż pamiętałeś żeby zrolować przed wyjazdem murawę z Ł3 i przygotować pakunek do zabrania , czy tez zapomniałeś?

odpowiedz
Arturius1916 - 11.05.2021 / 16:29, *.play-internet.pl

" boisko nie było pod nas" ... No żesz k***a mać! Może dla Pana Hołowni trzeba specjalnych warunków! W taki sposób tłumaczą się tylko lamusy. A zespół odkąd zdobył mistrzostwo wyraźnie spuścił z tonu. I to nie jest pierwszy raz w historii. Więc pie******ie o grze do końca i zaangażowaniu na 100% należy włożyć między bajki.

odpowiedz
bronek49 - 10.05.2021 / 18:22, *.chello.pl

jak to boisko nie było pod was to jakie miało byc wybrukowane nie ma tłumaczenia dla was zagralście słabo ,a ty Hołownia czym więcej grasz to gorzej a tak liczyłem na ciebie

odpowiedz
bum - 10.05.2021 / 10:16, *.virginm.net

klub amatora, parality i tempej dzidy.... Tak to widze. Legia stala sie zbieraniná lamusow bez ambicji. Z wlascicielem na czele!

odpowiedz
Simon - 10.05.2021 / 08:48, *.orange.pl

Hołownia debilu boisko jakie jest każdy widzi i gra się na takim jakie jest a nie wymówek się szuka

odpowiedz
SEBO(L) - 10.05.2021 / 05:40, *.centertel.pl

Niezbyt stary,niedużo pobrał,ale wymówki opanował do perfekcji! Niedziela,godzina 17.30 , słońce w maju,no ciężko jest...
Całoroczny Wakacyjny Klub Seniora Legia ma się dobrze!

odpowiedz
Marcos - 09.05.2021 / 23:26, *.com.pl

Jakim jest się mistrzem to pokazał Bayern. Pokonali dobrego przeciwnika 6-0, a nasi pseudo mistrzowie nie potrafią strzelić bramki. Nawet na pastwisku powinni ich pokonać. Gadanie, że boisko było pod nich jest żenujące. W lutym zmarznięte, w marcu rozmarznięte, w kwietniu za mało zielone, a w maju za wysoka trawa. ŻENADA

odpowiedz
D. - 09.05.2021 / 22:39, *.com.pl

szyny były złe...a podwozie...podwozie...też było złe

odpowiedz
Polo - 09.05.2021 / 21:59, *.virginm.net

Trawa była za zielona

odpowiedz
Adson 78 - 09.05.2021 / 21:50, *.plus.pl

Won razem z Gwilia

odpowiedz
Szymon - 09.05.2021 / 21:16, *.t-mobile.pl

Qrw. komediant. Jazda z Legii wraz z tym gruzińskim pastuchem

odpowiedz
Darek - 09.05.2021 / 20:58, *.t-ipconnect.de

Raczej o kwalifikacjach do europejskich pucharow.
O europejskich pucharach to możecie marzyć i śnić z taką grą jak dzisiaj.

odpowiedz
ben - 09.05.2021 / 20:44, *.inetia.pl

Dlaczego brakuje wywiadu z kapitanem? Kolejny raz po kompromitacji.

odpowiedz
Darek - 09.05.2021 / 21:06, *.t-ipconnect.de

@ben: Kapitan zawsze po kompromitacji wypycha młodych do mediów.To nie jego pierwszy ani dziesiąty raz.Za to do pajacowania jest pierwszy.

odpowiedz
OIF - 10.05.2021 / 08:06, *.orange.pl

@Darek : Masz racje, pseudo kapitan to powinien razem z fatalczykiem polecieć, do pajacowania i sucharowania to on pierwszy

odpowiedz
Hiszpan - 09.05.2021 / 20:33, *.telnaptelecom.pl

Minimaliści z koziej pały. W pucharach z takim podejściem znowu w ryj.

odpowiedz
Bbb - 09.05.2021 / 20:22, *.centertel.pl

Wypowiedział się zawodowiec boisko nie było pod nas głupszej wypowiedzi dawno nie słyszałem

odpowiedz
Misiek87 - 09.05.2021 / 20:08, *.fuz.pl

Jesteście minimaliści, nie macie w genach cech wygrywania obojętnie od okoliczności. Rok temu też końcówkę przespali zawodowcy

odpowiedz
L - 09.05.2021 / 20:44, *.tpnet.pl

@Misiek87: 100% racji. Albo się ma ambicje albo sie nie ma...

odpowiedz
Kamiko27 - 09.05.2021 / 20:06, *.orange.pl

Nie wiem ale jakieś to dziwne w tej polskiej piłce. Bayern ma pewnego mistrza wychodzi na mecz i jest 6:0 a u nas jest mistrz nie ma gry bo po co i tak kasa wpłynie na konto . Jednym się chce a drudzy maja to w d.....!

odpowiedz
Pawciu - 09.05.2021 / 19:58, *.play-internet.pl

Ze co? Boisko bylo dla obu druzyn takie samo a wirtuozow techniki na boisku nie zauwazylem, tym bardziej w osobie Mateusza

odpowiedz
Rondel - 09.05.2021 / 19:49, *.centertel.pl

Dajcie mu już spokój z tymi wywiadami bo co wypowiedź to się kompromituje. Na boisku nie lepiej.

odpowiedz
Cyniek - 09.05.2021 / 19:41, *.vectranet.pl

Ten to już niech się nie błaźni jsk przeciwnik był ustawiony dobrze taktycznie. I nie pozwolił nam wygrać meczu to teraz boisko źle a może umiejętności wasze nie takie brak pomysłu zaangażowania i głupia dumą trenera

odpowiedz