REKLAMA

Siatkówka

Pamiątkowe koszulki siatkarskiej Legii

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Siatkarze Legii wywalczyli w poprzedni weekend awans do I ligi, a w trakcie świętowania tego sukcesu nasi zawodnicy założyli przygotowane specjalnie na tę okazję, okazjonalne koszulki "Mamy awans". Sekcja siatkówki zachęca wszystkich kibiców do zakupu pamiątkowych koszulek, które zamawiać można mailowo. Koszt to ok. 50 złotych wraz z przesyłką.

Zainteresowani proszeni są o wysłanie maila na adres legiasiatkowka@gmail.com, w którym należy podać liczbę zamawianych koszulek oraz rozmiar. Zamówienia możliwe są do 30 maja.



przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
Cult King Warsaw - 11.05.2021 / 00:00, *.amazonaws.com

FAJNE KOSZULKI!ABY!ZA!ROK!BYŁ!AWANS!

odpowiedz
grzesiek - 10.05.2021 / 15:12, *.centertel.pl

Pierwsza liga to juz najwyzszy poziom rpzgrywek?

odpowiedz
Krzeszczu - 10.05.2021 / 15:28, *.bredband2.com

@grzesiek: To jest drugi poziom. Najwyzej jest PlusLiga, jedna z lepszych w Europie. Tam jest bardzo wysoki poziom. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle niedawno wygrala Lige Mistrzow.
CO nie zmienia faktu ze siatkarze Legii dokonali czegos wspanialego awansujac do pierwszej ligi. Minelo juz chyba sporo lat odkad grali na tym poziomie.

odpowiedz
K - 10.05.2021 / 15:06, *.centertel.pl

Jaka jest cena koszulki?
Bo około 50 pln jest niekonkretne.

odpowiedz
Sobo(L)ew - 10.05.2021 / 19:48, *.centertel.pl

@K: napisane około 50 bo może być taniej lub akurat 50 zł w zależności do kad wysyłka (koszt wysyłki właśnie)

odpowiedz
Tim - 11.05.2021 / 15:49, *.chello.pl

@K: 49,99

odpowiedz