REKLAMA

Żeglarstwo

Wyniki legionistów w Pucku

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Młodzi zawodnicy sekcji żeglarskiej Legii, brali w ostatni weekend udział w regatach o Puchar Burmistrza Pucka w klasie Optimist A. Najwyżej sklasyfikowany spośród legionistów został Stanisław Ługawski, który zajął miejsce 10. w klasyfikacji generalnej, wygrywając dwa wyścigi (drugi i piąty).

Dalsze lokaty zajmowali: 21. Kaja Śledzińska, 22. Hubert Matz, 25. Krzysztof Maksymowicz, 34. August Sobczak, 51. Zofia Brdulak, 76. Antoni Brzozowski, 89. Jan Muszyński, 96. Juliusz Bartczak, 98. Wojciech Komenda, 122. Pola Wdowiak, 123. Paweł Włodarczyk.

W zawodach brały udział 162. osoby.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
heheszki - 10.05.2021 / 21:55, *.165.242

GPU - G0wno Pruje Ulicami hehe

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.