Mateusz Murawski (pierwszy z lewej) i Wołodymyr Yazykov (drugi z lewej)
REKLAMA

Strzelectwo

Wyniki legionistów w Grand Prix Osijek

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Dwaj zawodnicy sekcji strzeleckiej Legii wzięli udział w międzynarodowych zawodach w strzelaniach do rzutków - Grand Prix Osijek 2021. W Chorwacji, drużynowy mistrz Polski z Legią z zeszłego roku, Mateusz Murawski w konkurencji Trap 125 uzyskał 113 pkt. wśród seniorów, z kolei startujący w kategorii juniorów Wołodymyr Yazykov uzyskał 103 pkt.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.