REKLAMA

Szermierka

Wyniki legionistów w PP w Gliwicach

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Gliwicach odbyły się piąte w tym sezonie, a pierwsze po dłuższej przerwie spowodowanej obostrzeniami, zawody Pucharu Polski w szpadzie mężczyzn. Najwyżej sklasyfikowany zawodnik Legii, Seweryn Brzozowski ukończył zawody na miejscu 11. Tomasz Szczepanowski był 22., Artiom Gripas 60., a Leszek Heronimek 78.

W dniach 21-24 maja w Raszynie odbywać się będą Mistrzostwa Polski w szpadzie, a tydzień wcześniej legioniści startować jeszcze będą w kolejnej edycji PP na obiektach warszawskiego AWF-u przy ulicy Marymonckiej.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.