Aleksandra Jarmolińska - fot. strzelectwo-legia.pl
REKLAMA

Strzelectwo

Wyniki Jarmolińskiej w PŚ w Lonato

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Zawodniczka sekcji strzeleckiej Legii w ostatnich dniach brała udział w zawodach Pucharu Świata w strzelaniach do rzutków, które odbyły się we włoskim Lonato. Aleksandra Jarmolińska bardzo dobrze zaprezentowała się pierwszego dnia kwalifikacji w konkurencji skeet, kiedy uzyskując w trzech rundach wynik 24 pkt., uplasowała się na szóstej pozycji. Ostatecznie legionistka, mimo pełnej zdobyczy punktowej w rundzie czwartej (25 pkt.), nie przystąpiła do piątej rundy i z wynikiem 97 pkt. nie weszła do finału.

W środę miała miejsce rywalizacja w konkurencji skeet w parach mieszanych - legionistka wraz z Kacprem Baksalarym zajęli 19. (na 24 drużyny startujące) miejsce z wynikiem 133 pkt. Jarmolińska w kolejnych podejściach miała wyniki 22, 20 i 21 pkt.

Jarmolińska w maju weźmie jeszcze udział w Mistrzostwach Europy, które odbędą się w Osijeku, zaś w lipcu wystartuje na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.