fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Rywale Legii Warszawa w 1. lidze

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Znane są już wszystkie zespoły, które będą występować w siatkarskiej 1. lidze w sezonie 2021/2022. Oprócz Legii Warszawa, awans wywalczył Chrobry Głogów, a także decyzją PZPS - SMS PZPS Spała. O tytuł mistrza 1. ligi zagrają drużyny, które po zakończeniu fazy zasadniczej rozgrywek zajmą w tabeli miejsca od 1 do 8. Tylko jeden zespół awansuje do najwyższej klasy rozgrywkowej.

Rywale Legii: MKS Będzin, Chrobry Głogów, SMS PZPS Spała, BBTS Bielsko-Biała, BKS Visła Bydgoszcz, Gwardia Wrocław, Norwid Częstochowa, Avia Świdnik, KPS Siedlce, Mickiewicz Kluczbork, Lechia Tomaszów Mazowiecki, AZS AGH Kraków, ZAKSA Strzelce Opolskie, Olimpia Sulęcin, Krispol Września


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.