fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Trening

Strzały w okienko

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W środę o godzinie 11 drużyna Legii rozpoczęła przygotowania do ostatniego meczu sezonu. Dzień wcześniej większość zawodników szczepiła się przeciwko Covid-19. W treningu nie wziął udziału Kacper Kostorz, któremu odnowił się uraz stawi skokowego i najprawdopodobniej nie będzie do dyspozycji sztabu szkoleniowego w mecz z Podbeskidziem.

Fotoreportaż z treningu - 19 zdjęć Woytka

Ponadto w zajęciach nie uczestniczyli: Ariel Mosór, Szymon Włodarczyk, Kacper Tobiasz, Bartosz Slisz, Joel Valencia, Igor Lewczuk, Artem Szabanow, Tomas Pekhart, Luquinhas i Wojciech Muzyk. Pierwsza trójka wystąpi dziś w meczu rezerw z Pogonią Grodzisk Mazowiecki. Z jedynką trenował nataomiast Radosław Cielemęcki, który na co dzień występuje w trzecioligowych rezerwach.

Głównym elementem treningu była gierka 10 na 10. Składy były następujące:

Różowi: Boruc - Vesović, Jędrzejczyk, Mladenović, Skibicki, Kisiel, Muci, Gwilia, Wszołek, Cielemęcki

Fioletowi: Cierzniak - Juranović, Wieteska, Miszta, Yaxshiboyev, Kapustka, Andre Martins, Hołownia, Cholewiak, Rafael Lopes

Na zakończenie trener Czesław Michniewicz zorganizował konkurs. Zadaniem zawodników było trafienie z 16 metrów w obręcze zainstalowane w górnych narożnikach bramki. Drużyna, która pierwsza zanotowała pięć bramek, wygrywała rywalizację. Szybciej cel osiągnęła ekipa różowych. Regularnie ładnymi uderzeniami popisywali się Filip Mladenović, Walerian Gwilia, Radosław Cierzniak. Dwa trafienia zanotował Radosław Cielemęcki, nieźle szło także Arturowi Jędrzejczykowi, a w obręcz trafili także Jasur Yaxshiboyev, Mateusz Hołownia, Josip Juranović.Nieco wcześniej trening zakończył Ernest Muci, który poczuł się gorzej po szczepieniu, a Cezary Miszta z powodu bólu ręki grał w polu.

Czwartkowy trening został zaplanowany na godzinę 11.

Fotoreportaż z treningu - 19 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.