fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Trening

Strzały w okienko

Woytek, źródło: Legionisci.com

W środę o godzinie 11 drużyna Legii rozpoczęła przygotowania do ostatniego meczu sezonu. Dzień wcześniej większość zawodników szczepiła się przeciwko Covid-19. W treningu nie wziął udziału Kacper Kostorz, któremu odnowił się uraz stawi skokowego i najprawdopodobniej nie będzie do dyspozycji sztabu szkoleniowego w mecz z Podbeskidziem.

Fotoreportaż z treningu - 19 zdjęć Woytka

Ponadto w zajęciach nie uczestniczyli: Ariel Mosór, Szymon Włodarczyk, Kacper Tobiasz, Bartosz Slisz, Joel Valencia, Igor Lewczuk, Artem Szabanow, Tomas Pekhart, Luquinhas i Wojciech Muzyk. Pierwsza trójka wystąpi dziś w meczu rezerw z Pogonią Grodzisk Mazowiecki. Z jedynką trenował nataomiast Radosław Cielemęcki, który na co dzień występuje w trzecioligowych rezerwach.

Głównym elementem treningu była gierka 10 na 10. Składy były następujące:

Różowi: Boruc - Vesović, Jędrzejczyk, Mladenović, Skibicki, Kisiel, Muci, Gwilia, Wszołek, Cielemęcki

Fioletowi: Cierzniak - Juranović, Wieteska, Miszta, Yaxshiboyev, Kapustka, Andre Martins, Hołownia, Cholewiak, Rafael Lopes

Na zakończenie trener Czesław Michniewicz zorganizował konkurs. Zadaniem zawodników było trafienie z 16 metrów w obręcze zainstalowane w górnych narożnikach bramki. Drużyna, która pierwsza zanotowała pięć bramek, wygrywała rywalizację. Szybciej cel osiągnęła ekipa różowych. Regularnie ładnymi uderzeniami popisywali się Filip Mladenović, Walerian Gwilia, Radosław Cierzniak. Dwa trafienia zanotował Radosław Cielemęcki, nieźle szło także Arturowi Jędrzejczykowi, a w obręcz trafili także Jasur Yaxshiboyev, Mateusz Hołownia, Josip Juranović.



Nieco wcześniej trening zakończył Ernest Muci, który poczuł się gorzej po szczepieniu, a Cezary Miszta z powodu bólu ręki grał w polu.

Czwartkowy trening został zaplanowany na godzinę 11.

Fotoreportaż z treningu - 19 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (22)

+dodaj komentarz
spasiony - 13.05.2021 / 10:43, *.21.3

Bylo cos do wygrania w tym konkursie strzalow? Moze dodatkowy dzien wolny albo krotszy trening? A ci co nie trafili nawet w bramke to co, troche smiechawy i nara? Zadnych karnych rund, pozbierania sprzetu czy cos?
Jak widac jest to tylko dobra zabawa na koniec ciezkiej harowy. Ile goli zdobyla Legia bezposrednio z rzutow wolnych w biezacym sezonie?

odpowiedz
Gość niedzielny - 13.05.2021 / 08:59, *.centertel.pl

Jeszcze raz powtórzę przestańcie handlować tymi biletami!!!Przepiscie normalnie i tyle bo to obciach ????????

odpowiedz
Semper Fi - 13.05.2021 / 07:10, *.112.22

Ciezko pracuje by dostac pieniadze.
Trenuje codziennie. Czy to silke, czy walke, czy taktyke.
Latam po swiecie i poswiecam Rodzine w imie lepszej przyszlosci. Czesto podejmujac sie zadan ponizej moich umiejętności.- nie ten paszport... brak ssacych umiejętności...
To co teraz zobaczylem na wlasne oczu, to absolutny koniec mojegi wsparcia dla zawodowego futbolu w Polsce. Rocznie, jak dobrze pojdzie moze zgarne 25/35 tys dolarow, a oni zarabiaja za to badziewie 50 tys euro miesiecznie? I jeden z drugim kopia gorzej niz ja kopalem jak mialem 16 lat.. Ladowalem w okno ze stojacej pilki 8/10 minimum. Trenowalem 6 godzin dziennie minimum. Tak jak teraz liczy sie dla mnie Rodzina i Robota, tak wtedy tylko pilka. Rezygnuje ze wspierania finansowego w jakikolwiek sposob jakikolwiek futbol. Legia- zawsze wierny, ale Legia z Żylety, Legia Honoru i Tradycji Wojskowych, Legia Ptriotyzmu i Walki o Niepodleglosc. Koniec tego gowna powyzej.

odpowiedz
Heh - 13.05.2021 / 09:40, *.smgr.pl

@Semper Fi: Wyrwane z ust... to samo miałem napisać. Wstydziliby się, to jest jakiś dramat... na ich miejscu, zostawałbym godzinę, dwie a nawet dziesięć, jakby było trzeba i katowałbym te strzały do czasu, aż nie będzie wchodziło minimum 9 na 10. W innym wypadku po co na mecz wychodzić i podchodzić do wolnego z jeszcze większej odległości, skoro te strzały to jakaś loteria... 1 na 78 "wyjdzie"... amatorka...

odpowiedz
Krzeszczu - 13.05.2021 / 10:23, *.bredband2.com

@Semper Fi: Od lat powtarzam to samo. Od lat.

odpowiedz
spasiony - 13.05.2021 / 11:00, *.21.3

@Semper Fi: Kolego, chyba nie widziales legendarnego filmu z zonglerka na zgrupowaniu w Dubaju:)

odpowiedz
Ginpasterz - 12.05.2021 / 22:03, *.193.188

Mam bilety do udostępnienia - dwa normalne i jeden dla dziecka na 119 sektor. Proszę o kontakt na ginpasterz@interia.pl

odpowiedz
Lilo - 12.05.2021 / 21:59, *.245.10

Beznadziejni są ci kopacze.

odpowiedz
100% - 12.05.2021 / 21:17, *.play-internet.pl

Pan Kostorz zagrał na 100 % i... uraz.Ojojojjj.

odpowiedz
Darek - 12.05.2021 / 19:11, *.t-ipconnect.de

Takich oto mamy fachowców w drużynie,że ze stojącej piłki bez bramkarza w bramce i obrońców którzy by przeszkadzali cieżko niektórym nawet trafić w światło bramki.
Ciekawe ilu z nich zostało po trenigu by nadrobić te braki?

odpowiedz
Biała Siła - 12.05.2021 / 20:53, *.vectranet.pl

@Darek : Kolego to jest straszne ,ciężko to komentować nawet

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 12.05.2021 / 21:31, *.chello.pl

@Darek : Po tym kto zostaje PO treningu widać - komu zależy.
A potem zdziwienie, że takie problemy z celnością...u (uwaga, o zgrozo!) Profesjonalistów!
Tyle w temacie.

odpowiedz
KibicL - 12.05.2021 / 18:02, *.plus.pl

Na kolana nie powalili tym strzelaniem. Tego mógłby nauczyć ich Messi który miałby 9 na 10 i nasz PAN LUCJAN BRYCHCZY jeszcze kilkanaście lat temu miałby 8 na 10.

odpowiedz
Sputnik 44 - 12.05.2021 / 18:21, *.vectranet.pl

@KibicL: Pan Lucjan w dzisiejszych czasach nie grałby w Legii tylko w którymś z klubów TOP 10...

odpowiedz
Imie(L)iński - 12.05.2021 / 17:23, *.play-internet.pl

Ja pitolę... przy takim wyrównanym, niemalże nieosiągalnym poziomie rywalizacji.. to chyba nawet ja miałbym spore szanse... ;) a w poprzeczki, to mòj syn (12l., trenuje w akademii) by ich ro(...)ebał. Mistrzowie Polski... czesiek - weź już sp(...)laj

odpowiedz
Johny - 12.05.2021 / 17:40, *.chello.pl

@Imie(L)iński: sam sp..... laj i to najlepiej na Konwiktorska albo zacznij szanować Naszego Trenera.

odpowiedz
Jasio - 12.05.2021 / 21:19, *.chello.pl

@Imie(L)iński: Ta, przyjdzie, Skorża czy inny Ojrzyński i będą trafiać. Imie(L)iński masz wyjątkowe IQ.

odpowiedz
Bartek - 12.05.2021 / 17:20, *.centertel.pl

Chętnie odkupie jeden bilet na Żyletę - oferuje 200zl

odpowiedz
konrad - 12.05.2021 / 17:07, *.tpnet.pl

zawodowi piłkarze nie są w stanie trafić w okienko bez presji z 16 metrów? Przecież to wygląda jak na boiskach b klasy, gdzie murawą jest łonka na której teraz rosną stokrotki.

odpowiedz
Pawciu - 12.05.2021 / 17:45, *.play-internet.pl

@konrad: język polski sie kłania : łĄka a nie łOnka...

odpowiedz
Memek - 12.05.2021 / 16:39, *.t-mobile.pl

Jeśli ma ktoś do odstąpienia dwa bilety to chętnie odkupię 662488772. Pozdrawiam (L)

odpowiedz
Leny - 12.05.2021 / 23:28, *.chello.pl

@Memek: mam na widzew

odpowiedz