Krzysztof Dowhań i Ricardo Pereira - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Ricardo Pereira ma wrócić do Legii

źródło: tvpsport.pl

Na Łazienkowską ma wrócić trener bramkarzy Ricardo Pereira - informuje sport.tvp.pl. Portugalczyk pracował w Legii, gdy pierwszym trenerem był Ricardo Sa Pinto. Wówczas pod nieobecność Krzysztofa Dowhania odpowiadał za szkolenie bramkarzy pierwszej drużyny. Klub był zainteresowany przedłużeniem współpracy, ale Pereira strony nie doszły do porozumienia.

Z informacji TVPSport.pl wynika, że ma Pereira pomagać Dowhaniowi w trakcie pracy z bramkarzami pierwszego zespołu oraz być szefem szkolenia bramkarzy stołecznego klubu.

W ostatnich tygodniach pojawiał się temat zatrudnienia Pereiry w Rakowie Częstochowa.

Pereira wraz z Sa Pinto pracował także w dwóch innych klubach (Standard Liege oraz Al–Fateh). Ich drogi rozeszły się po pracy przy Łazienkowskiej. Potem szkoleniowiec objął opiekę nad golkiperami w akademii Nottingham Forest. Ostatnie miesiące spędził w Ekwadorze, gdzie wszedł do sztabu Renato Paivy w Independiente Del Valle, klubie z miejscowej ekstraklasy.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (20)

+dodaj komentarz
KibicL - 13.05.2021 / 21:59, *.plus.pl

Płaczą, że nie ma kasy a zatrudniają dodatkowego trenera. Nie długo trenerów będzie więcej niż bramkarzy! Patrząc na cały sztab szkoleniowy to ilościowo Legia już jest w LM. W Legii zawsze tak było, że dużo pasibrzuchów się przy niej kręci aby uszczknąć trochę kasy z tego tortu.

odpowiedz
MK - 17.05.2021 / 12:56, *.187.2

@KibicL: No wczoraj jak wyczytywali wszystkich, przy dekoracji, to się załamałem. Nie wiedziałem, że tyle osób w sztabie pracuje :-)

odpowiedz
(L)egia - 13.05.2021 / 20:57, *.02.net

Kudłaaaty, Kudłaaaty...

odpowiedz
bronek49 - 13.05.2021 / 18:24, *.chello.pl

ilu trenerów zatrudni Mioduski a gdzie piłkarze

odpowiedz
Lutek - 13.05.2021 / 15:35, *.play-internet.pl

Kudlaty wraca????, znowu będzie wesoło jak na Kałuży w Krakowie.

odpowiedz
kot - 13.05.2021 / 14:11, *.chello.pl

Czy nauczy Boruca wznawiać grę nogą? Pytanie retoryczne. Nikt nigdy go tego nie nauczy

odpowiedz
Frugo - 14.05.2021 / 17:43, *.chello.pl

@kot: dobre!!

odpowiedz
Tomek - 13.05.2021 / 13:23, *.86.146

Kudłaty wraca !

odpowiedz
reklama kaszlu - 13.05.2021 / 13:12, *.t-mobile.pl

Pytanie kogo będzie uczył bramkarskiego fachu, bo znając niepokornego Boruca, zostanie mu do nauki Miszta i Muzyk.

odpowiedz
Ss - 13.05.2021 / 17:05, *.centertel.pl

@reklama kaszlu: pytanie i odp. Brawo

odpowiedz
Bartek - 13.05.2021 / 12:57, *.unitelmedia.pl

Ma ktos moze jakis bilet jeszcze do sprzeday?

odpowiedz
Trec - 13.05.2021 / 13:11, *.chello.pl

@Bartek: mam

odpowiedz
Kolo - 13.05.2021 / 15:24, *.t-mobile.pl

@Bartek: wejdź na stronę Legii, ruszyła sprzedaż

odpowiedz
mabucz - 13.05.2021 / 11:04, *.com.pl

Ale redagujcie proszę te wpisy, bo się językowo czytać tego nie da.

odpowiedz
Kudłaty - 13.05.2021 / 11:02, *.com.pl

Myślę, że wyjazdowicze z 2018 roku miło wspominają tego pana.

Bardzo zabawnie było po meczu z Cracovią, gdy strzelał na bramkę Malarzowi :)

odpowiedz
filson - 13.05.2021 / 10:29, *.chello.pl

Pismaki nie ma czegoś takiego jak ekstraklasa w innych krajach, ekstraklasa to ekstraklasa innej nie ma.

odpowiedz
pol - 13.05.2021 / 10:53, *.chello.pl

@filson: większych problemów nie masz???
Mniej nienawiści.

odpowiedz
WIDZ - 13.05.2021 / 11:16, *.chello.pl

@pol: Nie chodzi o nienawiść, a o profesjonalne traktowanie czytelników. Redagowanie i rzetelne podawanie informacji - nie boli.

odpowiedz
Tutti Frutti - 13.05.2021 / 14:30, *.plus.pl

@filson: wiadomo że chodzi o odpowiednik polskiej ekstraklasy.

odpowiedz
błądzisz - 13.05.2021 / 22:56, *.chello.pl

@filson: Oczywiście, że jest. Nie ma za to PKO Ekstraklasy w innych krajach. Ekstraklasa jest synonimem najwyższej ligi rozgrywkowej.

odpowiedz