fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Taktyka i strzały z woleja. Powrót Lewczuka

Woytek

Legioniści przygotowują się do starcia z Podbeskidziem w pełnym słońcu na idealnej zielonej murawie. Długo przyszło nam czekać na taką pogodę, a gdy w końcu nadeszła to przed drużyną jeszcze tylko dwa treningi, mecz i... urlopy.

Po kilku tygodniach nieobecności spowodowanej urazem do zajęć wrócił Igor Lewczuk. Niewykluczone, że w niedzielę dostanie szansę pożegnania się z warszawską publicznością, bo klub nie zamierza przedłużać z nim kontraktu.

Podczas czwartkowych zajęć legioniści rywalizowali w dwóch następujących składach:

Niebiescy: Boruc - Wszołek, Wieteska, Hołownia, Mladenović, Andre Martins, Kapustka, Skibicki, Cholewiak, Yaxshiboyev

Żółci: Cierzniak - Vesović, Jędrzejczyk, Lewczuk, Juranović, Gwilia, Cielemęcki, Kisiel, Muci, Rafael Lopes

Najpierw rozgrywane były schematy taktyczne, a zajęcia zakończył konkurs strzałów z woleja z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu - reboundera. W zespole panuje już spore rozluźnienie, więc ostrzeliwanie bramki strzeżonej przez Boruca i Cierzniaka dostarczyło wiele śmiechu, szczególnie te nieudane próby. Zobaczyliśmy jednak też kilka soczystych uderzeń oraz przewrotek, a wy możecie obejrzeć je w poniższym materiale filmowym.W piątek i w sobotę legioniści także będą trenowali o godzinie 11.

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
(L)eve(L)64 - 15.05.2021 / 15:15, *.plus.pl

No to na koniec sezonu będą jeszcze dwa gole samobójcze.

odpowiedz
Kali z Bali - 14.05.2021 / 11:29, *.chello.pl

Moi Drodzy.. broniąc naszych Mistrzów Polski..
Zarówno strzały w okienko jak i z woleja, to bardzo trudny element piłkarskiego rzemiosła.. Sam pamiętam jak za dzieciaka, po takim soczystym woleju, trzeba było piłki szukać na pobliskich balkonach. A co dopiero jak jeden albo drugi musieliby takie coś zrobić w oficjalnym meczu?
Także brawa dla chłopaków, niech trenują dalej. I jak wesoło przy tym, atmosfera w zespole się poprawi i nawet żona Gwilii jej nie zepsuje.
Jak będą tak dalej ciężko pracować to może w przyszłym sezonie uda nam się zdobyć chociaż 1 sztukę z wolnego.. Może też zaczną ćwiczyć wrzutki z rożnego zamiast puszczać balona w pole karne.. Ale nie wszystko na raz.
Teraz urlop z rodziną, żeby później pojechać z drużyną na drugi, oby znów zafundowali Dubaj. A, no i nie zapomnijmy że jeszcze przed nimi 2 egzotyczne wycieczki. Pierwsza do Azerów w LM a później Kazachów w LE.
No a później już tylko spokojnie można sobie klepać piłeczkę na naszych stadionach..
No i dalej ciężko trenować by z godnością odbierać w kasie te marne parę złotych..

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 14.05.2021 / 06:43, *.play-internet.pl

A na koniec Gwilia się wyyebał.-))).Podsumował idealnie poziom techniczny wszystkich zawodników.

odpowiedz
unti - 13.05.2021 / 18:27, *.140.150

Przyznajcie ze skutrevxność strzałów na prawdę godna pozałowania....potem dziwić sie ze od tylu meczów nie moga nic strzelić

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.