Marko Vesović - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Vesović powołany do reprezentacji Czarnogóry

Woytek

Marko Vesović otrzymał powołanie do reprezentacji Czarnogóry. Zawodnik, który po sezonie żegna się z Legią, będzie miał szansę zagrać w towarzyskich spotkaniach przeciwko Bośni i Hercegowinie (2 czerwca) oraz Izraelowi (5 czerwca).

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

+dodaj komentarz
jezus - 15.05.2021 / 21:35, *.vectranet.pl

gowno nas on interesuje - po co taki news?

odpowiedz
jezus - 15.05.2021 / 21:30, *.vectranet.pl

gowno nas to teraz interesuje - po co ten news?

odpowiedz
Luk - 14.05.2021 / 06:26, *.centertel.pl

Tam w niego wierzą a u nas tylko 1 mecz w rezerwach i sie upierają że nie jest gotowy hmmm

odpowiedz
Or(L)ando Sa - 14.05.2021 / 15:53, *.mm.pl

@Luk: Polska też grała takie mecze towarzyskie na których w reprezentacji grały różne wynalazki...

odpowiedz
Zu(L)us - 14.05.2021 / 03:13, *.centertel.pl

Veso nie zabieraj ze sobą tamary bo będzie już po tobie ! ! !

odpowiedz
Alex Bielany - 13.05.2021 / 22:09, *.chello.pl

Niech tam uważają na siebie w tej kadrze, bo sie może Tamrze cos nie spodobać, np ile jej małżon minut dostał
Vesovic !
Co?
Przed kadra zmień haslo wifi i nie mow dziuni

odpowiedz
Wolfik - 13.05.2021 / 23:46, *.mm.pl

@Alex Bielany: Po takim wpisie nawet tamtejsza federacja straciła rezon....

odpowiedz
Leśny Dziadek - 13.05.2021 / 19:10, *.centertel.pl

Powodzenia Veso, niech Ci gwiazdka pomyslnosci, nigdy nie zagasnie...

odpowiedz
Oko - 13.05.2021 / 18:33, *.play-internet.pl

A my ilu Polaków reprezentantów mamy na dzisiaj?

odpowiedz
Sfinks - 13.05.2021 / 19:31, *.vectranet.pl

@Oko: im mniej tym lepiej! Te powołania tylko rozwalają normalny cykl przygotowań...

odpowiedz
Sen o - 13.05.2021 / 18:32, *.play-internet.pl

Charaktery chłopak. Nie to co nasze Wszołek czy Kapustka nie wiedzą co z piłką zrobić

odpowiedz
zamgladacz - 13.05.2021 / 18:30, *.centertel.pl

niektórym to żal dupe ściska i będzie ściskał

odpowiedz
Pepe - 13.05.2021 / 18:16, *.play-internet.pl

Pytanie czy Tamara pozwoli ...

odpowiedz
Or(L)ando Sa - 13.05.2021 / 18:16, *.mm.pl

co na to expert Miejski Wnuczek?

odpowiedz
Leśny Dziadek - 13.05.2021 / 19:07, *.centertel.pl

@Or(L)ando Sa: Gratulacje dla zawodnika. To wielki zaszczyt byc reprezentantem kraju. Niech gra jak najwiecej ku chwale Czarnogory.

odpowiedz