Mistrzowska zbiórka krwi na Legii

Krewcy Legioniści

Serdecznie zapraszamy na mistrzowską zbiórkę krwi w sobotę, 29 maja na stadionie Legii Warszawa. Zbiórka organizowana jest przez KHDK Krewcy Legioniści we współpracy ze Stowarzyszeniem Kibiców Legii Warszawa. Uczcijmy godnie 16. tytuł mistrza Polski przez najlepszy klub na świecie!

Akcja odbędzie trwała w godzinach od 9:00 do 14:00. Do pobory krwi dostępne będą dwa autokary – krwiobusy z RCKiK w Warszawie.

Planujcie sobie terminy i namawiajcie znajomych. Do zobaczenia na Ł3!

Wydarzenie na Facebooku

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
TopCWKS - 15.05.2021 / 23:47, *.play-internet.pl

Oczywiście jestem obecny jak zawsze.
Pytanie:
Ta zbiórka miała być dla czd z okazji dnia dziecka.jak będzie?

odpowiedz
A - 14.05.2021 / 18:20, *.centertel.pl

Rozumiem ze ci co oddali zimą teraz już mogą po przymusowej przerwie?nie wiem ile czasu ona trwa

odpowiedz
Piotr (L) - 14.05.2021 / 18:34, *.centertel.pl

@A: Przerwa od donacji krwi wynosi 8 tygodni czyli co 2 miesiące można oddawać krew pełna. Mężczyźni mogą w ciągu roku oddać krew pełna 6 razy

odpowiedz
Piotr (L) - 14.05.2021 / 14:36, *.centertel.pl

Obecny tym razem się załapie na zbiórkę bo na akcji zimowej brakowało mi tygodnia do 8 tygodni. Oddaje regularnie na Saskiej przez cały rok (L)

odpowiedz
(L) - 14.05.2021 / 16:22, *.centertel.pl

@Piotr (L) : Ja też oddaje na saskiej i taka prośba do krewkich żeby dawać znać o takich akcjach z wyprzedzeniem. Jeśli to oczywiście mozliwe. Nie zawsze te terminy pokrywają się.

odpowiedz
dezet - 15.05.2021 / 07:22, *.chello.pl

@(L): dla mnie wazny jest efekt, możesz oddać na Saskiej szybciej, ale chcesz czekać żeby zrobic to na Legii? Jak dla mnie to liczy się żeby oddać, a gdzie to rzecz wtórna. Wolę nawet na saskiej, bo nie oszukujmy się warunki sa o niebo lepsze, o niebo którego nie ma nad głową ;)

odpowiedz