REKLAMA

Mistrzowska zbiórka krwi na Legii

Krewcy Legioniści - Wiadomość archiwalna

Serdecznie zapraszamy na mistrzowską zbiórkę krwi w sobotę, 29 maja na stadionie Legii Warszawa. Zbiórka organizowana jest przez KHDK Krewcy Legioniści we współpracy ze Stowarzyszeniem Kibiców Legii Warszawa. Uczcijmy godnie 16. tytuł mistrza Polski przez najlepszy klub na świecie!

Akcja odbędzie trwała w godzinach od 9:00 do 14:00. Do pobory krwi dostępne będą dwa autokary – krwiobusy z RCKiK w Warszawie.

Planujcie sobie terminy i namawiajcie znajomych. Do zobaczenia na Ł3!

Wydarzenie na Facebooku

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
TopCWKS - 15.05.2021 / 23:47, *.play-internet.pl

Oczywiście jestem obecny jak zawsze.
Pytanie:
Ta zbiórka miała być dla czd z okazji dnia dziecka.jak będzie?

odpowiedz
A - 14.05.2021 / 18:20, *.centertel.pl

Rozumiem ze ci co oddali zimą teraz już mogą po przymusowej przerwie?nie wiem ile czasu ona trwa

odpowiedz
Piotr (L) - 14.05.2021 / 14:36, *.centertel.pl

Obecny tym razem się załapie na zbiórkę bo na akcji zimowej brakowało mi tygodnia do 8 tygodni. Oddaje regularnie na Saskiej przez cały rok (L)

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.