fot. Sklep.legia.com
REKLAMA

Limitowana edycja koszulki bramkarskiej Boruca

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Legia przygotowała limitowaną edycję koszulki bramkarskiej, która jest dedykowana Arturowi Borucowi. Koszulki trafiły do sprzedaży sklep.legia.com oraz w sklepie stacjonarnym przy Łazienkowskiej 3.

Czarno-grafitowa koszulka z numerem 1 i nazwiskiem "Boruc" na plecach posiada ponadto dwie symboliczne daty w kolorze złotym: 2002 i 2021, kiedy Artur Boruc zdobywał przy Łazienkowskiej tytuły Mistrza Polski.

Koszulki kosztują 349,99 złotych, z kolei posiadacze abonamentów zapłacą za nie 314,99 zł. Klub nie podał informacji, ile sztuk trafi do sprzedaży. W tym modelu koszulki Artur Boruc wystąpi tylko raz - w niedzielnym meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (20)

+dodaj komentarz
Serek - 15.05.2021 / 07:50, *.tpnet.pl

Straciłem szacunek do Artura który wiedząc że trenerem Legii jest jakaś poznańska 60-tka co ustawiała mecze zdecydował się podpisać mowy kontrakt, niestety żyjemy w czasach gdzie honor nie ma znaczenia jeżeli chodzi o kasę...

odpowiedz
Ornitolog - 15.05.2021 / 09:24, *.101.51

@Serek: To spier...laj na kamienną frajerze

odpowiedz
Serek - 15.05.2021 / 09:35, *.tpnet.pl

@Ornitolog: chyba ty bo widzę że akceptujesz społecznie 60-tki... Hanior czy to ty?

odpowiedz
Kaczynski - 19.05.2021 / 11:38, *.vectranet.pl

@Serek: zawsze byles takim debilem, czy dopiero od niedawna?

odpowiedz
Cult King Warsaw - 15.05.2021 / 01:21, *.amazonaws.com

MISTRZ TO ZŁOTO,NIE INNE KOLORY,POWINNI WYBIEC CALI W ZŁOCIE I TYLKO CZARNE ELKI ,ALBO JESTESMY KRÓLAMI ALBO OBCIACHAMI...

odpowiedz
miron - 13.05.2021 / 22:39, *.jmdi.pl

Trafiły czy trafią do sprzedaży?

odpowiedz
oLaf - 13.05.2021 / 22:08, *.vectranet.pl

nareszcie w miarę normalny kolor!! Konkret. Żadne ped.... kolorki .

odpowiedz
bum - 13.05.2021 / 21:10, *.virginm.net

Fajna





Cena

odpowiedz
Krzeszczu - 13.05.2021 / 20:21, *.bredband2.com

Laska od Vesovica, ziola od Probierza, to i w garnitur z 4 desek i latwiej i weselej :-))

odpowiedz
Leśny Dziadek - 13.05.2021 / 21:01, *.centertel.pl

@Krzeszczu: Masz dostep do ziol?

odpowiedz
Krzeszczu - 13.05.2021 / 19:54, *.bredband2.com

A ja mam limitowana edycje "Deyna". Czesto w niej chodze i wzbudzam ciekawosc. Raz jeden gdy bylem w wiekszym sklepie sportowym, podszedl do mnie sprzedawca, pogratulowal Mistrza Polski, i powiedzial ze Deyna to byl kozak. Gosciu mial najwyzej 30ke. Az mnie cos scisnelo w gardle z dumy i wzruszenia...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 13.05.2021 / 20:09, *.centertel.pl

@Krzeszczu: Bo Szanowny Pan Kazimierz Deyna to byl Ktos. Podobnie jak Sz. P. Lucjan Brychczy. To byly piekne czasy przyjacielu.

odpowiedz
Hehe - 14.05.2021 / 07:54, *.chello.pl

@Krzeszczu: lol

odpowiedz
Yeti - 13.05.2021 / 19:49, *.vectranet.pl

Znowu jakieś czarne gooovno... Coś takiego bardziej pasowałoby u konfidentów.

odpowiedz
nsa - 14.05.2021 / 18:15, *.chello.pl

@Yeti: ... Brak słów :/ Czerń to jedna z naszych barw obok czerwonego, białego i zielonego, więc w czym masz problem??? Tym bardziej że chodzi tu o koszulkę bramkarską gdzie czarna lepsza niż jakaś tam różowa.

odpowiedz
Sfinks - 13.05.2021 / 19:33, *.vectranet.pl

Ładna jak rzadko, droga jak zwykle...

odpowiedz
Hiszpan - 13.05.2021 / 19:28, *.telnaptelecom.pl

Ta cena to żart. 2900 zł minimum.

odpowiedz
miet - 14.05.2021 / 06:24, *.wananchi.com

@Hiszpan: Koszulki kosztują 349,99 złotych, z kolei posiadacze abonamentów zapłacą za nie 314,99 zł. Klub nie podał informacji,

odpowiedz
grzesiek - 13.05.2021 / 19:24, *.centertel.pl

Oj cienko panie darku z portfelem chyba u Pana

odpowiedz