Bartosz Slisz - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Raport kartkowy przed meczem z Podbeskidziem

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała z powodu żółtych kartek pauzować będzie Bartosz Slisz. Po trzy napomnienia mają na swoim koncie Mateusz Hołownia, Rafael Lopes, Tomas Pekhart, Mateusz Wieteska, natomiast siedem kartek zobaczył Artur Jędrzejczyk, ale nawet jeśli w niedzielę zostaną ukarani kolejnym takim upomnieniem, nie poniosą za to konsekwencji. Jeżeli jednak któryś z zawodników Legii otrzyma samoistną czerwoną kartkę, wówczas kara zostanie przeniesiona na kolejny sezon.

Żółte kartki legionistów:
7 - Artur Jędrzejczyk
6 - Filip Mladenović
5 - Andre Martins
4 - Igor Lewczuk, Luquinhas, Bartosz Slisz*
3 - Mateusz Hołownia, Rafael Lopes, Tomas Pekhart, Mateusz Wieteska
2 - Josip Juranović, Bartosz Kapustka, Artem Szabanow
1 - Artur Boruc, Cezary Miszta, Paweł Wszołek

* pauza

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
Arek - 15.05.2021 / 16:17, *.t-mobile.pl

Podpiździe = korupcyjny klubik

odpowiedz
Krzyk - 16.05.2021 / 08:19, *.progresnet.pl

@Arek: Nie pie...ol muszą się utrzymać bo mają ładny stadion. Tak Rudy rok temu obiecywał nie ma gry po obcych boiskach i po krzakach.

odpowiedz
Kibol - 15.05.2021 / 11:13, *.t-mobile.pl

To Jedrzejczyk zolta na bank ;)

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.