fot. Kamil Marcinak / Legionisci.com

Gdzie obejrzeć mecz Legia - Podbeskidzie?

Redakcja

Spotkanie Legia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała będzie można obejrzeć w Canal+ Premium. Ponadto łączenia ze stadionem będą w Multilidze+ na Canal+ Sport. W sieci mecz dostępny jest na canalplus.com. Początek spotkania o godzinie 17:30.

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE!, a także na wszystkie materiały pomeczowe.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

+dodaj komentarz
Xov - 16.05.2021 / 13:53, *.t-mobile.pl

luzik.. nie pokazują na żywo meczu:
Mistrza Polski
Wicemistrza Polski i zdobywcy Pucharu Polski
3 miejsca w MP

a pokazują na żywo...
Górnik Lech .. ja p....nosz....

odpowiedz
Michu - 16.05.2021 / 12:17, *.centertel.pl

Dobrze by bylo obejrzec przy stadionie. Jakby telebim byl. A sportsbar otwarty bedzie?

odpowiedz
Ja85 - 16.05.2021 / 09:08, *.vectranet.pl

To ze TVP Sport nie pokazuje w ostatniej kolejce meczu zespołu zdobywającego tytuł, szczególnie że w tym meczu rozstrzyga się też kwestia spadku z ligi to jest jakaś pomyłka. Albo celowe działanie aby nie pokazać fety Legii.

odpowiedz
Luk - 16.05.2021 / 09:45, *.eurotel.cz

Dla mnie to niedorzeczne zeby pokazywac jakis fletow z krakowa i gliwic . wisla gra o nic (nieudacznicy ktorzy cudem obronili sie przed spadkiem) gliwice to waldek bus strzela a potem w 11sie bronią . tego nie da sie oglądać!Jedyna druzyna ktora poza Legia cos gra to raków. I mysle ze rakow moze ze dwie rundy europucharow przejdzie .Poza Legia ,ktora spier.. li wszystko zapewne w ostaniej rundzie bo nie ma obroncow .

odpowiedz
pozdrowieniec - 16.05.2021 / 12:01, *.t-mobile.pl

Dokładnie! Telewizja publiczna powinna pokazać mecz oraz wręczenie trofeum i medali piłkarzom Mistrza Polski.

odpowiedz
F - 16.05.2021 / 14:02, *.t-mobile.pl

@Ja85: telewizja publiczna ma umowy, które stanowią jakie mecze mogą pokazywać

odpowiedz
Wtk - 16.05.2021 / 14:54, *.t-mobile.pl

@F: TVP ma prawni wyboru co pokazuje. Pokazują de facto jedyny mecz w którym jest gra o puchary. Pozatym, potencjalnie pokazują ostatni mecz blaszczykowskiego a to przecież ulubieniec gozdzikowej i jej koleżanek

odpowiedz
Do pajaca - 16.05.2021 / 16:05, *.centertel.pl

@Ja85: transmisje są ustalane dużo wcześniej.

odpowiedz