fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (27)

+dodaj komentarz
OLaf - 16.05.2021 / 19:34, *.tpnet.pl

Jest pocisk na poznańskiego słowika czy ma spokój?

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 16.05.2021 / 19:21, *.petrotel.pl

Stal Mielec przegrywa 1-0 ze Śląskiem. Jak u nas będzie walkover dla Podbeskidzia, to Podbeskidzie się utrzyma ;-)

odpowiedz
Ipanema - 16.05.2021 / 19:24, *.chello.pl

@vadisodjidjiaofoe: co tam się dzieje

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 16.05.2021 / 19:26, *.petrotel.pl

@vadisodjidjiaofoe: Stal wyrównała :-) To możemy kończyć mecz :-)

odpowiedz
Krzeszczu - 16.05.2021 / 19:16, *.bredband2.com

Dobrze ze trenowali s trzaly z volleya, bo kilka ich bylo dzisiaj. Wszystkie wpeeezdu. Podobnie jak na treningu. Wiecej wolnego i siatkonogi.

odpowiedz
Krzeszczu - 16.05.2021 / 19:12, *.bredband2.com

Nie no wpuszczenie Vesovica to juz totalna kpina. Michcnik, ech... szkoda slow na tego dziada.

odpowiedz
Syn trenera - 16.05.2021 / 19:07, *.vectranet.pl

To jakaś kpina, jakiś folawark czy cyrk.. Pożegnania zawodników sobie przez granie urządzają... Zamiast dać ogrywać się młodzieży.. Emerytów i inwalidów wpuszczają.. Pożegnanie.. to w przerwie na środku boiska.. Poziom gry że spadkowiczem przemilczę...

odpowiedz
Korda - 16.05.2021 / 19:01, *.centertel.pl

Awaria prądu na canal+:-):-):-) Traskowski nie zapłacił?

odpowiedz
kkk - 16.05.2021 / 18:55, *.47.73

meczyk padł,amatorski canal plus dostosowuje sie poziomem do ekstraklasy

odpowiedz
kkk - 16.05.2021 / 18:09, *.47.73

no nie przesadzajcie,graja jak narazie porządnie, podoba mi się to, trzeba oczywiście brac poprawkę że gramy ze spadkowiczem ale dobrze się na to patrzy ,już nie ma tego zamulenia co w poprzednich meczach

odpowiedz
atmosferic - 16.05.2021 / 17:55, *.orange.pl

ale ta legia jest slaba - stal i podbeskidzie sobie z nimi radzi

odpowiedz
CULT CULT CULT - 16.05.2021 / 18:28, *.amazonaws.com

@atmosferic: SŁABY TO TY JESTEŚ A LEEEGIIIAA! MIIISTRZ!!!!!

odpowiedz
Autor - 16.05.2021 / 17:54, *.235.85

Ciężko nie odnieść wrażenia że drużyna zalicza regres pod kątem technicznym . Trzeba trenera z poza ligi na no już w Polsce nie ma kandydata. Ja bym brał Berga bez cienia wahania !

odpowiedz
Lopez - 16.05.2021 / 17:49, *.tpnet.pl

Jest pocisk na poznańskiego słowika?

odpowiedz
Huehue - 16.05.2021 / 17:49, *.235.85

Cholaky grajo swoje buahaha

odpowiedz
Krzeszczu - 16.05.2021 / 16:47, *.bredband2.com

Nie wiem dlaczego Vesovic zabiera komus miejsce na lawce. Dzisiaj. Bo w jakies "podziekowanie" nie wierze. Myslalem tez ze dalej bedziemy ogladac Miszte w bramce.

Koguty (jak na razie) w bardzo ladnym stylu ogrywaja Wolves, wiec popoludnie zaczyna sie dobrze.
Ale czy druzyna pod wodza Michnika skusi sie na lakomy remis? 0-0? Zobaczymy...

odpowiedz
Mateusz z Gór - 16.05.2021 / 16:39, *.orange.pl

Piszecie "sklady", a podejecie skład. Gdzie jest drugi skład?

odpowiedz
Arek - 16.05.2021 / 16:46, *.chello.pl

@Mateusz z Gór:
Na rezerwie jak nie wiesz gdzie

odpowiedz
Piotr Niedek - 16.05.2021 / 18:25, *.t-mobile.pl

@Mateusz z Gór: Składy obu drużyn więc w liczbie mnogiej. Czy tam w górach wszyscy tacy tępi?

odpowiedz
Luta - 16.05.2021 / 16:37, *.plus.pl

Witam poda ktoś link do meczu dzisiejszego był bym wdzięczny

odpowiedz
Wawa - 16.05.2021 / 16:30, *.chello.pl

Gwiazda Wszołek i pantofel veso na ławce po co dowidzenia

odpowiedz