Paweł Wszołek - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

W sprawie Wszołka białego dymu dziś nie będzie

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Paweł Wszołek nadal nie podjął nadal decyzji czy skorzystać z oferty nowego kontraktu Legii Warszawa. W mediach już kilka razy pojawiały się terminy, do których miał dać odpowiedź klubowi, ale były one przesuwane. Ostatnią informacją było to, że decyzja zapadnie dziś. - Rozmawiałem z Pawłem Wszołkiem, pytałem, czy mamy spodziewać się białego dymu w jego sprawie, ale powiedział, że w piątek się wszystkiego dowiemy - mówił w czwartek na konferencji prasowej trener Legii Czesław Michniewicz.

Według naszych informacji w piątek nie poznamy decyzji 29-letniego pomocnika. Wszołek nie zamierza podejmować - a przynajmniej zdradzać - swojej decyzji przed końcem sezonu. Z - Jestem zawodnikiem Legii z ważną umową, a sezon jeszcze trwa - skomentował krótko sam zainteresowany. Zawodnik jest brany pod uwagę na niedzielne spotkanie z Podbeskidziem Bielsko-Biała.

Czy opieszałość Wszołka w sprawie kontraktu może dziwić? Jeżeli weźmiemy pod uwagę ile miesięcy na ofertę kazała mu czekać Legia, raczej nie. Niewykluczone, że piłkarz prowadzi także rozmowy z innymi klubami. Podobno mocno o Wszołka zabiega Union Berlin.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.