Filip Mladenović - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Mladenović i Muci pojadą na mecze kadry

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Filip Mladenović otrzyma powołanie do reprezentacji Serbii na czerwcowe mecze towarzyskie. Pomocnik Legii będzie miał więc skrócony urlop po zakończeniu sezonu. Na dodatek czeka go wyprawa do dalekiej Japonii, bo tam właśnie jego narodowa drużyna rozegra dwa spotkania. 7 czerwca Serbowie zmierzą się z Jamajką, a 11 czerwca z Japonią.Z kolei Ernest Muci poleci do Albanii, gdzie zagra w barwach reprezentacji 4 i 8 czerwca, a następnie dołączy do drużyny Legii, która 6 czerwca rozpocznie przygotowania.

Ponadto na początku przygotowań drużyna Legii będzie musiała sobie radzić bez Josipa Juranovicia i Tomasa Pekharta, którzy wezmą udział w turnieju EURO 2020.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
Leśny Dziadek - 14.05.2021 / 20:13, *.centertel.pl

Nie ma strachu, szykuja sie takie transfery, ze będzie ok. Przyjdzie co najmniej 12 nowych graczy, na odpowiednim poziomie. Wytrenowani, ladnie ostrzyżeni, z głodem w nogach i bez strachu w oczach. Będą jak Pitbulle, jak Killery, jak Terminatory. Takie Foresty Gumpy - boisko sie skończy, a oni beda dalej gnać, drogą na Ostrołękę...

odpowiedz
Ju(L)ius - 14.05.2021 / 19:34, *.vectranet.pl

No i już będzie wytłumaczenie na kiepską grę w europucharach.... Już to słyszę: "Kilku kluczowych zawodników nie było dostępnych od początku przygotowań, a ci którzy teraz przyszli potrzebują czasu na aklimatyzację..." bla bla bla bla... jak kur.... co roku....

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.