Artur Jędrzejczyk - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Piątkowy trening bez kontuzjowanego Yaxshiboyeva

Woytek, źródło: Legionisci.com

W piątek piłkarze Legii trenowali przedostatni raz w tym sezonie. Na boisku zabrakło Jasura Yaxshiboyeva, który dzień wcześniej doznał urazu wykluczającego go z niedzielnego starcia z Podbeskidziem. Szkoda, bo po zakończeniu ramadanu Uzbek odzyskał siły i zaczął lepiej prezentować się na treningach. Uraz mięśnia dwugłowego uda powoduje, że będzie musiał rehabilitować się przez ok. trzy tygodnie, więc powinien być gotowy na rozpoczęcie przygotowań do nowego sezonu.

Fotoreportaż z meczu - 31 zdjęć Woytka

Ponadto trener nie będzie mógł skorzystać z Kacpra Kostorza, który narzeka na uraz stopy. W tej sytuacji w ataku na pewno zobaczymy osamotnionego Rafaela Lopesa, a na ławce zasiądzie Szymon Włodarczyk, który w piątek ponownie trenował z pierwszą drużyną.

W tym tygodniu treningi Legii służą jedynie podtrzymaniu dobrej dyspozycji przed ostatnim akcentem sezonu. Mniej jest taktyki pod rywala, którą zwykle przez kilka dni szlifował trener Michniewicz, a więcej gierek i konkursów strzeleckich. Podobnie było dziś. Legioniści rywalizowali w składach:
Żółci: Vesović, Lewczuk, Mosór, Juranović, Kisiel, Cholewiak, Cielemęcki, Włodarczyk, Gwilia
Fioletowi: Jędrzejczyk, Wieteska, Hołownia, Andre Martins, Mladnović, Wszołek, Skibicki, Muci, Rafael Lopes

W meczu z Podbeskidziem od pierwszej minuty w bramce po dwóch meczach przerwy zobaczymy Artura Boruca, a w drugiej połowie zmieni go Radosław Cierzniak, dla którego będzie to pożegnalny mecz w barwach Legii. Niewykluczone, że na ławce rezerwowych znajdzie się miejsce dla Inakiego Astiza, który od rundy wiosennej występuje w trzecioligowych rezerwach, ale po tym sezonie formalnie kończy piłkarską karierę i sztab szkoleniowy chce, by został odpowiednio pożegnany.

Fotoreportaż z meczu - 31 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (25)

+dodaj komentarz
oLaf - 15.05.2021 / 15:11, *.vectranet.pl

nie no, to jakieś jaja z Legii na maxa są!!!!!

Jaszczur najpierw miesiąc się opier....ł na ramadanie (z obiecywanymi w niebie 49 dziewicami : O a teraz.... ponieważ nie trenował kokretnie miesiąc to oczywiście szybko złapał kontuzję.... ale beka, oddajcie tego konia trojańskiego za darmo do Lecha to przynajmniej się pośmiejemy w kolejnym sezonie!!!! ; ))))))))

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 15.05.2021 / 19:36, *.plus.pl

@oLaf: Powinni go wziąć do turbokozaka żebyśmy zobaczyli co potrafi.

odpowiedz
jarekk - 15.05.2021 / 12:46, *.metrointernet.pl

Obiecywalem sobie po nim duzo ale okazuje sie ze to jakis kolejny niewypal. Jak nie ramadan to kontuzja, wszystko mu przeszkadza.

odpowiedz
Rytm - 15.05.2021 / 12:27, *.centertel.pl

Pięknie.
Veso nie będzie, zaraz Wszołka też nie. I z dobrze obsadzonej prawej strony będzie tylko Juranovic. Ta strategia Mioduskiego i Kucharskiego to śmiech na sali.

odpowiedz
jo - 15.05.2021 / 11:31, *.centertel.pl

Nie da się tego Jazurbeka czy jak tam razem z Veso gdzieś wysłać ? Miał być taki piękny, jak by to powiedział Kargul ,,amierykański'' a tu zaraz runda mija i kompletnie nic. Ani bramki, ani asysty, ani nawet jakiegoś meczu udanego. Nic, kompletnie nic. Weźcie mnie !!! Wezmę pół tego co on i też będę brał udział w treningach i kontuzjach i nie będę brać udziału w żadnym Ramadanie.

odpowiedz
Sebo(L) - 15.05.2021 / 12:50, *.master.pl

@jo : "ani nawet jakiegoś meczu udanego" - o czym Ty piszesz? Człowiek zagrał 10 ostatnich minut w jakimś tam meczu i to było wszystko co "zaprezentował" w Legii. W zasadzie dla kibiców "Wojskowych" ten piłkarz wciąż pozostaje postacią zupełnie anonimową.Niby jest a tak jak by go nie było. Ten cały zimowy zaciąg,który na prędce zorganizował Kucharski tylko po to żeby uciszyć rozwścieczonych kibiców to jedno wielkie nieporozumienie.Zrobienie sobie jaj z kibiców.

odpowiedz
jo - 15.05.2021 / 14:06, *.tpnet.pl

@Sebo(L): wszystko wiem... I wszystko się zgadza. Potrzebny on nam jak zęby w dupie. Liga białoruska to prócz jednego zespołu nie ten rozmiar kapelusza. Ile można się wdrażać ? Ile można się pokazywać i nic z tego nie wynika ? Całą wiosnę ćwiczył, ćwiczył i ćwiczył i wszystko jak krew w piach...

odpowiedz
Prawdziwy Boniek gra w hondurasie - 15.05.2021 / 10:16, *.plus.pl

Jak to zrobić by zarobić a się nie narobić? To ramadan to kontuzja a kasa leci. Kolejny jak Vesovic co tylko się leczy na nasz koszt. Jak wiedzieli że ma ramadan to albo powinni go podpisać po albo na umowę zlecenie od występów mu płacić.

odpowiedz
(L)egia - 15.05.2021 / 03:33, *.virginm.net

Mały off-top: Po co w transferach na stronie głownej jest podany Piszczek, ze moze przyjdzie? Przeciez oficjalnie stwierdzil, ze nie jest zainteresowany gra u nas.

odpowiedz
Autor - 15.05.2021 / 07:17, *.virginm.net

@(L)egia: To mioduski kazal zostawic... zeby jego zwolennicy mieli czym oko pocieszyc

odpowiedz
Xgdghfr7ia3 - 15.05.2021 / 07:56, *.centertel.pl

@(L)egia: w sedno

odpowiedz
Cisse - 14.05.2021 / 23:42, *.chello.pl

Witam,

posiadam dwa bilety firmowe na trybune wschodnia, ktorych nie moge wykorzystac bo qrwa jade na komunie. Sprzedam je po 150 zl / sztuka. Biore górka bo musze sie nachlac ze szwagrem (a szwagier potrafi wypic) z ropaczy, ze nie bedziemy na meczu i fecie. marcinkowalewski85@wp.pl. Odbior maksymalnie do soboty do 21:00 na terenie Warszawy (jestem z Bielan) bo wyjezdzam.

odpowiedz
Arek - 14.05.2021 / 23:25, *.tpnet.pl

A ten szaher Maher z Karabachu co to niby ma być u nas dziś brameczka.

odpowiedz
Obradović klub - 14.05.2021 / 20:53, *.play-internet.pl

Jaszczur witaj w klubie. " I w piz..u wylądował i w piz..u cały plan"

odpowiedz
Autor - 14.05.2021 / 20:52, *.virginm.net

Hahaha nie mogę haha ????????

odpowiedz
Wolfik - 14.05.2021 / 20:42, *.mm.pl

Ten, kto zdecydował o sprowadzeniu takiego grajka do Legii powinien sam wypłacać mu należną pensję. Jak nie strajk głodowy to kontuzja. Następny Loch Ness. Nie mam słów....

odpowiedz
Mrok - 14.05.2021 / 21:14, *.chello.pl

@Wolfik: Cały zaciąg zimowy to pic na wodę, fotomontaż i mydliny dla naiwnych kibiców.
Czerech wspaniałych miało być a wyszło tak , że jeden zawalił PP a potem się połamał, drugi nawet nie powąchał dobrze boiska i też się połamał, trzeci się obraził bo trawa nie taka a czwarty jak wchodzi grać ogony w doliczonym czasie to biega za piłką a nie z piłką.
oto król kitu - Mioduski i jego pseudo wzmocnienia

odpowiedz
Wolfik - 14.05.2021 / 22:36, *.mm.pl

@Mrok: Tutaj bardziej wskazałbym palcem na p. Kucharskiego, chociaż oczywiscie wszystko było za aprobatą miłościwie nam panującego właściciela i prezesa w jednym. W głowie się nie mieści, że w czołowym polskim klubie coś takiego sie odpierdziela.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 14.05.2021 / 23:09, *.centertel.pl

@Wolfik: I teraz koledzy sympatyczni zamknijmy to koło bezsensu. Vesovic i Wszołek odejdą. A jak na razie padają tylko propozycje nazwisk. Z tego co pamiętam, w zimie tez padały, a kto przyszedł...? A jezeli nie daj Boże, sprzedamy jeszcze dwóch podstawowych np. Slisza i Juranovicia, to aż się boję zapytać, ale jakim składem bedziemy grać w lidze? O Europie nie wspomnę. A dlaczego miałoby być inaczej, niż w zimie? Ktoś znalazł wagon ze złotem??? Ale moze o czymś nie wiem i sie mylę...

odpowiedz
Arek - 14.05.2021 / 23:23, *.tpnet.pl

@Mrok: nie sam się połamał, tylko Wietes go połamał.

odpowiedz
Wolfik - 14.05.2021 / 23:28, *.mm.pl

@Leśny Dziadek: Tego nikt nie wie. Może zimowe okienka tak mają, że są gorsze niż letnie? Może latem nikt nie myśli o ramadanach? A może Kucharkiemu notes podpier... kosmici.

Ja nie pojmuję, jak w dobie "oszczędności" można płacić klientowi przez prawie pół roku kwoty kontraktowe za głodówki. Jak można potem z innymi renegocjować niższe umowy? Jak można tłumaczyć profesjonalnego zawodnika słowami "nie gra, bo nie ma sił gdyż pości"...? Co to ku...a jest??!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 14.05.2021 / 23:32, *.centertel.pl

@Mrok: Mój dziadek (kurcze ale to było dawno) hodował owce i barany. Kiedyś jednemu z baranów też nie podpasowała trawa. Wtedy dziadek odłączył go od stada, żeby o owcach mógł jedynie pomarzyć. Stefek (bo tak go dziadek nazwał) dwa dni pozniej jadł już wszystko...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 14.05.2021 / 23:39, *.centertel.pl

@Wolfik: A Wiesz, że ten kierunek o kosmitach, to może być jakiś trop? Bo jak inaczej to wszystko wytłumaczyć? A na nich można zwalić wszystko, bo co im zrobimy, gdzie ich będziemy szukać? Pamiętasz Muppet Show, tam był taki numer ,,Świnie w kosmosie....,,

odpowiedz
Wolfik - 14.05.2021 / 23:59, *.mm.pl

@Leśny Dziadek: Pamietam. Naczelne hasło: "wylać pomyje, tracimy moc".
Nawet pasuje do obecnej sytuacji .....

odpowiedz
OSA(L) - 15.05.2021 / 00:39, *.15.207

@Leśny Dziadek: zrobiłeś mi dzień tym komentem :)
Pozdro for AL(L)

odpowiedz