Czesław Michniewicz - fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Pierwszy mecz Michniewicza z kibicami

Turi i Woytek

W niedzielę na stadionie przy Łazienkowskiej piłkarze Legii odbiorą medale i trofeum mistrza Polski za sezon 2020/21. Po raz szósty z Legią mistrzostwo świętował będzie kapitan Artur Jędrzejczyk, a po raz pierwszy tego zaszczytu doświadczy siedmiu graczy z obecnej kadry.

Z kolei dla Czesława Michniewicza będzie to drugie mistrzostwo w trenerskiej karierze. Co ciekawe, dla obecnego szkoleniowca stołecznej drużyny będzie to pierwszy mecz, na którym obecni będą kibice Legii. Od 20 września Legia tylko raz grała z udziałem publiczności, ale wówczas Michniewicz przebywał na zgrupowaniu kadry U-21, a zastępował go Marek Saganowski. Podczas meczu o Superpuchar Polski z Cracovią na Żylecie zawisł transparent "Chórzysto, nigdy nie będziesz legionistą". To w nawiązaniu do śpiewów w szatni Lecha po zdobyciu Pucharu Polski na stadionie Legii. Jak po kilku miesiącach i sukcesie sportowym zareagują fanatycy?

- Wiem, że reakcja kibiców może być różna. Każdy z nas ma jednak swoją historię. Od tamtej pory dużo nauczyłem się jako trener, człowiek i nie popełniłbym takich błędów. Jeżeli dziś ktoś czuje się urażony moim zachowaniem z przeszłości, to nie mam problemu, żeby powiedzieć przepraszam - mówi nam szkoleniowiec.

- Gdy zdobywa się trofeum na stadionie rywala, łatwo jest ulec emocjom. Teraz po mistrzostwie z Legią też pojawiają się emocje. Chcę tu pracować jak najlepiej i jak najdłużej. Zdaję sobie sprawę z tego, że trybun przy Łazienkowskiej nie porwę. Chcę, by moja drużyna porywała trybuny - to jest dla mnie najważniejsze - dodaje Michniewicz.

Bezpośrednio po meczu z Podbeskidziem drużynie nowych mistrzów Polski na murawie zostaną wręczone medale i puchar. Następnie kibice przeniosą się na ulice stolicy, by świętować 16. tytuł mistrzowski.Na ten moment wiadomo, że na ulice wyjedzie autokar z piłkarzami na pokładzie i przejedzie w okolice bulwarów i Pomnika Syrenki przy moście Świętokrzyskim.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (108)

+dodaj komentarz
Warszawiak1234 - 16.05.2021 / 17:08, *.chello.pl

Ja tam Czeska rozgrzeszam

odpowiedz
L - 16.05.2021 / 14:06, *.tpnet.pl

Swoje musi usłyszeć...

odpowiedz
Cult King Warsaw - 16.05.2021 / 13:09, *.amazonaws.com

JEŚLI CHCE PRZEPROSIĆ TO NIECH POKAŻE RADOŚĆ I ŻE CHOĆ TROCHE LEGIE LUBI I NIECH SOBIE KOCHA LECHA,NIECH TYLKO SWIĘTOWAĆ I BALOWAĆ DO RANA Z LEGIĄ, W SZALIKU LEGII TO JA MU WYBACZE....

odpowiedz
Leśny Dziadek - 16.05.2021 / 14:20, *.centertel.pl

@Cult King Warsaw: Niech się uwali i trafi na Koleją?

odpowiedz
olew - 16.05.2021 / 10:18, *.vectranet.pl

To jest nasz trener !!!

odpowiedz
OLaf - 16.05.2021 / 11:45, *.tpnet.pl

@olew: typ wywodzi się z poznańskich kręgów, ustawiał mecze i zeznawał na komendzie żeby uniknąć kary, taki ktoś nie powinien być nigdy trenerem Legii...a i śpiewał że kocha kur... z poznania na stadionie przy Łazienkowskiej...

odpowiedz
WH - 16.05.2021 / 12:18, *.194.37

@OLaf:
Ten "typ" jest pierwszym prawdziwym trenerem od czasów Stasia i ten "typ" uczy się na błędach, wypie..la szrot typu Cholewiak i zwiększa szansę na cokolwiek w Europie. Ten "typ". Vuko był wielkim legionistą, ale hajsu się nie zrzekł po rozwiązaniu kontraktu. Oni wszyscy są tacy sami, tylko jedni znają się na piłce a inni - jak Vuczko - nie.

odpowiedz
OLaf - 16.05.2021 / 15:31, *.tpnet.pl

@WH: czy ty wiesz co to jest honor??? Wiem że piłka jest zepsuta przez pieniądze ale żaden prawdziwy Legionista nie powinien akceptować Cześka jako trenera Legii, on nawet nie powinien być akceptowany przez całe środowisko ekstraklapowe...

odpowiedz
Mafia - 16.05.2021 / 08:32, *.com.pl

Dajcie już spokój z Czesiem było mineło kurde a jak wejdzie do grupy np Ligi europy lub fuck ligi mistrzów to co ???????

odpowiedz
PFCL - 16.05.2021 / 13:11, *.inetia.pl

@Mafia : Jak wejdzie to pogadamy, bo póki co to raz odpadł z LE

odpowiedz
(L)egia - 16.05.2021 / 15:50, *.virginm.net

@Mafia : To jego zasrany obowiazek, zeby prowadzic druzyne jak najlepiej, tym bardziej przez wzglad na dawne wybryki, ma teraz cos dla nas zrobic.

odpowiedz
do admina - 16.05.2021 / 02:09, *.78.44

wywalcie tego capslocka schizofrenika. nie da sie czytac forum przez chorego smroda.

odpowiedz
CZESIU ZAKOCHANY W TYM LECHU JEST NORMALNIE . - 15.05.2021 / 22:06, *.com.pl

WŁAŚNIE ZOBACZYŁEM FILMIK Z NASZYM TRENEREM JAK ŚPIEWA , ŻE KOCHA LECHA - RZUCIŁ MI SIĘ TEŻ PROGRAM POMIDOR W KTÓRYM TRENER ZDECYDOWANIE MÓWI , ŻE JEST PEWIEN , IŻ DO LECHA JESZCZE POWRÓCI - NO WIDAĆ MIŁOŚĆ DO POZNANIAKÓW U NASZEGO TRENERA NIE KRUSZEJE .

odpowiedz
No co zrobisz , że mamy za trenera Kibica Lecha :) - 15.05.2021 / 22:19, *.com.pl

@CZESIU ZAKOCHANY W TYM LECHU JEST NORMALNIE .:

Oby tylko nie zaczął śpiewać w środku Legionistów tą swoją pieśń " JA KOCHAM LECHA , JA KOCHAM LECHA , JA KOCHAM LECHA - bo jak by mu się to jutro wymskło to mogłoby być za nie ciekawie :)

odpowiedz
c u L t ⚽️ K i n g ✨Wa r s a w - 15.05.2021 / 21:31, *.amazonaws.com

A tak na serio, jeśli przeprasza za historie, dopiero teraz, bo wie że Fanatycy ze Stolicy,sá nieugièci , to kuli ogon tak, zawsze można dać szanse kiedy złoto mamy i dalej gramy....

odpowiedz
do c u L t ⚽️ K i n g ✨Wa r s a w: - 15.05.2021 / 22:06, *.chello.pl

@c u L t ⚽️ K i n g ✨Wa r s a w: Słusznie, miał kilkamiesićy na wygłoszenie tego co teraz wydukał. I co, chyba zdawał sobie sprawę co i jak. A teraz chciałaby się pojednać z kibicami. Nich s.... Na drzewo!

odpowiedz
AML - 15.05.2021 / 21:08, *.centertel.pl

JUŻ NIE MOGĘ DOCZEKAĆ SIĘ JUTRZEJSZEGO ZWYCIĘSTWA LEGII !!!
======================================
NIC INNEGO NIE PRZEWIDUJĘ - MA BYĆ DEMOLKA PODBESKIDZIA NA ZAKONCZENIE SEZONU !!!
KORONACJA MISTRZÓW POLSKI BĘDZIE LEPIEJ SMAKOWAŁA !!!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 15.05.2021 / 20:51, *.centertel.pl

Podobno po zakończeniu sezonu ma zostać ogłoszony w klubie nowy ład. Może ktoś zna więcej szczegółów?

odpowiedz
eman - 15.05.2021 / 20:49, *.t-ipconnect.de

Panie Czesiu, Pan się nie boi, jeden normalny kibic (czyli ja) za Panem stoi.

odpowiedz
AML - 15.05.2021 / 21:05, *.centertel.pl

@eman: STOISZ ZA TRENEREM CZESŁAWEM DOPÓKI REALIZUJE POSTAWIONE PRZED NIM ZADANIA. ALE JAK MU SIĘ POWINIE NOGA W EUROPEJSKICH PUCHARACH TO BĘDZIESZ PIERWSZY, KTÓRY BĘDZIE ŻĄDAŁ ZWOLNIENIA TRENERA CZESŁAWA !!!

TYLKO LEGIA-LEGIA MISTRZ !!!

odpowiedz
Raf - 15.05.2021 / 21:55, *.centertel.pl

@eman: jest nas dwóch. Ale obstawiam że dużo dużo więcej. Pozdrawiam.

odpowiedz
Tomek z Namysłowskiej - 15.05.2021 / 20:17, *.chello.pl

Mówi wyraźnie "przepraszam". Rozumie, że postąpił głupio, źle. Czego Wy jeszcze oczekujecie? Nie kręci, nie tłumaczy się, że wszyscy tak robią, że to nic. On wie, że tego nie da się wymazać, że dla nas to za dużo. Ma taki background, nie zmienimy tego. Powinniśmy Mu dać komfort pracy i zaufanie jako profesjonaliście. Nie przeprasza z łaski, tylko z przyzwoitości. Wielu z nas nie da się przeprosić i to jest zrozumiałe. Nie psujmy sobie wielkiego święta.
Admin, dzięki za wy***anie CAPSLOCKA.

odpowiedz
AML - 15.05.2021 / 20:54, *.centertel.pl

@Tomek z Namysłowskiej: CO TY PI....SZ !!!
========================================
TO TAK JAKBY KTOŚ NAPLUŁ CI W TWARZ I POWIEDZIAŁ, ŻE JESTŚ ...... !!!
TRZEBA TRENEROWI CZESŁAWOWI TROCHĘ POJECHAĆ ALE PRZEDE WSZYSTKIM LICZĘ NA TO, ŻE ŻYLETA SKUPI SIĘ NA Q.... FRANKOWSKIM - JEST OKAZJA TO TRZEBA GO POJECHAĆ ZA WSZYSTKIE KRZYWDY WOBEC LEGII !!!

TYLKO LEGIA-LEGIA MISTRZ !!!

odpowiedz
Raf - 15.05.2021 / 22:41, *.centertel.pl

@AML: gimbaza gimbazą zawsze będzie. Tego nie zmienimy. Tak było jest i będzie. Jak dorośniesz to możemy porozmawiać. Pozdrawiam.

odpowiedz
Zborek - 15.05.2021 / 23:19, *.plus.pl

@AML: AML nie odpowiesz?

odpowiedz
Quick - 16.05.2021 / 08:12, *.chello.pl

@Tomek z Namysłowskiej:
Ja też nie przepadam za Czesiem za całą tą sytuację że śpiewaniem i z 711. Ale do puki jest naszym trenerem trzyma kciuki za niego i cała Legie. Pamiętajcie wy wszyscy co potraficie tylko szczekać, że to jest pierwszy trener z prawdziwego zdarzenia od czasów Czerczsowa,który poukładał dużo lepiej drużynę niż Vuco. Ja wiem ze co poniektórzy już by chętnie wrócili na stadion aby zrobić zadymę, tak aby znowu zamknęli stadion. Przecież wy tak kochacie klub a te wszystkie kary finansowe to nie wasza wina. Czy któryś z was w czasie pandemi wpadł na pomysł aby zrobić zbiórkę i za te wszystkie szkody, kary choć ułamek kwoty wpłacić na konto Legii. Nie, bo wy tylko patrzycie aby mieć na piwo je...ąć w bramie, przypalić sobie i urka burka,. I tak wam się kręci te ujowe życie od piwa po skręta . Cwaniaczki jesteście nie kibice

odpowiedz
Paweł - 16.05.2021 / 13:53, *.mm.pl

@AML: ale ty jesteś głupi

odpowiedz
Hektor - 15.05.2021 / 20:10, *.play-internet.pl

Vuko wróć! Tylko Legia

odpowiedz
djbuhh - 15.05.2021 / 22:26, *.kompex.pl

@Hektor : Vuko i Kuchy

odpowiedz
Cesiek - 15.05.2021 / 20:09, *.play-internet.pl

Jest połowa maja , im wcześniej śłowik posrański umości sobie gdzie indziej gniazdko tym lepiej dla LEGII.

odpowiedz
Tonnies - 15.05.2021 / 20:03, *.chello.pl

ja bym pogonił na Czesia po sezonie - może być powtórka Vukovicia

odpowiedz
Cesiek - 15.05.2021 / 20:00, *.play-internet.pl

@Tomek z Namysłowskiej
Łubu dubu niech ..... Kto????? Jarząbek???? No nie .Nie wierzę

odpowiedz
gazza - 15.05.2021 / 19:59, *.inetia.pl

Jak jutro nie będzie dwa trzy zero to Michniewicz może opuścić nasz klub bez żalu ! Za Okuki czy Wójcika goliliśmy frajerów bez problemu !

odpowiedz
AML - 15.05.2021 / 22:10, *.centertel.pl

@gazza: ŚWIĘTA PRAWDA - LICZĘ NA ZAKONCZENIE SEZONU Z PRZYTUPEM PRZEZ LEGIĘ - 5:0 LEGIA ŻEGNA FRAJERA !!!
========================
CZY PIŁKARZOM PODBESKIDZIA BĘDZIE SIĘ JESZCZE CHCIAŁO ?

TYLKO LEGIA-LEGIA MISTRZ !!!

odpowiedz
Tomek z Namysłowskiej - 15.05.2021 / 19:54, *.chello.pl

Dobrze, że Trener przeprasza. Życzę Trenerowi sukcesów w Europie. Dla nas to trudne okazać wdzięczność za MP i jednocześnie pozwolić sobie na uzasadnioną złość z powodu wyśpiewywania na naszą kochaną Legię. Życie jest pełne takich paradoksalnych sytuacji. Wiemy, że Trener robi, co może dla naszego klubu, ale i wiemy, że trzeba strzec wartości i barw, żeby się to nie rozmyło. Jak to pogodzić? Pewnie nie klaskać ani nie gwizdać.

odpowiedz
Cesiek - 15.05.2021 / 19:50, *.play-internet.pl

@hipokryzja....obrońca zaje .nich posrańskich sierot

odpowiedz
Cesiek - 15.05.2021 / 19:36, *.play-internet.pl

usuwają posty @ATML może zaprzeczysz. 77..ile? Redakcjo nie bądź żałosna.Haaahaha

odpowiedz
kalosz - 15.05.2021 / 19:26, *.mm.pl

znajac zycie i prezesa to pewnie i ostatni:)

odpowiedz
Jaro - 15.05.2021 / 18:56, *.tpnet.pl

Nie ma co się oszukiwać, Czesiek to poznańska konfitura co ustawiała mecze i mam nadzieję że będzie pocisk

odpowiedz
Hipokryzja - 15.05.2021 / 18:44, *.play-internet.pl

No jak wielu zamierza gwizdać na Michniewicza to gratuluje. Idąc waszym tokiem rozumowania nikt w Legii z polskiej ligi nie powinien grać. Wy myślicie ze po meczach zwycięskich z Legia to pod swoimi młynami grajki z kibicami to śpiewają pieśni pochwalne na swój klub czy pojazd na Legie? Jak Brzyski, Jodlowiec, Maczynski, Broz, przychodzili to jakoś flag z ich wizerunkiem nie było? Zapamiętajcie to sobie. Świętowanie sukcesu swojego klubu w Polsce równa się śpiewami wyszydzającymi na Legie. Koniec i kropka.

odpowiedz
Piotr Niedek - 15.05.2021 / 18:55, *.t-mobile.pl

@Hipokryzja : To znaczy, że mamy to akceptować, machnąć ręką, nic się nie stało? Nikt Legii lubić nie musi ale kto jak kto ale trener jako osoba publiczna powinien umieć się zachować i liczyć ze słowami, dawać dobry przykład. Przynajmniej stwarzać pozory bezstronnego w relacjach kibicowskich, a zachował się jak gówniarz. Serio, według Ciebie nic się nie stało?

odpowiedz
Hipokryzja - 15.05.2021 / 19:15, *.play-internet.pl

@Piotr Niedek:
A to pilkarze nie powinni dawac przykladu? Jodlowiec, Broz, Brzyski, Maczynski jak spiewali na Legie to bylo dobrze? Historie trzeba znac ale nie nalezy nią zyc. Michniewicz zachowal sie źle jak w/w pilkarze a jakos tylko trenerowi sie dostaje? To jak to nazwac? Nie powinno sie nic robic. Ani gwizdac ani klaskac. Tyle.

odpowiedz
L - 16.05.2021 / 13:32, *.tpnet.pl

@Hipokryzja: Mordo ich nigdy nie nagrał jak tak śpiewają a michniewicz ma 2 nagrania na youtube...

odpowiedz
AML - 15.05.2021 / 18:31, *.centertel.pl

JEDZIEMY JUTRO Z TĄ Q.... FRANKOWSKIM !!!
=========================================
DOSTANIE MU SIĘ ZA CAŁY SEZON !!!

PEWNIE I TRENERA CZESŁAWA NIE OSZCZĘDZI ŻYLETA ALE MOŻE TO BĘDZIE TYLKO UPOMNIENIE !!!

KONIEC SEZONU - JA PIER..... CO JA BĘDĘ TERAZ ROBIŁ !!!

TYLKO LEGIA-LEGIA MISTRZ !!!

odpowiedz
AML - 15.05.2021 / 18:27, *.centertel.pl

TRENERZE CZESŁAWIE - JUTROMTYLKO ZWYCIĘSTWO !!!
========================================
NIE MA ZMIŁUJ - JAK NIE WYGRAMY W DOBRYM STYLU TO BĘDĘ PIERWSZY, KTÓRY SKRYTYKUJE TRENERA !!!

JUTRO MA BYĆ DEMOLKA - PANOWIE PIŁKARZE CZEKAMY NA OWOCNE ZAKONCZENIE SEZONU !!!

TYLKO LEGIA-LEGIA MISTRZ !!!

odpowiedz
Corona świrus - 15.05.2021 / 18:44, *.t-mobile.pl

@AML: Jaką chcesz demolkę śmieszny capslocku jak będzie 0-0. Taki z Ciebie kibic, że nie wiesz jak Legia gra. Jeździsz w ogóle na mecze czy tylko przed monitorkiem całe dnie?

odpowiedz
AML - 15.05.2021 / 19:16, *.centertel.pl

@Corona świrus: JAKIE 0:0 !!!
==============================
PRZESTAŃ PIER ....IĆ KOCOPAŁY - JUTRO DEMOLKA - LEGIA MASAKRUJE PODBESKIDZIE - 3:0 MAŁO - NIE MA INNEJ OPCJI !!!

TYLKO LEGIA-LEGIA MISTRZ !!!

odpowiedz
Piotr Niedek - 15.05.2021 / 18:19, *.t-mobile.pl

Ciekawe dlaczego dopiero teraz o tym mówi, boi się reakcji trybun? Było sporo czasu na wyjaśnienia jego zachowania i to jeszcze zanim przypełzł do Legii. Fałszywe przeprosiny, zakłamany grubas. Nie wierzę w ani jedno jego słowo. Jeśli kiedyś odejdzie z Legii do wrogiego klubu i będzie miał okazję zachować się podobnie to zrobi to by się przypodobać miejscowym kibicom. Won!

odpowiedz
Tomi79 - 15.05.2021 / 20:29, *.centertel.pl

@Piotr Niedek: Witam, przepraszam że się wtrącam.. Ale czy do czytałeś i wszyscy inni hejtujacy.. Że wspomniał o tym że jeszcze był nie doświadczonym trenerem?? Też mam nadzieję że doroslał.. Dziękuję.. Tyle ode mnie.. Tylko (L) ????????????????????????????????????????????????????????????????????

odpowiedz
Lester Chwalipięta - 15.05.2021 / 18:14, *.vectranet.pl

Tym co mają słabą pamięć proponuje przenieść się na K6 i tam wychwalać komunistów. Tu jest Legia Warszawa, pamiętaMY dobrze co ten słowik śpiewał i o kim. Mistrzostwem oczu nie zamydli.
Reasumując: gruby na taczkę, taczka do kanaliku!

odpowiedz
koneser polskiej piłki klubowej - 15.05.2021 / 17:30, *.plus.pl

Gruby na bramkę

odpowiedz
c u L t - 15.05.2021 / 17:18, *.amazonaws.com

Przeproś Matke i Ojca, napewno nie uczyli cie ubliżania innych ,śpiewajâc brednie...Żyleta na pewno przywita cie odpowiednio, Bogowie wybaczajá nie fanatycy!Zobaczymy jak sie poczujesz odbierajác medal a tu gwizdy!

odpowiedz
G. - 15.05.2021 / 17:44, *.centertel.pl

@c u L t: Troche to naciagane z tym przepraszaniem rodziców. Bo w takim razie kazdy kibic z Żylety by musial po meczu przepraszać za ublżanie innym

odpowiedz
!(L)! - 15.05.2021 / 16:30, *.tpnet.pl

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,Boruc
.............Jędrzejczyk .... Wieteska .... Hołownia
.....Juranović ...........................................Mladenović
................ ...... Slisz ................. Martins ...
Kapustka ,,,,,, ,,,,,,,,Yaxshiboyev ,,,,,,, ..... Muci

odpowiedz
Wariat - 15.05.2021 / 17:22, *.chello.pl

@!(L)!: na Gibrartlar nie wystarczy

odpowiedz
Dzwon - 15.05.2021 / 19:53, *.play-internet.pl

@!(L)!: skąd się urwales przecież Slisz pauzuja za kartki

odpowiedz
Tagi - 15.05.2021 / 16:20, *.vectranet.pl

Dziwią mnie narzekania na trenera i drużynę , że o prezesie nie wspomnę.
Czy niektórym pandemia totalnie skaziła zwoje mózgowe ?
W ostatnich 10 latach 7 Mistrzostw Polski , 5 Pucharów Polski !
To co mają powiedzieć ziemniaki z wroznania z pustymi gablotami na trofea , czy inni ekstraklapowcy ???

odpowiedz
bonbon - 15.05.2021 / 17:28, *.virginm.net

@Tagi: jestes idiota :) twoja wypowiedz jest tak glupia ze az brakuje slow

odpowiedz
Szmu(L)ki - 15.05.2021 / 19:44, *.96.79

@bonbon: Dlaczego idiota? Ile lat ma Legia? Skoro mistrzostwa to taka łatwizna czy obowiązek, dlaczego nie mamy ich ponad 100? Jego wypowiedź nie jest głupia.

odpowiedz
(L)egia - 15.05.2021 / 15:40, *.56.13

Wybaczam. Przyjmuję przeprosiny. Niech to będzie trener na lata. Jest profesjonalny, fachowy, jest specjalistą i kocha swoją pracę. On mieszka w LTC po to, by jak najwięcej czasu poświęcić Legii.
Kibic z Żylety

odpowiedz
OLaf - 15.05.2021 / 16:21, *.tpnet.pl

@(L)egia: wracaj na kamienną pajacu

odpowiedz
Dzwon - 15.05.2021 / 19:57, *.play-internet.pl

@OLaf: kim gnojku jesteś abyś innych legionistów obrażał

odpowiedz
OLaf - 15.05.2021 / 15:34, *.tpnet.pl

Czesiek nie dość że nigdy nie powinien być naszym trenerem to jeszcze powinien mieć zakaz wstępu na Łazienkowską jako trener innych klubów, on nie powinien być tolerowany przez Ekstraklapowe społeczeństwo za aktywny udział w korupcji

odpowiedz
(L)egia - 15.05.2021 / 15:42, *.56.13

@OLaf: Powinien zostać dużo wcześniej, w miejsce Vuko, który nie ma o tym pojęcia.

odpowiedz
oLaf - 15.05.2021 / 15:23, *.vectranet.pl

no jeżeli " Chcę, by moja drużyna porywała trybuny" to niestety, zupełnie się to nie udało !!!!! : (

Gra jest nudna jak flaki z olejem....męczymy się niemiłosiernie z spadkowiczami.... dramat.

odpowiedz
Mariusz - 15.05.2021 / 14:52, *.plus.pl

Won z Legii michniewicz

odpowiedz
Hiszpan - 15.05.2021 / 14:36, *.telnaptelecom.pl

Hyballa jest do wzięcia.Pogonic sprzedawczyka z Poznania.

odpowiedz
AdamJ - 15.05.2021 / 14:27, *.chello.pl

Jest różnica pomiędzy "przepraszam, przykro mi" a "jeżeli ktoś czuje się urażony, to nie mam problemu, by powiedzieć 'przepraszam'".

Kogoś takiego, jak Michniewicz, nie powinno być w Legii. Nigdy.

odpowiedz
Witosław - 15.05.2021 / 15:01, *.play-internet.pl

@AdamJ: Zwykły najemnik który popracuje tu max 2 lata.

odpowiedz
Życzliwy - 15.05.2021 / 15:15, *.co.uk

@Witosław: Legionista Vuković nawet dwóch lat nie popracował

odpowiedz
(L)egia - 15.05.2021 / 15:44, *.56.13

@AdamJ: Przecież przeprosił. Nie baw się w psychologa.

odpowiedz
Arek - 15.05.2021 / 15:54, *.master.pl

@Życzliwy : legionista Pinokio

odpowiedz
AdamJ - 15.05.2021 / 17:41, *.chello.pl

@(L)egia: do ciebie trzeba drukowanymi literami? To nie są żadne przeprosiny.

odpowiedz
Szmu(L)ki - 15.05.2021 / 19:36, *.96.79

@AdamJ: Oczywiście, że są to przeprosiny.

odpowiedz
Dziadek46 - 15.05.2021 / 14:24, *.47.133

Każdy piłkarz i trener to są tylko pracownicy ,więc cieszą się z osiągniętych sukcesów
Natomiast tylko KIBIC ma być wierny swoim BARWĄ po grób,
Reszta to jak kto woli.

odpowiedz
Quick - 15.05.2021 / 14:20, *.play-internet.pl

A ja mam nadzieję że będzie pojazd po tym pajacu Miodku. To co ten człowiek wyprawia i jak kompromituje klub, to się w głowie nie mieści

odpowiedz
TylkoLegia - 15.05.2021 / 14:26, *.virginm.net

@Quick: odkąd ten człowiek jest w Legii jednak trochę tytułów wygralismy. widzę ze pamięć dobre ale krótka.

odpowiedz
Lopez - 15.05.2021 / 14:33, *.centertel.pl

@TylkoLegia: poziom Ekstraklapy jest tragiczny i to europejskie puchary weryfikują że Miodek się na tym nie zna...

odpowiedz
Quick - 15.05.2021 / 15:08, *.play-internet.pl

@TylkoLegia:
Ty przekładasz MP na występy w Europie. To jeżeli mamy tak porównać to Miodka już dawni nie powinno być w Legii. To ile ten człowiek zafundował nam wstydu, to w Historii Legii nie było

odpowiedz
Stefan - 15.05.2021 / 18:41, *.chello.pl

@Quick: kiedyś drużyny z Cypru, czy innych Moldawii to wyjeżdżały od nas z kilkoma bramkami, a my potrafiliśmy zagrać jak równy z równym, z Valencia. Później tez potrafiliśmy zremisować z Realem... jeżeli my mało osiągnęliśmy w pucharach to pokaz kto więcej...?

odpowiedz
zgred - 15.05.2021 / 14:17, *.vectranet.pl

Powinien być tytuł:1 mecz frankowskego przed kibicami Legii po druku w zabrzu

odpowiedz
AML - 15.05.2021 / 13:41, *.centertel.pl

TRENERZE CZESŁAWIE - JUTRO TYLKO ZWYCIĘSTWO !!!
==================================================
PEWNIE JUTRO KIBICE NIE ZAPOMNĄ O PANU I ZDOBYCIU 16 MP ALE NAJBARDZIEJ DOSTANIE SIĘ TEJ Q..... FRANKOWSKIEMU - CO ON JUTRO WYKRĘCI - JESTEM PRZEKONANY, ŻE BĘDĄ KONTROWERSJE !!!

TYLKO LEGIA-LEGIA MISTRZ !!!

odpowiedz
Lilo - 15.05.2021 / 22:08, *.245.11

@AML: o nie, ta ameba z legia. net przeniosła się tutaj. Why?

odpowiedz
Albercik - 15.05.2021 / 23:30, *.plus.pl

@Lilo: ciekawi mnie co on robi na codzień, jest oryginalny :)

odpowiedz
Rob - 16.05.2021 / 08:23, *.play-internet.pl

@Albercik : jest drag queen

odpowiedz
Kuchy King - 15.05.2021 / 13:39, *.vectranet.pl

Mam nadzieję, że ten grubas szybko opuści Legię, w której nigdy nie powinien się pojawić!!!

odpowiedz
AML - 15.05.2021 / 13:34, *.centertel.pl

TRENER CZESŁAW NIE JEST MOIM ULUBIENCEM ALE ZDOBYŁ 16 MP Z LEGIĄ I JEDNAK NALEŻĄ MU SIĘ BRAVA !!!
=============================
OCZYWISCIE NIE ZAPOMINAM O JEGO PRZESZŁOŚCI ALE TERAZ JEST NAJWAŻNIEJSZY AWANS DO FAZY GRUPOWEJ LM/LE !!!
JAK NIE ZREALIZUJE PLANU TO WTEDY WYRAŻĘ DEZAPROBATĘ DLA PANA TRENERA CZESŁAWA !!!
TYLKO LEGIA-LEGIA MISTRZ !!!

odpowiedz
Kibi..... - 15.05.2021 / 13:26, *.orange.pl

Przykład z panem Michniewiczem tak jak wcześniej z Kaczorowskim pokazują że nawet w przypływie radości nie należy obrażać innych. Nawet w sporcie równie ważna jest kultura zwłaszcza osobista. I dotyczy to nie tylko sportowców, trenerów czy działaczy ale też kibiców, którzy nie są świętymi krowami.

odpowiedz
kermit - 15.05.2021 / 13:45, *.chello.pl

@Kibi.....: a cóż tam obraźliwego wyśpiewał wtedy Michniewicz? Że legła Warszawa? Przecież zlali nam dupę, stwierdził tylko fakt.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 15.05.2021 / 13:19, *.centertel.pl

Panie Czesławie, tylko żeby się nie okazało, że ,,drużyna tak porwie trybuny,, że na meczach będą pustki i wcale nie chodzi o wirka....

odpowiedz
Sadi - 15.05.2021 / 12:54, *.18.56

Michniewicz wypad pyro cały stadion da wszystkim zwolennikom tego fryzjera co myślą o takich prawdziwi fani pozdro dla normalnych

odpowiedz
:) - 15.05.2021 / 12:57, *.chello.pl

@Sadi: xd weź się popisuj

odpowiedz
obwieszczenie - 15.05.2021 / 12:48, *.chello.pl

Nie ma fety, proszę się rozejść, wszystko odwołane. Dajcie info ludziom

odpowiedz
pozdrowieniec - 15.05.2021 / 14:25, *.t-mobile.pl

@obwieszczenie : Właśnie - z artykułu dowiadujemy się, że piłkarze będą jechać autokarem. Czyli jednak nie płynąć barką po rzece.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 15.05.2021 / 12:47, *.centertel.pl

Tymczasem Iga w półfinale! Brawo dla tej Pani.

odpowiedz
G. - 15.05.2021 / 17:59, *.centertel.pl

@Leśny Dziadek: Juz w finale!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 15.05.2021 / 20:59, *.centertel.pl

@G. : Jak ten czas szybko biegnie...

odpowiedz
Zbycho(L) - 15.05.2021 / 12:44, *.chello.pl

Bardzo wyważona wypowiedź trenera. Był młody (młodszy) i głupi. Nie popełnia błędów ten, który nic nie robi.
cyt:"Jeżeli dziś ktoś czuje się urażony moim zachowaniem z przeszłości, to nie mam problemu, żeby powiedzieć przepraszam - mówi nam szkoleniowiec."
Ja to przyjmuję i nie chowam więcej urazy. Inni za nim przyszli do LEGII zachowywali się gorzej i też ich przeprosiny zostały przyjęte.
Ci co nie chcą to ich sprawa, tylko niech nie mówią w imieniu innych. I niech się uderzą w pierś czy w swoim życiu nie wybaczali gorszych zniewag kierowanych pod ich adresem.
Pozdrawiam WSZYSTKICH kibiców LEGII

odpowiedz
scvv - 15.05.2021 / 12:49, *.centertel.pl

@Zbycho(L): Czesio od kiedy nazywasz się Zbycho ?

odpowiedz
Zbycho(L) - 15.05.2021 / 12:59, *.chello.pl

@scvv: Jak ja chodziłem na mecze to Ty nie byłeś jeszcze w planach swoich rodziców. Podejrzewam, że Ci co Ciebie spłodzili także jeszcze z pieluchą w zębach biegali. Z LEGIĄ na dobre i złe jestem od 60 lat. Trochę szacunku .....

odpowiedz
Swzr(L) - 15.05.2021 / 13:15, *.centertel.pl

@Zbycho(L): nic tylko Panu przytaknąć.
P. S. Szacunek - to pojecie w dzisiejszych czasach zostało mocno wypaczone, więc nie wiem czy dotrze Pan do kontrrozmówcy. ???? Pozdrawiam i powodzenia.

odpowiedz
AJG - 15.05.2021 / 13:49, *.t-mobile.pl

@Zbycho(L): Popieram!Ja również jestem starym kibicem,pierwszy raz ojciec mnie przyprowadził na Lazienkowska ponad 65 lat temu!
Najbardziej mnie wnerwiają swoją głupotą takie malaty,które na Legii bywają od kilku lat...
Michniewicz przynajmniej się przyznał,że głupio postapil w młodości. Teraz jest pierwszym trenerem -zawodowcem od czasów Staszka Czerczesowa!

odpowiedz
WETERAN - 15.05.2021 / 14:03, *.chello.pl

@Zbycho(L): W pełni popieram! Na pęczki było w Legii zawodników z Ruchu, Wisły, Lecha i innych klubów. I kiedy strzelali bramki dla nas - było fajnie, choć wywodzili się z różnych miasteczek. Teraz mamy taki zestaw ludzi i oni pracują dla Legii. Jeśli zdobyli mistrzostwo - to zrobili coś dobrego. I należy im się szacunek oraz podziękowanie. Szkoda, że małolactwo nie rozumie tak prostych rzeczy. A szacunek dla starszych kibiców to rzecz obowiązkowa.
Mój pierwszy mecz na stadionie Legii to 3:0 z Szombierkami... :) Marzec 1968.
Też pozdrawiam WSZYSTKICH KIBICÓW !

odpowiedz
Scvv - 15.05.2021 / 15:34, *.centertel.pl

@Zbycho(L): po pierwsze ci co mnie spłodzili to na Legii byli jeszcze wcześniej niż Ty. Ja byłem od 5 roku życia i tak już od ponad 40 lat więc też nie mało. Trochę szacunku to miej Ty bo jakieś wycieczki do wieku i rodziny to wykaz braku szacunku nie wnoszący nic do dyskusji. Przeproś w takim razie Kaczorowskiego. Jak na Ciebie pluli i wyzywali, ale przeprosili to było spoko? Szanuj się jak kibicujesz Wielkiej Legii!

odpowiedz
Scvv - 15.05.2021 / 15:37, *.centertel.pl

@Zbycho(L): a przy okazji to gdzie w mojej pierwszej wypowiedzi odnalazłeś brak szacunku?

odpowiedz
Zbycho(L) - 15.05.2021 / 16:41, *.chello.pl

@Scvv: Szanowny kolego-Kibicu.
1) Nie znasz mnie, a robisz wycieczki pod moim adresem.
2) Porównałeś mnie do Michniewicza. Ja nigdy nie porównałbym kogoś kogo nie znam do kogoś kto kiedyś obraził LEGIĘ.
To właśnie uważam za brak szacunku.
Jest to mój ostatni wpis w tej kwestii, bo to nie miejsce na takowe dysputy.

odpowiedz