fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Feta mistrzowska

Autokar z mistrzami Polski przejedzie ulicami Warszawy

Woytek

Bezpośrednio po meczu z Podbeskidziem drużynie nowych mistrzów Polski na murawie zostaną wręczone medale i puchar. Następnie kibice przeniosą się na ulice stolicy, by świętować 16. tytuł mistrzowski. Po meczu planowany jest przejazd drużyny autokarem po mieście. Trasą przejazdu mają być m.in. okolice bulwarów wiślanych i Pomnika Syrenki przy moście Świętokrzyskim.

Nieznani Sprawcy opublikowali klika ważnych ogłoszeń przed meczem:
- Nie przychodzicie na ostatnią chwilę, tyle czasu się nie widzieliśmy. Prosimy o przybycie na Żyletę co najmniej pół godziny mecze meczem.
- Przy wejściu na trybuny lecimy ze zbiórką na oprawę. Liczymy na Was!
- W przerwie meczu pod gniazdem będziemy z koszuleczkami mistrzowskimi!
- Po meczu wbrew temu, co piszą różne dziwaki WSZYSCY WIDZIMY SIĘ POD SYRENKA NAD WISŁĄ! Cała Warszawa świętuje mistrza Polski!
- Nie mieliśmy okazji być na stadionie ch... wie ile. Stęskniliśmy się strasznie. Trzeba Was motywować? Namawiać, żebyście dali z siebie wszystko? Mamy nadzieję, że nie. Więc mamy Wam do powiedzenia jedno.
- JAZDA Z K...!!!!!!!!!!!!!

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (71)

+dodaj komentarz
Miazga - 16.05.2021 / 20:27, *.play-internet.pl

Ale o co chodzi??? Jestem wypity. Leeeegiaaa dk booooju!

odpowiedz
ziebos - 16.05.2021 / 15:43, *.tpnet.pl

gdzie? pod Syrenką? to nie pod Zygmuntem?

odpowiedz
Mieszkaniec Powiśla i kibic (L) - 16.05.2021 / 13:52, *.tpnet.pl

Fajnie by było jakbyście/jakbyśmy każdej zgaszonej racy nie wrzucali do Wisły tylko do śmietnika których nie brakuje. Pamiętajcie, że to nasze miasto i jesteśmy za nie odpowiedzialni!

odpowiedz
czlowieku....matka Cię lubi? - 16.05.2021 / 15:01, *.kampinostelco.pl

@Mieszkaniec Powiśla i kibic (L):

odpowiedz
Wiem co mówię - 16.05.2021 / 15:29, *.chello.pl

@czlowieku....matka Cię lubi?: Ma rację, nie rób z otoczenia śmietnika, od tego masz kosze. Myślisz ze butelkę rozbijesz i ryja podrzesz na chodniku i jesteś kozak?

odpowiedz
ADAMOWICZ ALE NIE PAWEŁ - 16.05.2021 / 08:57, *.centertel.pl

Parodia

odpowiedz
Bombel1916 - 16.05.2021 / 11:57, *.centertel.pl

@ADAMOWICZ ALE NIE PAWEŁ: SAM JESTEŚ PARIODIA!!!!!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 16.05.2021 / 04:11, *.centertel.pl

Taki apel to ja rozumiem. Szczęka do szeregu, laska w dłoń, termos z grzańcem i na ulicę marsz. Aha i parasol, bo ma padać, albo kurtka z kapturem.

odpowiedz
eLo - 16.05.2021 / 07:44, *.chello.pl

@Leśny Dziadek: żałosne te twoje wpisy

odpowiedz
Leśny Dziadek - 16.05.2021 / 10:20, *.centertel.pl

@eLo: Przepraszam, postaram sie umieszczać lepsze. Dziękuję za cenną uwagę.

odpowiedz
c u L t - 16.05.2021 / 00:52, *.amazonaws.com

Wszyscy idá za autokarem, to bêdzie długa goráca wycieczka,Legia Mistrz!

odpowiedz
StasioPerkoz - 16.05.2021 / 00:43, *.centertel.pl

A na Bródno nie podjadą? Wojtek wciąż mieszka i czeka!

odpowiedz
stara szkoła - 15.05.2021 / 23:58, *.chello.pl

Ogródki przed lokalami czynne do 2 w nocy

odpowiedz
Seba - 15.05.2021 / 23:27, *.play-internet.pl

Nieznani sprawcy jednym głosem za prezesem chłopcy tu dziwak całe życie było na starówce ale jaki prezes tacy sprawcy nieznani

odpowiedz
Łukasz - 15.05.2021 / 21:47, *.net.pl

Szkoda Damiana. Ja bym nie dał rady tak robić z siebie glupka. Chciałbym by odszedł i gdzieś wypłynął i te korpy poczuły by ile straciły. Ma słaby image więc to w dupe mają i to zniszczą. Tak po ludzku mi to szkoda

odpowiedz
???? - 15.05.2021 / 21:57, *.virginm.net

@Łukasz: who the hell is Damian???!!!!

odpowiedz
Hehe - 15.05.2021 / 22:25, *.chello.pl

@????: hehe ale jaja

odpowiedz
c u L t - 16.05.2021 / 01:10, *.amazonaws.com

@Łukasz: A powinien ktoś beknâć za to że chłopach stara sie strzela bramki a tu blokujá go tak jak by coś nabroił,Damian Warchoł jesteśmy z tobá!strzelaj wiécej bramek, to może wtedy ktoś Mioduskiego szarpnie i obudzi!

odpowiedz
I tak powiem, ze polowe.... - 15.05.2021 / 21:29, *.chello.pl

Zawsze było pod kolumna widać w zarządzie NS też zmiany na lepsze...

odpowiedz
stara szkoła - 15.05.2021 / 21:04, *.chello.pl

Feta.
Najpierw bulwary,a po godz. 22 ogródki na Krakowskim Przedmieściu i Nowym świecie

odpowiedz
Biała Siła - 16.05.2021 / 12:55, *.vectranet.pl

@stara szkoła: do rana ,i do roboty na bani ,heee i tak trzymać

odpowiedz
Szymon - 15.05.2021 / 20:20, *.t-mobile.pl

Taka feta jaki prezes. Nawet tego nieudacznik nie umie załatwić

odpowiedz
Bie(L)any - 15.05.2021 / 20:41, *.centertel.pl

@Szymon :
Wywal swój hajs jakieś 50 milionów rocznie resztę dorzuci c+ i sponsorzy... i czekamy na lepsze zarządzanie oszałamiające transfery większe sukcesy i zajefajną mistrzowską fetę (i nie chodzi o rodzaj sera)

odpowiedz
Aryon - 15.05.2021 / 21:47, *.chello.pl

@Bie(L)any: Przestańcie wreszcie z tym własnym hajsem i innymi tego typu pierdołami Wy wielcy obrońcy lokowatego, bo robi się niedobrze od tego. Po pierwsze on nie wywala swojego hajsu na Legię tylko jej pożycza, a to oznacza geniuszu, że prędzej czy później on sobie odbierze te pieniądze z budżetu klubowego. Po drugie jeżeli ktoś zarządza klubem już od kilku lat i powiela ciągle te same błędy to chyba każdy kibic może mieć pewne wątpliwości nie tylko do kwalifikacji takiego kogoś, ale może nawet poddawać w wątpliwość zdolność logicznego myślenia takiej osoby. Po trzecie to nie ktoś kto krytykuje (zresztą całkiem słusznie) jest od kupowania, inwestowania czy zarządzania klubem, ale zupełnie inne osoby i niech wreszcie zaczną się z tego właściwie wywiązywać, bo od tego są.

odpowiedz
pralka - 15.05.2021 / 22:22, *.orange.pl

@Bie(L)any: a jak zepsuje ci się pralka - to nie narzekaj, nie składaj reklamacji tylko załóż firmę która będzie produkowała lepsze pralki

odpowiedz
L57 - 15.05.2021 / 22:41, *.chello.pl

@Szymon : On żadnego hajsu nie wywala on ten hajs przytula, co roku i to grubo ponad 50 mln, ale naiwnych na wielu forach nie brakuje. Naiwnych, czy ludzi opłacanych przez klub ????

odpowiedz
Zu(L)us - 16.05.2021 / 01:08, *.centertel.pl

@Szymon : Jaki Szymon taka feta ciesz się z tego co masz. Chesz być ruchem czy wiďzewem ? Pytanie retoryczne Kumasz ?

odpowiedz
powiślak - 16.05.2021 / 01:54, *.com.pl

@Bie(L)any: widziales jego wlasny chajs jak przepelnione szpitale w telewizji i na filmach

odpowiedz
Szymon - 16.05.2021 / 02:01, *.chello.pl

@L57: ja o tym wiem. Dlatego szydera z tego co wyczynia. A niektórzy walą że on investor. No i tu masz rację, opłacani też tu zaglądają. Dlatego sram na ich zaczepki, a każdy normalny wie że nie zadarmo pudel w to się woakował. Tylko że w kwestii klubu piłkarskiego to jest głąb i tyle. Myślał że Legia to kura znosząca złote jajka i wyciągnie gruby hajs . A tu ..UJ. Po za tym transfery za jego rządu to szrot, rehabilitanci i odzysk. Tak wygląda finansowanie pudla

odpowiedz
Szymon - 16.05.2021 / 02:11, *.chello.pl

@Zu(L)us : a jak dadzą Ci cukiereczka to łapkami klasces? Widzę że feta u ciebie to bieg za autokarem. Zmień Nika na Forest ha ha ha błaznie. A teraz pokumaj co normalni piszą

odpowiedz
Zu(L)us - 16.05.2021 / 02:58, *.centertel.pl

@Szymon: Ja kumam tylko nie wiem czy ty kumasz debilku. Nie chcesz majstra zabij loczka nie chcesz iść na bulwary idź na Powazki.Tyle w temacie. Trzym się

odpowiedz
Bie(L)any - 16.05.2021 / 04:45, *.centertel.pl

@pralka:
Ty tak na poważnie?
Kupując pralkę dostaję gwarancję a jeśli coś się wydarzy po gwarancji to ryzyko zawodowe ...
Kupując karnet na Legie nikt nie oczekują na nic gwarancji.
Wkur.... jak każdy tylko krytykuję za to czy tamto , co ma Pudel do fety ? Pojechał zawiesić szalik na kolumnie Zygmunta dostał mandat ... nie na wszystko ma się wpływ.
Ty czy Ja byśmy zostali właścicielami Klubu też by po Nas jechali dlaczego kupiłeś tego a nie tamtego ... Większość myśli że to gra FIFA i chce mieć wpływ na sklad czy zatrudnienia trenera

odpowiedz
Bródno - 16.05.2021 / 07:31, *.chello.pl

@Zu(L)us: majster to na budowie

odpowiedz
Zu(L)us - 16.05.2021 / 19:47, *.centertel.pl

@Bródno " : Madrego warto przeczytać " .Za kogo tam robisz ? Przynieś,podaj,pozamiataj?

odpowiedz
ksieciunio - 15.05.2021 / 20:15, *.chello.pl

do wnuczek - jesteś debilem

odpowiedz
grzesiek - 15.05.2021 / 19:42, *.centertel.pl

Kto jest za tym aby pilkarze rowniez przejechali sie mistrzowskim autobusem w podwarszawskich miejscowosciach m.in Pruszków, Wołomin, Piaseczno, Legionowo. Oczywiscie mozna by do kazej miejscowosci wyslac autobus z kilkoma pilkarzami. Mozna nawet i po wsiach by nim jezdzic. Legia ma wielu kibicow w malych miejscowosciach rowniez.
Hmm? Co myslicie otym pomysle?;)

odpowiedz
Jasio - 15.05.2021 / 21:03, *.chello.pl

@grzesiek: Myślimy, że to głupie.

Kibice z Pruszkowa, Wołomina, Piaseczna, Legionowa przyjadą pod syrenkę.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 15.05.2021 / 17:48, *.centertel.pl

Mamy to. Iga w finale. Super dziewczyna, brawo.

odpowiedz
Pacz - 15.05.2021 / 18:24, *.t-mobile.pl

@Leśny Dziadek: Dwa wygrane mecze jednego dnia. Szacunek.

odpowiedz
Leśny Wnuczek - 15.05.2021 / 19:00, *.t-mobile.pl

@Leśny Dziadek: A kogo obchodzi jakiś tenis? To sport dla lamusów.

odpowiedz
Lesny - 15.05.2021 / 19:05, *.amazonaws.com

@Leśny Wnuczek: dokladnie

odpowiedz
XXX - 15.05.2021 / 19:29, *.45.35

@Leśny Wnuczek: lepiej być lamusem niż plebsem.

odpowiedz
Arek - 15.05.2021 / 20:21, *.t-mobile.pl

@XXX: jeden ..uj

odpowiedz
Leśny Dziadek - 15.05.2021 / 20:53, *.centertel.pl

@Arek: Twój dziadek żyje?

odpowiedz
Alfonz - 15.05.2021 / 22:01, *.virginm.net

@Leśny Dziadek: no naprawde sukces kurła w jakims podworkowym turnieju tenisowych miernot haha a w Australian Open to niedawno co wygrala?;) hahaha

odpowiedz
Leśny Dziadek - 16.05.2021 / 10:22, *.centertel.pl

@Alfonz: Idź Ty zagraj, no pędz na kort i wygraj taki marny turniej...

odpowiedz
LOL - 15.05.2021 / 16:58, *.centertel.pl

Mam do odsprzedania 1 bilet na sektor 115 za 200 PLN kontakt 783188811

odpowiedz
stara szkoła - 15.05.2021 / 16:47, *.chello.pl

Feta.
Najpierw bulwary,a po godz. 22 ogródki na Krakowskim Przedmieściu i Nowym świecie

odpowiedz
Wariat - 15.05.2021 / 17:27, *.chello.pl

@stara szkoła: a potem?

odpowiedz
stara szkoła - 15.05.2021 / 17:40, *.chello.pl

@Wariat: o północy pod kolumną Zygmunta

odpowiedz
Wariat - 15.05.2021 / 18:12, *.chello.pl

@stara szkoła: a w poniedziałek na żądanie

odpowiedz
Obwieszczenie - 15.05.2021 / 16:09, *.chello.pl

Feta odwołana. Nie gromadzimy się nigdzie, nie utrudniamy. Nie przewiduje się nic po za tym.

odpowiedz
ZBL - 15.05.2021 / 16:14, *.tpnet.pl

@Obwieszczenie :
Tak, tak, jeszcze nikt za autokarem niech nie idzie. Idz zaloz maskę i spać.

odpowiedz
Obwieszczenie - 15.05.2021 / 17:21, *.chello.pl

@Obwieszczenie : stosujemy sie do obwieszczenia, mistrzostwo bylo celebrowane dwa tygodnie temu, nic wiecej sie nie przewiduje.

odpowiedz
Obwieszczenie - 15.05.2021 / 18:16, *.chello.pl

@ZBL: w autobusach zakładamy maseczki, zachowujemy odstępy, dojeżdżamy tam gdzie wsiadaliśmy. O 22 capstrzyk!!! idziemy spać.

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 15.05.2021 / 15:22, *.play-internet.pl

Sie brame zrobi i ich wyciagnie na balowanie a autobus pojedzie do zajezdni :)

odpowiedz
Arek - 15.05.2021 / 15:18, *.tpnet.pl

W dziwnych czasach żyć nam przyszło.

odpowiedz
oLaf - 15.05.2021 / 15:08, *.vectranet.pl

to desantu z łodzi w tym roku nie będzie???

Może to i lepiej - autokar jest "na wyciągnięcie ręki", lepszy kontakt chyba : )

odpowiedz
Wiem co mówię - 15.05.2021 / 18:19, *.chello.pl

@oLaf: no, podbij do nich i powiedz im te mądrości które tu wypisujesz

odpowiedz
Leśny Dziadek - 15.05.2021 / 15:05, *.centertel.pl

Nie będzie żadnej oficjalnej fety. Śmigną jak pershingi autokarem przez miasto i pojadą na fetę do knajpy greckiej. Zaczynam się zastanawiać, czy rzeczywiście jutro Podbeskidzie nie wygra...Tfuuuuuuuu...

odpowiedz
Bu(L)dog - 15.05.2021 / 14:59, *.play-internet.pl

Ale będzie pite i ????????❤

odpowiedz
:) - 15.05.2021 / 14:58, *.chello.pl

A ursus???

odpowiedz
Leśny Dziadek - 15.05.2021 / 15:07, *.centertel.pl

@:) : Mogę pożyczyć traktor od znajomego. Gdzie mam podjechać?

odpowiedz
(L)eve(L)64 - 15.05.2021 / 15:09, *.plus.pl

@:) : Do ursusa się nie pomieszczą. Chyba że jakiś duży kombajn.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 15.05.2021 / 15:50, *.centertel.pl

@(L)eve(L)64: Zawsze można doczepić przyczepę. Tylko trzeba zgrać godziny odjazdu trektora i przyczepy. Żeby ci na przyczepie pojechali razem z tymi na traktorze.

odpowiedz
Autor - 15.05.2021 / 16:18, *.t-mobile.pl

@Leśny Dziadek: z tym to może być problem

odpowiedz
Leśny Dziadek - 15.05.2021 / 16:35, *.centertel.pl

@Autor: Coś wymyślimy np. trzeba krzyknać: trzy cztery i jadziem tyłem do przodu.

odpowiedz
:) - 15.05.2021 / 18:20, *.chello.pl

@Leśny Dziadek: ubaw po pachy, właśnie widać kto jeździ na wyjazdy, piosenki o zajezdni tramwajowej na Ursusie zna!

odpowiedz