Marko Vesović, Igor Lewczuk - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Dzień pożegnań

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Dzisiejszy mecz Legii Warszawa z Podbeskidziem Bielsko-Biała będzie okazją do pożegnania kilku zawodników, którzy po sezonie opuszczą stołeczny klub. Wiadomo, że klub nie zdecydował się na przedłużenie kontraktów z Marko Vesoviciem, Walerianem Gwilią, Radosławem Cierzniakiem, Igorem Lewczukiem, Mateuszem Cholewiakiem i Inakim Astizem. Ten ostatni kończy piłkarską karierę, ale ma pozostać w Legii w innej roli.

Niewykluczone, że niektórzy z powyższych zawodników otrzymają szansę na grę w dzisiejszym spotkaniu. Zaproszenie na dekorację i wręczenie medali dostał także Artem Szabanow, który grał w stołecznym zespole wiosną, ale w Warszawie nie zostanie, bo kończy się jego wypożyczenie z Dynama Kijów. Wciąż nie jest jasna sytuacja Pawła Wszołka, który ma na stole ofertę z Legii, ale prowadzi także rozmowy z innymi klubami.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.