Joel Abu Hanna - fot. Mateusz Kostrzewa / Legia.com

Oficjalnie

Joel Abu Hanna piłkarzem Legii

Fumen, źródło: Legionisci.com

Legia Warszawa ogłosiła pierwszy transfer. W przerwie meczu z Podbeskidziem, Joel Abu Hanna przywitał się z kibicami za pośrednictwem telebimu. Na zatrudnienie zawodnika rodem z Izaela zanosiło się od dłuższego czasu. Dziś stało się to faktem.

Abu Hanna występował ostatnio w ukraińskiej Zorii Ługańsk. W Legii będzie grał z numerem 23. Jego kontrakt obowiązuje do 30 czerwca 2024 roku.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (68)

+dodaj komentarz
KLanik - 05.06.2021 / 13:02, *.chello.pl

Po kiego grzyba nam ten problem? Niczego się nie uczycie w tym sztabie szkoleniowym. Młodych Polaków zatrudniać, a nie koszernych, z którymi zaraz będą problemy.

odpowiedz
Kimbo - 17.05.2021 / 21:55, *.tpnet.pl

Dobra nasza. Jak złapią go na spalonym padną oskarżenia o antysemityzm. Czyli kolejny sezon nasz oby tylko grał w pierwszej 11 :D

odpowiedz
grzesiek - 18.05.2021 / 08:45, *.centertel.pl

@Kimbo: marsz marsz marsz do archiwum marsz.

odpowiedz
Piotrek - 04.06.2021 / 14:52, *.nexet.pl

@grzesiek: ty jakiś nie ormny jesteś? Przez takich jak ty Legia ma zawsze kłopoty w lidze mistrzów, Europy i na każdym innym światowym poziomie. Sam powinieneś zrobić sobie marsz do Aushwitz żeby poczuć te tragedie.

odpowiedz
Kris - 17.05.2021 / 21:52, *.orange.pl

Stanisław Lem kiedyś powiedział -"Nie wiedziałem ,że jest tyle głupoty dopóki nie odkryłem internetu "
Ja nie wiedziałem ,że są takie prymitywy dopóki nie wszedłem na tą dyskusję.
Stanisław Lem - światowej sławy polski pisarz science-fiction - to dla prymitywów - bay the way.

odpowiedz
Adam - 18.05.2021 / 00:29, *.chello.pl

@Kris: Smutna prawda.

odpowiedz
Wolfik - 18.05.2021 / 11:18, *.mm.pl

@Kris: Dokładnie. Ludzie głupieją w tempie niespotykanym wczesniej.

odpowiedz
Eri - 18.05.2021 / 11:25, *.t-mobile.pl

@Kris: czasami można się tu dowartosciowac ;)

odpowiedz
alessandro - 19.05.2021 / 20:45, *.net.pl

@Kris: jakie bay ? Chłopie jak nie znasz angielskiego to się nie wypowiadaj. Chciałeś tu robić za erudytę, ale się tylko ośmieszyłeś.

odpowiedz
ADAMOWICZ ALE NIE PAWEŁ - 17.05.2021 / 20:59, *.centertel.pl

Może otworzy bude z kebabem

odpowiedz
AC.Milan. - 17.05.2021 / 20:25, *.centertel.pl

Czy wy widzicie jakie ma nazwisko..... Marek Hanna mowi wam to cos? Hanior cw..... a le ale

odpowiedz
Kac na milę ... - 17.05.2021 / 20:40, *.tpnet.pl

@AC.Milan.: Ej , a Hannę Ordonównę . Hannę Bielicką i Hannę Banaszak to znasz ? I Hannę Mostowiak ?

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 24.05.2021 / 15:05, *.petrotel.pl

@AC.Milan.: Joel abo Hanna. Rodzice nie byli pewni płci i tak wyszło ;-)

odpowiedz
bie/L/sko - 17.05.2021 / 15:24, *.vectranet.pl

Chyba już wszystko o nim zostało napisane, ale jednej informacji mi brakuje. Kontrakt podpisał, a badania lekarskie gdzie? Jest zdrowy? Chociaż badanie na covid .....

odpowiedz
I - 17.05.2021 / 15:13, *.chello.pl

Joel Abu Hanna (ur. 22 stycznia 1998 w Troisdorfie) – izraelski piłkarz niemieckiego pochodzenia występujący na pozycji obrońcy w polskim klubie Legia Warszawa oraz w reprezentacji Izraela. Wychowanek Bayeru Leverkusen, w trakcie swojej kariery grał także w takich zespołach, jak 1. FC Kaiserslautern, 1. FC Magdeburg, Fortuna Köln oraz Zorii Ługańsk. Młodzieżowy reprezentant Niemiec.

odpowiedz
Zygu - 07.06.2021 / 05:16, *.play-internet.pl

@I: I to jest prezentacja piłkarza a nie zdawkowe informacje od redakcji

odpowiedz
Adson 78 - 17.05.2021 / 15:09, *.plus.pl

Super , a tym nie dowiarkom mówię trzeba każdemu trzeba dać szansey

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 17.05.2021 / 13:08, *.chello.pl

Wszyscy tu porównujący go do han**ra - musicie mieć nieźle na**ane w baniach. Żal mi Was.

odpowiedz
mieszkaniec - 17.05.2021 / 15:36, *.chello.pl

@Czwarty Pasek Na Dresie: tylko dzieciaczki porównują albo niedorozwoje. Patrząc na jego karierę to może być solidny grajek

odpowiedz
grzesiek - 17.05.2021 / 12:27, *.centertel.pl

Na moje oko bedzie niezly.

odpowiedz
Lupus - 17.05.2021 / 16:16, *.centertel.pl

@grzesiek: Tylko żeby któryś z naszych obrońców go nie podeptał, bo będzie się długo leczył.

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 17.05.2021 / 11:47, *.chello.pl

Mam nadzieje że sie sprawdzi.

odpowiedz
Marcel - 17.05.2021 / 11:00, *.t-mobile.pl

Hanna Mostowiak? :-) Tak w ogóle to nie widziałem, żeby witał się z kibicami za pośrednictwem telebimu, ale może po prostu przeoczyłem ten fakt :-D

odpowiedz
urs - 17.05.2021 / 10:38, *.chello.pl

Uwaga na Rasizm ......... pej... sie obraza i nie puszcza goscia do takiego kraju zlego

odpowiedz
stara szkoła - 17.05.2021 / 02:41, *.chello.pl

Z twarzy podobny do Hanny konfitury co za korone wszystckich sprzedał

odpowiedz
Wolfik - 17.05.2021 / 12:51, *.mm.pl

@stara szkoła: Pogratulowac kolegów.

odpowiedz
nopar - 17.05.2021 / 16:42, *.plus.pl

@Wolfik: tzn tych których sprzedał? A Ty jesteś grzecznym chłopcem? To zmykaj stąd

odpowiedz
stara szkoła - 17.05.2021 / 02:37, *.chello.pl

Hanna? kolejna konfitura?

odpowiedz
Miazga - 17.05.2021 / 01:16, *.play-internet.pl

Witamy ogórasie.

odpowiedz
Ordon Banasiak - 17.05.2021 / 00:30, *.tpnet.pl

Miłość Ci wszystko wybaczy ( lecz może wszystko będzie cacy ) . Witaj kotku !

odpowiedz
Mrok - 16.05.2021 / 23:21, *.chello.pl

Mam nadzieję, że to nie jest jakiś kuzyn Haniora. Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

odpowiedz
Pacan - 16.05.2021 / 23:15, *.207.128

Wygląda zdrowo, chyba niema depresji jak Shabanov.

odpowiedz
Juras - 16.05.2021 / 22:50, *.plus.pl

Niestety, zaczynsmy sezon ogórkowy....

odpowiedz
???? - 16.05.2021 / 23:29, *.centertel.pl

@Juras: kwaszone sobie kup to Ci się może polepszy.

odpowiedz
Cult King Warsaw - 16.05.2021 / 22:46, *.amazonaws.com

MA TEN BŁYS W OCZACH SZCZĘŚLIWY, MUSI LUBIĆ GRAĆ W PIŁKE, DŁUGO CZEKAMY NA PRAWDZIWĄ GWIAZDE ZESPOŁU ..MOŻE ON....

odpowiedz
Ibor - 16.05.2021 / 22:27, *.play-internet.pl

Jak przychodził Vadis Odjidja znawcy krzyczeli taki gruby jak Pekhart ze drewno wiec do puki co to poczekajcie z oceną

odpowiedz
ursus - 16.05.2021 / 23:28, *.chello.pl

@Ibor: puli puli pui a sorry puki

odpowiedz
(L) - 16.05.2021 / 22:15, *.2.65

Ciekawe komu będzie podawał, i którą bramkę będzie atakował w meczu z Widzewem

odpowiedz
Bie(L)any - 16.05.2021 / 22:39, *.vectranet.pl

@(L) :
Tobie będzie podawał....
Nie uśniesz jak kogoś nie obrazisz przed snem... syn Niemca i Palestynki (podane Izraela bo Palestyna nie jest uznawana ) młodzieżowy reprezentant Niemiec .. mając do wyboru pewną grę w reprezentacji izraela i nie pewną w niemiec wybrał tą pierwszą...
Kiedyś tak zostali Polakami Obraniak Roger Olisadebe Boenisch Perquis...

odpowiedz
speed - 16.05.2021 / 22:46, *.play-internet.pl

@(L) : Ty debilem jesteś,czy masz kompleks głupiego Polaka?!

odpowiedz
oLaf - 17.05.2021 / 20:40, *.vectranet.pl

@Bie(L)any: o , dziękuję za wytłumaczenie.

To powinni podać dziennikarzyny, zebyśmy złośliwymi żarcikami nie robili z siebie idiotów...

odpowiedz
lol - 16.05.2021 / 22:09, *.amazonaws.com

Powodzenia w Legii

odpowiedz
Prawdziwy Boniek gra w hondurasie - 16.05.2021 / 22:01, *.plus.pl

Pożyjemy zobaczymy bo Ze wzmocnieniami ostatnio różnie bywa.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 16.05.2021 / 21:44, *.centertel.pl

Ludzie przestańcie oceniać po nazwisku. Jeżeli wiecie, że kiepski grajek (ja tego nie wiem), to ok. Ale dajcie spokój człowiekowi.

odpowiedz
Sebo(L) - 16.05.2021 / 21:44, *.master.pl

No więc tak.Na pierwszy rzut oka wygląda to kiepsko ale... No właśnie jest te ale. Facet pierwsze szlify piłkarskie nabierał w Niemczech min.w Bayerze Leverkusen.Oczywiście nie łączmy to z pierwszą drużyną. Później rozegrał ponad 40 meczów w niezłej mimo wszystko lidze ukraińskiej,w czołowej drużynie więc chyba jakimś ogórem wydaje się jednak nie być. Mam nadzieję,że wprowadzi się do Legii tak jak tego wszyscy oczekują i będziemy z niego mieli pożytek. Póki co nie zapeszajmy,dajmy mu potrenować a później będziemy...albo piać z zachwytu albo wieszać psy ;)

odpowiedz
Krzeszczu - 16.05.2021 / 22:12, *.bredband2.com

@Sebo(L): Mam pewne obawy, bo gdyby nie byl totalnym ogorkiem to chyba nikt by go za friko nie oddawal (tzn nie nieprzedluzal kontraktu)? A tak postapili z nim jak Locko Loko z Gwilla, Vesovicem i kilku innymi.

odpowiedz
Wolfik - 17.05.2021 / 12:49, *.mm.pl

@Krzeszczu: Widocznie mają lepszych. A jak się nie ma miedzi, to się nie wybrzydza... :). Ważne, że nie kulawy, nie głodujacy i gotowy do grania. Reszta się okaże.

odpowiedz
gazza - 16.05.2021 / 21:34, *.inetia.pl

Zaiste wzmocnienie...Ręce opadają...

odpowiedz
Orlando Sa - 16.05.2021 / 21:48, *.mm.pl

@gazza: na tle himerycznych Jedzy i Wieteski to spora szansa że będzie wzmocnieniem...

odpowiedz
Mati - 16.05.2021 / 21:17, *.centertel.pl

Hanna ... kojarzy mi się raczej negatywnie ;)

odpowiedz
Mamut - 16.05.2021 / 23:28, *.t-mobile.pl

@Mati:Rafael też


odpowiedz
Żmija - 16.05.2021 / 19:43, *.vectranet.pl

Flagę haniora trzeba będzie poprawić ;)

odpowiedz
Hiszpan - 16.05.2021 / 19:18, *.telnaptelecom.pl

Jaka to pozycja?

odpowiedz
Wolfik - 16.05.2021 / 20:44, *.mm.pl

@Hiszpan: LO. Konkurent Mateusza Hołowni.

odpowiedz
(L)egia - 16.05.2021 / 19:12, *.virginm.net

Załamka.

odpowiedz
akysz - 16.05.2021 / 18:55, *.play-internet.pl

sio stąd!

odpowiedz
zorientowany - 16.05.2021 / 18:52, *.stooldeer.us

To jakaś rodzina haniora konfidenta?

odpowiedz
Lupus - 16.05.2021 / 18:52, *.centertel.pl

Oj będzie Wieża Babel

odpowiedz
Wukashi - 16.05.2021 / 18:51, *.orange.pl

szalom! i powodzenia!

odpowiedz
Pusia - 16.05.2021 / 18:44, *.vectranet.pl

Kto to jest?! Kocur pejsaty????

odpowiedz
Arek - 16.05.2021 / 22:38, *.t-mobile.pl

@Pusia: hahaha

odpowiedz
Luk - 16.05.2021 / 18:39, *.chello.pl

Żyd i do tego Hanna. Nie będzie miał łatwo:D

odpowiedz
Ja85 - 16.05.2021 / 19:31, *.vectranet.pl

@Luk: nie jest Żydem tylko synem palestynczyka chrześcijanina i Niemki, który przyjął ofertę grania w kadrze Izraela.

odpowiedz
Cult King Warsaw - 16.05.2021 / 19:54, *.amazonaws.com

@Ja85: NO TO LUCKY

odpowiedz
Wolfik - 16.05.2021 / 20:46, *.mm.pl

@Luk: Najważniejsze, że głodówek nie będzie prowadził.

odpowiedz
Alex Bielany - 16.05.2021 / 21:32, *.chello.pl

@Wolfik: glodowka to jeszcze nic, gorzej, ze oni wpier... jak dziki po zmroku, to nie jest zdrowe

odpowiedz
Marek Abu Hanna - 17.05.2021 / 09:52, *.com.pl

@Ja85: Czyli Żyd z własnych chęci jak chciał grać dla kadry Izraela

odpowiedz
Glb - 17.05.2021 / 10:42, *.124.67

@Luk: Jeszcze rudy! :) Pewnie kiedyś wyłysieje ;)

odpowiedz