fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

ULTRAS

And still... waiting - film z oprawą

Woytek, źródło: Legionisci.com

Oprawa i doping z meczu Legia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała.







Fotoreportaż z meczu i dekoracji - 150 zdjęć Woytka
Fotoreportaż z fety mistrzowskiej - 109 zdjęć Hugollka i Woytka
Fotoreportaż z meczu, dekoracji i fety - 86 zdjęć Kamila Marciniaka
Fotoreportaż z meczu, dekoracji i fety - 113 zdjęć Michała Wyszyńskiego / SKLW


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

+dodaj komentarz
pytanko - 19.05.2021 / 09:50, *.futuro.pl

Czy budowla (kościół) między Big-Benem a Akropolem to paryskie Sacre-Coeur?Czy inny kościół,cerkiew w innym mieście?Bo np.Hagia Sophia to według mnie nie jest napewno i nic innego mi nie przychodzi do głowy.

odpowiedz
Bez kitu. - 18.05.2021 / 21:15, *.centertel.pl

Najlepiej Żyleta wyglada jak są tysiące flag na kijach a do tego stroboskopy i prace. Bez kitu.

odpowiedz
Kawa - 17.05.2021 / 21:02, *.tpnet.pl

I na wyjazdy europejskie ( wieża Ajfla albo Włochy - krzywa wieża ...)

odpowiedz
Kawa - 17.05.2021 / 17:29, *.tpnet.pl

A przede wszystkim na powrót na stadion , wszystkich . I żeby zaraza się skończyła .

odpowiedz
Pawełek - 17.05.2021 / 16:07, *.netfala.pl

O co chodziło z tą oprawą??? Na co oni czekają???

odpowiedz
Kawa - 17.05.2021 / 17:25, *.tpnet.pl

@Pawełek: Na Ligę Mistrzów ! Myśleć , chłopak ...

odpowiedz
(L)egia - 17.05.2021 / 01:34, *.virginm.net

Jak NaSzych przystalo - pomyslowo. Fajna oprawa.

odpowiedz
Mistrzowie ( L ) w czasach zarazy - 16.05.2021 / 23:53, *.tpnet.pl

C C CWK CWKS LEGIA !!!

odpowiedz
Serce ( L ) Armia - 16.05.2021 / 23:00, *.tpnet.pl

C W CWK CWKS LEGIA !!!

odpowiedz
Filipek - 18.05.2021 / 23:37, *.co.uk

@Serce ( L ) Armia:
CEeeeeeeeeeeeeeeeeCeeeeeeeeeeC W K CWKS

odpowiedz
Sebo(L) - 16.05.2021 / 21:28, *.master.pl

Paryż,Rzym,Ateny...wciąż czekamy i się chyba (tfu,tfu) ... Oby wreszcie towarzystwo Mioduski i spółka wyciągnęło wnioski i zainwestowało w piłkarzy a nie "wyrób piłkarzopodobny".

odpowiedz
Korwin - Mikke ale nie Janusz - 16.05.2021 / 23:30, *.t-mobile.pl

@Sebo(L): tfu demokracjia

odpowiedz
Cult King Warsaw - 16.05.2021 / 19:52, *.amazonaws.com

KING!LEGIA!LEGIA!KING!

odpowiedz