fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Zdjęcia

Mistrzowska feta przy pomniku Syrenki

Woytek, źródło: Legionisci.com

Po zwycięstwie z Podbeskidziem i dekoracji drużyna Legii Warszawa wyruszyła odkrytym autokarem w stronę mostu Świętokrzyskiego. W okolicach pomnika Syrenki zgromadziły się tłumy kibiców. Gdy autokar podjechał cała okolica rozbłysła setkami rac. Zespół i kibice świętowali wspólnie 16. tytuł dla Legii.





Fotoreportaż z fety mistrzowskiej - 109 zdjęć Hugollka i Woytka
Fotoreportaż z meczu, dekoracji i fety - 86 zdjęć Kamila Marciniaka
Fotoreportaż z meczu, dekoracji i fety - 113 zdjęć Michała Wyszyńskiego / SKLW
Fotoreportaż z meczu i dekoracji - 150 zdjęć Woytka





fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (86)

+dodaj komentarz
olew - 18.05.2021 / 11:11, *.vectranet.pl

Cieszmy się !!! Legia w Polsce jest jedyna ! To fajne. O tym marzyliśmy i to mamy !

odpowiedz
Adam - 18.05.2021 / 12:26, *.chello.pl

@olew: Dla mnie mistrzostwo już dawno nie jest marzeniem. W tej lidze to obowiązek, który powinien być traktowany jak eliminacje do euro pucharów.

odpowiedz
olew - 18.05.2021 / 23:09, *.vectranet.pl

@Adam: europuchary to obecnie nuda, ja kocham ligę , bo tu jest walka i emocje, oczywiście latam za Legią w pucharach, ale ich budowa (grupy, rozstawienia itd ) - to marna hochsztaplerka

odpowiedz
Olew_wam olew-a - 22.05.2021 / 18:36, *.vectranet.pl

@olew: pajacu,gdzie miałeś walkę gdzie miałeś emocje.Puchary nuda? Chyba zamiast głowy masz puchar dzbanie.

odpowiedz
c u L t - 18.05.2021 / 01:36, *.47.98

Właśnie ogládałem na you tube ,gale extraklasy,Papszun super sie zachował, dał sygnał Mioduskimu na żywo, że jest Legii kibicem, jako jedyny pogratulował Mistrzostwa na żywo, mádry ,solidny, kochajàcy piłke,trener Roku!Brawo!Trenerze!

odpowiedz
Tagi - 21.05.2021 / 10:21, *.vectranet.pl

@c u L t: Bo to gostek z Tarchomina , a dokładnie z Białołęki :)

odpowiedz
c u L t ⚽️ W a r s a w - 22.05.2021 / 21:10, *.57.11

@Tagi: Uuuuuuukooochaaaanaaaa ! maaaaaaa! Leeeeegiiiiiaaaaaa ! Waaaarszaaaawaaaaa!

odpowiedz
500kg - 17.05.2021 / 21:54, *.47.31

xD komentarze niczym Legia net...

odpowiedz
Adam - 18.05.2021 / 00:21, *.chello.pl

@500kg: Co jest z tą Legią net? Serio pytam, z legijnych stron praktycznie tylko tutaj zaglądam.

odpowiedz
Wiem co mówię - 18.05.2021 / 08:58, *.chello.pl

@Adam: portal dla milenialsow, osób roszczeniowych, zostawiających hulajnoge na środku chodnika, biegających po asfalcie myśląc że to zdrowe

odpowiedz
Mateusz - 18.05.2021 / 10:41, *.jmdi.pl

@Wiem co mówię :
No tak, bo tu na LL! wypowiadają się sami dorośli, merytoryczni i ogarnięci ludzie :)
Co drugi komentarz to ciśnie jeden smark drugiemu zupełnie bez powodu tylko dlatego że się z nim nie zgadza no i przede wszystkim zza monitora nie odda więc sobie pozwala.
Jeśli uważasz że poziom rozmowy ludzi tu piszących jest w czymkolwiek lepszy od Legia net to ja nie mam więcej pytań.

odpowiedz
Wiem co mówię - 18.05.2021 / 11:06, *.chello.pl

@Adam: o właśnie masz przykład takiego typka z legii.net

odpowiedz
Adam - 18.05.2021 / 11:52, *.chello.pl

@Wiem co mówię : No ale szczerze mówiąc to cechy, które opisałeś można spotkać też tutaj. A i modny hejt na tych złych milenialsów też już od paru lat jest tylko takim powtarzaniem jak echo stereotypów. Na przykład hulajnogami (tymi wynajmowanymi), z moich obserwacji, jeżdżą głównie ludzie bardzo młodzi i dzieciaki, a ta grupa już się łapie pod Gen Z (jeżeli mamy się trzymać tych terminów).

odpowiedz
method - 18.05.2021 / 15:21, *.orange.pl

@Wiem co mówię : hahahahhahaha. mistrz.

odpowiedz
Hmm - 17.05.2021 / 21:17, *.tpnet.pl

Może macie rację .

odpowiedz
zainteresowany - 17.05.2021 / 15:37, *.t-mobile.pl

Czy ktoś może mi powiedzieć dlaczego świętowanie przeniosło się spod Kolomny Zygmunta co było naszą tradycją, na bulwary gdzie wg. mnie jest dużo słabszy klimat i miejscówka jest totalnie do bani.... Bo chyba nie chodzi o to że nad Wisłą Covid jest mniej zarażliwy niż na Starówce...?

odpowiedz
ogranij sie!!!! - 17.05.2021 / 16:46, *.chello.pl

@Solidarna Polska: I jeszcze transmisje w publicznej telewizji, ekstraklasy i pierwszej ligi. Kiedys byl tylko Małysz i umowa o dzielo za 7 zlotych brutto!!!

odpowiedz
Zainteresowany - 17.05.2021 / 18:44, *.orange.pl

@ogranij sie!!!!: no dobra poheheszkowałeś, a jakaś merytoryczna odpowiedź na moje pytanie...?

odpowiedz
oLaf - 17.05.2021 / 20:50, *.vectranet.pl

@zainteresowany: to się zdarzyło pierwszy raz po PP na Narodowym, że niby blisko stadionu są bulwary wiślane i dlatego tam. I BŁEDEM było, że Żyleta dałą się na to nabrać - każdy wie, że na bulwarach to fajans, i zimno i sklepów niezbyt jest, w ogóle nie ma atmosfery takiej jak na Starówce!

Prawdopodobnie Trzaskowski nie chciał zniszczeń /burd na Starówce i jakoś się dogadał z Miodkiem... taka chyba jest prawda, bo nie sądzę, ze jakiś normalny kibic z Starszyzny Legii myśli ze bulwary to fajne miejsce - może żeby zachlać to tak.

Zawsze była Starówka i tak powinno być za rok!!!!

odpowiedz
filand - 17.05.2021 / 22:02, *.t-mobile.pl

@oLaf: W takim razie są dwa wyjścia. Albo Warszawa dziękuję Rafałkowi Nieprecyzyjnemu Trzaskowskiemu .Albo kibice Legia Warszawa dziękują Prezesowi Loczkowi vel Słupek Miosuskiemu. Na zawsze...

odpowiedz
Wiem co mówię - 17.05.2021 / 22:16, *.chello.pl

@oLaf: Olaf na gniazdo!!!!

odpowiedz
Legia - 17.05.2021 / 14:02, *.stansat.pl

Dlaczego chórzysta nie podszedł z drużyną do Żylety ?? Dlaczego nie poszedł z drużyną wokół biska do kibiców ??? czyżby dogadał się że w zamian za brak okrzyków pod jego aderesem i baneru o treści CHÓRZYSTO NIGDY NIE BĘDZIESZ LEGINISTĄ - nie podejdzie da Nas ?? w ch..j słabe są takie układy....zapomnieli kim jest ten NIKT 711 - osobiście nie kupię karnetu na nowy sezon i nie pojawię się na Ł3 dopóty - dopóki ten obleśny chórzysta będzie prowadził mój klub. Robię to z wielkim bólem serca - mam nadzieję że długo nie będę czekał.....a c d oziomu sortowego Naszej drużyny to szału nie ma - popytajcie co drużyna robiła w Dubaju jak chórzysta chodził zasmarklany z Covidem pojechał na obóz bo się nie chciał zbadać.....na jesieni będzie jeszcze większa lipa z grą......ten cały CZ.M. to taki Nikodem Dyzma który wszedł w układy z menago Piekarskim i naszym dyro Kucharskim.....

odpowiedz
lucho_83 - 17.05.2021 / 14:32, *.81.66

@Legia: Udzielał wywiadu w C+

odpowiedz
Legia - 17.05.2021 / 16:41, *.play-internet.pl

@lucho_83: ha ha ha skończył wywiad i spie&dolił w kierunku szatni a cała ekipa pod Żyletą stała jeszcze dobre kilka minut taki to bohater..... WYPAD Z LEGII !!!

odpowiedz
cz.m. - 17.05.2021 / 19:06, *.plus.pl

@Legia: Twoja pierwsza myśl po przebudzeniu po świętowaniu Mistrza? współczuję.

odpowiedz
Czesio 700 - 17.05.2021 / 19:43, *.kompex.pl

@Legia: Przestań przeżywać, Ty tez w pracy śpiewasz do klientów po każdej udanej transakcji?

odpowiedz
Zu(L)us - 18.05.2021 / 02:30, *.centertel.pl

@Legia: "Szanuj szefa swego bo możesz mieć gorszego ". Nie kupuj karnetu takich jak Ty nie potrzeba. Życzę zdrowia.

odpowiedz
Legia - 18.05.2021 / 10:34, *.stansat.pl

@Zu(L)us: Tego kogoś nazywasz szefem ??? ten pajac obrażał Nasz Klub a Ty mówisz żebym go szanował ?????!!!!! obejrzyj sobie filmik jak śpiewał w szatni na Legii razem z Kaczorem.....także życzę Tobie zdrowia

odpowiedz
L - 17.05.2021 / 13:21, *.tpnet.pl

Co do młodzieży to ciężko żeby wyglądali i zachowywali się tak jak kibole z lat 90 bo raz że inne czasy a dwa starszyzna zamiast nauczyć ich "starych klimatów" to pie...doli jakieś kocopoły o tym jak to kiedys było i jakie to z nich kozaki kiedyś były i że w pojedynke pięciu policjantów składali. Kiedyś każdy miał mało pieniędzy a psy nie mogły praktycznie nic, dzis każdy ma pieniądze a psy mogą wszystko i taka jest różnica ale nie ma co się obrażać tylko trzeba chodzić na mecze i pokazywać młodym jak to się zawsze kibicowało na Legii. Wolę młodzież która próbuje podtrzymywać tradycje kibicowskie niż starych zasłużonych co pier...olą ciągle o tym że kiedyś to było a tak na prawdę już nie chodzą na Legię. Starzy kibole nic się samo nie zrobi, wasze pokolenie też było wychowane przez to starsze!!!

odpowiedz
Juras - 17.05.2021 / 13:45, *.plus.pl

@L: Psy kiedyś nie mogły nic? Chłopie to widzę, że Ty na wyjazdy w 90tych na bank nie jeździłeś...

odpowiedz
L - 17.05.2021 / 16:51, *.tpnet.pl

@Juras: Wczoraj psy robiły co chciały. Sprzęt jakim dysponują oraz ilość kamer jakie są teraz na mieście sprawia, że mogą wszystko. Źle się wyraziłem z tym że kiedyś nie mogły nic ale tak policyjnego państwa to jeszcze nie mieliśmy... Wczoraj więcej psów niż kibiców.Widziałeś coś takiego w latach 90?

odpowiedz
Piotr Niedek - 17.05.2021 / 21:54, *.t-mobile.pl

@L: Właśnie monitoring i ilość kamer powodują, że nie mogą robić co chcą. Ty jakiś dziwny jesteś. Ścieżki zdrowia, zawijanie do "suki" i pałowanie, zabieranie na dołek bez powodu to kiedyś było normą. Nic im nie można było udowodnić, lali kogo chcieli nawet dziewczyny. Dziś nie mogą już tak hasać choć i kibole też muszą uważać, za dużo kamer. Chyba jesteś z innej bajki.

odpowiedz
G - 18.05.2021 / 06:50, *.ap-media.pl

@L: urwałeś się chłopaku bo nie wiesz jak dawniej było i pleciesz pleciugi. Milicjant cię mógł przejechać motorem, czołgiem i nikt mu nic nie udowodnił. Halo, pobudka !

odpowiedz
co się z nami stało? - 17.05.2021 / 11:46, *.t-mobile.pl

pod względem kibicowskim dzieje się jakaś tragedia.... 3/4 obecnej Żylety to jakieś nieporozumienie.... Mam wrażenie że większość kumatych osób z czasów starego stadionu/ początków nowego zupełnie odpuściło temat albo przyjdą/ pojadą od wielkiego dzwonu... zamiast tego mamy rzeszę fejsbukowych i instagramowych dzieciaków..... na wczorajszą "fetę" żal było patrzeć i na pokolenie obecnych kibiców, pały robią co chcą, zero reakcji, zero jedności, kiedyś nie do pomyślenia, jedyna reakcja to kręcenie telefonami co się dzieje....

odpowiedz
tomek - 17.05.2021 / 12:49, *.chello.pl

@co się z nami stało?: po prostu starość cię dopadła, skoro narzekasz na młode pokolenie

odpowiedz
Wolfik - 17.05.2021 / 12:55, *.mm.pl

@co się z nami stało?: Czasy "młodych gniewnych" odeszły bezpowrotnie do lamusa. Wcześniej jednoczył wszystkich współny wróg - komuna. Dziś, każdy patrzy na swoją dupę, a za garść srebników sprzedałby wszystko.

Może, gdyby odebrano michę, coś by się ruszyło. Ale głowy bym nie dał....

odpowiedz
L - 17.05.2021 / 13:07, *.tpnet.pl

@Wolfik: Czy ja dobrze zrozumiałem, że tęsknisz za komuną???

odpowiedz
Wolfik - 17.05.2021 / 13:21, *.mm.pl

@L: Tak, ku...a, bardzo tęsknię. NIe wiem, czy pamiętasz tamte czasy że takie pytania zadajesz. Ale mniejsza z tym. Jesli nie zrozumiałeś, co miałem na myśli to trudno. Nie chce mi się tłumaczyć. Widać myślenie dzis też przychodzi z trudem...

odpowiedz
L - 17.05.2021 / 13:37, *.tpnet.pl

@Wolfik: "Może gdyby odebrano michę coś by się ruszyło" to twoje słowa mistrzu.

odpowiedz
Wolfik - 17.05.2021 / 13:51, *.mm.pl

@L: I z tych słów wywnioskowałeś, że za komuną tęsknię.... Ok, nieważne. Miłego dnia.

odpowiedz
L - 17.05.2021 / 16:43, *.tpnet.pl

@Wolfik: Najpierw piszesz jakieś kocopoły o zabieraniu ludziom michy a potem próbujesz się wymigać z tego. Po co tak pier...olić? Miłego dnia!

odpowiedz
Stefan - 17.05.2021 / 18:08, *.chello.pl

@L: Chodzi mu o to, ze kiedyś ludzie potrafili stanąć jeden za drugim...! I albo zdeptali nas pięciu, albo daliśmy rade. Gdy któregoś wyciągali z autobusu to autobus już nie pojechał, a wszyscy szli za swoim. Dziś wszechobecna żądza pieniądze i lamusy dookoła... gdy kogoś wyciągną z autobusu to nawet nikt za nim nie wyjdzie, bo mogą go skrobnąć.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 17.05.2021 / 21:54, *.petrotel.pl

@L: Źle zrozumiałeś.
https://sjp.pwn.pl/slowniki/SARKAZM.html
Musisz być millenialsem i to mało rozgarniętym skoro nie łapiesz takich tekstów.

odpowiedz
Ultras - 18.05.2021 / 00:52, *.virginm.net

@Stefan: a kto teraz autobusami jezdzi zeby go milicja wyciagala hahahaha
Widac ze dawno z domu sie nie ruszales pod Ł3
Teraz ludzie maja auta, jest uber itp itd, zatrzymales sie w czasach komuny czy jak

odpowiedz
Zu(L)us - 18.05.2021 / 02:54, *.centertel.pl

@Wolfik: Jestem pewny że myślisz o sobie.Zdrowka życzę.

odpowiedz
Stara Legia - 22.05.2021 / 20:12, *.vectranet.pl

@co się z nami stało?: Kolego,przyszedł czas na młodość.Nas 40,50 plus zobaczysz na konkretnych wyjazdach.Teraz niech młodzi pokażą co to jest Legia.Czasami im nie wychodzi,czasami jest dobrze.Ja pamiętam wyjazdy gdzie było nas 30 czy 50 a i tak było o nas głośno i potrafiliśmy dawać konkretny doping.Kto by teraz rozpalał ognisko w hotelu.ha.ha.ha jak było zimno.Pozdrawiam wszystkich pamiętających dobre wyjazdy.

odpowiedz
:) - 17.05.2021 / 11:22, *.chello.pl

W końcu ślepy fanatyzm przygasa, nareszcie!!!!!

odpowiedz
urs - 17.05.2021 / 10:36, *.chello.pl

Legia Mistrz , a tu jak zwykle segregacja ,szczepienia , Covid , Kiedy kur .....przestaniecie o tym kur.... pisac , Cieszmy sie z Mistrzostwa ,pozdro

odpowiedz
rafał - 17.05.2021 / 10:25, *.227.42

widać i do nas dotarła poprawność i bylejakość. Najgorsza feta mistrzowska w jakiej uczestniczyłem, a myślałem, że tej sprzed roku nic nie przebije. Stowarzyszenie, ultraska, legioniści.com zgodnie popierają fetę na bulwarach, zero oportunizmu i info o tym, żebyśmy zrobili to jak trzeba na Starówce. Na bulwarach więcej psów niż kibiców. Wchodzą sobie po trzech w tłum i wyciągają pojedynczych ludzi. Zero reakcji. Repertuar - tylko najbardziej znane stadionowe pieśni, nikt nic nie zna więcej. I jeszcze rozganiają wcześnie towarzystwo, a wszyscy idą spać do domu bo niedziela i covid. Uprzedzając głupie komentarze, że nie muszę chodzić. Na stadionie już nie bywam ze względu na te bylejakość, a feta mistrzowska to obowiązek. Jaka by nie była, choć smutny to obrazek

odpowiedz
Pl - 17.05.2021 / 12:52, *.play-internet.pl

@rafał: feta to smutny obowiązek... Strasznie ci współczuję :) ale zycze żebyś miał tych smutnych obowiazkow jak naj więcej

odpowiedz
rafał - 17.05.2021 / 13:09, *.226.42

@Pl: czytanie ze zrozumieniem się kłania.

Feta mistrzowska to obowiązek. Dla mnie jako kibica obowiązkiem jest pójść świętować mistrzostwo Polski na miasto.
W porównaniu do wszystkich inny fet w których uczestniczyłem ta prezentowała się smutno.

odpowiedz
L - 17.05.2021 / 13:24, *.tpnet.pl

@rafał: Ktoś ci zabronił robić zadymę z psami albo zarzucić mniej znaną przyśpiewke???

odpowiedz
Rafał - 17.05.2021 / 19:29, *.chello.pl

@L: widzę wysyp mało ogarniętych ludzi, co nie potrafią czytać ze zrozumieniem, albo jeszcze nie potrzeźwieli od wczoraj. Pozdrawiam

odpowiedz
zkps - 17.05.2021 / 09:24, *.52.199

białe kaski dostały rozkaz i rozpędzili towarzystwo:( czasy się zmieniają nawet piwka nie dali dokończyć na spokojnie

odpowiedz
Koto - 17.05.2021 / 08:49, *.telnaptelecom.pl

Jest rano, gdzie sa zdjęcia :)

odpowiedz
JuLian z Żoliborza - 17.05.2021 / 08:42, *.chello.pl

jak tam, duzo ludzi bylo?

odpowiedz
do Stary z Żylety - 17.05.2021 / 02:12, *.chello.pl

Masz rację. 90% dziś na fecie to była młodzież fejsbukowa

odpowiedz
OLaf - 17.05.2021 / 06:51, *.tpnet.pl

@do Stary z Żylety: dokładnie, dla nich Czesio to bohater a w rzeczywistości to osoba która nie powinna być nigdy trenerem Legii

odpowiedz
kazek - 17.05.2021 / 08:19, *.orange.pl

@OLaf:

odpowiedz
Aro - 17.05.2021 / 08:37, *.com.pl

@OLaf: jak na tą chwilę dobrze że jest Czesiu a nie jakiś Punto czy inni ..tyle w temacie.

odpowiedz
Or(L)ando Sa - 17.05.2021 / 08:38, *.centertel.pl

@OLaf: a Czerczesow powinien?

odpowiedz
Miazga - 17.05.2021 / 01:21, *.play-internet.pl

Ej, zaraz zaraz. To pod pomnikiem nic nie bylo? Czyli dalem sie nabrac? Stalem na,darmo pare min?

odpowiedz
X - 16.05.2021 / 23:18, *.t-mobile.pl

Szkoda że "psy" zepsuły fetę i zaraz po 22 zaczęli wyganiać kibiców...

odpowiedz
Pablo - 17.05.2021 / 00:08, *.centertel.pl

@X: co się działo ??

odpowiedz
Cult King Warsaw - 17.05.2021 / 01:01, *.amazonaws.com

@X: RAZ W ROKU JAK BYŚCIE SIE BRACIA ZGRALI TO KAŻDEGO W BIAŁYM KASKU ZABRALI BY NA NOSZACH....

odpowiedz
Żmija - 16.05.2021 / 23:01, *.centertel.pl

Legia Mistrz 19(16) !!!

odpowiedz
Cynik - 16.05.2021 / 22:53, *.inetia.pl

Cieszcie się i bawcie, póki możecie bo od września cyrk corona wraca do miasta.

odpowiedz
zawierciok - 16.05.2021 / 22:59, *.amazonaws.com

@Cynik : ...niestety prawda... chyba że wprowadzą podział na szczepionych, którym będzie wolno i resztę społeczeństwa

odpowiedz
Lesny Dziadek - 16.05.2021 / 23:27, *.orange.pl

@zawierciok: Nawet, gdy się wszyscy zaszczepią, będzie lockdown. Nadciąga okropna mutacja, z Marsa...

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 17.05.2021 / 07:21, *.play-internet.pl

@zawierciok: Segregacje to sie smieci robi, NIE ludzi.

odpowiedz
Or(L)ando Sa - 17.05.2021 / 08:44, *.centertel.pl

@Czwarty Pasek Na Dresie: i tu się mylisz...
kiedyś na stadion bez karty kibica ludzi nie wpuszczali, a to też forma segregacji.
Za granicę niedawno bez wyniku testu nie wyjechałbyś...
Nie widzę powodu dla którego nie mogliby wprowadzić rozwiązań prawnych, że zaszczepieni mogą uczestniczyć w imprezach masowych

odpowiedz
Qqleskoooo - 17.05.2021 / 09:07, *.chello.pl

@Or(L)ando Sa: to daszyzm i segregacjs

odpowiedz
L fan - 17.05.2021 / 16:00, *.chello.pl

@Or(L)ando Sa:

A ja widzę Konstytucja RP

Art. 32. [Zasada równości; zakaz dyskryminacji]
1.
Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne.
2.
Nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny.

odpowiedz
Wolfik - 17.05.2021 / 16:20, *.mm.pl

@L fan: Piękne założenia, prawda?

Tylko, że jak przyjdzie co do czego, Morawiecki czy inny wyda odpowedni "dekret". I co mu kto zrobi?

odpowiedz
Ale po co to wszystko ? - 16.05.2021 / 22:36, *.chello.pl

Psy kręcily na lewo i prawo a Wy baranki szliscie dalej ..... Pozdrowienia

odpowiedz
Tom - 16.05.2021 / 22:42, *.centertel.pl

Pacan jakich mało..

odpowiedz
hehe - 16.05.2021 / 22:54, *.play-internet.pl

@Cult King Warsaw: huligen

odpowiedz
Tomek Mokotów - 16.05.2021 / 22:56, *.chello.pl

Dupą sobie psy mogły kręcić... każde zgromadzenie nagrywają, w razie zadymy identyfikują właśnie patrząc na takie nagrania.
Trzeba mieć sposoby by się nie dać złapać. No i co im da te nagranie skoro żaden pies nie oberwał w pysk, żadnej zadymy nie było i oprócz paru incydentów nic się nie działo... baranku. Na każdym meczu, w każdym autobusie, na co drugim skrzyzowaniu masz kamery. Noś maseczkę, to dobry sposób na nagrywanie

odpowiedz
xteedy - 16.05.2021 / 23:06, *.chello.pl

@Cult King Warsaw : nie wracaj błagam, januszu

odpowiedz
Cult King Warsaw - 16.05.2021 / 23:11, *.amazonaws.com

@xteedy: JAK BY CO PALANCIE TO STASIEK JESTEM.

odpowiedz
Wróć i pokaż jak solydny tokarz - 16.05.2021 / 23:20, *.tpnet.pl

@Cult King Warsaw: Nie wiem o czym mówisz , wyszło dwuznacznie . Wypowiadaj się jaśniej . Ogólnie to jest czas odpoczynku , You understand ?

odpowiedz
TGK - 16.05.2021 / 23:32, *.233.221

@Cult King Warsaw:
Zawada to ty wariacie?

odpowiedz
Cult King Warsaw - 17.05.2021 / 00:53, *.amazonaws.com

@TGK: A TY KTO ?JA SZALONY FANATYK DO KOŃCA ŻYCIA!

odpowiedz
c u L t - 17.05.2021 / 00:55, *.amazonaws.com

@Wróć i pokaż jak solydny tokarz: KUMASZ CZACZE?

odpowiedz
Wróć bracie - 17.05.2021 / 13:50, *.tpnet.pl

@c u L t: Okej , rozumiem o co chodzi . Pozdro ( L )

odpowiedz