Daniel Ławrynowicz drugi na podium w międzynarodowych zawodach w Drzonkowie
REKLAMA

Pięciobój

Ławrynowicz drugi w międzynarodowych zawodach

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Drzonkowie odbyły się Międzynarodowe Zawody Młodzieżowców w pięcioboju nowoczesnym, w których wystartowało 40 kobiet i 53 mężczyzn z Czech, Węgier, Litwy, Łotwy, Kanady, Niemiec, Szwajcarii i siedmiu klubów z Polski. Przez dwa dni pięcioboiści rywalizowali o punkty rankingowe. W kategorii Open drugie miejsce zajął legionista, Daniel Ławrynowicz, który uzyskał 1476 pkt. Zwyciężył Węgier, Bence Demeter, który miał dwa punkty więcej.

Ławrynowicz miał trzeci najlepszy wynik w szermierce (39 wygranych), 13. miejsce w pływaniu (2:08.41 min.), ósmą lokatę w jeździe konnej oraz drugi wynik w biegu ze strzelaniem (11:10.34 min.). Wśród kobiet, w kat. Open piąte miejsce (a trzecie wśród Polek) zajęła Wiktoria Wierzba z wynikiem 1312 pkt. Legionistka uzyskała najlepszy czas w biegu ze strzelaniem (12:22.43 min.).

Wyniki legionistów:
Open mężczyzn: 2. Daniel Ławrynowicz
Open kobiet: 5. Wiktoria Wierzba, 16. Paulina Myrda, 17. Michalina Wierzba, 25. Małgorzata Karbownik, 28. Maja Biernacka, 40. Pola Wolska
Młodzieżowcy kobiet: 10. Paulina Myrda, 11. Michalina Wierzba, 17. Małgorzata Karbownik, 32. Pola Wolska

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.