fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Poprawa nie trafi do Legii

Woytek, źródło: Śląsk Wrocław

Konrad Poprawa przedłużył umowę ze Śląskiem Wrocław. Od kilku tygodni media informowały o zainteresowaniu Legii obrońcą wrocławian. Zawodnikowi wygasała umowa z klubem i mistrzowie Polski chciał skusić zawodnika do przejścia na Łazienkowską.

Rozmowy nie zakończyły się jednak sukcesem. Poprawa zdecydował się podpisać nowy kontrakt ze Śląskiem obowiązujący do 30 czerwca 2025 roku.

- Bardzo się cieszę, że związałem się ze Śląskiem Wrocław na kolejne lata. To dla mnie ważne miejsce i niezwykle doceniam czas spędzony w klubie. Rozwinąłem się tutaj nie tylko jako piłkarz, ale przede wszystkim jako człowiek. Trener Jacek Magiera obdarzył mnie zaufaniem, a ja chciałbym mu się odwdzięczyć, pokazując się z jak najlepszej strony zarówno podczas każdego treningu, jak i meczu – powiedział zawodnik po podpisaniu nowej umowy.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (36)

+dodaj komentarz
Bodo glimit skauting nie spi ! - 20.05.2021 / 08:09, *.plus.pl

Bothinen dopoki jest tani ! Brsc i placic 300 tys euro z pocslowaniem w norweska dupe , a pozniej sprzedac po 3 sezonach za 4 mln

odpowiedz
Trec - 20.05.2021 / 12:11, *.chello.pl

@Bodo glimit skauting nie spi !: przetłumacz na polski

odpowiedz
Albercik - 20.05.2021 / 22:13, *.chello.pl

@Trec: a czego nie zrozumiałeś czepialski ? Walnij lufe I idz spać

odpowiedz
Marol84 - 19.05.2021 / 08:41, *.t-mobile.pl

Gry Legii to raczej by nie Poprawa(ił) ????

odpowiedz
Sasza - 19.05.2021 / 01:12, *.chello.pl

Skoro zostaje we Wrocławiu to po co w ogóle te komentarze tutaj?

odpowiedz
Leśny Dziadek - 19.05.2021 / 00:01, *.centertel.pl

No i nie wiem, piłem dzisiaj ziółka? Lepiej zapomnieć o tym transferze, im prędzej, tym lepiej. Potrzebujemy ludzi do gry w eliminacjach do pucharow, a nie z rezerw Śląska do gry w końcówkach spotkań ligowych. Takich mamy w klubie, np. Mosór, albo jakiś inny młodziak z akademii.

odpowiedz
Unkas - 19.05.2021 / 19:00, *.tpnet.pl

@Leśny Dziadek: Popieram : Mosór i Włodar - nowe pokolenie . Powinni już wchodzić na końcówki meczów w pierwszej drużynie , serio .

odpowiedz
jo - 18.05.2021 / 21:27, *.tpnet.pl

Tam będzie grać a tu by tyłkiem polerował krzesełka na ławce rezerwowych. Chyba już nawet Miodek się połapał żeby nie kupować pierdyliarda rezerwowych o przeciętnej jakości.

odpowiedz
(L) - 18.05.2021 / 21:15, *.orange.pl

Jakby Śląsk nie wywalczył 4 miejsca to by miał ich w dupie

odpowiedz
KibicL - 18.05.2021 / 21:00, *.plus.pl

No to nie zachował się poprawnie. Chociaż z drugiej strony jakby miał grać w rezerwach to nie ma się co dziwić. Bo przecież to nie jest gracz na pierwszy skład.

odpowiedz
WIDZ - 18.05.2021 / 20:45, *.chello.pl

Za każdym razem w okienku transferowym pojawiają się nazwiska "młodych talentów", które raz czy dwa błysnęły w innych klubach. Ba! Przychodzili do nas czasem tacy "nieprzeciętni" gracze (np. Masłowski, Szwoch) i okazywało się, że nie dali rady... Bo transfer do nas to loteryjka. Nawet naprawdę zdolni muszą mieć szczęście, samozaparcie i cierpliwość, żeby na równym poziomie grać dłużej niż sezon. No, i kasa... Kto się wybija, chce zarabiać worki dukatów, bo jak nie - odchodzą. I wtedy zostają gwiazdami Arki, Wisły Płock, Śląska. Taka ta nasza liga...

odpowiedz
Prosta sprawa - 18.05.2021 / 19:48, *.tpnet.pl

Kuchy , Jakub Arak , Grosik i Seba Szymański - oni powinni wrócić . Po co kombinować , to są sprawdzeni ludzie . No i Lewy , niech zrobi rekord strzelonych goli w Bundeslidze za pare dni - i do domu ! ( L)

odpowiedz
Terefere - 18.05.2021 / 19:58, *.centertel.pl

@Prosta sprawa: kuchy hahaha drewno nad drewna

odpowiedz
adi - 18.05.2021 / 20:19, *.akbit.pl

@Prosta sprawa: Kuchy nie odnajdzie się w obecnym ustawieniu - parę razy już grał jako wahadłowy i nigdy nie wychodziło
Arak przez 4 sezony w ekstraklasie strzelił 5 goli z czego 3 w swoim pierwszym sezonie (Ruch Chorzów), nawet teraz z Rakowa by go z chęcią wykopali
Grosicki za duże wymagania finansowe jak na zawodnika, który tyle nie grał i ma prawie 33 lata
a za Szymańskiego Dynamo by pewnie kilkanaście milionów zażądało, więc powodzenia

odpowiedz
Prosta sprawa - 18.05.2021 / 20:38, *.tpnet.pl

@adi: A przypomnij mi proszę , na jakiej pozycji grał Kuchy , jak strzelił Lechii dwa gole na wyjeżdzie ? Może i na innej ? Arak teraz akurat nie błyszczy , jednak on jeszcze może odpalić , przecież zdolny był , w Zagłębiu Sosnowiec strzelał aż miło . Grosz jeszcze dał by radę , myślę . A co do Szymana , to obawiam się że jest jak mówisz , a szkoda . Pozdro .

odpowiedz
RR - 19.05.2021 / 08:56, *.chello.pl

@Prosta sprawa: Kuchy był wtedy napastnikiem - po odejściu w zimę Nikolica i Prijovica z konieczności w ataku grał Radovic i partnerował mu z reguły Hamalainen lub Kucharczyk. Pamiętam ten mecz - wszedł w drugiej połowie, 2 bramki, dużo wiatru, dobry występ. To właśnie jego wyróżnik - potrafił robić różnicę, jednak trochę za rzadko mu się to zdarzało. Dlatego jedni go kochali, a drugich irytował. Zobacz jak jest teraz w Pogoni - przez długi czas trzymał ich w grze, bramkami na 1:0 wygrał im chyba z 18 punktów. Ale też miał te swoje farfocle. I jak go oceniać?
Arak - Zagłębie to była 2-ga i 1-sza liga wtedy. Fakt, strzelał, ale Legia potrzebuje kogoś, kto będzie to robił regularnie. Nie ten poziom moim zdaniem.
Grosicki - on już chyba pójdzie spieniężać swoje umiejętności i Legii nie stać na jego gażę. Mogła go skusić perspektywa EURO. Teraz już wie, że w kadrze nie zagra, więc pójdzie tam, gdzie mu zapłacą najwięcej.
Szymański - właśnie został wybrany do jedenastki sezonu ligi rosyjskiej. Tu nawet nie ma tematu.
Generalnie to Poprawa był rozważany dlatego, że miałby status młodzieżowca. Nie wiem, jakie miałby szanse na granie, ale po to byłby kupowany. Na ten moment wygląda to tak, że w lidze grałby Miszta zamiast Boruca. Ewentualnie Skibicki lub Kostorz. Tylko kto wtedy na ławkę? Kapustka, Luqi, Pekhart? Ma Czesław nad czym myśleć.
Pozdrawiam. I też brakuje mi Polaków w kadrze.

odpowiedz
Farme(L) - 18.05.2021 / 19:14, *.virginm.net

Prawda jest taka, że w Śląsku może się trochę rozwinąć. Jak bardzo to pokaże czas. W Legii nawet by trawy nie powąchał, chyba, że w rezerwach. Jestem zdania, że dla niego lepiej się stało. Czy dla nas dobrze? Pewno tak! Zawodnik w wieku 22 lat przychodzący do Mistrza Polski to musi być już rozwinięty, by u Nas osiągnąć szczyt. Mamy Holownię w tym wieku i nie zanosi się by był pierwszym wyborem, choć życzę mu jak najlepiej. A co dopiero Poprawa. Będzie solidny to tak czy inaczej kiedyś zagra w Legii....

odpowiedz
Gary - 18.05.2021 / 20:03, *.play-internet.pl

@Farme(L):
Jak będzie bardzo dobry, to z pewnością nie zagra w Legii ????

odpowiedz
Sobo(L)ew - 18.05.2021 / 20:14, *.255.243

@Gary: Nawet jak będzie na poziomie Messiego to i tak nie będzie grał bo Czesiek woli na baboli stawiać (Jedza i Wietes) aczkolwiek wyjątkiem 4-5 meczy.

odpowiedz
Farme(L) - 18.05.2021 / 21:00, *.virginm.net

@Gary: Przecież napisałem, że solidny. Gdyby był dobry to już by nie grał w Ekstraklasie.

odpowiedz
Krasnal - 18.05.2021 / 17:49, *.com.pl

Tylko po co on nam?

odpowiedz
Elquatro - 18.05.2021 / 20:42, *.chello.pl

@Krasnal : cicho mały

odpowiedz
Pawciu - 18.05.2021 / 16:40, *.play-internet.pl

Przy Magierze sie chlopak rozwinie, w Legii byloby o to trudno

odpowiedz
Zborek - 18.05.2021 / 16:47, *.chello.pl

@Pawciu: tak jak się rozwinęły jego zachcianki w Legii sanogo, moneta i jego kapitan kopcxynski.w grudniu juz sie poznają na srebrnym Jacku i jego zeszycie i go pograją a poprawa będzie grzał dechy na ławce

odpowiedz
Krzeszczu - 18.05.2021 / 16:49, *.bredband2.com

@Zborek: Pelna zgoda!

odpowiedz
Trec - 20.05.2021 / 12:14, *.play-internet.pl

@Zborek: zborek na frajernie wyjazd

odpowiedz
Andreas - 18.05.2021 / 16:16, *.play-internet.pl

A kto wierzy mediom? Magiera też się wypowiadał że Legia nie ma na niego pomysłu. Z drugiej strony raz kopnął celnie piłkę i już do Legii? Z Walukiewicz dali ciała to teraz fake newsy puszczają.

odpowiedz
Jano - 18.05.2021 / 16:15, *.orange.pl

No cóż nie mu się co dziwić, tam będzie miał szansę na grę a u nas miałby marne szanse lub ogony!

odpowiedz
Wolfik - 18.05.2021 / 15:43, *.mm.pl

To było oczywiste już jakiś czas temu. Nie wiem jednak, czy jest aż tak bardzo czego żałować...

odpowiedz
Bródno - 18.05.2021 / 16:22, *.chello.pl

@Wolfik: dokładnie, myślę że u nas by się przebił ..

odpowiedz
Krzeszczu - 18.05.2021 / 16:47, *.bredband2.com

@Wolfik: Mlody ma ambicje, chce TRENOWAC i grac. I sie rozwijac. Tego u Michnika by nie mial, i dolaczyl by do grona "zmarnowanych" (talentow).

odpowiedz
Mat - 18.05.2021 / 15:43, *.com.pl

Ale kto to jest w ogóle? Kolejny Cholewiak? Skupmy się na konkretach!

odpowiedz
Wiem co mówię - 18.05.2021 / 15:19, *.chello.pl

Gratulacje, dobrze zrobił, tak jak Płacheta.

odpowiedz
Tom - 18.05.2021 / 15:07, *.mm.pl

Zaczynamy sezon pod tytułem "nie dla Legii"

odpowiedz
robochłop - 18.05.2021 / 15:29, *.orange.pl

@Tom: nieprawdopodobna strata dla Legii...to koniec...ciekawe czy miesiąc temu słyszałeś cokolwiek o tym chłopaku...

odpowiedz
Krisu - 18.05.2021 / 17:52, *.tpnet.pl

@robochłop: Od tego są skauci żeby szukać młodych i utalentowanych, nie chciał do nas przyjść to do widzenia.
A nasi niech się biorą do roboty i szukają lepszych.

odpowiedz