Robert Kasperczyk - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja trenera

Kasperczyk: Szczere gratulacje dla Legii

Woytek, źródło: Legionisci.com

Robert Kasperczyk (trener Podbeskidzia): Szczere gratulacje dla trenera Michniewicza, który dziś świętuje, choć mistrzostwo Legia zdobyła już 2 tygodnie temu. Zawodnikom stołecznej drużyny także gratuluję. Mam nadzieję, że przy odpowiedniej polityce doczekamy się jakiegoś rodzynka na europejskich stadionach.

Jeżeli chodzi o nas... to jeśli miałbym skupić się na samym meczu, to zagraliśmy bardzo dobrze. Nawiązaliśmy równorzędną walkę z przeciwnikiem z najwyższej półki, jeśli chodzi o polską Ekstraklasę. Mieliśmy kilka sytuacji, które mogliśmy zamienić na bramki. Brakowało trochę szczęścia i umiejętności. Gospodarze także stworzyli kilka sytuacji, przy których bardzo dobrze zachował się Michal Pesković.

To spotkanie zamknęło rozdział Ekstraklasa dla Podbeskidzia, oby na jak najkrócej. Cisną się słowa goryczy, smutku i rozpaczy. Wejście do szatni zawodników było bardzo ciężkie. Nie było to przyjemne. Podziękowałem nie tylko za dzisiejszy mecz, ale za całą rundę, która była naprawdę bardzo ciężka. Sam postarzałem się o wiele lat. Nie wiedziałem, że aż tyle nerwów to wszystko kosztuje. Takich meczów jak z Legią zagraliśmy w tej rundzie wiele. Mam nadzieję, że będzie to dobry prognostyk na przyszłość dla piłkarzy, by przy tym kroku wstecz, który został zrobiony, żeby za chwilę w swoich karierach piłkarskich zrobili dwa kroki do przodu i byli mądrzejsi o to, co dziś się wydarzyło.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.