fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Legia rozstawiona w 2. rundzie el. Ligi Mistrzów

Woytek, źródło: Legionisci.com

Neftci Baku w ostatniej kolejce pokonało Qarabag FK 1-0 i zdobyło mistrzostwo Azerbejdżanu. Dzięki temu Legia Warszawa jest już pewna rozstawienia w 2. rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Qarabag miał dużo wyższy współczynnik od mistrzów Polski, a Neftci o wiele niższy, więc trafi do grupy drużyn nierozstawionych.

W barwach Qarabagu wystąpił Mahir Ermeli, który ma zostać zawodnikiem Legii. Napastnik opuścił boisko w 72. minucie z powodu urazu - najprawdopodobniej naciągnął mięsień dwugłowy w prawej nogi.

Rozstawienie "Wojskowych" w tej rundzie może mieć bardzo duże znaczenie, bo przejście dwóch rundy Ligi Mistrzów gwarantuje minimum fazę grupową Ligi Konferencji Europy.


Potencjalni rywale w 1. rundzie el. LM
Zespoły potwierdzone:
Lincoln Red Imps FC (Gibraltar)
Riga FC (Łotwa)
HJK Helsinki (Finlandia)
Szachtior Soligorsk (Białoruś)
Shamrock Rovers FC (Irlandia)
Connah's Quay Nomads FC (Walia)
Valur Reykjavik (Islandia)
FK Bodø/Glimt (Norwegia)
Ħamrun Spartans FC (Malta)
Neftci Baku (Azerbejdżan)

Zespoły niepotwierdzone, walczące o tytułu mistrzowskie w swoich krajach:
Partizani Tirana (Albania)
SP La Fiorita (San Marino)
FK Borac Banja Luka (Bośnia i Hercegowina)
Noa Erewan (Armenia)
Maccabi Hajfa (Izrael)
Linfield FC (Irlandia Północna)

Potencjalni rywale w 2. rundzie el. LM
Ferencvarosi TC (Węgry)
Skendija Tetovo (Macedonia Północna)
Football 1991 Dudelange (Luksemburg)
Slovan Bratysława (Słowacja)
Dinamo Tbilisi (Gruzja)
Żalgiris Wilno (Litwa)
Flora Tallin (Estonia)
Kajrat Ałmaty (Kazachstan)
Buducnost Podgorica (Czarnogóra)
Omonia Nikozja (Cypr)

fot. Woytek / Legionisci.com
infografika: Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (125)

+dodaj komentarz
pesymista - 26.05.2021 / 12:06, *.chello.pl

jest z kim przegrać...

odpowiedz
valgodesko - 25.05.2021 / 21:58, *.vectranet.pl

trafiamy na FK Bodø/Glimt i już żegnamy się z pucharami. a szkoda ????

odpowiedz
Jnk - 14.07.2021 / 22:00, *.plus.pl

@valgodesko: łyso Ci, co? :)

odpowiedz
Marcinos - 25.05.2021 / 14:57, *.orange.pl

Kajrat Almaty w II rundzie z Jose Kante, który jest tam najlepszym strzelcem 6 br/3 as. to będzie ciekawy mecz :D

odpowiedz
wrt - 24.05.2021 / 20:19, *.vectranet.pl

Jeszcze tylko 2 mecze i wakacje.

odpowiedz
singspiel - 26.05.2021 / 17:26, *.atman.pl

@wrt: jedź już dzisiaj. nie czekaj

odpowiedz
xax12 - 24.05.2021 / 12:08, *.tpnet.pl

i pyk Legia w 2 rundzie wpada na Omonia Nikozja (Cypr) i żegna się

odpowiedz
MarioL - 22.05.2021 / 21:14, *.wanadoo.fr

Na tym etapie już nie ma słabych drużyn :)

odpowiedz
Sig - 22.05.2021 / 19:23, *.chello.pl

Wilno. Piękne miasto.

odpowiedz
Real(L) - 22.05.2021 / 12:02, *.centertel.pl

Gilbartar Łotwa Malta tam mamy szanse. Od wszystkich innych jesteśmy słabsi na łomot.

odpowiedz
Jerz z Potoku - 22.05.2021 / 00:59, *.chello.pl

Studiując zaprezentowaną przez Redakcję ew. "drabinkę awansową" naszła mnie następująca konstatacja. Otóż, od czterech lat, gdy ruszają el. do fazy gr. jakichkolwiek europejskich rozgrywek - nami kibicami Legii targają skrajne emocje. Istna huśtawka nastrojów. Niestety, w części finalnej/końcowej, z reguły pod koniec sierpnia jest już tradycyjnie pozamiatane. Wówczas, jak co roku, dominuje w nas poczucie zawodu, złości i rozczarowania. Ponownie próbujemy się skupić na rywalizacji w ramach ESA oraz PP z trudną do wytłumaczenia wiarą w lepsze "jutro".
Czy w bieżących eliminacjach zaliczymy kolejny falstart i kolejne kibicowskie frustracje? Doprawdy trudno jednoznacznie wyrokować. Pewne jest natomiast to, iż kolejne (piąte) przygotowania drużyny Legii do europejskich rozgrywek będą przebiegały, jak co roku, w miodowym rytmie...
Serdeczności, szczególnie dla wytrwałych!

odpowiedz
filand - 21.05.2021 / 21:01, *.inetia.pl

Dzień dobry wieczór.
Na podstawie informacji ogólnie dostępnych na stronie w www.transfermarkt.pl dokonałem pewnego zestawienia.
Proszę o kliknięcie na podany link
https://iv.pl/images/2f03ad467050fa735145cbfb9ed4eab0.png
https://iv.pl/images/4bc4162ad5f2e1eee535c70fcf06662a.png
Przepraszam za mało profesjonalne zdjęcia.
Od siebie dodam, że Legia powinna udażać na przedstawiciela Białorusi i Norwegii. Pozostałe drużyny powinny zostać pokonane lekko łatwo i przyjemnie.
Pozdrawiam z wyrazami szacunku oraz poważaniem
Zwolennik dywidend #NYSE lub szalony matematyk. ⚽⚽⚽⚽⚽

odpowiedz
Normalny człowiek - 21.05.2021 / 17:38, *.t-mobile.pl

Jeśli prezes 100-lecia i trenairo z poznania nie wyciagną wniosków odnośnie budowania kadry, podejścia do treningow oraz sposobu przygotowań, to najdalej w sierpniu szukamy nowego szkoleniowca i skupiamy sie na lidze

odpowiedz
Korda - 21.05.2021 / 16:54, *.centertel.pl

Emreli jeszcze nie przyszedł a już złapał kontuzje.

odpowiedz
miet - 22.05.2021 / 15:20, *.wananchi.com

@Korda: kierrwa dokladnie....

odpowiedz
Serek - 20.05.2021 / 21:20, *.tpnet.pl

Podobno Miodek wpadł ostatnio na trening i powiedział: słuchajcie chłopaki i ty Jędza, odpadamy szybko z pucharów żeby skupić się na lidze... tak więc nie będzie tej drugiej rundy pewnie...

odpowiedz
Dexter - 21.05.2021 / 15:33, *.192.210

@Serek:
https://www.youtube.com/watch?v=ZTPF7dIOLIc

odpowiedz
PLBBOY - 20.05.2021 / 20:37, *.inetia.pl

Patrzę na potencjalnych przeciwników w drugiej rundzie i widzę zespoły na które lepiej byłoby nie trafić. Przeraża mnie to, że nasz klub dał się aż tak upodlic.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 20.05.2021 / 21:56, *.petrotel.pl

@PLBBOY: już w 1 runcie Bodo Glimt (zdominowali ligę norweską) i Nefci Baku (ograli Qarabag) budzi spory respekt :-(

odpowiedz
Krzeszczu - 20.05.2021 / 23:28, *.bredband2.com

@vadisodjidjiaofoe: Bodö Glimt, klub zalozony 16/9-1916.... To by byl ciekawy mecz. Aczkolwiek obawiam sie ze norwedzy nas rozniosa.

odpowiedz
Wolfik - 21.05.2021 / 14:18, *.mm.pl

@Krzeszczu: Naprawdę tacy mocni? Nie obserwuje ligi norweskiej, ale jesli pobili Rosenborg czy Molde to muszą być silni. Chociaż nazwa zupełnie nic nie mówiąca, a jak piszesz to klub o długiej tradycji.

odpowiedz
Krzeszczu - 21.05.2021 / 15:00, *.bredband2.com

@Wolfik: Liga norweska jest troszeczke lepsza niz szwedzka. A szwedzi spokojnie rozjezdzaja polskie zespoly. Dodam, ze w tym sezonie Bodö ma fenomenalne statystyki bramkowe. Nota bene, sam mam z tego Bodö dwie osobiste historie, z dawnych i juz niepamietnych czasow. :-))

odpowiedz
Krzeszczu - 21.05.2021 / 15:06, *.bredband2.com

@Wolfik: Bodö Glimt, 30 meczow (3 pkt za wygrana), 81 pkt (!!!9 i +71 bramek (!!!). Myslisz ze SGO Michnik mialaby jakas szanse?

odpowiedz
Tabaka - 21.05.2021 / 16:57, *.tpnet.pl

@vadisodjidjiaofoe: W dawnych czasach taki Widzew ograł Neftczi Baku 8:0 , hehe . Chcieliśmy wprawdzie rewanżu na Karabachu , jednak trudno , pokonajmy Neftczi , nie można się ich za bardzo obawiać , trzeba im pokazać , kto jest kim (L)

odpowiedz
Wolfik - 21.05.2021 / 19:23, *.mm.pl

@Krzeszczu: No, jeśli w całych rozgrywkach stracili tylko 9 oczek to samo w sobie musi robić wrażenie. Co do szans, to trudno mi sie odnieść. To tylko dwa mecze. Ale wolałbym, by Legia na nich nie trafiła w kontekście tego co napisałeś :).

odpowiedz
singspiel - 26.05.2021 / 17:31, *.atman.pl

@Krzeszczu: w tym sezonie dzielni szwedzi zebrali baty od pyrków

odpowiedz
Krzeszczu - 26.05.2021 / 17:43, *.bredband2.com

@singspiel: orany, przytaczasz JEDEN mecz jakby to byl jakis argument. To moze przypomnij te wszystkie inne, porazki polskich druzyn, oklapy ktore "dostawalismy" ostatnimi, dajmy na to, 10 laty. Jak mawiaja, i slepej kurze tez sie czasem trafi ziarno.

odpowiedz
singspiel - 26.05.2021 / 17:54, *.atman.pl

@Krzeszczu: liga szwedzka nie jest wcale mocna. to liga prawie amatorska. jak któryś piłkarz prosto kopnie piłkę, natychmiast wyjeżdzą do lepszej ligi np. do holenderskiej. jak jest naprawdę dobry, może grać w jeszcze lepszych ligach. Bardziej obawiam się Azerów- spore pieniądze z ropy naftowej. Reszta drużyn w I rundzie nie powinna nas przerażać

odpowiedz
Krzeszczu - 26.05.2021 / 18:11, *.bredband2.com

@singspiel: Tak, zgadzam sie, i w mojej opini liga szwedzka (poza Malmö FF) jest taka sobie. Co nie przeszkadza szwedom klepac polskie zespoly. Helsingborg IF, IFK Göteborg, AIK Stockholm, nie az tak dawno Malmö FF (7 sekund na pierwszego gola, czyli szybciej niz milczenie Lewandowskiego). O Hammarby (ktore ogral lach) pisalem przeciez, ze graja naiwna pilke podworkowa. Potrafia strzelic 3 gole, ale stracic 5. I ze lach ich ogral? I co z tego? W 9 na 10 meczow zwyciezko wychodza niestety szwedzi. A topowe kluby norweski ogrywaja szwedow. Wiec jesli trafimy na Bodö/Glimt, ktore na 90 punktow ugralo 83 i mialo +71 goli, to nie bardzo wierze ze Michnik i jego betonowa polska mysl szkoleniowa, w kombinacji z talentem uzbieranym przez Locko Loko i tapetowego (Kucharskiego) cos ugraja. Wedle zasady: "niby czlek wiedziol ale sie ludzil".

odpowiedz
singspiel - 26.05.2021 / 18:12, *.atman.pl

@Krzeszczu: poza tym nie widzę szwedów w 2 pierwszych rundach. mocne tam jest Malmoe

odpowiedz
Krzeszczu - 26.05.2021 / 18:17, *.bredband2.com

@Krzeszczu: Zapomnialem dodac Häcken BK, bo tez chyba klepalo.

odpowiedz
singspiel - 26.05.2021 / 18:19, *.atman.pl

@Krzeszczu: być może. pamiętaj jednak, że jeżeli w lidze ogórkowej jakiś zespół tak zaszaleje, to zwykle po sezonie jest wyprzedaż i najczęsciej taka ekipa potrzebuje czasu, żeby się pozbierać. nie sądzę, żeby skauci przeoczyli taki wynik Bodo

odpowiedz
singspiel - 26.05.2021 / 18:25, *.atman.pl

@Krzeszczu: norwegia gra chyba innym systemem niż europa? chyba wiosna-jesień?

odpowiedz
Krzeszczu - 26.05.2021 / 18:28, *.bredband2.com

@singspiel: to szwecja tak gra.

odpowiedz
AAA - 20.05.2021 / 18:13, *.chello.pl

Jakie muszą zostać spełnione warunki żeby Legia była rozstawiona w 3 rundzie o ile to wogöle możliwe?

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 20.05.2021 / 20:58, *.petrotel.pl

@AAA: W 3 rundzi LM? Wojna jądrowa i zniszczenie wielu miast w krajach zachodnich?

odpowiedz
PLBBOY - 21.05.2021 / 00:37, *.inetia.pl

@vadisodjidjiaofoe: HAHAHAHA... Śmieje się przez łzy.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 21.05.2021 / 06:23, *.centertel.pl

@AAA: Jeżeli wycofają sie zespoły z wyższym wspolczynnikiem, czyli...wszyscy...

odpowiedz
Jean Pierre - 21.05.2021 / 16:23, *.icpnet.pl

@vadisodjidjiaofoe: MISTRZ ironi

odpowiedz
Kibic - 21.05.2021 / 18:59, *.84.166

@AAA: Trzeba ukręcić łeb hydrze w postaci największych klubów w Europie, które strumień pieniędzy kierują w swoją stronę.

odpowiedz
Semper Fi - 20.05.2021 / 17:16, *.112.50

A tak juz po kibicowsku, pomijajac roznice zdan.

Ale bedzie jazda!!!
Znowu puchary!!!
Ta adrenalinka!!!
Czy na stadionie!
Czy z Ziomami pod blokiem!
Czy z Ziomami przy grillu w willi "paradajs" typu!
W klubie na duzym ekranie!!!!
Nie wazne!!!
Wszędzie bedzie słychać...
" Tylko Legia...
Ukochana Legia...
Cała Polska czeka... (ok, niech czeka 50 %)
Na ZWYCIĘSTWO Tweeeeeee!

odpowiedz
c u L t - 20.05.2021 / 20:02, *.amazonaws.com

@Semper Fi: ✨????⚽️✨

odpowiedz
✨⚽️✨ - 20.05.2021 / 20:03, *.amazonaws.com

@c u L t : ✨⚽️✨

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 20.05.2021 / 20:48, *.petrotel.pl

@Semper Fi: ????

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 20.05.2021 / 20:55, *.petrotel.pl

@vadisodjidjiaofoe: emotki mi nie wchodzą. Miał być kciuk w górę ;-)

odpowiedz
td - 20.05.2021 / 15:51, *.centertel.pl

Na kogo trafia, na tego trafią, wygrają lepsi i tyle.

odpowiedz
atmosferic - 20.05.2021 / 14:08, *.orange.pl

TEGO RYWALA CHCE - Hamrun Spartans

odpowiedz
atmosferic - 20.05.2021 / 14:08, *.orange.pl

TEGO RYWALA CHCE - Hamrun Spartans

odpowiedz
tommy - 20.05.2021 / 14:07, *.249.78

bijemy rekord i odpadamy w I rundzie z mistrzem gibraltaru

odpowiedz
wiaderny - 20.05.2021 / 11:12, *.ewe-ip-backbone.de

czeka na lomot

odpowiedz
atmosferic - 20.05.2021 / 10:21, *.orange.pl

Pytanie na co Legia czeka z transferami ? na tydzien przed eliminacjamii ich sciagnie? znow ten sam blad bedzie i znow nie beda przygotowani.

odpowiedz
Wolfik - 20.05.2021 / 10:26, *.mm.pl

@atmosferic: Tydzień przed to i tak sukces. Gorzej, jakby potencjalne wzmocnienia przyszły tydzień po....

odpowiedz
Leśny Dziadek - 21.05.2021 / 00:17, *.centertel.pl

@Wolfik: Jeżeli tydzień po awansie do fazy grupowej LM, to nie bedzie tragedii...

odpowiedz
Ja1916 - 20.05.2021 / 09:51, *.onet.pl

W pierwszej rundzie mam nadzieję że ominiemy Maccabi,Nefci ,Bodo, HJK.
Reszta spokojnie do ogrania.
W 2 rundzie Flora i Żalgiris to raczej wygrana, z resztą będę ciężkie boje.

Ogólnie to kilka lat temu każdy z tych meczów byłby formalnością, ale teraz widzę potęgi z Luksemburga czy Cypru które nas ogrywały w ostatnich latach, więc niczego nie można być pewnym i trzeba się cieszyć z każdej wygranej.

odpowiedz
(L)Łomża(L) - 20.05.2021 / 09:34, *.vectranet.pl

W pierwszej rundzie Valur Reykjavik (Islandia), w drugiej Slovan Bratysława (Słowacja), pewne info od łysego z UEFA. A, nie czekaj, teraz to chyba ktoś inny losuje...

odpowiedz
A - 20.05.2021 / 09:14, *.citystrada.pl

ciekawe czy będzie z kibicami przyjezdnymi

odpowiedz
Krasnal - 20.05.2021 / 08:54, *.com.pl

Liga kelnerów OBOWIĄZKOWA...wystarczy te dwie rundy przejść..

odpowiedz
Wito - 20.05.2021 / 07:23, *.amazonaws.com

Tylu idiotów, którzy podają się za kibiców Legii nie ma chyba w żaden inny klub.
Mioduski - gołodupiec, nowi zawodnicy kaleki, wszystko źle. Może czas się ogarnąć? Zamiast narzekać wyciągnijcie kasę i kupcie ukochany klub, przecież wy nie jesteście gołodupcami. Niektórzy z tu piszących kupują piwo w Biedronce po 1.50 a potem szastają wirtualnymi milionami przy klawiaturze.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 20.05.2021 / 08:29, *.petrotel.pl

@Wito: A ty jesteś kolejnym idiotą, który tego gołodupca broni. Jaki masz w tym interes?Siedzisz u niego w kieszeni?

odpowiedz
Jano - 20.05.2021 / 08:53, *.orange.pl

@vadisodjidjiaofoe: Wito akurat w tym ma rację, dobrze z pozycji fotela zza kompem krytykować wszystkich i wszystko. Nic prostszego, skoro Mioduski wg ciebie jest gołodupcem to znaczy że ty masz kilkaset razy więcej hajsu to może wyjmij drobne z tylnej kieszonki i wykup od gołodupca Legię i będzie Liga Mistrzów co rok:) od razu podpowiem Messi się zastanawia czy nie odejść z Barcy, możesz go wyhaczyć, jest też paru dobrych grajków do wyjęcia w Europie, wydasz te parę groszy (eurogroszy) i zbudujesz potęgę z której Real Madryt z 3 drużyny będzie wypożyczał piłkarzy proste,proste!

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 20.05.2021 / 09:06, *.petrotel.pl

@Jano: Proszę, i kolejny idiota, który nie widzi Mistrzostwa na kredyt. Kiedy do was dotrze, że Miodulski nic Legii nie daje, tylko pożycza!!! Budowa akademii również na kredyt. Legia będzie miała z niej prawdopodobnie tylko długi. Przydupasów Miodulskiego zawsze można poznać po tym, że wypominacie innym, że nie mają tyle hajsu co Miodulski. Jakby on tą kasę Legii dał.

odpowiedz
Kingmax3000 - 20.05.2021 / 09:46, *.vectranet.pl

@vadisodjidjiaofoe: Ale wiesz, to że niepoprawnie napiszesz nazwisko prezesa Twojego klubu to najniższy możliwy rodzaj obrazy, który bardziej poniża Ciebie niż jego.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 20.05.2021 / 09:55, *.petrotel.pl

@Kingmax3000: Naprawdę? To niedobrze. W takim razie będę pisał Pasożyt. A ty jesteś kolejnym gościem, którego nie stać na merytoryczne ustosunkowanie się do moich zarzutów, i który jara się braniem u niego pożyczek? Czy tak z dobrego serca to piszesz?

odpowiedz
ToJeAmelinium. - 20.05.2021 / 10:20, *.55.238

@vadisodjidjiaofoe: Kolejny dzieciak który wszystkich od idiotów wyzywa, samego siebie mając za wielkiego mędrca który wszędzie spiski wykrywa.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 20.05.2021 / 10:33, *.petrotel.pl

@ToJeAmelinium.: Racz zauważyć kto pierwszy zaczął wyzywać kibiców Legii od idiotów. Niejaki Wito, którego bronisz. Jest akcja, jest reakcja. Widzę, że trolli Pasożyta Mioduskiego tu coraz więcej. Waszą "mądrość" można porównać do "mądrości" frajera, który jara się wziętą właśnie pożyczką w Providencie. Podziwiać, to ja mogę działaczy Rakowa, którzy dysponując kilkukrotnie mniejszym budżetem niż nasz Janusz Footballu, i bez kredytów, zdobyli vicemistrzostwo. A kredyty od Pasożyta i duże zadłużenie Legii to fakt, a nie spiski. Widzę, że jesteś mocno niedoinormowany, a zabierasz głos w dyskusji.

odpowiedz
Krzeszczu - 20.05.2021 / 10:49, *.bredband2.com

@vadisodjidjiaofoe: Popieram kolege. Przypomne ze z pelikanami (ktore wszystko tak chenit lykaja, chetniej niz Lisa Ann), zadna dyskusja bo nie sa w stanie za grosz pomyslec.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 20.05.2021 / 11:22, *.petrotel.pl

@Krzeszczu: Dziwię się, że można tak wszystko łykać. Chyba trzeba mieć w tym jakiś interes, żeby być tak krótkowzrocznym. Ja rozumiem, że Mistrzostwo. OK. Super. Ale jak będziemy z tych długów wychodzić, to następne pokolenie kibiców Mistrzostwa może nie zobaczyć. Albo skończymy kilka lig niżej w wyniku bankructwa. Fachowiec zrobiłby to co najmniej dwa razy taniej. A nasz Pasożyt swoją nieudolnością/rozrzutnością/niekompetencją (niepotrzebne skreślić) doprowadzi klub do ruiny finansowej. Pamiętajmy, jak krytykował Leśnego za długi. Tyle, że długi Leśnego, to były malutkie w porównaniu do tych, których sam narobił. No i Leśny awansował do LM i te długi się spłaciły z nawiązką. A co robi Pasożyt? Kilka lat bez żadnych pucharów. Jak można popierać takiego gościa? W zachwyty nad nim nie popadnę zanim tych długów nie spłaci. Inaczej jego zamiary względem Legii są dla mnie jednoznaczne. Legia jest tak bogatym klubem obecnie, że zdobycie Mistrzostwa, to jak to określił nielubiany tutaj gość, ale w tym akurat miał rację "normalny dzień w pracy". Każdy by je zdobył. To można tylko spier....ć.

odpowiedz
Jano - 20.05.2021 / 11:43, *.orange.pl

@ToJeAmelinium.: no cóż @Wito jest idiotą to wszystkich mierzy swoją miarą, nie warto tracić na takich czas, bo liczysz na merytoryczne argumenty a dostajesz bełkot żula spod sklepu, a z takim nie warto dyskutować, sam pewnie zbiera na bełta pod biedrą a pouczałby innych jak wydawać pieniądze.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 20.05.2021 / 12:21, *.petrotel.pl

@Wito: polecam lekturę
https://weszlo.com/2020/11/07/dla-mnie-lesnodorski-jest-jak-huba-to-kim-dla-legii-jest-dariusz-mioduski/

odpowiedz
Wolfik - 20.05.2021 / 12:24, *.mm.pl

@vadisodjidjiaofoe: Kolego, w dobie kreatywnej ksiegowosci wszystko można zredukować. Vide - obecne i byłe rządy RP :). I jeszcze na premie zostanie. Fakt, że dla rodziny i znajomych, ale jednak.

Poza tym....kogo w Polsce obchodzi, co bedzie za rok, czy dwa?

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 20.05.2021 / 12:42, *.petrotel.pl

@Wolfik: Można zredukować, jeśli wierzyciel Pasożyt tego chce, ale dlaczego miałby chcieć, skoro dotychczas nie chciał. A Legia staje się jego zakładnikiem. I oto wydaje mi się, że mu chodzi.

odpowiedz
znajca - 20.05.2021 / 12:44, *.centertel.pl

@Wolfik:
Z głębokim żalem... przyznaję rację. Wystarczy wygrać wybory, żeby używać sobie do woli. Niczym zwycięski najeźdźca w okupowanym kraju.

odpowiedz
Nick - 20.05.2021 / 13:14, *.186.13

@vadisodjidjiaofoe: No i co z tego, że Mioduski pożycza Legii? Przecież jest właścicielem. Jeśli Legia zbankrutuje, to on straci pożyczone pieniądze. W interesie Mioduskiego jest, aby Legia przynosiła jak najwięcej dochodów, to on będzie mógł odebrać swoje pieniądze. Pod względem finansowym Mioduski=Legia, jeśli z Legii odejdzie jakiś zawodnik za grubą kasę, to wszystko może wziąć Mioduski, bo to jego klub.

odpowiedz
Semper Fi - 20.05.2021 / 13:24, *.112.78

@Wito: Znasz historie Pana Mioduskiego?
Wiesz w jaki sposób dorobił się fortuny?
Ja wiem, wiec zamknij ryj.
Może są tu kibice co kupują piwo po 1.5 w biedrze...
Bo walczą kazdego dnua o lepszy byt. Urodzeni i wychowani " na ulicy" przez patologie, ktora Pan Mioduski wraz z Kulczykami i reszta polityczno korporacyjnego badziewia na nas sprowadzili. Wiec milcz, albo podaj miejsce i czas... Smieciu.

odpowiedz
Semper Fi - 20.05.2021 / 13:27, *.112.78

@ToJeAmelinium.: Pana Krzeszcza i Pana Ofoe witamy tu od lat...
Kto Ty jestes gosciu?
"Fejk nik" na krótko...
Bije trolem.

odpowiedz
Wolfik - 20.05.2021 / 13:39, *.mm.pl

@Semper Fi: Kolego, wyluzuj. Świata nie zmienisz, a tylko się chorób nabawisz. Rozumiem wqurw, bo nieraz też mnie krew zalewa, ale staram się podejśc do tego z dystansem. A forum, jak forum - każdy ma swoje zdanie.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 20.05.2021 / 13:55, *.petrotel.pl

@Nick: @Nick: "Jeśli Legia zbankrutuje, to on straci pożyczone pieniądze. "
Ale czy straci na tym interesie? Wątpię. Przez lata większość tej kasy z klubu wyprowadzi w postaci swojego wynagrodzenia (za swą nieudolność), wynagrodzenia kolesi (Klafuriciów i Jozaków), doradców (ten z Basel-nie pamiętam nawiska), albo prowizji menagerskich i innymi drogami. Są na to sposoby, o których nie śniło się filozofom ;-)
"W interesie Mioduskiego jest, aby Legia przynosiła jak najwięcej dochodów,"
W interesie każdego przedsiębiorcy jest nie wykazywać dochodów ;-)
"Mioduski=Legia, jeśli z Legii odejdzie jakiś zawodnik za grubą kasę, to wszystko może wziąć Mioduski, bo to jego klub."
A potem udzieli Legii kolejnych pożyczek? ;-) Jak rozumiem akceptujesz to i pochwalasz?
Mnie nie obchodzi, czy jego biznes wypali, czy nie, ale co Legia dostanie za to całe zadłużenie, które na nią spadnie, bo to Legia odpowie spadkiem z ligi w razie bankructwa. Najlepiej, żeby tego zadłużenia nie było.

odpowiedz
Semper Fi - 20.05.2021 / 17:10, *.112.50

@Wolfik: masz racje Bracie. Czasem dystans mi ucieka jak doczytam sie takich o to tu wyzszych sfer...

odpowiedz
Mdread - 20.05.2021 / 17:30, *.virginm.net

@vadisodjidjiaofoe: chlopie obecnie caly swiat zyje na kredyt a kluby przede wszystkim i to wszedzie nawet w premier league

odpowiedz
ToJeAmelinium. - 20.05.2021 / 18:54, *.55.238

@vadisodjidjiaofoe: Po pierwsze nikogo nie bronie, po drugie gdzie w mojej wypowiedzi wyczytałeś, kolego wszystko najlepiej wiedzący, że podoba mi się to co wyprawia prezes. Nie wypowiadaj się za innych. Świat nie jest czarno biały, więc takie proste myślenie pozostaw dla siebie albo dorośnij. Bo widzę że dla ciebie jeśli ktoś ma odmienne zdanie od twojego to z góry uważasz go za idiotę. Radzę czasem wyjść ze swojej bańki światopoglądowej.

odpowiedz
ToJeAmelinium. - 20.05.2021 / 18:57, *.55.238

@Semper Fi: Widzę że tu trzeba być jakimś wtajemniczonym jak w sekcie żeby się wypowiedzieć. Trochę to słabe bać się odmiennego zdania i krytyki.

odpowiedz
Krzeszczu - 20.05.2021 / 19:04, *.bredband2.com

@ToJeAmelinium.: "Radzę czasem wyjść ze swojej bańki światopoglądowej." I tym wlasciwie podsumowales sam siebie. Tylko ze chyba nie potrafisz sam tego zrozumiec.
"Widzę że tu trzeba być jakimś wtajemniczonym jak w sekcie żeby się wypowiedzieć." Nie, nie trzeba, ale warto troche myslec. Rowniez tez ze jesli zaczepiasz kogos na forum to powinienes sie spodziewac odpowiedzi. Byc moze nawet takiej ktora ci sie nie spodoba. A jesli boisz sie odpowiedzi, to polecam nie wchodz na forum, nie zaczepiaj/zadawaj pytan/prowokuj, a raczej wycofaj sie do sojej strefy bezpieczenstwa gdzie zadne zlo tego swiata cie nie znajdzie.
A kolega @Semper Fi, ktory nota bene tez jest sporo lat na tym forum, podsumowal cie krotko i konkretnie: "Kto Ty jestes gosciu?
"Fejk nik" na krótko...
Bije trolem."

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 20.05.2021 / 20:03, *.petrotel.pl

@Mdread: Czy jeśli wokół Ciebie wszyscy ćpają, to Ty też będziesz ćpać? Wiadomo jak to się zazwyczaj w dłuższym terminie kończy, choć na krótką metę może być euforycznie ;-) Żeby wygrać naszą ligę nie trzeba kredytów. Trzeba tylko fachowca, który potrafi wykorzystać sensownie pieniądze, którymi Legia deklasuje konkurencję. Ale zadłużenie Legii jest dla Pasożyta korzystne. Pomaga wyprowadzać kasę (odsetki) i w razie czego trzymać klub za cohones (bo zbankrutujecie i wylądujecie kilka lig niżej). Utrwala w ten sposób swoją władzę i zarabia kosztem Legii.

odpowiedz
c u L t - 21.05.2021 / 00:17, *.amazonaws.com

@Wito: Wejdź do szafy i zobacz czy cie tam nie ma.....

odpowiedz
Sig - 22.05.2021 / 19:59, *.chello.pl

@Wito: nie ma w Biedronce piwa za 1,5. Puszka Króla 2,5.Bosman bywa ale rzadko po 2,8.

odpowiedz
lol - 20.05.2021 / 07:13, *.amazonaws.com

oby tylko nie trafic na Dudelange

odpowiedz
Centrala - 20.05.2021 / 06:22, *.getfiber.pl

Czy telefony i fryzjerzy działają też w LM czy to tylko układzik na ESA był?

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 20.05.2021 / 05:06, *.vectranet.pl

1 runda Legia -Lincoln Red Imps FC (Gibraltar)
radosc po zwyciestwie ogromna swietowanie na starowce
2 runda Legia-Skendija Tetovo (Macedonia Północna)
zwyciestwo witanie pilkarzy na lotnisku jak bohaterow
3 runda wpie.....spadek do ligi europy
4 runda wpie...spadek do confidental lige (chodzi o to ze to liga stworzona przez fr.... dla fra...) by topowe kluby mialy z kad wybierac graczy moze kiedys stworza lige mistrzow dla Mistrzow danego kraju i nie bedzie tam miejsca na 4-5 klubow z jakiejs ligi bo przez te ustawione miejsca wszystkie ligi nam odjechaly na lata swietlne a złodzieje z pzpn nigdy nie odpowiedza za zniszczenie naszej ligi

odpowiedz
Wolfik - 20.05.2021 / 13:43, *.mm.pl

@kami(L)PRAGA: A żeby nie było tak optymistycznie, może być tak:
1 runda Legia -Niefticzi Baku - wpier...l, co oznacze zmianę trenera i sprzedaż dwóch czołowych zawodników, by "dopiąć budżet";
2. modły o wolny los w eliminacjach do CL... :)

odpowiedz
eee - 19.05.2021 / 23:49, *.chello.pl

Tak patrząc na te drużyny w I rundzie to chyba tylko Malta wydaje się do przejścia bez ceregieli.

odpowiedz
Drewnaldo - 19.05.2021 / 23:02, *.centertel.pl

Bodo ich zje

odpowiedz
Mrok - 19.05.2021 / 22:24, *.chello.pl

No ten Ermeli to jakiś wyrywny, wszyscy kandydaci do transferów Kucharskiego rozpadali się po przyjściu do Legii a ten rozleciał się jeszcze zanim przyleciał do Polski.

odpowiedz
cuLt - 19.05.2021 / 21:58, *.amazonaws.com

Jak sie czyta.... potencjalnych przeciwnikòw to sie odechciewa wszystkiego,przecież my jesteśmy na dnie europejskiej piłki,możemy za to podziékować Bońkowi,i tym co mòwiá o lepszej polskiej piłce i tym co niâ rzádzá i trzymajâ macki jak właściciel marki astorin....

odpowiedz
Arek - 19.05.2021 / 23:02, *.tpnet.pl

@cuLt: a po polsku?

odpowiedz
cuLt - 20.05.2021 / 01:36, *.amazonaws.com

@Arek: ....twoja mać!

odpowiedz
LewLegia - 19.05.2021 / 21:48, *.net.pl

Po co sięgać do 2giej rundy jak kelnerzy z Malty załatwią sprawę, a słowik poznański będzie i tak liczył kasę od prezesa przez lata.

odpowiedz
Wolfik - 19.05.2021 / 21:43, *.mm.pl

No, jak trafimy na nowego mistrza Azerów....może byc pozamiatane.

odpowiedz
c u L t - 20.05.2021 / 02:25, *.amazonaws.com

@Wolfik: Pozamiatane, ale kto potem pogoni Mioduskich i Kucharskich?!

odpowiedz
Wojtek86 - 19.05.2021 / 21:42, *.net.pl

I runda kw.LM i stare powiedzenie - na tym etapie nie ma już słabych drużyn :D

odpowiedz
Rio - 19.05.2021 / 21:18, *.t-mobile.pl

kiedyś nikt nie zawracał sobie głowy pierwszymi i drugimi rundami, a teraz każda

odpowiedz
Witamina1916 - 19.05.2021 / 21:10, *.plus.pl

I już pech od samego początku . Potencjalnie same mocne drużyny :)

odpowiedz
Lesny Dziadek - 19.05.2021 / 21:08, *.orange.pl

Super. Liga Mistrzów nasza. Pykniemy dwie rundy i gramy w grupie LM, tak?

odpowiedz
oLaf - 19.05.2021 / 21:57, *.vectranet.pl

@Lesny Dziadek: nie no, Leśny, trzeba tylko 4 rundy pyknąć , a w ostatniej zespół typu Liverpool : O

odpowiedz
Leśny Dziadek - 20.05.2021 / 00:08, *.orange.pl

@oLaf: O kurde, to Houston mamy problem...

odpowiedz
dino - 20.05.2021 / 07:23, *.plus.pl

@Lesny Dziadek:
To są potencjalni rywale I i II rundy a jeszcze jest III i IV a tam zespoły pokroju Rangersow Slavii Praga i Dinama Zagrzeb

odpowiedz
Wolfik - 20.05.2021 / 10:28, *.mm.pl

@Lesny Dziadek: Samogon już "doszedł? :)

odpowiedz
Mike (L) - 19.05.2021 / 21:03, *.vectranet.pl

Przy odpowiednich rozstrzygnieciach możemy być również rozstawieni w 3 lub 4 rundzie el. LM. Cel minimum to powinna być 4 runda która już dużo daje :)

odpowiedz
Morda - 19.05.2021 / 21:20, *.wanadoo.fr

@Mike (L) : Podziwiam. Ja drżę o losowanie w drugiej rundzie, żeby nie trafić na silniejszych od nas a Ty piszesz o 4 rundzie eliminacji...

odpowiedz
Wolfik - 20.05.2021 / 10:25, *.mm.pl

@Morda: Nie pozbawiaj ludzi marzeń :).

odpowiedz
pozdrowieniec - 19.05.2021 / 20:51, *.t-mobile.pl

Jeszcze nie zaczęliśmy, a już jesteśmy rozstawieni. Drżyjcie narody! Nadciąga Legia!

odpowiedz
lucho_83 - 19.05.2021 / 20:47, *.chello.pl

Strach się bać po ostatnich europejskich podbojach....

odpowiedz
Filip - 19.05.2021 / 20:47, *.96.143

Trafimy na nafciarzy z kasą z Azerbejdżanu i po zawodach. Qarabag czy Nefci to to samo.

odpowiedz
grzesiek - 19.05.2021 / 20:38, *.centertel.pl

Dudelange, Omonia Nikozja. Mozemy na nich trafic zanosi sie na rewanz.........az strach sie bać ze nam wleją drugi raz

odpowiedz
Pałer - 19.05.2021 / 20:36, *.tpnet.pl

Rozjedziemy wszystkich !

odpowiedz
Maciej - 19.05.2021 / 20:35, *.supermedia.pl

Oglądałem ten mecz. Neftci miało kupę szczęścia. Ewidentny karny w 96min. Jeden rywal mniej :)

odpowiedz
Lesny Dziadek - 19.05.2021 / 21:06, *.orange.pl

@Maciej: To ile w tej lidze trwają mecze?

odpowiedz
Maciej - 19.05.2021 / 21:45, *.supermedia.pl

@Lesny Dziadek: sędzia doliczył 6 min a w sumie trwał 98 :)

odpowiedz
Leśny Dziadek - 20.05.2021 / 00:09, *.orange.pl

@Maciej: To niezłe czasy tam kręcą...:)

odpowiedz
Krzeszczu - 19.05.2021 / 20:33, *.bredband2.com

"W barwach Qarabagu wystąpiłMahir Ermeli, który ma zostać zawodnikiem Legii. Napastnik opuścił boisko w 72. minucie z powodu urazu - najprawdopodobniej naciągnął mięsień dwugłowy w prawej nogi."
Byl Edek Kaleka, Necid, Chupa Chips z malymi butami i odciskami, byl Mauricio, Obsradovic, nawet wiecznie polamany Sanogo. No to wedle tradycji, sciagajmy kolejnego kaleke, na odbudowe. Drzyj Europo.

odpowiedz
Stefan - 19.05.2021 / 22:12, *.chello.pl

@Krzeszczu: czy ty grałeś kiedyś w piłkę, albo uprawiałeś jakikolwiek sport? Naciągnięcie może się zdarzyć każdemu.

odpowiedz
grzesiek - 20.05.2021 / 03:28, *.centertel.pl

@Krzeszczu: no wlasnie Krzeszczu żadamy wyjasnien o cl ci chodzilo w tym komentarzu. To delikatny uraz nie ma co porownywac do eduardo

odpowiedz
Krzeszczu - 20.05.2021 / 10:51, *.bredband2.com

@grzesiek: Delikatny czy nie, ja mam dosyc, serdecznie dosyc sprowadzania do klubu kalek i innych kontuzjowanych na odbudowe. Czy my jestesmy w stanie sprowadzic ZDROWEGO, i GOTOWEGO do gry zawodnika?

odpowiedz
grzesiek - 20.05.2021 / 11:17, *.centertel.pl

@Krzeszczu: ale nadciagniecie to peenie z 2 tygodnie przerwy jedynie max. To tak jakby nie kontuzja. Zreszta pisales na forum ze trenowales rozne sporty to powinienes to wiedziec

odpowiedz
Krzeszczu - 20.05.2021 / 11:25, *.bredband2.com

@grzesiek: wiem, wiem, i pewnie zareagowalem troche za impulsywnie, ale powtarzam, mam dosyc sprowadzania inwalidow wszelakich form. Tylu ich bylo ostatnimi laty ze spokojnie moglibysmy wystawic ze dwie albo i trzy druzyny na Paralympics. Ile mozna? Serio, nie interesuje mnie juz czy to powazne czy drobne, zlamanie czy stluczka. Kiedys trzeba powiedziec koniec, basta, no bo po höööy te wszystkie testy medyczne? Co my jestesmy sierociniec dla bezdomnych paralitykow? Cos jak szwecja dla "uchodzcow", wszystkich przyjmie? Masz kontuzje? Super! Wal do Legii!!! Tam nie tylko cie zrehabilituja ale i godnie za to zaplaca. Kolego, ile mozna...?

odpowiedz
grzesiek - 20.05.2021 / 17:20, *.centertel.pl

No ale wiesz Emreli ponoć dobry jest wiec z lekkim urazem i tak go chyba dobrze wziąć.

odpowiedz