REKLAMA

Zapasy

Wiktor Piec mistrzem Polski U-15

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Zapaśnik Legii Warszawa, Wiktor Piec, zdobył złoty medal Mistrzostw Polski U-15 w stylu klasycznym, w kat. -68kg. Zawody odbyły się w Gomulinie koło Piotrkowa Trybunalskiego. Legionista wygrał wszystkie cztery pojedynki, a w walce finałowej pokonał przeciwnika przez tusz przy przewadze technicznej 8:0. Trenerem Wiktora jest Mariusz Stępień.

Tym samym legionista zapewnił sobie miejsce w reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy Młodzików (U-15), które w dniach 27-30 maja odbędą się w Bułgarii. Wcześniej Wiktor zapewnił sobie kwalifikację do lipcowej Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.
przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Kozioł - 20.05.2021 / 19:21, *.centertel.pl

Wielkie gratulacje Panie Wiktorze!!!
Pana ojciec musi być z Pana bardzo dumny. Serdecznie pozdrawiam Pana Sylwestra z którym to miałem przyjemność siedzieć w szkolnej ławie w TE im. SP.

odpowiedz
Syrenka - 20.05.2021 / 14:59, *.204.51

Gratulacje!!!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.