August Sobczak - fot. Bodziach / Legionisci.com
REKLAMA

Żeglarstwo

Legioniści zdominowali mistrzostwa Mazowsza w kl. Optimist

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Białobrzegach rozegrane zostały żeglarskie mistrzostwa Mazowsza w klasie Optimist. Zawodnicy Legii wyraźnie zdominowali zawody, zajmując nie tylko wszystkie miejsca na podium, ale i sześć czołowych lokat klasyfikacji generalnej. Zwycięzcą rywalizacji został Krzysztof Maksymowicz, który wygrał jeden z wyścigów i w trzech plasował się na drugim miejscu. Srebrny medal wywalczył Stanisław Ługowski, a brązowy August Sobczak.

Kolejni legioniści ukończyli regaty na miejscach: 4. Antoni Brzozowski, 5. Zofia Brdulak, 6. Henryk Komenda, 8. Hubert Matz, 11. Juliusz Bartczak, 14. Paweł Włodarczyk, 20. Jan Muszyński.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.