Filip Mladenović - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Mladenović: Nie mogę obiecać, że na pewno zostanę

źródło: sport.interia.pl

- Kontrakt mam na kolejne dwa lata, ale nie mam pojęcia, co wydarzy się za trzy miesiące. Ja powiem, że zostanę, a pojawi się super oferta i co wtedy? Mam z niej zrezygnować? Sam nie wiem, co będzie... Nie mogę obiecać, że na pewno zostanę. Ale mogę obiecać, że póki będę w Legii, oddam na boisku serce. Tym bardziej teraz, bo w przyszłym sezonie będę chciał obronić tytuł Najlepszego Piłkarza. Motywacji mi nie zabraknie, bo te dwie nagrody dały mi dużo energii - mówi Filip Mladenović w rozmowie z Interią.



Całą rozmowę możecie przeczytać na sport.interia.pl.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (62)

+dodaj komentarz
Tomek prg - 29.05.2021 / 23:00, *.chello.pl

PANIE MLADENOVIC Wejdź z Legia do Ligi mistrzów i możesz lecieć .marzy mi się bramka z rzutu wolnego dla (L) ale nie ma profesora może Pan? Czy mamy brać Petera Forsella heh

odpowiedz
Pusia - 27.05.2021 / 21:18, *.vectranet.pl

Mamy czerwiec a transferów ni ma! Brawo pudel!

odpowiedz
c u L t - 25.05.2021 / 02:40, *.amazonaws.com

Już powinni szukać na jego miejce lepszego i młodszego, i nie czekać kiedy bêdzie miał propzycje wyjazdu , za dwa razy wiécej co Legia daje.

odpowiedz
MK - 24.05.2021 / 23:02, *.com.pl

Szkoda by bylo gdyby odszedl. Veso juz stracilismy, za chwile moze odejsc Wszolek i Jura i nie mamy skrzydel. Nawet jak ktos dojdzie w ich miejsce to zanim sie zgraja itd to juz moze byc po eliminacjach i znowu wszyscy bedą jęczeć, że kolejny rok bez gry bez pucharów. Nie rokuje to dobrze. Rozumiem ze kazdy pilkarz ma swoje plany i chce wykorzystać dobry sezon zeby sie wypromować, ale gdyby zostali to może grając w Europie mogliby pokazać sie bardziej. Mam wrażenie że nie wierzą w to że maja szanse do pucharow się załapać i wolą zadowolić sie tym co im sie trafia juz teraz.

odpowiedz
(L) uz - 24.05.2021 / 22:41, *.inetia.pl

Szczera wypowiedź. Nie mendzi, nie obiecuje gruszek na wierzbie, nie deklaruje że "Legia aż do śmierci". Facet z jajami, nie to co jego kolega z drużyny ciągle szukający przysłowiowych "motylich jajec" żeby podjąć decyzję co dalej.

odpowiedz
Kiwi - 24.05.2021 / 21:01, *.chello.pl

Wkład do koszulki wy....

odpowiedz
Marko - 25.05.2021 / 08:49, *.centertel.pl

@Kiwi: no to wypier...j !

odpowiedz
Leśny Dziadek - 24.05.2021 / 20:38, *.orange.pl

@vadisodjidjiaofoe: Masz rację, jeżeli chodzi o propozycje nazwisk. Ale pamiętam okienko zimowe, wtedy też pojawiło się kilka ciekawych nazwisk. Niestety w ostatniej chwili chyba część tych ludzi zmieniła nazwiska?:))) Bo przyszli zupełnie inni zawodnicy. Cactas - są bardzo duże rozbieżności finansowe...
No cóż, zobaczymy jak się to wszyztko rozwinie...

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 24.05.2021 / 20:57, *.petrotel.pl

@Leśny Dziadek: :))) Niby człowiek wie, ale się łudzi ;-)

odpowiedz
Leśny Dziadek - 24.05.2021 / 23:32, *.orange.pl

@vadisodjidjiaofoe: :)

odpowiedz
Trampek - 24.05.2021 / 18:56, *.125.106

Jeżeli ktoś myśli,że w przeciągu najbliższego wieku w LEGII / ale nie tylko / znajdzie się piłkarz tak przywiązany do klubu , w tym wypadku do LEGII jak jego ikona Pan Lucjan Brychczy / zdobywca największej ilości bramek dla LEGII / , który można powiedzieć całe dorosłe życie / z małym epizodem/ spędził w jednym klubie - w LEGII to powiedzenie,że "myli się" , to tak jakby nic nie powiedzieć.Czasy , w których piłkarze byli przywiązani do klubu - nie tylko w trakcie kariery piłkarskiej , ale i po jej zakończeniu minęły BEZPOWROTNIE !!! . Czy się to komuś podoba czy nie - powinien wiedzieć ,że taka a nie inna jest RZECZYWISTOŚĆ !!! Dlatego w/g mnie Mladenović i jego wypowiedź jest szczera, naturalna i otwarta. W przeciwieństwie do innego piłkarza , /którego nazwiska nie przytoczę/, który podejmie decyzję o ...pozostaniu w LEGII czy nie - jeżeli w klubie zachodnim dadzą mu .... 5 Euro więcej lub uda mu się uzyskać z LEGII ... jak najwyższą z możliwych kasę. Znajdą się obrońcy - mówiąc ,że piłkarz ma prawo o kasę się upominać. Słusznie.Tylko z decyzją niech nie czeka do .... rozpoczęcia rozgrywek Europejskich Pucharów. Tu jest różnica w zachowaniu w zachowaniu między tym piłkarzem a ... Mladenovićem , na korzyść tego drugiego.To należy docenić. Gdyby szef a jednocześnie właściciel klubu był z .... JAJAMI , to tego piłkarza powinien w ustawowym terminie zwolnić . Nawet gdyby ten piłkarz zgodził się z ... OBNIŻKĄ pensji o ... 50%. Tak trzeba uczyć piłkarzy ,aby najpierw byli piłkarzami , a nie automatami do ... pobierania kasy , którzy w dodatku dyktują warunki czy, kiedy i za ile opuszczę klub !

odpowiedz
bizon - 24.05.2021 / 18:48, *.centertel.pl

Przynajmniej jest szczery i takich ludzi właśnie szanuję. Wolę takich, którzy mówią otwarcie co im na wątrobie leży, niż takich co całują herb klubu na koszulce a po 5 minutach odchodzą przy pierwszej lepszej, nadarzającej się okazji...

Ludzie tak jest świat skonstruowany! Nie wyobrażam sobie, żeby piłkarz nie miał większych ambicji sportowych, jak gra w polskiej lidze, że nie chciałby też do tego dużo lepiej zarabiać...

odpowiedz
M@c - 24.05.2021 / 17:01, *.chello.pl

Ciekawe czy gdyby komuś z was zaproponowali wyższe wynagrodzenie, to byście się zastanawiali.

odpowiedz
Kielecki Sz.pieg - 24.05.2021 / 18:00, *.play-internet.pl

@M@c : Ja bym został, bo nie chcę się rozwijać finansowo i życiowo.

hehe...

odpowiedz
Tomasz - 24.05.2021 / 20:39, *.tpnet.pl

@Kielecki Sz.pieg: Jest taka piosenka , zacytuję refren ,, Mogłaś być już na dnie , a nie byłaś , nigdy nie dowiesz się co straciłaś ''. Tekst o radykalnej miłości , moim zdaniem . Lepiej być w trudnej sytuacji i być w jakimś stopniu ograniczonym ( np. pod względem rozwoju ) , ale być TU , wśród swoich - niż w najlepszych ligach i klubach .

odpowiedz
Leśny Dziadek - 24.05.2021 / 16:32, *.centertel.pl

Super jak zwykle to wygląda...Nie dosyć, że nie ma transferów przychodzących, to może się jeszcze okazać, że odejdą kluczowi zawodnicy: Mladenović, Pekhardt, Juranović. A w pierwszym meczu eliminacyjnym zagrają: Jurek Ķuń, Eustachy Minimalizm, Bolek Cienki i Winicjusz Popierdułka. To już nawet nie jest ani śmieszne, ani tragiczne, to totalna żenada. Zwłaszcza w kontekście jednej z ostatnich wypowiedzi Mistrza Ceremonii przemówień ,,Mamy najsilniejszy skład od czasu przejęcia przez mnie klubu...,,. Prawda to, czy nie, to mało ważne. Ale słowo mamy , za ,,chwilę,, zmienimy na mieliśmy...

odpowiedz
Kieszo - 24.05.2021 / 16:07, *.t-mobile.pl

Masz kontrakt i to klub powinien decydować czy odejdziesz czy nie. Tak wlasnie zagraniczny piłkarz szanuje Polski klub...

odpowiedz
Zzz - 24.05.2021 / 17:27, *.master.pl

@Kieszo: akurat tak sie sami szanujemy. Za siatkę gruszek sami go opyla. On tylko powiedział to czego jest swiadomy i to co zaobserwowal. O co go winisz? O to ze wystarcza 2 banki i wszyscy sa podjarani jaki to deal zrobili?

odpowiedz
lob - 24.05.2021 / 20:20, *.chello.pl

@Kieszo: Pewnie ma w kontrakcie klauzulę odstępnego.........Może to być np. 800 tyś. Euro i co mu zrobisz jak ktoś tyle wyłoży ?

odpowiedz
Kontrakty wypełniane być powinny - całe , albo być krótkie - 25.05.2021 / 01:31, *.tpnet.pl

@lob: Klauzula odstępnego to powinno być minimum 10 mln euro u Nas . Albo wcale nie pozwalać na jakąkolwiek klauzulę odstępnego , ewentualnie dopuszczając możliwość przedwczesnych negocjacji w przypadku kontuzji naszego zawodnika .

odpowiedz
S L aw - 24.05.2021 / 15:57, *.vectranet.pl

Niech pomogą zrobić Ligę Mistrzów i ajdu

odpowiedz
Szymon - 24.05.2021 / 15:38, *.chello.pl

A ja to widzę trochę inaczej. Czy masz kasę czy nie w Legii zawsze to samo: odejdzie. Argumenty ma w ... nogach. Do tego strzał w 10 za wolny transfer. Żaden Polski klub nie walczy o cokolwiek w Europie. My jesteśmy tylko przystankiem, gdzie albo kolo śię wypromuje albo.... o tym lepiej nie pisać. Herezje typu umieranie za klub to frajer..... A jeżeli sam gość widzi że w klubie rzekomo najbogatszym ... brak kasy... to oooooooooo. Ciekawe co pudełek by zrobił gdyby Mlado, Boruc czy Jura chcieli kilku wartościowych grajków aby pozostać i powalczyć w Europie. Nie stać nas na to, nie stać Pudla na to. My tylko odzyskujemy wtórnie i nic więcej. Okno transferowe otwarte..... A nie dla Nas

odpowiedz
Bartosz83 - 24.05.2021 / 14:09, *.lukman.pl

Mladenovic jest w takim wieku ,że może dostać ostatni wysoki kontrakt i zapewne po cichu na to liczy. Legia potrzebuje skutecznych pomocników , gdyż jakiś solidny zespół Pekharta pokryje i będzie kłopot.

odpowiedz
lol - 24.05.2021 / 13:41, *.amazonaws.com

dzisiaj w pilce sentymenty, przywiazanie nie istnieja. Liczy sie kasa tak jak wszedzie w pracy.

odpowiedz
Bond - 24.05.2021 / 14:17, *.128.215

@lol: a kiedys istnialy? Zawsze bylo tak samo. Zobacz rok 96/97 w Legii jak pol skladu odeszlo bo kasy nie bylo,a kazdy calowal herb..

odpowiedz
dejne3 - 28.05.2021 / 23:05, *.plus.pl

@Bond: 100% racji niejaki Bojarski obieży Świat, w jakim klubie był całował herb Legia Warszawa, Cracovia Pogoń, wstydu nie miał pajac

odpowiedz
xxc - 24.05.2021 / 12:48, *.126.81

nie rozumiem skad ta krytyka mladenovica. facet odpowiedzial szczerze. bedzie oferta i kolesia nie bedzie.
...i nie piszcie o najemnikach, ktorzy sa tu tylko dla kasy i ze to tylko i wylacznie jego wina.

jakos nigdy nei zauwazylem u naszych wlodazy takiego nastawienia jak np u rummenige w fcb. ma kontrakt i ma go wypelnic - chyba ze klub postanowi inaczej.
a u nas?
ktos wylozy na stół kilka baniek to sami zaczną go wypychac!

odpowiedz
L - 24.05.2021 / 12:10, *.tpnet.pl

To jest właśnie problem dzisiejszej Legii. Nikt już za nasz klub umierać nie będzie. Kasa misiu kasa...

odpowiedz
xxc - 24.05.2021 / 12:50, *.126.81

@L: i sadzisz ze to jest tylko i wylacznie wina pilkarzy? na stole pojawi sie kilka baniek i sami zaczna go wypychac!

odpowiedz
xxc - 24.05.2021 / 12:52, *.126.81

@L: i sadzisz ze jest to tylko i wylacznie wina pilkarzy? na stól ktos polozy kilka baniek i sami zaczynaja go wypychac, bo przeciez mozna zakontraktowac kogos z karta na reku ;-p

odpowiedz
pozdrowieniec - 24.05.2021 / 14:58, *.t-mobile.pl

@L: To jest problem całego dzisiejszego świata, nie tylko naszego klubu.

odpowiedz
L - 24.05.2021 / 18:46, *.tpnet.pl

@xxc: A czy ja mówię, że to wina piłkarzy?

odpowiedz
L - 25.05.2021 / 12:22, *.tpnet.pl

@pozdrowieniec: Nie ma co tak uogólniać bo do żadnych sensownych wniosków się nie dojdzie. W piłce nożnej cały czas jest sporo piłkarzy którym zależy na klubie w którym grają tylko takich piłkarzy niestety nie ma w Legii (oprócz Artura Boruca ale on goli i asyst nie zrobi)

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 24.05.2021 / 11:58, *.chello.pl

od kiedy to najlepszy piłkarz zostaje na kolejny sezon w ekstraklapie?

odpowiedz
oLaf - 24.05.2021 / 11:51, *.vectranet.pl

i dobrze, przynajmniej szczery facet.

odpowiedz
kibic - 24.05.2021 / 11:36, *.amazonaws.com

Mladenowicz to ma kontrakt jeszcze na dwa lata i jego zasranym obowiązkiem jest go wypełnić a nie szantażować że jak trafi się lepsza okazja to może zmieni klub ... o tym to decyduje klub. Kolejny gwiazdor jak z koziej dupy trąba

odpowiedz
lob - 24.05.2021 / 11:55, *.chello.pl

@kibic: Następna gwiazdeczka będzie stawiać nam warunki kiedy ma odejść...........niech zapłaci za zerwanie kontraktu 10 mln. euro i niech idzie...............

odpowiedz
singspiel - 24.05.2021 / 12:31, *.centertel.pl

@kibic: jak pojawi się oferta na poziomie 2 mln euro, LEGIA będzie naciskała na transfer

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 24.05.2021 / 12:36, *.petrotel.pl

@singspiel: też tak sądzę.

odpowiedz
Tp69 - 24.05.2021 / 15:15, *.chello.pl

@kibic:
Typowe pisowskie myslenie nie majace nic wspolnego z realiami.Proponuje zebys zadzwonil do niego i zabronil mu :)

odpowiedz
WIDZ - 24.05.2021 / 15:16, *.chello.pl

@kibic: Kontrakt jest ważny do momentu, gdy ktoś położy na stole tzw. kwotę odstępnego, którą w tym kontrakcie ustalili klub i zawodnik. I wtedy klub nie może się na transfer nie zgodzić. Tyle. Zasranym obowiązkiem kibica jest znać zasady transferowe, a nie pieprzyć głupoty o szantażu. Poza tym: czytaj to, co jest napisanie, a nie to, co ci się wydaje...

odpowiedz
LW - 24.05.2021 / 15:48, *.plus.pl

@Tp69: Żeby doszło do transferu to musi się zgodzić klub a nie tylko piłkarz.Takie typowe myślenie POtworkow że moje skarpety są najważniejsze ja swiecie

odpowiedz
Lw - 24.05.2021 / 19:52, *.t-mobile.pl

@Abakarow: Wracaj na drzewo spożywać kasztany życie na ziemi cie przerosło niestety.

odpowiedz
Marcin - 24.05.2021 / 11:26, *.43.174

Dobra oferta i żegnamy.Zbyt duże wachania formy jak na piłkarza w tym wieku.Tylko uważaj na klątwę piłkarza sezonu...

odpowiedz
EdiSolo - 24.05.2021 / 10:47, *.plus.pl

Płaczu nie będzie.

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 24.05.2021 / 10:30, *.vectranet.pl

Mladenowic i Pekhart to szrot jedyna wartosc naszych pilkarzy z obecnego skladu Boruc Juranovic dochodzi do nich Jedza wiec jak odejda to nawet bede zadowolony bo tym szrotem europucharow nie osiagniemy mlodzi sa zle szkoleni wiec jedyna szansa sciagnac jakiegos urugwajczyka mlodego by sie pokazal to chyba jedyny kraj ktory prezentuje wysoki poziom a nie
jest przegrzebany na wylot

odpowiedz
reklama kaszlu - 24.05.2021 / 12:11, *.t-mobile.pl

@kami(L)PRAGA: SŁOWOTOK

odpowiedz
Kylu - 24.05.2021 / 10:19, *.t-mobile.pl

To na razie, kup na drogę bazie

odpowiedz
Fryhy - 24.05.2021 / 10:03, *.centertel.pl

Hihi żegnamy:)

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 24.05.2021 / 10:02, *.petrotel.pl

Jak długo zwykle zabawiał u nas najlepszy strzelec/piłkarz poprzedniego sezonu, jeśli był z Legii? Taki tytuł to w zasadzie wyrok, że odejdzie.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 24.05.2021 / 10:08, *.petrotel.pl

@vadisodjidjiaofoe: To samo Pekhart. Jedyna nadzieja, że zostaną, to sukces w pucharach.

odpowiedz
L - 24.05.2021 / 12:16, *.tpnet.pl

@vadisodjidjiaofoe: Pekhart w pucharach juz rok temu pokazał co potrafii... Potrzebujemy lepszego napastnika bo przyjadą do nas zagraniczniacy którzy mają dwóch dwumetrowych dryblasów na obronie i pekhart będzie tylko machał rękami...

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 24.05.2021 / 12:36, *.petrotel.pl

@L: prawdopodobnie potrzebujemy lepszych grajków na każdej pozycji ;-) Pytanie czy ich dostaniemy? I czy za Pekharta przyjdzie lepszy napastnik, bo obecnie w klubie mamy wyłącznie gorszych jakościowo napastników.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 24.05.2021 / 16:36, *.centertel.pl

@vadisodjidjiaofoe: Panowie, zejdzmy na ziemię...Jakich lepszych? Kto tu będzie chciał przyjść? Okienko zimowe to pokazało, król nie tylko jest nagi, ale ma palec w....Jedyne co potrafi, to pięknie opowiadać farmazony i brednie. A jak to wygląda w rzeczywistości...

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 24.05.2021 / 17:48, *.petrotel.pl

@Leśny Dziadek: no cóż. Pozostaje się łudzić... ;-)

odpowiedz
Leśny Dziadek - 24.05.2021 / 18:36, *.orange.pl

@vadisodjidjiaofoe: Tylko te złudzenia mogą się okazać bardzo...złudne:)) Lepiej stać twardo na nogach. Nie podobał mi się wpis żony Veso, nie podoba mi się postawa Wszołka, ale jest duże ale...Nie ma dymu, bez ognia. Wcale mnie nie zdziwi, gdy tego lata zostaniemy kompletnie z niczym, jeżeli chodzi o skład. Bo to na pewno nie jest przypadek, że Mlado tak mówi. Pamiętam Legię Romanowskiego, pamiętam Leśnego. W tych czasach takich problemów nie było, jeżeli chodzi o relacje międzyludzkie... Można oczywiście wszystko zrzucić na piłkarzy, ale ja w to nie wierzę...

odpowiedz
L - 24.05.2021 / 18:51, *.tpnet.pl

@vadisodjidjiaofoe: Ty Vadis, jak już sobie tak gadamy to może byś wrócił do Legii? Tak ci tu było dobrze ;)

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 24.05.2021 / 19:14, *.petrotel.pl

@L: jak Pasożyt da mi to, co obiecał Leśny, to wracam ;-)

@Leśny Dziadek Parę ciekawych nazwisk się pojawia w pogłoskach. Więc jest się czym łudzić ;-) Taki Cactas to gość trochę Vadisopodobny. Grał z Jurą w Hajduku.

odpowiedz
KuraK - 24.05.2021 / 09:47, *.centertel.pl

Dobrze ze koncowke mial taka slaba i zaczal lapac glupie zolte kartki, bo naprawde moglby przyjsc jakis turas i dac 3 - 4 mln za takiego goscia.

odpowiedz
Piotr - 24.05.2021 / 09:46, *.jmdi.pl

Mniej więcej w podobnym Tobie się wypowiadał jak odchodził z Lechii Gdańsk, coś czuję że w Lipcu już Mladena nie będzie w Legii

odpowiedz
Sobo(L)ew - 24.05.2021 / 09:57, *.255.243

@Piotr: Tylko akurat wtedy to kontrakt mu się kończył w lechi

odpowiedz
Sebo(L) - 24.05.2021 / 09:41, *.master.pl

Z grą,którą prezentował w ostatnich 6 kolejkach to ta super oferta raczej do klubu nie wpłynie ;)

odpowiedz