Ernest Muci - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Ernest Muci w kadrze Albanii U-21

źródło: 90minut.pl

Ernest Muci z Legii Warszawa został powołany do młodzieżowej reprezentacji Albanii na mecz eliminacji młodzieżowych mistrzostw Europy z Andorą oraz towarzyskie spotkanie z Bułgarią.



Mecz z Andorą zostanie rozegrany 4 czerwca w Andorze, a z Bułgarią 8 czerwca, również na wyjeździe.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

+dodaj komentarz
Alex Bielany - 25.05.2021 / 10:07, *.chello.pl

Kompletnie jakis taki nijaki, bezproduktywny, inni mlodzi w jego wieku jak kiedys Duda czy Szymanski po trafili robic roznice

odpowiedz
tekken (L) - 24.05.2021 / 20:15, *.chello.pl

Trzeba znaleźć dla niego miejsce na boisku. Może taki wolny elektron w ataku.

odpowiedz
bizon - 24.05.2021 / 18:50, *.centertel.pl

Fajnie. Tylko po co nam ta informacja skoro nadal nie jest piłkarzem naszego klubu?

odpowiedz
Luk - 24.05.2021 / 19:06, *.174.163

@bizon: co ty pier.....

odpowiedz
bizon - 24.05.2021 / 19:41, *.centertel.pl

@Luk: a sorki, wycofuję! Pomyliłem z... Emrelim;-)

odpowiedz
Kamień - 25.05.2021 / 10:42, *.chello.pl

@bizon: A dlaczego obywatel Azerbejdżanu miałby grać w kadrze Albanii? Tak tylko pytam...

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 24.05.2021 / 18:02, *.plus.pl

Za słaby na kadrę A? Oni też chyba coś grają towarzysko teraz jakos

odpowiedz
Pepe - 24.05.2021 / 15:04, *.play-internet.pl

No i git.

odpowiedz